» »

Pomoč pri nakupu prenosnika

Pomoč pri nakupu prenosnika

sia91 ::

Zdravo!
Zanima me, če bi mi lahko kdo svetoval oz pomagal pri nakupu prenosnika.

In sicer prenosnik se bo uporabljal samo za potrebe študija, torej pisanje seminarskih in kar pač spada zraven. Poleg tega še za shranjevanje slik in kakšnih drugih dokumentov, uporabljanje spleta, ter gledanje filmov. Nobenih igric oz česa podobnega.. Torej prenosnik za preprosto (običajno) vsakdanjo rabo.

Zanima me kakšne specifikacije potrebuje moj računalnik, kaj priporočate, itd..

Hvala!

magha ::

Poizkusi tule:

https://slo-tech.com/forum/t170766/23849

Pa koliko bi bil pripravljen plačati ne pozabi napisati.

MIHAc27 ::

Za od nekje 400€ dobiš že prenosnik z i3 procesorjem, SSD in ene 4Gb rama. Definitivno ne kupuj nekaj, kar nima ssd-ja.

mojster_joni ::

MIHAc27 je izjavil:

Za od nekje 400€ dobiš že prenosnik z i3 procesorjem, SSD in ene 4Gb rama. Definitivno ne kupuj nekaj, kar nima ssd-ja.

in definitivno fukn not še vsaj 4 gb rama, da prideš na 8 gb.... ram je relativno poceni in poleg ssdja ključen za udobno uporabo računalnika, več kot ga maš boljše je, še 8 gb je bl na low strani ampak vsekakor veliko boljše kot 4... ko prideš do 16 ali več pa zadeve nehajo bit tolk kritične

MIHAc27 ::

Jaz imam 8Gb v svojem, pa igram veliko iger in se mi zdi, da več ne rabim. Če ima denar seveda naj nadgradi še to, drugače bi moralo biti 4Gb dovolj za opravila, ki jih omenja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Intel NUC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7617850 (6425) Invictus
»

Nadgradnja starega PC-ja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
749890 (6526) hojnikb
»

210€ i5 laptop renew & refurbish (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
546970 (5152) dxx
»

Čimcenejši prenosnik za vsakdanjo rabo

Oddelek: Kaj kupiti
393252 (2532) D3m

Več podobnih tem