» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
537 / 976
»»

Mato989 ::

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sploh se ne spomnim kdaj sem nazadnje kupil BTC... mislim da lani v sredini novembra... =)
No, vidiš.

Jaz pa se spomnim: V letu 2013.


Torej si pomagal še manj kot jaz :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-valvoline- ::

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sploh se ne spomnim kdaj sem nazadnje kupil BTC... mislim da lani v sredini novembra... =)
No, vidiš.

Jaz pa se spomnim: V letu 2013.

torej zadel na loteriji. good4u.
vecja je moznost da zadanes sedmico na lotu k da se to zgodi.

Zgodovina sprememb…

jype ::

-valvoline- je izjavil:

torej zadel na loteriji. good4u.
Nisem še nič prodajal, tako da tehnično gledano od tega še nimam nobenih resnih koristi.

Ampak po drugi strani ne potrebujem kriptobogastva, hvala bogu. Biti "revež brez avtomobila in hiše na morju" je lahko čisto prijetno, če imaš urejeno življenje.

Vazelin ::

Gentlemen, its been a privilege hodling with you tonight:)

Somm ::

-valvoline- je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Tole temo sem smetil dobronamerno. Morda vam je sedaj jasno. Komur še sedaj ni, mu pa ni pomoči ...


Taki ki so nekaj pametovali potem se skrivi v luknje za nekaj časa in pridejo ven ko gre navzdol je polno... pravi dobronamerniki... Enako so govorili ko je šel btc iz 29$ na 3$ pa iz 1.000$ na 300$... tisti tudi niso imeli sreče, ker so prodali zaradi "dobronamernikov" tvojega tipa =)

pazi da te bo dobo nek bagholder z polnim zakljem neblotov kupljenih pri 50 usd.
:))


tuki morm pa stopt v bran matatu če si kupu nebl takrt k je on reku maš zdj še vedno 3kratnik uloženega... zdj pa če je negdo kupovu pr vrhu je pa sam kriv hehe pozdrav valvoline
BANKERA ICO: https://spectrocoin.com/en/signup.html?referralId=21365570

-valvoline- ::

jype je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

torej zadel na loteriji. good4u.
Nisem še nič prodajal, tako da tehnično gledano od tega še nimam nobenih resnih koristi.

Ampak po drugi strani ne potrebujem kriptobogastva, hvala bogu. Biti "revež brez avtomobila in hiše na morju" je lahko čisto prijetno, če imaš urejeno življenje.

ce mal psiholosko analiziramo, ce nimas potrebe po nicemer mas pac drugacen pogled na svet in denar k 99,999% tle prisotnih in globalno. Vecina 'normalnih' bi zagotovo se zdavneje cashoutala.
:v

Zgodovina sprememb…

secerko ::

Fantje, vzemte ven tok, da po hlodanju lohk obnovite vaše cnc znanje/ druge konkurencne spretnosti za trg dela. Od od kralja do bedaka, decembra sem se ozru na forum in bral o "pokojninah", neodvisnosti, lamborginijih bla bla bla in predvsem o napihovanju vasega obladovanja kripto trga ....ko so se zneski prepolovili vas je pohlep gnal na hold v upanje na novi cikel ( na podlagi cesa, kriticna masa je ze dosegla maksimum, te valute ne bodo nikoli placilno sredstvo...). Odboje in TA racunate na podlagi cesa: volumni in historijske cene ter kolicnik cirula carule, za konec pa stevilo vseckov na Reddit v kripto temah?

Se vrnem spomladi na forum, ce bo se kdo tu.

PS CNC mojster, ki si imel 300 400k in si danes pod 100k... glej med malco bos imel vsaj zgodbe o katerih boste vsi sanjarli (drugi bodo seveda mislili da si idiot in da bi ravnali drugace). Penzije zal nau, hise tud ne, stanovanja in lamborta tud ne... bo pa 2 leti stara Octavia, placana na kes, eden boljsih avtov v izmeni!
he who dares - wins!

jype ::

-valvoline- je izjavil:

Vecina 'normalnih' bi zagotovo se zdavneje cashoutala.
Večina normalnih tudi ne more zaslužit veliko denarja.

secerko je izjavil:

Se vrnem spomladi na forum, ce bo se kdo tu.
Jaz bom tu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

hm kdo ma najboljši avto v izmeni?

Qcube ::

Vazelin je izjavil:

hm kdo ma najboljši avto v izmeni?


slotechar :D

-valvoline- ::

Vazelin je izjavil:

hm kdo ma najboljši avto v izmeni?

tist k shorta na kriptu?

Vazelin ::

:D važno da mamo sedaj zgodbice, da bomo govorili med malco:))

Horejšio ::

Ne razumem kako lahko tako hitro pademo iz lambota na oktavio.

Vazelin ::

Horejšio je izjavil:

Ne razumem kako lahko tako hitro pademo iz lambota na oktavio.

oboje je VAG:D verjetno pol skupnih delov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Kolko pametnih je prišlo iz lukenj zadnje dni! Me veseli da tudi vam crypto da nekaj zadoščenja, da se mate vsaj nekaj časa za izživljat... ko bi vsaj služili s tem karkoli pa četudi cryptokovance!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Drevesce ::

-valvoline- je izjavil:

Vazelin je izjavil:

hm kdo ma najboljši avto v izmeni?

tist k shorta na kriptu?


Zakaj potem tega ne počneš sam? Sam sebe že trollaš. Te ni nič sram, da ti je višek življenja priti težit na del foruma, ki ni namenjen tebi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Vazelin ::

Mislim da mamo tukaj enga iconomi insiderja. No, zakaj ste skenslal teammemberje iz sajta? Pa dolgo so bli na strani;(

4knative ::

Vazelin, misliš da je Ponzi? :))
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Horejšio ::

Ko daš na 1h graf in zagledaš zelenenega dildota 10% nad prejšnjimi in izstopa, gre ponavad gor - BTC

Zgodovina sprememb…

Drevesce ::

Vazelin je izjavil:

Mislim da mamo tukaj enga iconomi insiderja. No, zakaj ste skenslal teammemberje iz sajta? Pa dolgo so bli na strani;(


Od vseh slovenskih ICOtov se mi Iconomi zdi še najbolj safe varianta. Pa ne držim nobenega (drugi alti so mi bolj privlačni).

Ok pa morda SportyCo ampak premalo poznam ozadje.

Vazelin ::

jah najdlje so na sceni, imajo nek reputation, bli so med top 20 coinov lansko leto ob tem cajtu. Samo ni mi jasno zakaj bi odstranili v zadnjem času vse teammemberje, pustili so pa sam une CEO, CIO, CTO in podobno. Tak neprijeten občutek človek dobi, da ne bodo pobrali šila in kopita in ostali niso hoteli biti vpleteni v "balkanska posla". Decembra mislim da je bilo stanje še ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Drevesce je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Mislim da mamo tukaj enga iconomi insiderja. No, zakaj ste skenslal teammemberje iz sajta? Pa dolgo so bli na strani;(


Od vseh slovenskih ICOtov se mi Iconomi zdi še najbolj safe varianta. Pa ne držim nobenega (drugi alti so mi bolj privlačni).

Ok pa morda SportyCo ampak premalo poznam ozadje.


Iconomi je to kar lahko vsak nardi sam če hoče... Nimajo nobenga added value razen da podpirajo lenobo in na tem služijo (saj ne da je s tem kaj narobe)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Qcube ::

Horejšio je izjavil:

Ko daš na 1h graf in zagledaš zelenenega dildota 30% nad prejšnjimi in izstopa, gre ponavad gor - BTC


Mora it 8500+ da bo vsaj nekaj prebilo... pa še to bo komaj začetek in mora it še preko 12k da bo kaj iz tega.

Vazelin ::

lol tipi imajo med digital assets že ene 100 coinov.:D Še Viberate je gori.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

dexterboy ::

Mato989 je izjavil:

Kolko pametnih je prišlo iz lukenj zadnje dni! Me veseli da tudi vam crypto da nekaj zadoščenja, da se mate vsaj nekaj časa za izživljat... ko bi vsaj služili s tem karkoli pa četudi cryptokovance!

+1
Lepo napisano. Škoda, ker nisem utegnil prebrati rtvslo komentarje k včerajšnjemu borznamu komentarju. Že to, da je 392 komentarjev, kaže na "visoko stopnjo znanja in vsevednsoti borznega in kripto parketa"...
Ampak, sedaj vsaj vem, kje je letošnja Pavliha :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Vazelin ::

glede na komentarje pod unem članku Cerar gladko zmaga volitve, če prepove kripto:))

Horejšio ::

Qcube je izjavil:

Horejšio je izjavil:

Ko daš na 1h graf in zagledaš zelenenega dildota 30% nad prejšnjimi in izstopa, gre ponavad gor - BTC


Mora it 8500+ da bo vsaj nekaj prebilo... pa še to bo komaj začetek in mora it še preko 12k da bo kaj iz tega.


Ja seveda. Pa mediji so vsi trenutno kontra nastrojeni (po svetu). To ima velik vpliv.

-valvoline- ::

Gremo mal kriptomatematike. Ce iz 10k gre gor za 50% je to 15k, ce pade potem za 50% pa je to 7.5k.
Ce iz 10k gre gor za 90% je to 19k, ce pade iz 19k za 90% je kolk?
:D

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

fak kero trollanje majkemi:D

Kr_enn ::

Pripnite se spet gremo počasi dol :)

BTW: FIAT pršarite za prihajajoče dneve ;)

Matejjjjj ::

korenje3 je izjavil:

tukaj ko so se mi smejali...

https://slo-tech.com/novice/t715958/p58...

zdej se pa jaz smejim :)


uff, druga polovica januarja in se imaš za mesijo :D :D Sem mislil, da je to bila napoved iz januarja 2017.. Ne rabiš TA da ugotoviš, da je sentiment zanič.

Aquafriend ::

Tist, ki je zacel pumpat pri 6.600 je bedak! Sam to lahk povem. Smo se zmenili ob 6.000-5.700.

4knative ::

Ponzi is over. Zgleda, da gre pod 300mrd tokrat.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

-valvoline- ::

Vazelin je izjavil:

fak kero trollanje majkemi:D

u likez?
:))>:D

crypto ::

Men sploh ni tole vec nc jasn to kr pada in pada...

-valvoline- ::

crypto je izjavil:

Men sploh ni tole vec nc jasn to kr pada in pada...

kaj ti ni jasno, ponzipiramida se sesuva, tko k vsaka doslej.

Zgodovina sprememb…

crypto ::

Ej a ves za se kaksno hahah

Aquafriend ::

Ce ni vec pozadincev, tetherjev. Jutr pa vidimo kaj bo iz tega.

-valvoline- ::

Well prihajajoci kriptomesije 2.0 bodo pogruntal spet neki nouga, iger in kruh mora bit vedno 4 the masses.
:D

Zgodovina sprememb…

Drevesce ::

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

Je pa tole most likely FUD :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

genesiss ::

Zakaj FUD? Novica je v bistvu zelo pozitivna do crypto.

-valvoline- ::

perci kupi vse po 6k. no problemo. ali?

Zgodovina sprememb…

janig ::

A to so splisali whaili, zdaj ko so akumulirali BTC?

Aquafriend ::

Valvoline cist vesel. Vsak pes ima svoj dan. Laja vsak dan ampak vcasih tudi dobi kako kost.

-valvoline- ::

vav vav.

crypto ::

Kaj nism whail pa dvignm tole mal:)

-valvoline- ::

crypto je izjavil:

Kaj nism whail pa dvignm tole mal:)

Kaj pa ce so whalei ze dumpnili zaloge ovcam pri athjih in malo nizje?

thetech ::

Kdaj lahko pričakujem BTC okoli 50k?? A ste kripto "strokovnjaki" mogoče ušteli pri nuli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thetech ()

crypto ::

Ja pol naj pa ovca dvigne ceno :)

Men je vsen kdo:)

Jutri btc 6000?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: crypto ()

4knative ::

Bomo videli kaj bo g. Trump povedal. Če bo on povedal da je Ponzi potem bo Ponzi. Vse nas bo sram, da smo bili kdaj zraven in bomo gledali v tla... Ko nas bodo spraševali od kje nam denar za Lambo se bomo zgovarjali na teto iz švice ki je zapustila 16mio frankov.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()
««
537 / 976
»»