» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
576 / 976
»»

next3steps ::

Vazelin je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

Se opravicujem, da ste tudi tudi mene potegnili not v vase troll furs zadeve, ampak sem dolzan tudi jaz dati my 2 cents :P
Pri nas zadeva s tem fursom ne bo jasna še par let.. Tako kot za vse pri nas rabijo par let.. Slovenija je samo owca.. Prvo eu, velke drzave in potem mogoce slo...
Samo poglejte, koliko casa smo morali na najvecjem in najboljsem slovenskem tehnoloskem forumu tulit da rabimo eno izbo o kriptovalutah in blockchainu. Eno fak* leto so potrebovali... Pol se pa govori, da bodo nasi ograni porihtal vse letos in da bo slovenija kripto destinacija... 2020, here i come!

Backup scenario:

:D:))

Ja, ker je bolje imeti par deset idiotov na kupu, kjer je vsaka tema enaka drugi nekje izolirano.

leeon ::

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Glede na višino plač v absolutnem znesku so previsoki... karkoli je pod 1.000€ plače bi moralo biti obdavčeno z 0€
Če ne zaslužite niti jurja na mesec pa res ne vem komu je v interesu, da se vas crklja... Vsak, ki ne zasluži vsaj toliko kot Invictus je itak zguba.

Mato989 je izjavil:

Dokler mi ne bomo dosegli plač iz Avstrije nimamo kaj za delat z severno obdavčitvijo...
Jah, če slabo plačate učitelje potem razumem, da odrastete v nesposobneže, ki ne morejo zaslužit 10 jurjev na mesec.

Mato989 je izjavil:

da prisilimo delodajalce v dvig plač... pa ukinit priseljevanje za delavce razen če je pogodba za 1.000€ neto +
Fašizem bo zagotovo rešil vaše težave, ja. S hiperinflacijo.


tako. če človeka slabo plačaš, se mu jebe za službo. si res želiš, naslednjič, ko boš pri zdravniku, da se mu jebe za to, ali postavi pravilno diagnozo, ali ne?

Machete ::

Včeraj sem bral za nazaj in Mato, zelo otročje razmišljaš glede države in javne uprave, skoraj šokiran sem, da odrasel človek take stresa. Pa še čisto ot je :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MakZ77 ::

miskoslo je izjavil:

Do kdaj misli ETC padat, ker mam en res lep short na njem od vrha. Fork naj bi bil 5.marca. A je čas za izhod?


ETC je imel izhod pri 0.0042 BTC Zdaj je oziroma bo čas za nakup med 0.00305 in 0.00325 BTC..

akulp ::

Počakat konec tedna ali zdajle kupit BTC?

Mnenja:)? Hvala.
Lukcc

K0l1br1 ::

Jaz bi kupil sedaj. Na dolgi rok je popolnoma vseeno, ali to narediš pri 10 jurjih ali pa 12 jurjih. Na kratki rok pač probaj nataviti par procentov nižje, morda ti uspe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

akulp ::

K0l1br1 je izjavil:

Jaz bi kupil sedaj. Na dolgi rok je popolnoma vseeno, ali to narediš pri 10 jurjih ali pa 12 jurjih. Na kratki rok pač probaj nataviti par procentov nižje, morda ti uspe.


Ja saj, se vedno strinjam s tem razmišljanjem. V trenutku, ko pa hočem kliknit, se pa zasekiram. :D
Lukcc

b-marko ::

Zakaj ltc pada? Kaksna mala korekcija ali?

saule ::

korenje3 je izjavil:

eur-btc kaže ok. 50/50 da gre gor ali dol. bomo videli.



osebno raje pravim da dol, ker kriptovaluti pada support iz vladnih institucij. ko bo začela nemčija in francija javno o prepovedi bo strmo padlo.


Vidiš tako razmišljaš ker po cele dneve šlogaš in sanjaš namesto da bi naredil domačo nalogo: http://europa.eu/rapid/press-release_IP...

b-marko je izjavil:

Zakaj ltc pada? Kaksna mala korekcija ali?


Doomsday straight ahead, captain!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

dronyx ::

akulp je izjavil:

Počakat konec tedna ali zdajle kupit BTC?

BTC-jev je omejeno število, tako da dlje kot čakaš, večja je verjetnost, da jih bo zmanjkalo...

cebelar123 ::

Je kdo pogledal ta video? Malo razlage kaj se dogaja in kaj se še bo. Predvsem je zanimiv marec in alt vs bitcoin rast in padec.

Bolivar ::

lambda ::

Machete je izjavil:

Včeraj sem bral za nazaj in Mato, zelo otročje razmišljaš glede države in javne uprave, skoraj šokiran sem, da odrasel človek take stresa. Pa še čisto ot je :D

+1, a žal to, da mu to povemo najbrž ne bo spremenilo ničesar

gruntfürmich ::

torej ste vi zadovoljni kar se tiče slovenske javne uprave, državnih podjetij, korupcije, kraje denarja, nepravne države...?
dobro da vem s kakimi psihopati imam opravka... verjetno z jugonostalgiki
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Machete ::

Tvoj sklep nima veze z ničemer zapisanim. Mislim da redek tu sploh ve kaj je to juga, kaj šele, da bi gojil nostalgijo? S kje si ti padel g. uravnovešeni, res ne vem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

perci ::

saule je izjavil:

@perci

https://www.zurnal24.si/zdravje/ales-sa...

takle verjetno FURS ne more ane nikakor videt ane? :D

Ja ja.. notranje, interno, nimamo pristojnosti... a na mojem bančnem računu jo pa imajo?

Kažež precejšnje nepoznavanje ustroja države, če misliš, da v pristojnost FURS spadajo javna naročila. Za te stvari imamo državno revizijsko komisijo. Kako deluje, je pa druga zgodba.

WALSH ::

Da ne odpiram nove teme bom kr tule napisal, da je Bittrex spet odprt za nove registracije. Moraš izpolnit NEW ACCOUNT APPLICATION FORM in počakat kakšen dan na email in potem sledit njihovim napotkom.

perci ::

gruntfürmich je izjavil:

torej ste vi zadovoljni kar se tiče slovenske javne uprave, državnih podjetij, korupcije, kraje denarja, nepravne države...?
dobro da vem s kakimi psihopati imam opravka... verjetno z jugonostalgiki

Seveda nismo zadovoljni. Kar pa ne pomeni, da nam to daje pravico do neplačevanja davkov.

boolsheat ::

korenje3 je izjavil:

eur-btc kaže ok. 50/50 da gre gor ali dol. bomo videli.



osebno raje pravim da dol, ker kriptovaluti pada support iz vladnih institucij. ko bo začela nemčija in francija javno o prepovedi bo strmo padlo.


Zanima jih regulacija in obdavčitev - kar je super za kripto trg in bo krivuljo še bolj obrnilo navzgor, ker bo manj manevrskega prostora za FUD.

Mato989 ::

korenje3 je izjavil:

eur-btc kaže ok. 50/50 da gre gor ali dol. bomo videli.



osebno raje pravim da dol, ker kriptovaluti pada support iz vladnih institucij. ko bo začela nemčija in francija javno o prepovedi bo strmo padlo.


Nisi rekel da je blo 85% za dol??? Pa je šlo gor? Dobro verjetnost računaš :D

perci je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

torej ste vi zadovoljni kar se tiče slovenske javne uprave, državnih podjetij, korupcije, kraje denarja, nepravne države...?
dobro da vem s kakimi psihopati imam opravka... verjetno z jugonostalgiki

Seveda nismo zadovoljni. Kar pa ne pomeni, da nam to daje pravico do neplačevanja davkov.


z razlogom obstaja beseda državljanska nepokorščina...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

perci ::

z razlogom obstaja beseda državljanska nepokorščina...

Z razlogom obstajajo besede: davčni utajevalec, kreten, kaznivo dejanje...

papasmrk ::

Mato989 je izjavil:


Nisi rekel da je blo 85% za dol??? Pa je šlo gor? Dobro verjetnost računaš :D



Pa saj je dal 15% možnosti, da bo šlo gor...tako da je korenček kar zadel napoved.
Za komentiranje se moraš prijaviti

run2 ::

papasmrk je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Nisi rekel da je blo 85% za dol??? Pa je šlo gor? Dobro verjetnost računaš :D



Pa saj je dal 15% možnosti, da bo šlo gor...tako da je korenček kar zadel napoved.


Slava mu večna.

nurmaln ::

perci je izjavil:

z razlogom obstaja beseda državljanska nepokorščina...

Z razlogom obstajajo besede: davčni utajevalec, kreten, kaznivo dejanje...

Ko so imeli američani dovolj angleškega pametovanja, so po svoji interpretaciji pričeli z državljansko nepokorščino (ki je kasneje prešla v vojno) in se videli kot borce za svobodo. Kar se tiče britancev so se američani hoteli izogibati plačevanju davkov in so eventuelno postali izdajalci.
Oboji so imeli prav.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

greatdrakon ::

joj ko sanjate nekateri... FURS bo lahko pobiral davke na kripto, ko bo imel dejansko zakonsko podlago... te njihove interpretacije tako malo na pamet in po svoje, se bodo končale tako da bodo na sodišču, če ne prej dobili po nosu ... glede nato, da je trenutna vlada blagorečeno v riti, mislim, da ste lahko brez skrbi vsaj do poletja drugo leto ... za nazaj pa ne bodo mogli pobirat nekaj na pamet, ker to tako ne gre - lahko imajo svoje mnenje, je pa to točno samo to...

krneki0001 ::

A bo tudi kaj vrnil, ko boš izgubo naredil?

perci ::

nurmaln je izjavil:

perci je izjavil:

z razlogom obstaja beseda državljanska nepokorščina...

Z razlogom obstajajo besede: davčni utajevalec, kreten, kaznivo dejanje...

Ko so imeli američani dovolj angleškega pametovanja, so po svoji interpretaciji pričeli z državljansko nepokorščino (ki je kasneje prešla v vojno) in se videli kot borce za svobodo. Kar se tiče britancev so se američani hoteli izogibati plačevanju davkov in so eventuelno postali izdajalci.
Oboji so imeli prav.

A, borci za svobodo ste tule, aja. OK, vzamem nazaj.

K0l1br1 ::

FURS je, v povezavi seveda z občinskimi upravami, kar se hitrosti tiče, ultra extra, hiter - oče so, sedaj bo verjetno že ena 3 ali 4 leta nazaj, prejeli odmero za NUSZ, plačali, ker pritožba ne zadrži izvršbe, nato pa po meni vložili pritožbo, ki jo na občini ni nihče razumel, in so rabili leto in pol, da so se o pritožbi izjavili, nato pa so po približno 2 letih letih od ministrstva, ne pomnim več katerega, prejeli, da se vse skupaj razveljavi in vrne v ponovno odločanje. Kar so oče razumeli, da jim nove odločbe NUZS ni treba plačati. Sledila je ponovna kopy paste pritožba, kar pomeni, da še x let ne bo pri koncu postopek, oziroma vsi trije za zadnja leta.
Pa nusz ni neka nova davščina.
Kripto pa je.
Polno majhnih in delnih transakcij. 100 osnov za odmero. Če bi se šli zares, bi vsak dan moral pisati za 20 EUR transkakcij fursu. Tistih v plus, jasno, tiste v minus jih menda ne zanimajo.

DDOS s pritožbami, kot do tega pride, bo strašen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

perci ::

NUSZ se odmerja na podlagi podatkov občine. Tko da ti priporočam, da zadeve urediš na OBČINI, da bodo imeli prave podatke. FURS si ne more izmisliti podatkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

K0l1br1 ::

perci je izjavil:

NUSZ se odmerja na podlagi podatkov občine. Tko da ti priporočam, da zadeve urediš na OBČINI, da bodo imeli prave podatke. FURS si ne more izmisliti podatkov.
Ne skrbi, mi je jasno, da je FURS v tej zgodbi nebodigatreba in samo prepošiljalec pošte.
Občina ima začuda tudi prave podatke, vendar svojega odloka ne zna uporabiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

perci ::

krneki0001 je izjavil:

A bo tudi kaj vrnil, ko boš izgubo naredil?

Če bi bil kapitalski dobiček iz naslova kriptovalut obdavčen (pa NI), potem bi se seveda upoštevale tudi izgube. Po FIFO principu. Tako je pri delnicah, npr.

K0l1br1 je izjavil:

perci je izjavil:

NUSZ se odmerja na podlagi podatkov občine. Tko da ti priporočam, da zadeve urediš na OBČINI, da bodo imeli prave podatke. FURS si ne more izmisliti podatkov.
Ne skrbi, mi je jasno, da je FURS v tej zgodbi nebodigatreba in samo prepošiljalec pošte.
Občina ima začuda tudi prave podatke, vendar svojega odloka ne zna uporabiti.

Če veš, da FURS ni tisti, ki bil odgovoren v tem primeru, zakaj potem trolaš? Povej, da imaš težave z občino, pa je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

K0l1br1 ::

perci je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

A bo tudi kaj vrnil, ko boš izgubo naredil?

Če bi bil kapitalski dobiček iz naslova kriptovalut obdavčen (pa NI), potem bi se seveda upoštevale tudi izgube. Po FIFO principu. Tako je pri delnicah, npr.

Ampak, ker ni kapitalski dobiček, temveč dohodnina, potem (ne vem več dalje, kako se pri dohodnini obdavči, če delaš v minus)

perci ::

Seveda je kapitalski dobiček, zakaj ne bi bil? Mimogrede, kapitalski dobiček je podvrsta dohodnine.

Če pa opravljaš dejavnost, se ti seveda tudi izgube priznajo kot davčno priznan odhodek, zakaj se ne bi?

nurmaln ::

perci je izjavil:


A, borci za svobodo ste tule, aja. OK, vzamem nazaj.

Lepo da vzameš nazaj.
Ampak če ostanemo malo resni, preprosto dejstvo je da obstaja meja do katere lahko efektivno obdavčiš ljudi. Če država pretirava, nujno pride do tega (pa pustimo zdaj moralo) da se ti davki nehajo plačevati. Lahko da se s pretirano obdavčitvijo zaduši neka dejavnost, lahko pa enostavno postane ceneje uporabit 'kreativno računovodstvo', off-shore podjetja, davčne oaze, etc (glej na primer Laffer Curve). Glede teh stvari se ni dobro slepit, in zmerjanje ljudi zaradi poizkusov (bolj ali manj zakonite) davčne optimizacije, je kontraproduktivno.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

K0l1br1 ::

perci je izjavil:

Če veš, da FURS ni tisti, ki bil odgovoren v tem primeru
Poslal je pošto, od tu dalje je težko reči, ali odgovarja za pošiljanje pošte ali pa tudi za vsebino, ki jo pošlje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

Bitman ::

hebo vas FURS...
držte se teme. (Ne)obdavčitev kriptovalut najdete v drugi podtemi

@run2
kaj pravijo grafi za ETH??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bitman ()

perci ::

nurmaln je izjavil:

perci je izjavil:


A, borci za svobodo ste tule, aja. OK, vzamem nazaj.

Lepo da vzameš nazaj.
Ampak če ostanemo malo resni, preprosto dejstvo je da obstaja meja do katere lahko efektivno obdavčiš ljudi. Če država pretirava, nujno pride do tega (pa pustimo zdaj moralo) da se ti davki nehajo plačevati. Lahko da se s pretirano obdavčitvijo zaduši neka dejavnost, lahko pa enostavno postane ceneje uporabit 'kreativno računovodstvo', off-shore podjetja, davčne oaze, etc (glej na primer Laffer Curve). Glede teh stvari se ni dobro slepit, in zmerjanje ljudi zaradi poizkusov (bolj ali manj zakonite) davčne optimizacije, je kontraproduktivno.

Zmerjanje osebkov, ki izjavijo tole


Žal je res tako. Dokler bo stanje tako kot je zdaj, lahko pozabite na davčno disciplino. Ko pa bo stanje enako kot pri zrelih EU državah, se bo zavedanje dolžnosti plačevanja davkov vrnila. Do takrat pa... če se bo le dalo, ne bom plačal nič.


je NUJNO.

In dokler nekateri plačujemo VSE davke (ne samo toliko, kot se meni zdi pošteno), smo upravičeni do tega, da tovrstne parazite zmerjamo s paraziti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

saule ::

perci je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

torej ste vi zadovoljni kar se tiče slovenske javne uprave, državnih podjetij, korupcije, kraje denarja, nepravne države...?
dobro da vem s kakimi psihopati imam opravka... verjetno z jugonostalgiki

Seveda nismo zadovoljni. Kar pa ne pomeni, da nam to daje pravico do neplačevanja davkov.


Saj se plača davek če majnaš oz dnevno trguješ (aka je to moj poklic oz delo). Super fajn, to štekam zakaj se plača davek.

Ne vem pa od kod nebuloze da naj se plača davek zato ker sem danes kupil nekaj česar država sploh ne prizanava, čez pol leta pa za 3x več prodal. Država tega s čimer jaz delam sploh ne priznava, davek od tega pa vseeno razume kako pobrat. Hinavščina much? In ko grem na policijo, sodišče da so me opeharili na ICO? Verjetno spet klasičen državniški odgovor: ni v naši pristojnosti. Ja davek od tega pa bi pobrali ane.

Temu se v srbohrvaščini reče "da me pojebeš al da mi ga ne uguraš".

perci ::

Zakaj se lažeš, da država kriptovalut ne priznava? Si lažnivec?

4knative ::

perci je nastrojen proti kripto milijonarjem, ki nočejo dat polovičke državi. Jaz sem za Matota in ostale kripto milijonarje, ki se bodo odselili ven. Glavni razlog je banana republika, ki ni sposobna spisat enega normalnega zakona in potem bodo spet na koncu kratko potegnili prav kripto milijonarji, rbnb zaslužkarji, uber vozniki in podobni ki se znajdejo. Janezi pa na štrajk za 2% dodatka.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

saule ::

perci je izjavil:

Zakaj se lažeš, da država kriptovalut ne priznava? Si lažnivec?


Ne, obstaja še nekaj vmes - nevednež. Si ti nasilnež? :D

Ok - in kako jih priznava? Torej če grem na ICO in sem opeharjen imam inštrumente s katerimi lahko koga tožim oz zahtevam pregon? Ker to sem do sedaj pač imel drugačne informacije..

perci ::

OK, torej si nevednež. Praktično vsi regulatorni organi (FURS, BSI, ATVP...) so se na dolgo in široko razpisali o kriptovalutah in jasno povedali, kakšen je njihov STATUS.

Objavljena so bila tudi opozorila glede njihovega kupovanja in sodelovanja v ICO. Podobno kot SEC.

kakob ::

perci je izjavil:

OK, torej si nevednež. Praktično vsi regulatorni organi (FURS, BSI, ATVP...) so se na dolgo in široko razpisali o kriptovalutah in jasno povedali, kakšen je njihov STATUS.

Objavljena so bila tudi opozorila glede njihovega kupovanja in sodelovanja v ICO. Podobno kot SEC.


Z razlogom je meka v Zugu in ne v Sloveniji.

Ali lahko forkaš te stvari v svojo temo, dragi moderator.

perci ::

4knative je izjavil:

perci je nastrojen proti kripto milijonarjem, ki nočejo dat polovičke državi. Jaz sem za Matota in ostale kripto milijonarje, ki se bodo odselili ven. Glavni razlog je banana republika, ki ni sposobna spisat enega normalnega zakona in potem bodo spet na koncu kratko potegnili prav kripto milijonarji, rbnb zaslužkarji, uber vozniki in podobni ki se znajdejo. Janezi pa na štrajk za 2% dodatka.

Kje pa. Si me čisto narobe identificiral. Jst bi bil za to, da se vzame 20% fiksno (z upoštevanjem izgub) po FIFO metodi in čao.

Motijo pa me paraziti, ki pravijo, da se bodo nezakonito izognili davkom.

kakob je izjavil:

perci je izjavil:

OK, torej si nevednež. Praktično vsi regulatorni organi (FURS, BSI, ATVP...) so se na dolgo in široko razpisali o kriptovalutah in jasno povedali, kakšen je njihov STATUS.

Objavljena so bila tudi opozorila glede njihovega kupovanja in sodelovanja v ICO. Podobno kot SEC.


Z razlogom je meka v Zugu in ne v Sloveniji.

Ali lahko forkaš te stvari v svojo temo, dragi moderator.

Ti že veš, ane.

Bi forkal, ampak se bo kdo zbunil, da imam konflikt interesov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

kakob ::

perci je izjavil:


Ti že veš, ane.

Bi forkal, ampak se bo kdo zbunil, da imam konflikt interesov.


Jah, turns out I do.

Kdo drug pa naj bi forkal, po tvojem?

saule ::

perci je izjavil:

OK, torej si nevednež. Praktično vsi regulatorni organi (FURS, BSI, ATVP...) so se na dolgo in široko razpisali o kriptovalutah in jasno povedali, kakšen je njihov STATUS.

Objavljena so bila tudi opozorila glede njihovega kupovanja in sodelovanja v ICO. Podobno kot SEC.


Ja če so samo opozorila potem naj bodo tudi samo opozorila pri pobiranju davka na to. Štekaš - dajem 70% od vsega zaslužka zato da imam bivanje v civilizaciji. Naj ti dam pa x% od zaslužka pri investiciji v ICO, iz denarja ki je že bil obdavčen, ker..? Si mi izdal opozorilo da je to nevarno? Ja pa kaj še. Uredi zakon, da bom zavarovan tako kot pri delnicah pa bom tudi plačelval davek kot pri delnicah. Ne štekam kaj ni logično.

perci ::

kakob je izjavil:

perci je izjavil:


Ti že veš, ane.

Bi forkal, ampak se bo kdo zbunil, da imam konflikt interesov.


Jah, turns out I do.

Kdo drug pa naj bi forkal, po tvojem?

Meka je v tropih? Za en mesec že...ampak za preselit se. OK, stvar okusa.

Drgač ti svetujem da dvigneš denar v SLO, ker se ti ne bo čisto nič hudega zgodilo.

saule je izjavil:

perci je izjavil:

OK, torej si nevednež. Praktično vsi regulatorni organi (FURS, BSI, ATVP...) so se na dolgo in široko razpisali o kriptovalutah in jasno povedali, kakšen je njihov STATUS.

Objavljena so bila tudi opozorila glede njihovega kupovanja in sodelovanja v ICO. Podobno kot SEC.


Ja če so samo opozorila potem naj bodo tudi samo opozorila pri pobiranju davka na to. Štekaš - dajem 70% od vsega zaslužka zato da imam bivanje v civilizaciji. Naj ti dam pa x% od zaslužka pri investiciji v ICO, iz denarja ki je že bil obdavčen, ker..? Si mi izdal opozorilo da je to nevarno? Ja pa kaj še. Uredi zakon, da bom zavarovan tako kot pri delnicah pa bom tudi plačelval davek kot pri delnicah. Ne štekam kaj ni logično.

Kako pa si zavarovan pri delnicah? To bi rad slišal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

kakob ::

perci je izjavil:

kakob je izjavil:

perci je izjavil:


Ti že veš, ane.

Bi forkal, ampak se bo kdo zbunil, da imam konflikt interesov.


Jah, turns out I do.

Kdo drug pa naj bi forkal, po tvojem?

Meka je v tropih? Za en mesec že...ampak za preselit se. OK, stvar okusa.

Drgač ti svetujem da dvigneš denar v SLO, ker se ti ne bo čisto nič hudega zgodilo.


Zug. Ni ravno tropsko. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

perci ::

kakob je izjavil:

perci je izjavil:

kakob je izjavil:

perci je izjavil:


Ti že veš, ane.

Bi forkal, ampak se bo kdo zbunil, da imam konflikt interesov.


Jah, turns out I do.

Kdo drug pa naj bi forkal, po tvojem?

Meka je v tropih? Za en mesec že...ampak za preselit se. OK, stvar okusa.

Drgač ti svetujem da dvigneš denar v SLO, ker se ti ne bo čisto nič hudega zgodilo.


Zug. Ni ravno tropsko. :)

In ti si tam, ane ;).

kakob ::

perci je izjavil:

kakob je izjavil:

perci je izjavil:

kakob je izjavil:

perci je izjavil:


Ti že veš, ane.

Bi forkal, ampak se bo kdo zbunil, da imam konflikt interesov.


Jah, turns out I do.

Kdo drug pa naj bi forkal, po tvojem?

Meka je v tropih? Za en mesec že...ampak za preselit se. OK, stvar okusa.

Drgač ti svetujem da dvigneš denar v SLO, ker se ti ne bo čisto nič hudega zgodilo.


Zug. Ni ravno tropsko. :)

In ti si tam, ane ;).


Preštej koliko tujih resnih kripto firm in fundacij je tam. Potem preštej koliko jih je v Sloveniji.

Moja lokacija je za to debato irelevantna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()
««
576 / 976
»»