» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
813 / 976
»»

PrihajaNodi ::

janig je izjavil:

Hitro v piramido, zdaj je zadnji cas za vstop preden pridejo noter institucije. Tako poceni ne bo vec. BTC gre na 300 jurjev.


A niso začeli talat neke počitniške kredite za vlaganje v kripto valute?

janig ::

Aja? Zgleda da tudi banke vejo, da v kriptu ne mores izgubit in zato dajo kredit brez kritja?

PrihajaNodi ::

janig je izjavil:

Aja? Zgleda da tudi banke vejo, da v kriptu ne mores izgubit in zato dajo kredit brez kritja?



Pojma nimam. Vazelin kaj praviš na en tak mali kredit, da se dokupi mal ICN-ja, bankere pa neblota? Tako ugodno ne bo nikoli več. Neo kar leti.

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

profdoktor je izjavil:

Fantje, vse je spet v zelenem, gremo gor. Samo optimistično. 8-)

Očitno te niso pravilno razumeli. Ne prodajat, kupovat je potrebno...

profdoktor ::

BTC ne bo nikoli padel pod 10k, ker ga bodo prej pokupile institucije. - december 2017
BTC ne bo nikoli padel pod 9k, ker ga bodo prej pokupile institucije. - januar 2018
BTC ne bo nikoli padel pod 8k, ker ga bodo prej pokupile institucije. - marec 2018
BTC ne bo nikoli padel pod 7k, ker ga bodo prej pokupile institucije. - maj 2018
BTC ne bo nikoli padel pod 6k, ker ga bodo prej pokupile institucije. - junij 2018

Moja napoved je tam nekje 4500$ do septembra, potem pa do novega leta gremo pod 2000$. To je leto altov in ne leto BTCja.

Zgodovina sprememb…

bluesands ::

profdoktor je izjavil:

BTC ne bo nikoli padel pod 10k, ker ga bodo prej pokupile institucije. - december 2017
BTC ne bo nikoli padel pod 9k, ker ga bodo prej pokupile institucije. - januar 2018
BTC ne bo nikoli padel pod 8k, ker ga bodo prej pokupile institucije. - marec 2018
BTC ne bo nikoli padel pod 7k, ker ga bodo prej pokupile institucije. - maj 2018
BTC ne bo nikoli padel pod 6k, ker ga bodo prej pokupile institucije. - junij 2018

Moja napoved je tam nekje 4500$ do septembra, potem pa do novega leta gremo pod 2000$. To je leto altov in ne leto BTCja.


Kakšne inštitucije bodo kupovale, ne se slepit. Inštitucije lahko naredijo svoj coin, če bi jim bilo v interesu. Pa saj itak tudi sedaj že na nek način kupojeme s kriptodenarjem. Če greš s kartico v trgovino lahko plačaš v "navideznih " evrih

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

janig je izjavil:

Aja? Zgleda da tudi banke vejo, da v kriptu ne mores izgubit in zato dajo kredit brez kritja?



Pojma nimam. Vazelin kaj praviš na en tak mali kredit, da se dokupi mal ICN-ja, bankere pa neblota? Tako ugodno ne bo nikoli več. Neo kar leti.

Daj a si gremo za poroka pa ruknemo ene 30 jurjev not?:D čez dva tedna sva na 60k8-)

lamborđini ::

dronyx je izjavil:

profdoktor je izjavil:

Fantje, vse je spet v zelenem, gremo gor. Samo optimistično. 8-)

Očitno te niso pravilno razumeli. Ne prodajat, kupovat je potrebno...

U toj situaciji, u tom momentu se ne kupuje i ne prodaje.

Vazelin ::

Daj nodi še kakega romuna pripelji v to temo

neverlucky ::

Si prav predstavljam vazelina, kako na vsake 5 min refresha temo in čaka da kdo kaj napiše :D :O

Vazelin ::

Mam skripto ki me obvesti ko pride nov post:D

Mato989 ::

Bitcoin and ether are not securities, but some initial coin offerings may be, SEC official says
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Drevesce ::

Neverjetno kakšne komentarje prebeš na spletnih portalih. Denimo primer pod današnjo novico na Planetu "Čas, ko so nastajali bitcoin milijonarji: je bilo vse zlagano?"

Komentar Ivo99: "Mislim,da bodo kriptovalute krive za naslednjo svetovno finančno krizo."

LJUDJE VSE PRODAJTE IN VLOŽITE V KRIPTO ŠE DANES. Razen, če ivo meni, da je teh bogih 300 miljard dovolj, da se povzroči nova finančna kriza :)) :)) :))

PersonaRuda ::

Dokler bomo banke reševali mi, davkoplačevalci, bo prihajalo do finančnih kriz. In tudi zaradi kripto valut lahko pride do finančne krize, če bodo recimo banke zmetale not par trilijonov $, pa bo potem market padel za -70% do -90%. Če pa bodo zmetale banke not par trilijonov in še pravi čas iztopile ven, ter bo šele potem padel market za -70% do -90%, pa se bodo bankirji tolkli po prsih, kako so oni uspešni, vsi drugi pa pomijeki. In to ravno boli, da banke rešujemo mi, ko pa imajo banke profit, da ga ne delijo med nas, ampak ga obdržijo.

In zaradi tega jaz vidim svetlo prihodnost v kriptovalutah. Ko bo ljudem prekipelo, da rešujejo non-stop banke, je kripto valuta edina varna valuta, kjer ti jo nemorejo zaplenit, kot sedaj, ko imaš denar na banki in tudi davka ti nemorejo pobrat, ter še najbolj bistveno, nisi odvisen od bankomatov, če ti bodo izplačali denar ali ne, primer Grčije in njihove dnevne omejitve dviga gotovine. In če se bodo kdaj ljudje tega zavedali, bo kripto svet vreden 100+ trilijonov, banke bodo propadle in neboš več menjaval kripto valuto v FIAT, ampak se bo direkt trgovalo s kriptovaluto. Vse temelji na zaupanju. Tak kot je kriptovaluta iz lufta ustvarjena in ima vrednost zaradi zaupanja, na isti način je FIAT. Razlika je le, da je FIAT centraliziran in neomejen, dobre kripto valute, pa so lahko decentralizirane in omejene. In jaz tukaj vidim Revolucijo in konec banksterskega-lopovskega sistema, ter posledično več nebodo mogli imeti Svet pod tako kontrolo, kot ga imajo sedaj, ko tiskajo denar v neomejenih količinah in pobirajo davke. Kripto scena zna vse to postavit na glavo in zato tudi jaz vidim v njej prihodnost.

Bitcoin je bil prvi in bo zato preživel, nebo pa za vsakdanjo uporabo, ker ima premalo transakcij na sekundo ( 7 transakcij na sekundo ). Kdor bo trofil kripto valuto in jo kupil, katera bo decentralizirana in bo imela zelo blizu transakcij kot jo ima VISA, Mastercard,... bo z lahkoto naredil iz vložka vsaj x1000, če ne kje še več kot x10000.

VISA ima 24000 transakcij na sekundo

Trenutno jih ima Skycoin največ od vseh kripto valut v praksi in sicer 300 transakcij na sekundo, znotraj svojega decentraliziranega omrežja SkyWire, kateri že deluje ( v teoriji pa imaš tudi nekatere kriptovalute, katere obljubljajo milijon transkacij in zdaj, zdaj bo to zalaufalo, kar pa ne pomeni, da bo res ). In če bodo pri SKY izboljševali in nadgrajevali vse to, bo čez čas zaradi tega šel SKY ohohoho v zrak. Lahko pa tudi propade, če nebo zaupanja v njega, kot tudi ostale kripto valute.

Jaz vseeno vidim prihodnost v kriptovalutah ravno zaradi teh finančnih kriz, katere so sprožene zaradi slabih špekulativnih naložb bank in borznih mešetarjev. In kriz sploh bilo nebi, če bi ti ljudje, če se zakalkulirajo, tudi propadli. Tako pa kockajo s tujim denarjem ( od komintentov )in potem ga zakockajo, ter posledično, če jih nebi reševali, potem tudi ti njihovi komintenti nebi dobili svojega položenega denarja na banki, katerega pa so dali na banko, da le tega hrani, ne pa za tvegane špekulacije.

Vse skupaj je svinjarija, da je ni večje in kriptovalute kažejo, da je moč spremeniti ta gnili sistem.

Zgodovina sprememb…

kriptopujsek ::

https://game.sportyco.io/r/5b1fecd3376f...

Sicer ni airdrop, pa vseeno

Nagradna igra sportyco
staviš na rezultate tekem svetovnega prvenstva.

1 nagrada 4000 spf
2. nagrada 2500 spf
3. nagrada 1500 spf
+ 7x 400 spf naključno ižrebanih

Aquafriend ::

Mato989 je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

13. junija bo SEC zaslisanje glede bitcoina in ICO.


Kako a ni že blo? Aja ne fake news je bil da je en ponedeljek... nič ne verjamem dokelr dejansko ne bodo not sedeli in govorili o cryptu...

Zgleda da ni bil fake event :) pac so nas enkrat nahecal zdaj pa zares

profdoktor ::

Aquafriend kam gre ETH? Kaj kaže Tarot?

neverlucky ::

Aqua, je prišepetovalka napovedala tale drop na ~6000?

tonis ::

Seveda je, in to cca 1 mesec nazaj.
Tudi za ETH vemo target.

Vazelin ::

Hodl for fucks sake, soldiers!

Shill me next x2 kojn pls:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Aquafriend ::

Eos verjetn zavlaceval z launchem dokler se sec ne zjasni.

Vazelin ::

Aqua: koliko vas je v uni private skupini?

Aquafriend ::

Velik pa se mal

amacar ::

Ce si mal grafe pogledal si lahko videl ta drop.

Aquafriend ::

Rad mam enovrsticne komentarje, kratke in jedrnate

Vazelin ::

In kdaj naj bi šlo na luno? A to tut veste?:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Aquafriend ::

31. Septembra popoldne

amacar ::

Itak da vemo, drugace bi jokali kot vi.

lamborđini ::

amacar je izjavil:

Ce si mal grafe pogledal si lahko videl ta drop.

Taj drop vidimo svi bez gledanja grafova. Daj ti pogledaj te grafove, pa nam reci gde cemo biti za mesec dana.

Jaki-1 ::

EOS Mainnnet is live!
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

amacar ::

lamborđini je izjavil:

amacar je izjavil:

Ce si mal grafe pogledal si lahko videl ta drop.

Taj drop vidimo svi bez gledanja grafova. Daj ti pogledaj te grafove, pa nam reci gde cemo biti za mesec dana.

Še kakšna urica slovenščine ne bo škodila, drugače pa vrhunsko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Vazelin ::

Jaki-1 je izjavil:

EOS Mainnnet is live!

I dont give a flying fuck:D

janig ::

Tudi seniorman je napovedal padec na 6000$. Pa verjetno tudi valvoline. Se vidva naredita privat skupino!

tonis ::

Nodi, tole je prav nesramno od tebe. Lambo je eden boljših komentatorjev tukaj.

Vazelin ::

Men je tur všeč stil lamba.
Ti romun ti!

amacar ::

Lambo nima za lambota, pa si upa komentirati.

Aquafriend ::

Seniorman dobr napoveduje. Samo pri casu ni bil natancen. Me zanima kaj zdaj napoveduje ko je 6k dosezen?

profdoktor ::

Gremo umetno našopat na forumu 1000 strani?

Vazelin vklopi generator naključnih enovrstičnih postov!

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Obstaja enostavnejša opcija. V nastavitvah si nastaviš, da prikazuje 10 odgovorov na stran.



Drugače pa js napovem, da bo zdaj šlo gor ali pa dol, da ne bodo samo neumni komentarji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

neverlucky ::

Sem stal enkrat na konzorciju na postaji, pa do mene pristopita 2 osebi. Zenska stoji ene 2 metra stran, moski pa razlaga kako so mu ravno 5 min nazaj ukradli denarnico dol ob Ljubljanici in da nima sedaj cisto nic in da nujno potrebuje par evrov, da bo naredil nevemkaj, se ne spomnim vec.

Seveda, da sem vedel, da je vse skupaj izmisljena zgodba. To, da sta zgledala kot klosarja je vse naredilo se lazje. Vseeno pa je bilo vsaj nekaj drugega kot navadno fehtanje za kes, tako da sem mu dal 2 evra.

Karkoli, da se navezem na temo, Aqua, Tonis in ostali, vem da je vasa skupinca bolj tko, sam vsen sem pripravljen dat 10EUR za to.
Kaj morem narest?

Zgodovina sprememb…

profdoktor ::

Jaz dam tudi 5 EUR. Aqua kam lahko nakažem, ti klošar zab(p)it?

Mato989 ::

Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lamborđini ::

Dođi ti u lamborđini confidential group - subscription 10.000$

profdoktor ::

Mato, koliko jurjev še do penzije manjka če zdaj vse prodaš?

Dtrader ::

EOS ga šopa....! Priložnost :)
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

neverlucky ::

Se 9 milijard in se valvoline spet izklopi iz teme [:/]. Skoda. Lepo se je bilo druzit teh nekaj dni.

janig ::

Mislim, da oba NEBL in Nebulas je povozil cas. V igro je vstopil AI - Nebula AI.
Prihodnost je v AI na blockchainu
https://coinmarketcap.com/currencies/ne...

seniorman ::

neverlucky je izjavil:

Se 9 milijard in se valvoline spet izklopi iz teme [:/]. Skoda. Lepo se je bilo druzit teh nekaj dni.


Tudi, če gre preko 300, čez kakšen teden (verjetno še prej) se bo že spet dumpalo, tak da good luck :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seniorman ()

Aquafriend ::

profdoktor je izjavil:

Jaz dam tudi 5 EUR. Aqua kam lahko nakažem, ti klošar zab(p)it?

Sej mas zastojn. Prek svojih alt accountov.

IL_DIAVOLO ::

Profdoktor obnasaj se, ti bojo vzeli status moderatorja ce ne bos vzoren :))
««
813 / 976
»»