» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
567 / 976
»»

dronyx ::

Kripto tajkuni so očitno začeli vnovčevati profite zadnjih par dni, če si je slučajno kdo pozabil naviti budilko. Dolgoročni hodlerji ste pa lahko povsem mirni.

4knative ::

Vazelin je izjavil:

Lol 4k je nekdo primerjal s frizerko.:D

Samuela bomo kupili, da nam bo vice govoril. Si za? :D
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

Pri 2triljona cap-a kupimo Samuela in Šmarno goro.:D Jaz bi Samuela ponucal, da bi risal grafe. Pa skrbel za registracijo avtov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

4knative ::

Če ne bo pridn ga bomo pa dali ladyboyem da ga malce obdelajo. :D
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

galu ::

galu je izjavil:

Na TV je veliko govora o zadnjem reverse h&s...

 ... just saying

... just saying



Sam bom raje počakal na konkreten preboj.


Nailed it. :D
Tako to gre.

papasmrk ::

Dejte mal svoje tete, strice, babice, dedke in ostale sorodnike vpeljat v svet kriptovalut in x10 potencialnega zaslužka...tale marketcap se nikamor ne premakne.
Za komentiranje se moraš prijaviti

K0l1br1 ::

papasmrk je izjavil:

Dejte mal svoje tete, strice, babice, dedke in ostale sorodnike vpeljat
Ni pametno. Noben se ne bi zahvalil, če bi kaj zaslužil, noben ne bi dal niti prispevka od zaslužka, bi pa pili kri kot mrhovinarji, če bi padlo za 1% in če ne bi bilo 1000% plusa v roku 3 dni. Nobenemu še nisem promoviral in nobenemu ne bom. Raje počakajmo, se bodo že najdli...

Vazelin ::

papasmrk je izjavil:

Dejte mal svoje tete, strice, babice, dedke in ostale sorodnike vpeljat v svet kriptovalut in x10 potencialnega zaslužka...tale marketcap se nikamor ne premakne.

Kri ni voda:D

Jacksmav ::

saj bojo kmal plače... :)

4knative ::

Tisti, ki so leteli v nakup pri 20k btc niso pogledali tega skoraj 4 letnega grafa brez rasti:
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

1pioneer ::

Misliš skoraj 3 letnega? Zato pa vlagaj v masternode in PoS kovance, da se ti tam akumulira, da ne boš odvisen samo od špekulacije.

borci99 ::

Kaj se bo zgodilo, če si nakažem preko Bitstampa 100000 eur na moj TRR, me bo Furs pozval za razlago ali nikomu ništa? Si je kdo že nakazal 6 mestno št. na TRR? Kaj predlagate, kako se obnašati pri vnovčitvi v FIAT? Hvala

K0l1br1 ::

Nakaži in boš videl in poročaj. Načeloma ne bi smelo biti nič problemov.

-valvoline- ::

Cryptocurrencies: 1527
20 novih samo v zadnjem tednu. Tu bo naslednja parabola.

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

-valvoline- je izjavil:

Cryptocurrencies: 1527
20 novih samo v zadnjem tednu. Tu bo naslednja parabola.

Daj jih še naštet, da kaj kupimo

Machete ::

Kupi vse kar je pod 1$. X1000 zagotovljen.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

papasmrk ::

-valvoline- je izjavil:

Cryptocurrencies: 1527
20 novih samo v zadnjem tednu. Tu bo naslednja parabola.


Kaj se pa ti oglašaš...saj je CMC na 400+ miljard
Za komentiranje se moraš prijaviti

Sno0py ::

Ka pa to: Klik je dobr vlagat denar, ki ni tvoj.. Pol se ti pa posreci, kot njemu :D

Smurf ::

borci99 je izjavil:

Kaj se bo zgodilo, če si nakažem preko Bitstampa 100000 eur na moj TRR, me bo Furs pozval za razlago ali nikomu ništa? Si je kdo že nakazal 6 mestno št. na TRR? Kaj predlagate, kako se obnašati pri vnovčitvi v FIAT? Hvala

Shrani loge borz. Ce/ko FURS pozvoni jim pokazes.

Machete ::

Kar password od cryptopie jim pošlješ.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dronyx ::

Ha, ha...that's my boy!

4knative ::

1pioneer je izjavil:

Misliš skoraj 3 letnega? Zato pa vlagaj v masternode in PoS kovance, da se ti tam akumulira, da ne boš odvisen samo od špekulacije.

Če si vložil novembra 2013 v bitokonj si bil do maja 2017 v minusu. Dejstvo. Torej ni glih vse tako x1000, Lambo, moon ipd.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

dronyx ::

dronyx je izjavil:

Ha, ha...that's my boy!

Tule še instagram profil kripto milijonarja za motivacijo in lažjo odločitev, če še kdo omahuje s kreditom na banki za vložit v kripto.

Jacksmav ::

sam tisti cajti so mimo...

nekikr ::

borci99 je izjavil:

Kaj se bo zgodilo, če si nakažem preko Bitstampa 100000 eur na moj TRR, me bo Furs pozval za razlago ali nikomu ništa? Si je kdo že nakazal 6 mestno št. na TRR? Kaj predlagate, kako se obnašati pri vnovčitvi v FIAT? Hvala

Če te bodo pozvali jim boš predložil dokaze o izvoru premoženja. Se pravi, da si dal 1000€ notri in preko mešetarjenja zaslužil 100.000€. Vse lepo in prav. Če si rudaril, potem boš plačal predpisani davek. Kako se obnašati? Predvsem ne biti bedak. Velja na splošno.

Jacksmav ::

ma so čist skulirani fudovci...sam pravim, obnašaj se kot hočeš, da se nekdo do tebe...sam nisem imel nikol problemov z njimi... :)

MakZ77 ::

borci99 je izjavil:

Kaj se bo zgodilo, če si nakažem preko Bitstampa 100000 eur na moj TRR, me bo Furs pozval za razlago ali nikomu ništa? Si je kdo že nakazal 6 mestno št. na TRR? Kaj predlagate, kako se obnašati pri vnovčitvi v FIAT? Hvala


Banke so dolžne urad za preprečevanje pranja denarja obvestiti vsako transakcijo preko 15000 EUR in tudi če je več večjih nakazil v enem dnevu...
Že preizkušeno s strani znanca, ki si je nakazoval iz stavnega računa v tujini...
Torej vsaka dva do tri dni po 10K na TRR in ni straha..

4knative ::

dronyx je izjavil:

dronyx je izjavil:

Ha, ha...that's my boy!

Tule še instagram profil kripto milijonarja za motivacijo in lažjo odločitev, če še kdo omahuje s kreditom na banki za vložit v kripto.

Tole zgleda res žalostno. Mulc še ni zrel da bi znal z denarjem. Tako se dela:
https://www.instagram.com/danbilzerian/
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Jacksmav ::

prvo moraš znat svoje sanje in znanje pretvorit v EUR...potem pa znat živet...kakor komu paše... :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: desmill ()

tommorrow ::

Machete je izjavil:

Kupi vse kar je pod 1$. X1000 zagotovljen.


Sarcasm, a ne :)

Jacksmav ::

ah zakaj...eni že to počnemo, kar nam paše...brez kripto...to je samo sladica, oz.gembljanje, da ni dolgčas...nobeden te pa prej ni videl ko si leta delal...se boril na trgu...le zdaj, ko si nekaj privoščiš...tak to je pr Slovencih... :)...sam vsakemu, privoščim, če le ima jajca, da se spusti v posel.. :)

dronyx ::

4knative je izjavil:

Tole zgleda res žalostno. Mulc še ni zrel da bi znal z denarjem. Tako se dela:
https://www.instagram.com/danbilzerian/

Kaj ima to veze s kriptom? Kje so avti? To je kot bi gledal moj fotoalbum.

gruntfürmich ::

borci99 je izjavil:

Kaj se bo zgodilo, če si nakažem preko Bitstampa 100000 eur na moj TRR, me bo Furs pozval za razlago ali nikomu ništa? Si je kdo že nakazal 6 mestno št. na TRR? Kaj predlagate, kako se obnašati pri vnovčitvi v FIAT? Hvala

mislim da ti teh skrbi še dolgo ne boš imel...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

1pioneer ::

4knative je izjavil:

1pioneer je izjavil:

Misliš skoraj 3 letnega? Zato pa vlagaj v masternode in PoS kovance, da se ti tam akumulira, da ne boš odvisen samo od špekulacije.

Če si vložil novembra 2013 v bitokonj si bil do maja 2017 v minusu. Dejstvo. Torej ni glih vse tako x1000, Lambo, moon ipd.

Seveda, ne obstaja samo bull market, imamo še bear pa ranging. Sicer pa nisem izkusil na lastni koži, sem šele v 2016 vlagal. Prvič sem pa slišal za BTC enkrat v 2012, samo me ni prevzel takrat :)

Sirena ::

Pa dobr no, a ni tole že mal dolgcajt? Saj vem, da ni takle "status quo" nič nenavadnega, ampak dejansko je pogled na trading view še kar dolgočasen, saj gremo malo gore-dole, ampak vse skupaj ena žajfa ...

1pioneer ::

Jaz pa upam, da bo tako ostalo, ker to je najboljše za trgovati. Ti padci in rasti po 30% na dan so čredje trgovanje, brez nekega smisla. Sam prihajam iz forex trgovanja in niti pod razno ne upam dnevno trgovati zaradi take volatilnosti, rad pa investiram dolgoročno. Če bo pa stagnacija in se bo vse umirilo, potem se bo pa ločilo zrnje od plevela in bodo vsi takozvani guru analitiki lepo poniknili v pozabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 1pioneer ()

borci99 ::

Ko bo SNC 1 usd bom ziher imet take sladke probleme, to pa zna biti že v kratkem, 1 april zalaufa platforma za nakup, prodajo el. energije (prvi v svetu)! Potrpežljivost je božja mast!

Red_Mamba ::

borci99 je izjavil:

Ko bo SNC 1 usd bom ziher imet take sladke probleme, to pa zna biti že v kratkem, 1 april zalaufa platforma za nakup, prodajo el. energije (prvi v svetu)! Potrpežljivost je božja mast!


samo ce trg od takrat ozeleni. ce bo tko kot je zdaj verjetno ne bo prilezel do 1EUR. Ce pa bo se trg prej pobral in bojo ovce na veliko spet kovance kupovale pa tud prek 2EUR ne bo presenecenje.
Jst jih tudi se drzim od ICOta in cakam na sale priloznost.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Jacksmav ::

ma če se ti da...par k evrov obračat...maš kr lep zaslužek...boljš kot pa hard work... :)...pustmo odmetavanje snega je za na off...od kripte... :)

-valvoline- ::

Ovce kupujejo under 0,001 usd kakeckojne, elektronske geek milijarde za cimmanj fiata. Tisto kar je cez 1 usd nobenga ne zanima. Frisni ovca gnar gre kakeckojnom z nizkim mc.

Zgodovina sprememb…

Nebomgabiksa ::

Sirena je izjavil:

Pa dobr no, a ni tole že mal dolgcajt?
Jaz vse počasi mečem v ETH in v ICO-te... FIAT mi na šihtu nakažejo vsak mesec :)

@1pioneer, +1

Jaki-1 ::

1pioneer je izjavil:

Misliš skoraj 3 letnega? Zato pa vlagaj v masternode in PoS kovance, da se ti tam akumulira, da ne boš odvisen samo od špekulacije.

Kateri so PoS kovanci in zakaj bi se jih splačalo imeti? Thx
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

4knative ::

Nebomgabiksa je izjavil:

Sirena je izjavil:

Pa dobr no, a ni tole že mal dolgcajt?
Jaz vse počasi mečem v ETH in v ICO-te... FIAT mi na šihtu nakažejo vsak mesec :)

@1pioneer, +1

Dobro plačo spremeniš v zajamčeno? Tudi prav. :))
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

Ne, minimalca spremeni v plačo google inženirja:D

Jerry000 ::

dronyx je izjavil:

4knative je izjavil:

Tole zgleda res žalostno. Mulc še ni zrel da bi znal z denarjem. Tako se dela:
https://www.instagram.com/danbilzerian/

Kaj ima to veze s kriptom? Kje so avti? To je kot bi gledal moj fotoalbum.

Hahaha fotoalbum, car! :D

Frankv ::

Vazelin ::

Damn kako huda Meca

http://www.avtomanija.com/default.asp?r...

im in love8-)

dronyx ::

papasmrk je izjavil:

Dejte mal svoje tete, strice, babice, dedke in ostale sorodnike vpeljat v svet kriptovalut in x10 potencialnega zaslužka...tale marketcap se nikamor ne premakne.

In ne pozabit omenit, da tole ni verižna igra. Pa tudi ni dobro kazat najstnike z lamboti, ki so obogateli s kriptom, ker za starejše je to nekako...lame (češ, sedaj vam je zmanjkalo ostalih tepcev in ste nas našli).

Sicer je trenutno stanje na marketu podobno kot pred zadnjim večjim padcem, ko je šel BTC na 6000 USD. Najprej par dni dolgčas, ko smo že vsi mislili da je te zabave konec in bodo dnevne spremembe kot pri tečaju dolarja, potem pa...bum...kokice...padec za 30% in več. Spektakel se je vrnil na kripto market in ljubitelji akcije smo spet prišli na svoj račun. That's why I like this game!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

4knative ::

dronyx je izjavil:

papasmrk je izjavil:

Dejte mal svoje tete, strice, babice, dedke in ostale sorodnike vpeljat v svet kriptovalut in x10 potencialnega zaslužka...tale marketcap se nikamor ne premakne.

In ne pozabit omenit, da tole ni verižna igra. Pa tudi ni dobro kazat najstnike z lamboti, ki so obogateli s kriptom, ker za starejše je to nekako...lame (češ, sedaj vam je zmanjkalo ostalih tepcev in ste nas našli).

Sicer je trenutno stanje na marketu podobno kot pred zadnjim večjim padcem, ko je šel BTC na 6000 USD. Najprej par dni dolgčas, ko smo že vsi mislili da je te zabave konec in bodo dnevne spremembe kot pri tečaju dolarja, potem pa...bum...kokice...padec za 30% in več. Spektakel se je vrnil na kripto market in ljubitelji akcije smo spet prišli na svoj račun. That's why I like this game!

dronyx, 911 Carrera 4 GTS ti je sweet spot pomoje.
Če bi se pa rad kurčil pa kaj takega:

https://www.porsche.com/germany/models/...

Ampak za to rabiš ene 50 bitkojnev.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

tommorrow ::

Pa dajte kripto zanesenjaki... Kao verjamete v crypto, hkrati pa sami napovedujete konec sveta :).
««
567 / 976
»»