» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
551 / 976
»»

hovti980 ::

Zeitgeist je izjavil:

a lahko kdo to korenje odstrani?


+1

Aquafriend ::

Nee prosm. Ne. God please no! A ne vidite, da ima 15 let izkusenj z grafi. Skoda bi bila. Tema bi bila osiromasena.

korenje3 ::

spet manipulirate in prirejate to kar sem napisal.
napisal sem 15 let izkušenj z trgovanjem.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Vazelin ::

S klaso si s forex botom zaslužil?

korenje3 ::

se že veselimo jutrišnjega dne, da mal počekiramo kolk samomorov je blo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

Aquafriend ::

Ne zeli si tega. Raje prepreci kaksen samomor in daj kaksno solidno napoved za bitcoin.

Drevesce ::

Tipa bi veselilo branje o samomorih. Sedaj pa naj mi nekdo pove, da ni psihično moten ;)
Ta oseba je resno zrela za psihiatrični bolnišnico, pa čisto resno mislim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

ProdriveR ::

Drevesce je izjavil:

Tipa bi veselilo branje o samomorih. Sedaj pa naj mi nekdo pove, da ni psihično moten ;)



Točno to sem hotu napisat. Svašta res,da se nekdo naslaja nad tem... :(

4knative ::

ProdriveR je izjavil:

Drevesce je izjavil:

Tipa bi veselilo branje o samomorih. Sedaj pa naj mi nekdo pove, da ni psihično moten ;)



Točno to sem hotu napisat. Svašta res,da se nekdo naslaja nad tem... :(

To izhaja iz raznoraznih frustracij, morda je bil posiljen v otroštvu od kakega sorodnika ipd. Začel se mi je smilit, ker si ne more pomagat. K zdravniku čimprej.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

dronyx ::

Hipotetično recimo da ste prišli v kripto 2013 in imate danes kripto premoženja za par MIO USD. kakšno taktiko bi izbrali? Bi pustili vse skupaj pri miru in hodl v nedogled? Jaz osebno bi zadevo aktivno upravljal. S šitkojni se ne bi ukvarjal, tako da pride v poštev kot naložba samo prvih par coinov po marketcapu. Še najbolje kar bitcoin. Izhajal bi iz predpostavke, da gre lahko nekega dne vse skupaj res v maloro, kot meni roubinjo oziroma dr. Doom. Ob večjem padcu, recimo za 10% absolutno prodajam vse, da zaščitim investicijo. Pač, nikdar ne veš, morda gre res enkrat do dna. Ko začne konkretneje rasti (recimo spet tam 5-10%) kupim nazaj. In to lahko počneš v nedogled. Po moje glede na stanje kripto marketa v daljšem časovnem obdobju s tako taktiko samo večaš premoženje. ne delaš sicer na hitro nekih velikih plusov za 50%, ampak je pa zato riziko manjši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

korenje3 ::

non stop obračajo moje besede :)
napisal sem da se veselim jutrišnjega dne, ne pa samomorov.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Aquafriend ::

Dokaz nam, da si dobronameren. Dej nam pomagi. Risi grafe in dej btc napovedi. Prosm

Trenutne razmere. Bitkojn niha med 8.400-8.500 in ema200. Trenutno priblizno na 7.900.

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

vse prodej in zadeva zaključena. prosijo samo hlapci.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Aquafriend ::

Ok. Povej ceno kdaj prodat in kdaj vstopit nazaj. Imas 15 let izkusenj. Lahk bi svetoval ce bi res bil dobronameren. V nasprotnem bom to stel kot da nam ne zelis pomagat.

Drevesce ::

Aquafriend je izjavil:

Ok. Povej ceno kdaj prodat in kdaj vstopit nazaj. Imas 15 let izkusenj. Lahk bi svetoval ce bi res bil dobronameren. V nasprotnem bom to stel kot da nam ne zelis pomagat.


Vsaj njegovo starost si zadel 8-)

korenje3 ::

Aquafriend je izjavil:

Ok. Povej ceno kdaj prodat in kdaj vstopit nazaj. Imas 15 let izkusenj. Lahk bi svetoval ce bi res bil dobronameren. V nasprotnem bom to stel kot da nam ne zelis pomagat.


25.december 2017.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

Aquafriend ::

Kdaj vstopit nazaj?

korenje3 ::

nikoli.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

Aquafriend ::

Slabo. Nam nisi privoscil vstop vceraj pri 6.000. Zdaj je 8.200.

Vazelin ::

Kljubujete tipu, ki je zaslužil S klaso s forexom.:)
Valda ve več ko vi.
Torej kdaj vstopiti nazaj? Nkoli>:D

PrihajaNodi ::

Je nubitz = usdt?

Vazelin ::

Btw kaj je sedaj s tethrom? So pokazalo sefe?

Yusef ::

Ta tema bo šla v franže.

Kje so moderatorji/admini?

Ni to tema o špekuliranju altcoinov?

Je pa dumpsite nekih šmrkavcev, ki bi bili radi bogati ali se pa delajo da so.

Preprosto ignorirajte razna korenja in valvoline, ne pa da mu daste še zagona.

Pa lepo pisat adminom, da stisnejo ban z njegovim IP vred. Če mu rata spet na novo registrirat in smetit temo pa enkratno opozorilo admina ter ponovni ban pa se bodo vsa sporočila zbrisala.

Jih bo že minilo.

Aquafriend ::

Ni ravno usdt, je pa nekaj podobnega. Malenkost drugac.

Drevesce ::

4knative marketcap se spet bliža 400 mrd. Si že pogruntal, kaj boš storil s šampanjcem?

korenje3 ::



ko razviješ graf na nekaj let, vidiš realno sliko.

sem pa prepričan da se bo stabiliziralo pri 2000EUR/btc in bo nihalo med 1000 in 4000EUR/btc. Podobno kot zlato.

se pa vidi da je naslednja psiho meja 4800EUR/btc. zna bit tist odboj iz septembra povezan s tem. Sam bomo vidl.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

janig ::

Kaj vidis?

korenje3 ::

sell-off.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

PrihajaNodi ::

janig je izjavil:

Kaj vidis?



:)):)) tudi sam se to sprašujem.

korenje3 je izjavil:

sell-off.



To bo naval kupcev.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Fak ej daj slikaj s klasso s sliko tega grafa da malo podkrepiš tezo o x10 botu:))

Drevesce ::

Vazelin je izjavil:

Fak ej daj slikaj s klasso s sliko tega grafa da malo podkrepiš tezo o x10 botu:))


Odlična ideja :) Sledil bo komentar, da mu tega ni potrebno ;)

Pa bom vprašal enako kot Yusef. Kje so modi/admini?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Yusef ::

Ma ne ubadajte se s temi tipi.

Že po načinu pisanja se vidi, da človek nima za burek in da mu mamica/očka plačujeta net. :))

Manjka se samo še, da v podpis nalima kak referral od Forex bota.

lexios ::

Sorry for asking; zakaj nima za burek?

Njegov komentar
ko razviješ graf na nekaj let, vidiš realno sliko ... sell-off
je imo precej bolj realističen kot sanjanje o novem bull runu v tem trenutku in hypanje "to the moon". Še malo pa bo graf BTC/USD, če ga razviješ na nekaj let, čist lep primer delta funkcije ...do naslednjega bull runa, ki ga nihče ne more z zagotovostjo napovedati!

Horejšio ::

Zgleda kot da se je rtvslo forum naselil na to temo. Dejmo na glasovanje implementacijo mute knofa na Slo-Tech :)

Zgodovina sprememb…

Jacksmav ::

sorry, moje mnenje, da tu razni grafi ne pomagajo danes...tu so preveč vključene emocije...spletne strani o pump in dump (media)..ter regulacije, ki sledijo.....deluje pač kot deluje....to se še ni dogajalo do sedaj...zato je težko predvidet....nas pa večina naseda na te provokacije...če bo 100 ovc reklo, da bo padlo bo padlo...al pa zrastlo...jebat ga milenijas is here...pa nekaj olderjev...haha..:. Žal se množice, da kontrolirat...določene posameznike ne....sam množice generirajo ceno...ops...od tega pa smo vsi odvisni....

Matejjjjj ::

jaz sem all out po lepi rasti. pa da vidimo kam gre

Drevesce ::

korenje3 kdaj pa bo slika z marcedes S? Ampak prosim ne se slikat zraven letnika 2000 pa še trovraten je.

Saj je to tvoj kajne ;)?

Če se rad slikaš ob porših to še ne pomeni, da si ga zaslužiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

saule ::

Jacksmav je izjavil:

sorry, moje mnenje, da tu razni grafi ne pomagajo danes...tu so preveč vključene emocije...spletne strani o pump in dump (media)..ter regulacije, ki sledijo.....deluje pač kot deluje....to se še ni dogajalo do sedaj...zato je težko predvidet....nas pa večina naseda na te provokacije...če bo 100 ovc reklo, da bo padlo bo padlo...al pa zrastlo...jebat ga milenijas is here...pa nekaj olderjev...haha..:. Žal se množice, da kontrolirat...določene posameznike ne....sam množice generirajo ceno...ops...od tega pa smo vsi odvisni....


tole je pa najdaljši stavek kar sem ga kadarkoli videl. nimam pojma kaj govori je pa najdaljši. golden medal :D

Matejjjjj ::

poved, ne stavek :D

saule ::

Matejjjjj je izjavil:

poved, ne stavek :D


A ni tko da če je brez presledka da je stavek? :D

Matejjjjj ::

izgovori ga potem takega, kot je. Na koncu pa izdahneš od hipoksije...

saule ::

Matejjjjj je izjavil:

izgovori ga potem takega, kot je. Na koncu pa izdahneš od hipoksije...


hahahha tam nekje ja :D


Uglavnem vi haterji, kva mislte kak je občutek dobit letno plačo v cca 5. urah? aja točn.. se vam še sanja ne :D

Zeitgeist ::

ne razumem kaj delajo v teh temah ljudje, ki jim je vseeno za kripto ali so proti kriptu. a res nimate kaj bolj pametnega za počet v vaših življenjih, kot nabijati iz anonimnosti in se delat raznorazne strokovnjake?

in ja definitivno podpiram MUTE/IGNORE funkcijo. v bistvu zakaj je še ni?

saule ::

Zeitgeist je izjavil:

ne razumem kaj delajo v teh temah ljudje, ki jim je vseeno za kripto ali so proti kriptu. a res nimate kaj bolj pametnega za počet v vaših življenjih, kot nabijati iz anonimnosti in se delat raznorazne strokovnjake?

in ja definitivno podpiram MUTE/IGNORE funkcijo. v bistvu zakaj je še ni?



+1

to in da mi ponuja "predlagaj izbris" eksluzivno pri komentarjih ki imajo kaj smisla, pri kretenizmih pa nikoli

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

Jacksmav ::

Vsi vemo zakaj vlagamo....eni za užitek...dodaten adrenali...in z željo po dodatnem zaslužku...koliko bo vsak zaslužil ali spušil...pa je odvisno od vsakega od nas....kolk si pripravljen tvegat...da ne boš pogrešal...
Danes bo še kak dober dip...pol pa čez noč...down...zjutraj nakupi...

saule ::

Jacksmav je izjavil:

Vsi vemo zakaj vlagamo....eni za užitek...dodaten adrenali...in z željo po dodatnem zaslužku...koliko bo vsak zaslužil ali spušil...pa je odvisno od vsakega od nas....kolk si pripravljen tvegat...da ne boš pogrešal...
Danes bo še kak dober dip...pol pa čez noč...down...zjutraj nakupi...


....

Drevesce ::

 programček

programček



Če koga zanima, ta znameniti korenčkov programček, ki nese 1000% donose.

4knative ::

Kako je vse lepo zeleno, ni čudno da korenček izgublja živce, če pa raste vse...
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

korenje3 ::



da drevescu ne bo treba brskat po zgodovini mojih sporočil 7 let nazaj :)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Jacksmav ::

jebat ga...sam gemblam z 80k+ in...lahko si privoščim tudi izgubo...ne bom ravno dobre volje...bom pa pozabil nato..in delal kaj drugega...kidal sneg jutr za pir pr sosedu... :)
In nehajte tle težit zakaj nekdo vlaga...vsak ve zase....boljš malo mnenja delit...da bo vsem lažje in kakšno bariero lažje preskočmo... .)
Ala trejd boti se žal ne obnesejo...4knative....
««
551 / 976
»»