» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
814 / 976
»»

janig ::

Aquafriend je izjavil:

profdoktor je izjavil:

Jaz dam tudi 5 EUR. Aqua kam lahko nakažem, ti klošar zab(p)it?

Sej mas zastojn. Prek svojih alt accountov.

To mislis na njegov zenski account? A ce naredim nov account in napisem, da sem 20 let stara punca, ki bi rada vlagala v kriptovalute, bom imel(a) zastonj?

PrihajaNodi ::

janig je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

profdoktor je izjavil:

Jaz dam tudi 5 EUR. Aqua kam lahko nakažem, ti klošar zab(p)it?

Sej mas zastojn. Prek svojih alt accountov.

To mislis na njegov zenski account? A ce naredim nov account in napisem, da sem 20 let stara punca, ki bi rada vlagala v kriptovalute, bom imel(a) zastonj?


Zakaj bi imela zastonj? Ker si baba? Jok brate. Ne! Še več bi ti morali računati.

Razen če si doštudirala fiziko ali matematiko na kakšni znani univerzi.

Zgodovina sprememb…

profdoktor ::

Aquafriend je izjavil:

profdoktor je izjavil:

Jaz dam tudi 5 EUR. Aqua kam lahko nakažem, ti klošar zab(p)it?

Sej mas zastojn. Prek svojih alt accountov.

Kam ti nakažem za liter?

janig ::

PrihajaNodi je izjavil:

Razen če si doštudirala fiziko ali matematiko na kakšni znani univerzi.

Bom tudi to napisal. Hvala.

profdoktor ::

https://trgovina.mercator.si/market/izd...

Aquafriend, povej naslov na ZS in dobiš 6 kosov tega vina na dom.

amacar ::

Pije samo vino iz tetrapaka, ne mu tega ološa ponujat!

tryhard ::

Mato989 je izjavil:

BTC je teoretično decentraliziran, praktično pa nekaj poolov obvladuje kar nekaj deleža računske moči... dejansko je BTC Oligopol trenutno =)

Pooli ponarejajo transakcije, kiti manipulirajo ceno.

Aquafriend ::

profdoktor je izjavil:

https://trgovina.mercator.si/market/izd...

Aquafriend, povej naslov na ZS in dobiš 6 kosov tega vina na dom.

Ne rabm, hvala

profdoktor ::

Res samo iz tetrapaka tankaš? Mater smo fini... :))

Vazelin ::

Kje so sedaj grafi z elliot wavei?:D Januarja jih je bilo polno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

tryhard ::

Čak, Aqua ravnokar v Slikarju riše premice in krivulje ..

PrihajaNodi ::

Stay strong guys, tole bo prebilo 8k pa potem 10k. Tud Bankera se bo prebudila, sm začev bol močno pihat v tisto mrtvo linijo.

lamborđini ::

Momci, dajte se vi prebuditi. Ja sam uvek budan i udaram visoko strokovne komentare.

Vazelin ::

Bolj slabo se prebuja;) totalni downtrend - ne rabte prišepetovalk

neverlucky ::

Hmmm ... Danes ob 4.32 po nasen casu je cena bitcoina ponovno prebila ARMA(5,10) graf. To se je v preteklosti za BTC zgodilo samo dvakrat in sicer 28.11.2013 in 6.1.2018. Ce gledamo po prejsnih vzorcih to sedaj lahko pomeni spet en hud padec. Za trenutno ceno 6600 bi to lahko pomenilo padec na ~4600 dolarjev. Odvisno je tudi od tega, kako mocni supporti bojo ob padcu. Prvi mocnejsi support je na fibonacci 0.3 ob vrednosti 6300. Ce se to probije je naslednji mocan supoort seveda na psiholoski meji 6000 dolarjev. Ce to ne zdrzi pa zaradi emocionalnega marketa lahko pricakujemo tudi padec do 5200 dolarjev z fibonacci 0.8 mejo. Ce pade se to, pa seveda sledi najbolj crn napovedan scenarij in sicer padec na 4600 kjer se bo cena ustalila vsaj za nekaj tednov.

Skratka zanimivo bo videti razvoj sedaj po tem prebitju crte. Sam seveda upam, da se vzorec ne bo ponovil. Ce pa se, je pa to idealna pozicija za kaksne visoke shorte. Tudi ko market pada, se da dobro zasluziti!

tryhard ::

Mal preveč zlorabljaš Fibonaccija za stvari, ki jih ne razumeš.

ubc18 ::

ali je glede na napoved padca btc, smiselno prestavit v usdt ali vse pustit----

Vazelin ::

Prestavi v bankero

PrihajaNodi ::

tryhard je izjavil:

Mal preveč zlorabljaš Fibonaccija za stvari, ki jih ne razumeš.



Kdo je Fibonaci?

tryhard ::

A ti je Gugl crknu?
Fibonacci @ Wikipedia

neverlucky ::

tryhard je izjavil:

Mal preveč zlorabljaš Fibonaccija za stvari, ki jih ne razumeš.


To tudi sam nevem, a vsi te TA uporabljajo fibonacci sm fibonacci tja, fibonacci xx. Mogoce za to da kao izpadejo bolj verodostojni, nevem ...

ubc18 ::

Vazelin je izjavil:

Prestavi v bankero


Je to coin te menjalnice ki pride 2Q 2018?

tryhard ::

Neh, pizda nje. Ge sam genij, razumeš. Ker sem takšen genij, ti povem, da ne razumeš. You know, ker sem genij. Morebiti moram, da budem genij in ti dam prav, ker sem genij, nje.
Nekako tako se bere tisti sestavek.

neverlucky ::

Saj ne razumem, jaz samo naprej iz skupine povzamem kar si napisali nekateri, ki so ze kdaj dali tocne napovedi ...

lamborđini ::

20. juna biće ICON mainnet token swap. Držite ICX u ICONex walletu ili na Binance.

Jacksmav ::

Ta prišepetovalka ni ravno nekaj....pumpa BCH...al bo šlo gor al pa dol...50:50...pol pa vej kaj bo... ko jo vprašaš kaj sledi...tak da sam sem izstopil iz grupe...Mislim, da se ji gre sam za keš...in pumpa folk v grupi, da še dodatno zasluži, ko ona prodaja drugi pa kupujejo...se spomnim enga k jo je skoz spraševal al se splača kupi BCH pr 500€ al ne....ona ne počak še bo padlo...začelo rast ona še se ne splača...tip skoz spraševal kdaj naj vstopi..pa je bch skočil na 1.400€....pol pa se zanesi nanjo...tak, da šlogam lahko tudi sam...

neverlucky ::

Hvala, rabili smo enega takega :)

lamborđini ::

Ma kakva jeftina prišepetovalka ... lamborđini grupa, to se traži.

profdoktor ::

Po fiboignacu gremo na 300k do konc leta.

amacar ::

Če smo natančni je to potem F28 = 317811.

ubc18 ::

CAN tud lepo dnevno raste

Vazelin ::

Super se drži Canya. Samo še 40x od vrha:))

#moon #soon

tryhard ::

neverlucky je izjavil:

Saj ne razumem, jaz samo naprej iz skupine povzamem kar si napisali nekateri, ki so ze kdaj dali tocne napovedi ...

Kdo? Vidoviti Milan. Ker moji viri so vse napovedi napovedali 100% točno.

ubc18 ::

Vazelin je izjavil:

Super se drži Canya. Samo še 40x od vrha:))

#moon #soon



povej več...kaj novega

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Super se drži Canya. Samo še 40x od vrha:))

#moon #soon



Uf, tobogan kot pri Bankeri.

Aquafriend ::

Jaz sem ze zdavnaj ugotovil da je prisepetovalka zelo velik obozevalec bitcoin casha. Na videu je celo enkrat intervjuvala roger vera. Zato sem ze opozoril da je lahko pri bch malo pristranska.

Drugac pa ko je povedala da bo se padlo niti ni imela narobe. Pac je ze veckrat povedala da trejda svinge, @ki lahko trajajo tudi vec mesecev. Dnevno ne trguje. Drugac pa najd kaksnega trejdarja ki je bil od januarja 100% uspesen. Kolikor vem je bila bolj uspesna kot drugi.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

3. Nekateri mislijo da uspesni trejdarji trejdajo vsako situacijo. Ravno obratno. Obstajajo situacije ko je no trade zone. Ko se ne trejda. Ce je 50 50 pac ne trejdas. Veckrat je opozorila da se ne pretirava s trejdi in da trejda samo najboljse priloznosti. Signale je dajala vsak dan ampak je veckrat opozorila da tega sama ne bo trejdala.

@jacksmav tebi sem ze prvi dan, ze mesece nazaj povedal da si zgresil skupino. Ker sem videl da pricakujes pump and dump signale. Kar ta skupina ne ponuja.

Zgodovina sprememb…

kakob ::

Aquafriend je izjavil:

...sem ze zdavnaj ugotovil da je prisepetovalka zelo velik obozevalec bitcoin casha. Na videu je celo enkrat intervjuvala roger vera....


Boljši anti-signal kot to boš zelo težko našel.

(Bila je tudi oboževalka Bitconnecta, v katerem je izgubila jajca.)
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PersonaRuda ::

Dajte enkrat razlikovat med prevaranti in uspešnimi.

Uspešni človek nebo nikoli prodajal signala/znanja za 500$, 1000$, ampak za 50.000$, 100.000$, 500.000$ oz. če obvlada potem ne potrebuje dodatnih par tisočakov, ker si sam naredi več deset tisoč mesečno, če ne kje več sto tisoč, zato tudi malo logike uporabite, bi vi če bi toliko denarja ustvarjali, prodajali signale za par stotakov ali tisočakov mesečno ? Drugo pa je, kot sem omenil, če bi kasiral 50k+ $ na signal. To pa se mu splača, kljub temu, da dela 200k+ $ letno-

Isto je pri stavah. Kdor obvlada si dela par sto tisoč profita letno oz. blizu milijon. Zakaj bi potem taki prodajali svoje nasvete preko Facebooka za 20€ in tako letno dodatno zaslužil mogoče 2000-5000€ ?

Tako, da poceni nasveti niso nič druga kot prevare. To lahko počne čisto vsak in na čase bo zagotovo zadel, tako stave, kot gledanje in branje grafov. Z drugimi besedami, oni ugibajo, kot vsak od nas. Zakaj sploh plačevati drugim za nasvet, kateri je podoben našemu oz. ni nič kaj drugačen od tega, če dolgo spremljaš stvari in začneš sam povzemati ?

ubc18 ::

Res je!

Mato989 ::

bitcoin je bil candle high 6666.66 :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aquafriend ::

PersonaRuda je izjavil:

Dajte enkrat razlikovat med prevaranti in uspešnimi.

Uspešni človek nebo nikoli prodajal signala/znanja za 500$, 1000$, ampak za 50.000$, 100.000$, 500.000$ oz. če obvlada potem ne potrebuje dodatnih par tisočakov, ker si sam naredi več deset tisoč mesečno, če ne kje več sto tisoč, zato tudi malo logike uporabite, bi vi če bi toliko denarja ustvarjali, prodajali signale za par stotakov ali tisočakov mesečno ? Drugo pa je, kot sem omenil, če bi kasiral 50k+ $ na signal. To pa se mu splača, kljub temu, da dela 200k+ $ letno-

Isto je pri stavah. Kdor obvlada si dela par sto tisoč profita letno oz. blizu milijon. Zakaj bi potem taki prodajali svoje nasvete preko Facebooka za 20EUR in tako letno dodatno zaslužil mogoče 2000-5000EUR ?

Tako, da poceni nasveti niso nič druga kot prevare. To lahko počne čisto vsak in na čase bo zagotovo zadel, tako stave, kot gledanje in branje grafov. Z drugimi besedami, oni ugibajo, kot vsak od nas. Zakaj sploh plačevati drugim za nasvet, kateri je podoben našemu oz. ni nič kaj drugačen od tega, če dolgo spremljaš stvari in začneš sam povzemati ?

Priporocam ti da si pogledas ta video. Kjer razlozi zakaj temu ni tako. poglej si zakaj je tvoje razmisljanje napacno

Zgodovina sprememb…

tryhard ::

Kdo je ta punčara? A zbira lajke? A rab mojga?

Za 20 čukov ti sestavim AI, ki bo predvideval prihodnost bolje od teh "trejderjev".

Aquafriend ::

Ce si zelis kupit lambo v kratkem casu na podlagi uspesnega trejdanja mors bit ze bogat na zacetku. Uspesni trejdarji trejdajo v posamicnem trejdu zelo majhen procent vsega kar imajo. Ce ne je to gemblanje. Kockanje. Taksen nacin ti omogoci da na dolgi rok dobis vec kot zgubis. Tudi v primeru vec zapovrstnih izgub. Ker TA analize niso 100% natancne. Ce si dober TA analitik in trejdar bos imel v povprecju 70% uspesnost, dolgorocno gledano. Ce gres all in v posamicnih trejdih bos v par trejdih zgubil vse. Tudi ce vlozis samo 30% vsega kar imas si podaljsas likvidacijo ampak na dolgi rok je tudi zelo visoka verjetnost da bos izgubil vse. Torej ce zelis kupit lambo v kratkem casu bi mogu ze od zacetka trejdanja imet dost denarja za trejdat. Prisepetovalka prihaja iz srednjega sloja. Noben ji ni dal zaceten kapital in pravi da je potrebovala leta in leta da je prisla do danasnje tocke. Kjer pravi je napol upokojena ze 4-5 let. Ceprav pove da ni bogata. Potrebovala je dolga leta da najprej potrebno dobit znanje. Potem pridobiti trejd vescine. Potem trenirat te vescine dokler ne postanejo navade. Ni nemogoce obogatet v kratkem casu. Ampak ce zacnes iz nic in trejdas manjsi procent premozenja potem to rabis vec let za to. Tisti ki ste stavili vecji del svojega premozenja ste pa gemblerji. Nekateri srecni gemblarji nekateri pa v tem bear trendu nesrecni. Pescica jih je srecnih v obeh primerih.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Če imaš 70% uspeh je to bolano... še stavničarji ta dobri imajo okol 55% uspeh na stavah čez letna povprečja...

Pri 70% uspehu se že splača gamblat in kockat in fuknit not 20k in če gre gor x2 samo prvič lahko rečeš hvala lepa... ker je verjetno 7:3 da dobiš ti ali 2x višja kot da izgubiš... good odds for anyone.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ubc18 ::

upam, da ste kupili pundi x.....ker gremo nazaj gor

neverlucky ::

No, odvisno od tvojega zacetnega kapitala. Ce imas na zacetku n€ im imas 70% verjetnost podvojitve, bi racionalen gemblar stavil recimo n/5 premozenja na stavo. S tem je tvoja verjetnost, da izgubis vse manj kot 1%.

Torej ce imamo recimo 1000€ zacetnega kapitala, lahko zacnemo igrat z 200€ in verjetnost da bomo propadli je manj kot 1%.

Z 70% verjetnostjo podvojitve prakticno printamo €, z pravim nacinom stavljenja pa si verjetnost, da bi imeli nesreco izgubili vse izjemno zmanjsamo.

Torej argument, da ima gospa 70% uspesnost zadetka in da potrebuje dobivat po 10€ na clana za dojave je BS. Ce bi res znala, bi trejdala, svojega izjemnega znanja ne bi dajala nikomur in se po parih mesecih vozila vsak dan z drugim lambotom.

Aquafriend ::

Kamikaza kolk tisocakov dnevno pa ti naredis. Ali samo nekaj fantaziras.

neverlucky je izjavil:

No, odvisno od tvojega zacetnega kapitala. Ce imas na zacetku nEUR im imas 70% verjetnost podvojitve, bi racionalen gemblar stavil recimo n/5 premozenja na stavo. S tem je tvoja verjetnost, da izgubis vse manj kot 1%.

Torej ce imamo recimo 1000EUR zacetnega kapitala, lahko zacnemo igrat z 200EUR in verjetnost da bomo propadli je manj kot 1%.

Z 70% verjetnostjo podvojitve prakticno printamo EUR, z pravim nacinom stavljenja pa si verjetnost, da bi imeli nesreco izgubili vse izjemno zmanjsamo.

Torej argument, da ima gospa 70% uspesnost zadetka in da potrebuje dobivat po 10EUR na clana za dojave je BS. Ce bi res znala, bi trejdala, svojega izjemnega znanja ne bi dajala nikomur in se po parih mesecih vozila vsak dan z drugim lambotom.

Kdo pravi o podvojitvi? Lahko je tudi trejd za 20% dobicka. Ceno ima 180-200 usd odbisno od trenutne cene kojnov. Poglej si video. Kar nekaj fantazirate o tem da uspesni trejdarji vsak dan zasluzijo milijone. Ja jih ce imajo milijarde. Drugac samo ce se jim userje ko gemblajo.

Zgodovina sprememb…

tonis ::

neverlucky je izjavil:

No, odvisno od tvojega zacetnega kapitala. Ce imas na zacetku n€ im imas 70% verjetnost podvojitve, bi racionalen gemblar stavil recimo n/5 premozenja na stavo. S tem je tvoja verjetnost, da izgubis vse manj kot 1%.

Torej ce imamo recimo 1000€ zacetnega kapitala, lahko zacnemo igrat z 200€ in verjetnost da bomo propadli je manj kot 1%.

Z 70% verjetnostjo podvojitve prakticno printamo €, z pravim nacinom stavljenja pa si verjetnost, da bi imeli nesreco izgubili vse izjemno zmanjsamo.

Torej argument, da ima gospa 70% uspesnost zadetka in da potrebuje dobivat po 10€ na clana za dojave je BS. Ce bi res znala, bi trejdala, svojega izjemnega znanja ne bi dajala nikomur in se po parih mesecih vozila vsak dan z drugim lambotom.


A daj? Včeraj si me na privat prosil naj ti zrihtam članstvo v grupi, zdaj pa takole?

Aquafriend ::

Neverlucky, kamikaza in se kdo nimate pojma in fantazirate. Se vid da nisi pogledal videa. Ti mislis da je vsak dan priloznost za dober trejd ali kaj? Trejda sving trejde ki se ji izplacajo vcasih mesece kasneje. In kdo pravi da podvoji? Zivite v fantazijah. Se posebi v bear marketu pricakovat da bo nekdo sluzil milijon na dan je res utopicno. Nared kak tutorial zastojn ko si tak jack pro trejdar.

Zgodovina sprememb…

««
814 / 976
»»