» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
570 / 976
»»

Besna Glista ::

Za lagodno življenje voziš pasata in ostane ti 1200€ od plače konec meseca. komu boljše torej? še vedno več kot dovolj =)

saule ::

krneki0001 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

33 jurjev na osebo je fuckin ogromno. Ena oseba lahko pokuri 3 jurje mesečno. Kako ni to dosti? Ok, če si naročiš za 2 jurje kurb na mesec ali posnifaš vsak dan gramček koke zna biti malo ja. Ampak cmon. 3 jurje na osebo je lagodno. 1000 imaš BP za luksuz mesečno.

#when_lambo


Standard!!! Sedaj si navajen na nižji standard. Ko imaš več greš na višji standard. Dražji avto, bolj prestižno stanovanje, mogoče lastna hiša, boljša oprema, izhodi ven na kosilo, večerjo v restavraciji,....

Delavec vozi cliota in ima 1000€ plače. Na mesec mu ostane 200€ od plače.
Vodja vozi pasata, ima 2000e plače, na mesec mu ostane 200€ od plače.
Direktor vozi mercedesa, ima 3000€ plače, na mesec mu ostane 200€ od plače.

Opaziš vzorec? Vsem ostaja samo 200€ od plače. Ker se standard viša.


Pohlep in bullshit!!!

Od kje pa ti ta fetiš s klicaji? To maš že od vedno?

velikan ::

Govoril sem tudi o placilu davka recimo fiksna stopnja25%- kot npr kapitalski dobicek + racunana 10% inflacija na 10let + za dve osebi in je cist za normalno zivljenje brez velikega pretiravanja= hisa lambo okoli sveta ipd
https://www.kucoin.com/#/?r=1he8b

krneki0001 ::

Besna Glista je izjavil:

Za lagodno življenje voziš pasata in ostane ti 1200€ od plače konec meseca. komu boljše torej? še vedno več kot dovolj =)


Glede na tvoje razmišljanje sedaj, ko imaš 800€ plače. Boš povedal potem, ko boš imel parkrat več. (če boš sploh še tukaj gor pisal).

Vazelin ::

pomoje lahko to prerekanje o tem koliko rabiš kar nehamo ker ne bomo nikamor prišli

pa upam da Kucoin časti še registracijo in servis za Lambota za par let. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

4knative ::

perci je izjavil:

Pa zakaj se z nebivedujem ukvarjate. 3 jurje na osebo je dovolj za normalno življenje v Zurichu, kaj šele v SLO.

Po nebivedujevi definiciji pa tudi mio EUR/leto/osebo ni dovolj.

V New Yorku ali San Franciscu bi tanko piskal s tremi jurčki na mesec. Računaj raje 10 jurčkov na osebo mesečno.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

krneki0001 ::

Štos je v tem, da vsi vpijete lambo, lambo, lambo. Redni servis za ta jajca je 50.000€. Dela se na 5000km. Gume stanejo par tisoč evrov na komad. Koliko vas misli plačevat za servise in gume teh jajc?

In pol se bunite, kako je 33k na leto na osebo pa že kar dovolj za lagodno življenje in da lahko še šparaš?

Dvoličnost al pa nimate pojma o življenju in danes živite komplet na minimalcu, pa si nič ne privoščite. Mene eno potovanje pride med 5 in 7k evrov (za 3 osebe), pa gremo na leto na vsaj 3.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: galu ()

saule ::

krneki0001 je izjavil:

Besna Glista je izjavil:

Za lagodno življenje voziš pasata in ostane ti 1200€ od plače konec meseca. komu boljše torej? še vedno več kot dovolj =)


Glede na tvoje razmišljanje sedaj, ko imaš 800€ plače. Boš povedal potem, ko boš imel parkrat več. (če boš sploh še tukaj gor pisal).


Brez otrok in solo je karkol nad 1.500€ preseravanje...

jype ::

krneki0001 je izjavil:

Dvoličnost al pa nimate pojma o življenju in danes živite komplet na minimalcu, pa si nič ne privoščite. Mene eno potovanje pride med 5 in 7k evrov (za 3 osebe), pa gremo na leto na vsaj 3.
Potem se pa vsajaš nad tem, kako nihče ne pomaga Slovencem v stiski.

4knative ::

Zdaj ste glasni, ko je vse tik pod ATH. Potem bo pa spet jokanje, ko se spet podeli z deliteljem 3. :))
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

perci ::

4knative je izjavil:

perci je izjavil:

Pa zakaj se z nebivedujem ukvarjate. 3 jurje na osebo je dovolj za normalno življenje v Zurichu, kaj šele v SLO.

Po nebivedujevi definiciji pa tudi mio EUR/leto/osebo ni dovolj.

V New Yorku ali San Franciscu bi tanko piskal s tremi jurčki na mesec. Računaj raje 10 jurčkov na osebo mesečno.

A se boste vsi kripto lambo milijonarji v nyc preselili?

saule ::

4knative je izjavil:

Zdaj ste glasni, ko je vse tik pod ATH. Potem bo pa spet jokanje, ko se spet podeli z deliteljem 3. :))


Do ATH manjka slabih 50%, pa se že sedaj čisto nič ne pritožujemo:)

Vazelin ::

Evo obeta se veliko romanje slovenskih HODLerjev v San Francisco in NY:))

krneki0001 ::

jype je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Dvoličnost al pa nimate pojma o življenju in danes živite komplet na minimalcu, pa si nič ne privoščite. Mene eno potovanje pride med 5 in 7k evrov (za 3 osebe), pa gremo na leto na vsaj 3.
Potem se pa vsajaš nad tem, kako nihče ne pomaga Slovencem v stiski.

Jaz jim pomagam. Na ostale se pa le obrni.

Vazelin ::

Nebivedu: ti živiš še za razmere kakšnega google inženirja zelo luksuzno življenje, če si sposoben skasirati 20 jurjev samo za tisith nekaj dni, da se furaš po svetu na dopust

jype ::

perci je izjavil:

A se boste vsi kripto lambo milijonarji v nyc preselili?
On bi rad živel tako kot tisti tip ki ga ves čas linka.

Eni imamo veliko raje precej skromnejši življenski slog.

krneki0001 je izjavil:

Jaz jim pomagam. Na ostale se pa le obrni.
Jim pomagaš tako, da hodiš na absurdno draga potovanja po svetu? Me veseli, prepričan sem, da se počutijo bolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

perci ::

Vazelin je izjavil:

Nebivedu: ti živiš še za razmere kakšnega google inženirja zelo luksuzno življenje, če si sposoben skasirati 20 jurjev samo za tisith nekaj dni, da se furaš po svetu na dopust

On predvsem nabija bolj od vseh politikov, ki jih tako sovrazi.

saule ::

perci je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Nebivedu: ti živiš še za razmere kakšnega google inženirja zelo luksuzno življenje, če si sposoben skasirati 20 jurjev samo za tisith nekaj dni, da se furaš po svetu na dopust

On predvsem nabija bolj od vseh politikov, ki jih tako sovrazi.


Some reasoning right there

krneki0001 ::

jype je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Jaz jim pomagam. Na ostale se pa le obrni.
Jim pomagaš tako, da hodiš na absurdno draga potovanja po svetu? Me veseli, prepričan sem, da se počutijo bolje.


Ti pa na švedsko rineš, pa gor bajto delaš. Prepričan sem, da se naši klošarji počutijo bolje, ker nisi vsega tega denarja raje dal njim.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: galu ()

perci ::

On sem sam dela, da je na svedskem, zaradi takih kot si ti. V resnici je na finskem - laponska.

Vazelin ::

Tako si jaz predstavljam neobremenjen lifestyle:
1. na leasing imam 911 carrera 4s - 2.000 EUR mesečno, menjava na 4 leta, staro za novo, star avto pokrije polog za novega
2. plačevanje nekih srednjih prispevkov za penzijo ipd - 600 EUR mesečno
3. 8 x mesečno jedača v restavracijah tipa JB, AS za dve osebi - 1.600 EUR mesečno
4. 3x s frendi v Intercontinental mesečno - 300 EUR mesečno
5. položnice, razno razne - 1000 EUR mesečno (notri všteta tudi kreda za iphone X 256GB, registracija avto, zavarovanje, elektrika vse)
6. 900k krede za hišo v Rožni na 10 let - 9000 EUR mesečno
7. luksuz (koka, luksuzna potovanja) - 1000 EUR mesečno
8. ostalo (hrana...) - 754 EUR mesečno
---------------------------------
TOTAL: cca 16.000 EUR mesečno rabiš za spodobno življenje:D

jype ::

perci je izjavil:

V resnici je na finskem - laponska.


Jerry000 ::

Vazelin je izjavil:

Tako si jaz predstavljam neobremenjen lifestyle:
1. na leasing imam 911 carrera 4s - 2.000 EUR mesečno, menjava na 4 leta, staro za novo, star avto pokrije polog za novega
2. plačevanje nekih srednjih prispevkov za penzijo ipd - 600 EUR mesečno
3. 8 x mesečno jedača v restavracijah tipa JB, AS za dve osebi - 1.600 EUR mesečno
4. 3x s frendi v Intercontinental mesečno - 300 EUR mesečno
5. položnice, razno razne - 1000 EUR mesečno (notri všteta tudi kreda za iphone X 256GB, registracija avto, zavarovanje, elektrika vse)
6. 900k krede za hišo v Rožni na 10 let - 9000 EUR mesečno
7. luksuz (koka, luksuzna potovanja) - 1000 EUR mesečno
8. ostalo (hrana...) - 754 EUR mesečno
---------------------------------
TOTAL: cca 16.000 EUR mesečno rabiš za spodobno življenje:D

Madona :D. Jaz si čisto drugače predstavljam

perci ::

Sem zadnjic vozu tole gt 4s 911. Tko ti bom povedal - jst sem se navelical v eni uri. Ti bi se pa v enem mesecu max.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

krneki0001 ::

Kje si se pa vozil, da si se naveličal po eni uri? V prometnih zamaških?

Jaz sem porša (sicer ne 4S) na grobniku rental za pol ure, pa bi se komot več ur vozil z njim samo na tistem dirkališču, samo ni bilo možnosti za dlje rentat.
Užitki ob pospeških so fenomenalni, ko lahko avto izkoristiš skoraj do konca.
Ne vem pa kako se tak obnese v prometu.
Za tastarega 911 (s samo 200KM) vem da ni problemov. Je pa problem dolga vožnja, ker si polomljen, ko ven stopiš.

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

krneki0001 je izjavil:

Štos je v tem, da vsi vpijete lambo, lambo, lambo. Redni servis za ta jajca je 50.000€. Dela se na 5000km. Gume stanejo par tisoč evrov na komad. Koliko vas misli plačevat za servise in gume teh jajc?

Redni servis je par tisoc €.

perci ::

Po cestah, kjer ga ne moreš gonit. Kar velja za vse ceste. Pa sem ga vseeno malo pohodil.

Za grobnik...ga je pa bolš rentat.

jype je izjavil:

perci je izjavil:

V resnici je na finskem - laponska.



Na uč bi reku...Danska?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

4knative ::

perci je izjavil:

4knative je izjavil:

perci je izjavil:

Pa zakaj se z nebivedujem ukvarjate. 3 jurje na osebo je dovolj za normalno življenje v Zurichu, kaj šele v SLO.

Po nebivedujevi definiciji pa tudi mio EUR/leto/osebo ni dovolj.

V New Yorku ali San Franciscu bi tanko piskal s tremi jurčki na mesec. Računaj raje 10 jurčkov na osebo mesečno.

A se boste vsi kripto lambo milijonarji v nyc preselili?

HODLER bo izbral kolo, BUIDLER bo izbral NYC, SODLER pa Lambo. Različni liki nastopajo v tej zgodbi, s tem da 90% sodelujočih hlasta za materialnim bogastvom. Živimo pač v kapitalizmu in hodlerjev bo prej ali slej zmanjkalo, ko bodo ugotovili da se borijo z mlini na veter.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

krneki0001 ::

Smurf je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Štos je v tem, da vsi vpijete lambo, lambo, lambo. Redni servis za ta jajca je 50.000EUR. Dela se na 5000km. Gume stanejo par tisoč evrov na komad. Koliko vas misli plačevat za servise in gume teh jajc?

Redni servis je par tisoc EUR.


To je redni servis na 5000km:
The Murcielago will run you about $2000 for an oil change, $4000 for plugs and the best part $12000 for an E-Gear Clutch.

Torej 18.000 dolarjev samo za osnovni redni servis, če ni nič crknilo.

Zgodovina sprememb…

jype ::

krneki0001 je izjavil:

Torej 18.000 dolarjev samo za osnovni redni servis, če ni nič crknilo.
Na vsakem rednem servisu kuplngo zamenajo?

Aja, italjan.

Sined9 ::

Najbolj mi je zanimivo da usi omenjate koko:) se prav ce gre riple na 100usd je itak pol Slovenije odvisne..nova poslovna priloznost za ostale ki niso vlozli v kripto lol.
Zdej pa resno vprasanje..kdaj dip? Sem v fiatu ze od sobote:/ in je prav tecno ze

krneki0001 ::

Enkrat marca bo dip. :))

jype ::

Sined9 je izjavil:

Najbolj mi je zanimivo da usi omenjate koko:)
Kolo, ne koko.

krneki0001 ::

Kolo samo ti, ostali pa koko. Rabijo "dodatek" h prehitrem tempu življenja. :))

Zgodovina sprememb…

perci ::

A koka ti upocasni tempo? Dobr, da s povedu.

Smurf ::

krneki0001 je izjavil:


To je redni servis na 5000km:
The Murcielago will run you about $2000 for an oil change, $4000 for plugs and the best part $12000 for an E-Gear Clutch.

Torej 18.000 dolarjev samo za osnovni redni servis, če ni nič crknilo.

E-Gear Clutch se menja na 15kkm-20kkm.

krneki0001 ::

perci je izjavil:

A koka ti upocasni tempo? Dobr, da s povedu.

Ne vem od kje ti ta ideja? Koka ti da dodatek, da zdržiš več časa buden in priseben. Torej lahko več narediš za svoje šefe, ki ti plačujejo minimalca, ti pa si vesel, da delaš za njih.

4knative ::

krneki0001 je izjavil:

perci je izjavil:

A koka ti upocasni tempo? Dobr, da s povedu.

Ne vem od kje ti ta ideja? Koka ti da dodatek, da zdržiš več časa buden in priseben. Torej lahko več narediš za svoje šefe, ki ti plačujejo minimalca, ti pa si vesel, da delaš za njih.

Oziroma če prenesemo v kripto sceno, lahko več narudariš v kleti, več trejdov narediš na dan, bolje špekuliraš kam gre kateri od 2000 kakeckojnov.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Sined9 ::

Sam na minimalcu bos glih vse za kokico dal:)) dej gremo na 5k nazaj..prodajte zdle vsi pa vsem kolegom povejte da naj prodajo..pa bomo pol nazaj kupl:)

jype ::

krneki0001 je izjavil:

Kolo samo ti, ostali pa koko. Rabijo "dodatek" h prehitrem tempu življenja. :))
La hoja de coca no es droga.

krneki0001 ::

Sined9 je izjavil:

Sam na minimalcu bos glih vse za kokico dal:)) dej gremo na 5k nazaj..prodajte zdle vsi pa vsem kolegom povejte da naj prodajo..pa bomo pol nazaj kupl:)


Gremo na 15, pa raje vsem kolegom reči naj sedaj po 9 kupijo, da bodo lahko zaslužili, ko bodo pri 15 prodali.

gruntfürmich ::

oh joj, se že prepirate kam z vsem denarjem ko ga boste imeli...
to mi resnično daje mislit, da iz tega ne bo nič; reveži ne bodo obogateli, frizerke ne bodo odpirale salonov... če pa bi že obogateli, pa bi itq vse takoj zapičkali, ker reveži so revni z razlogom...
skratka žal mi je ko to berem, ampak zdaj sem resnično prepričan da je all-out pravilna poteza. pravljice so samo v knjigah in samo za peščico najsrečnejših (čeprav si srce želi drugače; toda glava pač tako misli)...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

zdaj sem resnično prepričan da je all-out pravilna poteza.
Zapisano, da se bomo lažje norčevali iz tebe ob naslednjem ATH.

4knative ::

gruntfürmich je izjavil:

oh joj, se že prepirate kam z vsem denarjem ko ga boste imeli...
to mi resnično daje mislit, da iz tega ne bo nič; reveži ne bodo obogateli, frizerke ne bodo odpirale salonov... če pa bi že obogateli, pa bi itq vse takoj zapičkali, ker reveži so revni z razlogom...
skratka žal mi je ko to berem, ampak zdaj sem resnično prepričan da je all-out pravilna poteza. pravljice so samo v knjigah in samo za peščico najsrečnejših (čeprav si srce želi drugače; toda glava pač tako misli)...

Dolgoletni hodlerji so noliferji in itak nema veze ali imajo na mesec 2k ali 100k budgeta, taki ki bi rabili bodo popušili ker so vpletena čustva, zmerni pa bodo zaslužili premalo da bi se jim spremenil status.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

stabil99 ::

lembo redni servis 50k
new york vsaj 10k na osebo
hahahaha a to je supr sreda kot v meku? (super sreda smeha povna skleda)
dovolj je blo tega foruma za mene

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: stabil99 ()

FatJoe ::

Zdravo, fantje! Sem nov v kripto (od začetka 2018) in sem do zdaj ta forum samo prebiral. Mimogrede, hvala vse informacije, ki jih objavljate, zelo pomagajo v štartu! Zdaj pa sodelujem v prvem preicotu in skušam zbrati čim več koristnih informacij in mnenj (in pa promoviram, če sem že zraven :)), zato me glede na vaše izkušnje zanima, kakšno imate mnenje o ROX-u od Robotine, preico se začne 21.2.? Tukaj sicer nisem opazil, da bi ga že kaj omenjali.

Na redditu je whitepaper: https://www.reddit.com/r/RobotinaTokenR...

4knative ::

stabil99 je izjavil:

lembo redni servis 50k
new york vsaj 10k na osebo
hahahaha a to je supr sreda kot v meku? (super sreda smeha povna skleda)
dovolj je blo tega foruma za mene

Če nimaš vsaj 1000 btc si nula, samo to sem hotel povedat. Mi smo vsi nule.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

perci ::

gruntfürmich je izjavil:

oh joj, se že prepirate kam z vsem denarjem ko ga boste imeli...
to mi resnično daje mislit, da iz tega ne bo nič; reveži ne bodo obogateli, frizerke ne bodo odpirale salonov... če pa bi že obogateli, pa bi itq vse takoj zapičkali, ker reveži so revni z razlogom...
skratka žal mi je ko to berem, ampak zdaj sem resnično prepričan da je all-out pravilna poteza. pravljice so samo v knjigah in samo za peščico najsrečnejših (čeprav si srce želi drugače; toda glava pač tako misli)...

Ne bi rekel, da je tale topic pokazatelj slovenskega sentimenta. Kaj sele svetovnega.

Se mi ne zdi, da bi bili v neki fomo fazi, prej obratno. Je pa res, da je tukaj gor nekaj odvisnikov, ki s svojo kolicino postov dajejo vtis, da pol slovenije razmislja o tem kako bodo obogateli s kripto.

krneki0001 ::

Večina razmišlja o tem kako bodo obogateli.

Tisti, ki pa vemo, da se ne da, ker nismo bili prvi, pa samo upamo, da bo dovolj, da si boš poleg plače lahko še kaj več privoščil. Trenutno kaže na to, da se bo dalo lažje živeti in ne na neko bajno bogastvo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: krefi ()

dexterboy ::

Vazelin je izjavil:

Tako si jaz predstavljam neobremenjen lifestyle:
1. na leasing imam 911 carrera 4s - 2.000 EUR mesečno, menjava na 4 leta, staro za novo, star avto pokrije polog za novega
2. plačevanje nekih srednjih prispevkov za penzijo ipd - 600 EUR mesečno
3. 8 x mesečno jedača v restavracijah tipa JB, AS za dve osebi - 1.600 EUR mesečno
4. 3x s frendi v Intercontinental mesečno - 300 EUR mesečno
5. položnice, razno razne - 1000 EUR mesečno (notri všteta tudi kreda za iphone X 256GB, registracija avto, zavarovanje, elektrika vse)
6. 900k krede za hišo v Rožni na 10 let - 9000 EUR mesečno
7. luksuz (koka, luksuzna potovanja) - 1000 EUR mesečno
8. ostalo (hrana...) - 754 EUR mesečno
---------------------------------
TOTAL: cca 16.000 EUR mesečno rabiš za spodobno življenje:D

Khm... nikogar nočem žaliti, ampak kaj, ko bi ti obiskal svojega zdravnika/co in ga/jo prosil za napotnico CT glave in MR možganov?
6. in 7. točka sta maloumni do obisti, koko pa istovetiš z lifestylom???
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.
««
570 / 976
»»