» »

OnePlus 5T je tu

1 2
3
»

cryptozaver ::

PrimoZ_ ::

Dimnik je izjavil:

Warehause je china...saj piše


Ok... spregledal.
Potem ni računice naročat tega.

Jerry000 ::

A niso OP telefoni dosegljivi za nas? Vsaj meni so poslali OPX iz EU, bratu pa 3t iz EU tudi...so kaj spremenili?

SumTingWong ::

Trenutno je govora za posiljanje Gearbest.

Original site poslje iz EU.

starboi ::

SumTingWong je izjavil:

Trenutno je govora za posiljanje Gearbest.

Original site poslje iz EU.


Že 0 kolikokrat je bilo rečeno, da se telefona ne naročuje iz Gearbest, ker "preprodajalci" dajo samo eno leto garancije, medtem ko uradna stran OnePlus.net po zakonu EUja daje obvezno 2 letno jamstvo pri nakupu telefona. Če se ne motim je tudi poštnina gratis.

Tomson ::

Dejstvo pa tudi je, če naprava v 1letu ne odpove, se to redko zgodi prav v drugem letu, možno pa seveda je. Ima pa Oneplus precej visok quality control, se prav ne spomnem uporabnika s težavami tako z glave. Sam sem nekaj tednov nazaj naročil 5T na GB, telefon super, pač to leto garancije manj kompenziram z dobrih 100€ nižjo nabavno ceno...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

MrStein ::

starboi je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

Trenutno je govora za posiljanje Gearbest.

Original site poslje iz EU.


Že 0 kolikokrat je bilo rečeno, da se telefona ne naročuje iz Gearbest, ker "preprodajalci" dajo samo eno leto garancije, medtem ko uradna stran OnePlus.net po zakonu EUja daje obvezno 2 letno jamstvo pri nakupu telefona. Če se ne motim je tudi poštnina gratis.

2 letno "jamstvo" ni isto kot garancija.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tomson ::

Če smo bolj natančni:

OnePlus phones purchased on oneplus.net come with a 2-year limited warranty. The limited warranty only covers product defects caused by workmanship or build materials.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

puffa ::

Kupim Oneplus 5t če ga je kdo pripravljen prodati

šernk ::

tisti, ki kupujete prek posrednikov vedite da boste garancijo morali uveljavljat prek posrednikov in ne prek RMA. No morda se da tudi prek RMA ampak težko.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mirkuma ::

Če je kdo kupil med Nov 2017 in Jan 2018 5T na uradni strani s kreditno kartico:
http://www.talkandroid.com/324724-onepl...
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Karen ::

Tisti že vemo, je bilo vidno na izpisku (oz. SMS obvestilu o transakciji) :-/.

OK.d ::

Eni pa imajo ideje:))
LPOK.d

segedinar ::

madog je izjavil:

noob96 je izjavil:

Kako pa je s carino in davkom? Se pravi če naročim preko original strani plačam 22% davka in neko carino? Koliko je to?

Ne plačaš ničesar saj pošiljajo ali iz UK ali pa iz PL tako da to kar vidiš je končna cena + ajde poštnina če je zraven


jaz sem ga naročil iz gearbest Oneplus 5t in sem dobil sedaj obvestilo o carini.

Mogoče kdo ve kaj moram predložiti. Carina kao zahteva račun ?!

Dimnik ::

Pošlji screenshot od paypal ali od naročila, kjer je cena s popustom, drugače ti bodo carinili polno ceno brez popusta

segedinar ::

Dimnik je izjavil:

Pošlji screenshot od paypal ali od naročila, kjer je cena s popustom, drugače ti bodo carinili polno ceno brez popusta


OK. ker na paketu, ki ga je poslal Gearbest pa piše, da je vrednopst paketa 15€. confusing...

Dimnik ::

Javi kako rešiš carino in gearbest

Tomson ::

Drži, obvezno screenshot kjer je jasno vidno naročilo ter plačana cena, potem pa poleg še screenshot iz PayPala. Nato pa na Gearbest in pod tickets prosiš za povrnitev stroškov carinskega postopka na podlagi izjave, ki velja od 1.12.2017 in obvezno priložiš scan dokumenta carinske uprave, kjer so vidno navedeni dodatni stroški... Kolikor spremljam so do sedaj še vsi dobili povrnjene stroške...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

OK.d ::

Carina bo pa pod prvi zadetek za oneplus našla tole ceno;)
https://oneplus.net/si/5t
LPOK.d

Tomson ::

Kot rečeno, na carini sprejmejo tudi ceno ki jo posreduješ sam, če je screenshot dejanskega naročila, kjer je jasno razvidno ime naročnika ter artikla in cena naročila, potem pa še poleg screen iz Paypala.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Jerry000 ::

Jaz na OnePlus ne grem več nazaj. Take OPX še odsluži potem pa čao (mogoče celo prej).

SumTingWong ::

Haha, OP5/T je svetlobna leta pred X.
Primerjas LG G6 in Q6 ali pa S8 in A5.

Egidij88 ::

Jerry, ti si tisti, ki je takrat kupil OnePlus X namesto Nexus 5X? Povej mal. Ker jaz po Nexusu če bom malo bolj odprl denarnico za telefon, razmišljam o OnePlus...

PrimozR ::

Odpri jo še malo in vzemi Pixla (trojko, če boš lahko počakal, baaaaaaajeeeeeeeee naj bi bili celo dobavljivi, kar dvojke še kar niso) oz. nekaj z Android One.

šernk ::

bo treba kar precej bolj odpret denarnico za pixla.

Jerry000 ti se že ves čas pritožuješ nad telefonom za 240eur, pa ga še vedno imaš. jaz sem imel sonya za 300eur pa ti povem da je vreden nič proti oneplus X in sonya sem po letu dni ko sem dobil novega iz servisa šenkal gratis naprej z novo 2 letno garancijo.

sestra je na oneplus X z original romom od dne 1 ko je prišel ven (takoj je bil naročen) in se mi še 1x ni pritožla nad čimerkoli, pa je prišla iz sonyvega flagshipa iz leta 2011.

seveda se z oneplus 2, ki ga imam jaz ne more primerjat oneplus X v ničemer, ker sta telefona v popolnoma drugem razredu, edini res problem ki ga imam na oneplus je stabilizacija videov.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

PrimozR ::

Mnja, Carphonewarehouse ga je od praznikov skozi januar imel za 600 €, kar je 100 € več od 5T. Zdaj je pa spet dobrih 700. Plus da CPW ne pošilja izven UK.

Tečno tole s pixli.

Karen ::

Če ima kdo zadnjo beta verzijo (Open 3), androida 8 na 5T-ju, a lahko preveri če mu dela Camera videoposnetke - pri meni "kao" snema, ampak datoteka je zelo kratka in seveda je ne predvaja (mp4).
Drugače pa lahko potrdim da mi Internet Tethering tudi ne dela kot bi moral - poveže, ampak dostopa do interneta pa ne najde... po prčkanju tega se restarta.

Jerry000 ::

Egidij88 je izjavil:

Jerry, ti si tisti, ki je takrat kupil OnePlus X namesto Nexus 5X? Povej mal. Ker jaz po Nexusu če bom malo bolj odprl denarnico za telefon, razmišljam o OnePlus...

Ja, verjetno sem jaz tisti. Povem lahko tako, res je da jaz sem vzel budget phone in ne flagship (lahko da je z flagship drugače). Ampak updati so bili porazni. Ko so nekaj popravili je bila potem težava drugje. Kamera je average oziroma solidna. Sicer za nekega nezahtevnega uporabnika je to dober telefon ker po 3 (?) letih še vedno dela tekoče, le da nimam že ene 2 leti updejtov in nič, ostal na suhem. Jaz bom raje pogledal po telefonu Samsung ali Pixel, ko bom menjal (letos)

šernk je izjavil:

bo treba kar precej bolj odpret denarnico za pixla.

Jerry000 ti se že ves čas pritožuješ nad telefonom za 240eur, pa ga še vedno imaš. jaz sem imel sonya za 300eur pa ti povem da je vreden nič proti oneplus X in sonya sem po letu dni ko sem dobil novega iz servisa šenkal gratis naprej z novo 2 letno garancijo.

sestra je na oneplus X z original romom od dne 1 ko je prišel ven (takoj je bil naročen) in se mi še 1x ni pritožla nad čimerkoli, pa je prišla iz sonyvega flagshipa iz leta 2011.

seveda se z oneplus 2, ki ga imam jaz ne more primerjat oneplus X v ničemer, ker sta telefona v popolnoma drugem razredu, edini res problem ki ga imam na oneplus je stabilizacija videov.

Hja seveda, drug uporabnik druge želje. Jaz pogrešam dober fotoaparat in updejte. Sem tak človek da imam rad vse po updejtano in vidim da dosti slikam in imam rad lepe slike iz telefona. Ne rečem, telefon mi še vedno lepo dela, ampak ni to zame vidim

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

segedinar ::

Dimnik je izjavil:

Javi kako rešiš carino in gearbest

zaenkrat gre takole:
naročil sem na gearbestu in dal Registered mail netherlands. Dobil obvestilo carine, da je prišel nek paket iz Kitajske. Na paketu vrednost 15€. poslal sem jim Gearbest invoice, kjer piše, da je vrednost paketa 20$. To sem jim tudi poslal, a ne zadostuje. Moral sem poslati screenshot naročila, sedaj pa čakam, da dobim reply, da vidim koliko mi bodo zaračunali. Skratka, zapleti8-O

PrimozR ::

Ha, se spomnim, da je X-a kupil kolega, sicer uporabnik iPhona. Ko sem zvedel, da ga je naročil, sem ga na smrt skurcal. Vprašam kak mesec kasneje, kje ima telefon, pa sem dobil odgovor 'ma si ga tako skurcal, da sem ga neodprtega prodal naprej'. Očitno kar pametna odločitev :D

šernk ::

Sem tak človek da imam rad vse po updejtano

to dobiš samo na apple ali nexus/pixel. Vsi ostali odpovejo, ker dobijo updejte prepozno že v štartu. drugače pa imaš na XDA dev unofficial AOSP 8.1 in OFFICIAL AOSP 7.1.2.

ti povem da ta ROM je TOP na oneplus 2. tako 7.1.2 verzija kot 8.1 (oba imam official od AOSP). skratka 3 leta star telefon, ki se še vedno drži z novimi flagshipi na vseh področjih.

če hočeš pa video posnetke je pa stvar jasna: LG V30.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tomson ::

Danes prišel uraden OTA updejt za 5T na Oxygen 5.0.3 in Android Oreo (8.0). Jupi! :)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Karen ::

Uf, a je že final al je še beta? Teen nazaj sem vrgel gor beta 4, pa mi ne dela mobile tethering (se restarta), pa kamera ne posname filmčka (fjeka, file pa sumljivo majhen za 4k video:-) pa seved ga ne moreš zagnat)... bom sprobal če bo novejša verzija delovala (sam je nightmare, vsakič ko to naredim moram spet flashnit nazaj twrp pa nastavitve sistema nazaj spreminjat da ga nahecam da misli da je Daydream capable phone)... že nestrpno čakam da bo nekaj stabilnega da mi ne bo treba skoz nekaj hekat...

Tomson ::

Glede na to, da je prišel updejt OTA je sigurno final ... Malo nazaj se mi je updejtal, zaenkrat vse super! Do sedaj najbolj očitno opazil, da je bralnik prstnih odtisov sedaj TOP, kakorkoli in kamorkoli postavim prst je v delčku sekunde že ready, prej vsake toliko ni iz prve zagrabil, sedaj deluje 100% nezmotljivo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Karen ::

Sem porajtal da imam beta3, bom pičil čez tole 6.2.2018 datum, pa da vidim.

markobj ::

pPozdravljeni, če kdo potrebuje kodo za popust jo dobi na povezavi: https://oneplus.net/si/invite#VVS12N4A6...
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OnePlus predstavil Šestico (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5517591 (11241) Nesta
»

OnePlus 5T (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6513275 (8683) dunda
»

Priporočilo za telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
246281 (5387) gusto
»

OnePlus 5 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
22342058 (27380) Tezaab
»

Prizadeven kitajec OnePlus 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8128234 (22296) bojany

Več podobnih tem