» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
532 / 976
»»

Vazelin ::

Shitcoini so nekateri že na novembrskih ravneh

Red_Mamba ::

4knative je izjavil:

Lambo, Lambo, Lambo! Kje se prijavim, kam poslati denar?


a ti si tist k je 21ETH poslal??? :))
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

-valvoline- ::

Mato989 je izjavil:

Tole temo sem smetil dobronamerno. Morda vam je sedaj jasno. Komur še sedaj ni, mu pa ni pomoči ...


Taki ki so nekaj pametovali potem se skrivi v luknje za nekaj časa in pridejo ven ko gre navzdol je polno... pravi dobronamerniki... Enako so govorili ko je šel btc iz 29$ na 3$ pa iz 1.000$ na 300$... tisti tudi niso imeli sreče, ker so prodali zaradi "dobronamernikov" tvojega tipa =)

pazi da te bo dobo nek bagholder z polnim zakljem neblotov kupljenih pri 50 usd.
:))

lambda ::

Mato989 je izjavil:

Tole temo sem smetil dobronamerno. Morda vam je sedaj jasno. Komur še sedaj ni, mu pa ni pomoči ...


Taki ki so nekaj pametovali potem se skrivi v luknje za nekaj časa in pridejo ven ko gre navzdol je polno... pravi dobronamerniki... Enako so govorili ko je šel btc iz 29$ na 3$ pa iz 1.000$ na 300$... tisti tudi niso imeli sreče, ker so prodali zaradi "dobronamernikov" tvojega tipa =)

Jaz nisem prišel pametovat, da naj se sedaj vse proda. Jaz sem nekaj tednov nazaj v tej temi poskušal opozorit, da so ti "penzija shitcoini" zabloda in to sem povedal praktično na njihovem vrhu. Nebl penzija, remember?

Horejšio ::

Če zdele zdrži (okol 7k), je še šansa. So pa bika ubil mamu jim. Če ne pa na okol 5200 in adijo lambo :)

Zgodovina sprememb…

boro10 ::

bo prišel novi bik v areno
Pozdrav

Vazelin ::

Jaz mislim da bika ne bo še neki časa

dronyx ::

Vazelin je izjavil:

Jaz mislim da bika ne bo še neki časa

Samo še medvedi in ovce...

Vazelin ::

dronyx je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz mislim da bika ne bo še neki časa

Samo še medvedi in ovce...

Only fools and horses:D

Horejšio ::

Podlo bom rekel.

scipascapa ::

samo danes padec za jurja € roflmao.

dronyx ::

Novega denarja na kripto marketu praktično ni več. Sedaj imaš samo tiste, ki se umikajo in tiste, ki poskušajo v teh krčih še nekaj zaslužit tako da prodajajo in potem kupujejo nazaj. Ampak brez svežega denarja gre vse skupaj lahko samo navzdol.

Mato989 ::

lambda je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Tole temo sem smetil dobronamerno. Morda vam je sedaj jasno. Komur še sedaj ni, mu pa ni pomoči ...


Taki ki so nekaj pametovali potem se skrivi v luknje za nekaj časa in pridejo ven ko gre navzdol je polno... pravi dobronamerniki... Enako so govorili ko je šel btc iz 29$ na 3$ pa iz 1.000$ na 300$... tisti tudi niso imeli sreče, ker so prodali zaradi "dobronamernikov" tvojega tipa =)

Jaz nisem prišel pametovat, da naj se sedaj vse proda. Jaz sem nekaj tednov nazaj v tej temi poskušal opozorit, da so ti "penzija shitcoini" zabloda in to sem povedal praktično na njihovem vrhu. Nebl penzija, remember?


Kot pravijo... poglej na tole konec leta ali čez nekaj let... še danes se spomnim kako sem bral kako je tip pri 1.000$ govoril kako BTC nikoli ne bo prišel do 2.000$ kaj šele 10.000$ in do "bitcoin penzije"... In skoraj 3 leta je imel prav kajne? =)

In še 1x pravim, če si bil tako ziher, bi lahko dobronamerno takrat shortal in bi danes razdelil ves ta denar za nebl penzijo... pa nisi, le zakaj ne??? Ti povem jaz, ker te je bilo samo pisanje... in ne mi rečt da ne bi hotel zaslužit... samo upal nisi ker nisi bil dovolj ziher =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Se-bomo-dotaknili-7kusd.com

?

saule ::

Vazelin je izjavil:

China trading ban
:8)


Banal bodo tuje trading platforme... who cares? :) Itaq se fuda na polno, whalerji si pa že manejo roke

Horejšio ::

dronyx je izjavil:

Novega denarja na kripto marketu praktično ni več. Sedaj imaš samo tiste, ki se umikajo in tiste, ki poskušajo v teh krčih še nekaj zaslužit tako da prodajajo in potem kupujejo nazaj. Ampak brez svežega denarja gre vse skupaj lahko samo navzdol.


Itak da ga ni. Večina v downtrendu ne upa not. Ko se obrne pa glej... Če dodaš k temu še main medije, se lepo sešteje.

Zgodovina sprememb…

saule ::

Horejšio je izjavil:

dronyx je izjavil:

Novega denarja na kripto marketu praktično ni več. Sedaj imaš samo tiste, ki se umikajo in tiste, ki poskušajo v teh krčih še nekaj zaslužit tako da prodajajo in potem kupujejo nazaj. Ampak brez svežega denarja gre vse skupaj lahko samo navzdol.


Itak da ga ni. Večina v downtrendu ne upa not. Ko se obrne pa glej...


Ma vi res ne štekate da je tole par folka ki se igra z marketom. Teli drobižki po 10,20k niso omembe vredni.

Vazelin ::

Če sedaj jype cashouta tečaj pad za jurja

Gemblerka ::

Tuji forumi so precej bolj pozitivni kot tale naš :)) Vse bo nazaj, vprašanje je samo kdaj. Vsem je normalno da vse za 40% zraste, ko pa pade vam pa ni?

Vazelin ::

Ta dip je dejansko ful globok sedaj. Zato tudi mene skrbi.

-valvoline- ::

Zdele ko tko lepo pocas vse gre proti 0 mate casa za razmislek kaj ste dejansko kupili.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hovti980 ()

ProGo ::

-valvoline- je izjavil:

Zdele ko tko lepo pocas vse gre proti 0 mate casa za razmislek kaj ste dejansko kupili.


Zdaj, ko gre tako lepo počasi nazaj na 100.000, imaš čas za razmislek, kaj lahko dejansko kupiš.

saule ::

-valvoline- je izjavil:

Zdele ko tko lepo pocas vse gre proti 0 mate casa za razmislek kaj ste dejansko kupili.


Ja če maš paccoin bo jeba ja:D

Gemblerka ::

Meni je edino bil septembrski dip dosti bolj razumljiv - zaradi bana Kitajske. Sedaj sploh ni pravega razloga za takšen dip. Ves FUD se je izkazal kot izmišljen.

Horejšio ::

Panika verjetno. Pa še večji pomagajo pri tem.

Zgodovina sprememb…

Gemblerka ::

Horejšio je izjavil:

Panika verjetno. Pa še večji pomagajo pri tem.


Večjim je pa cilj poceni kupiti BTC. Tole je čisto umetno narejeno :))

Zgodovina sprememb…

Jaki-1 ::

Hold, dokupil EOS, KMD.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

saule ::

Gemblerka je izjavil:

Meni je edino bil septembrski dip dosti bolj razumljiv - zaradi bana Kitajske. Sedaj sploh ni pravega razloga za takšen dip. Ves FUD se je izkazal kot izmišljen.


It's just a game. Tole je vse pričakovano, lahko dipne še. In ja 95% šitkojnov bo propadlo (oz bi vsaj moralo). Če si pa kupil kaj kar se ti dejansko zdi smiselno na ICO pa si načeloma safe. Ne bo x100 v enem tednu ampak bo pa v enem letu x5 recimo, če bo tisto v kar si vložil nekaj naredilo (potencial pa dejansko obstaja). Še vedno x5 več kot ti da banka za depozit ali x5 več kot če kupiš nepremičnino.

Sit back, relax and enjoy the show. Ravno dans poslusaš enega v telovadnici da je prodal in spušil 20% (se pravi je verjetno 40%)... vosli - takih bo še, trust me. Na človeški pohlep lahko vedno računaš. In naivnost.

-valvoline- ::

saule je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Zdele ko tko lepo pocas vse gre proti 0 mate casa za razmislek kaj ste dejansko kupili.


Ja če maš paccoin bo jeba ja:D

in v cem je paccoin slabsi/boljsi od ostalih ponzitopciderjev? Enako sranje drugo pakovanje.

kiFni ::

a je kdo kupil v ico tokens.net DTR? kok je bla cena v eth, ali btc?

Vazelin ::

Dtr = merlak meets shitcoins

-valvoline- ::

Za btcja verjetno ne bo zime ker je prvi, magar jih odkupi nek sejk da se hvali. morda bo nekega dne vredn k oldtimer, ka pa ves.
:D
Ostali kakeckojni ne bodo delezni nekega posebnega tretmana...
:))

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

zanima me cena, ne tvoje butaste, hejterske in otročje pripombe.

Mato989 ::

-valvoline- je izjavil:

Za btcja verjetno ne bo zime ker je prvi, magar jih odkupi nek sejk da se hvali. morda bo nekega dne vredn k oldtimer, ka pa ves.
:D
Ostali kakeckojni ne bodo delezni nekega posebnega tretmana...
:))


Kako zdaj a nisi rekel da bo 0€ vredn... spreminjaš mnenje? =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aquafriend ::

Ni se neki ful odbil od 7.000 dolarckov. Zdej ce pade pod 6.900 gre pomoje do 6100-5700. Ce pa pade pod to bo pa adijo

Qcube ::

En komad za tale pogreb ki se dogaja :D

Bolivar ::

tapravi kapitani se potopijo skupaj z ladjo.

4knative ::

Ok, gre gor počasi. Konec panike. Zdaj pa v nabavo!
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

roCkY ::

Realna vrednost teh bitnih kačic je 0€.
Upam da folk sreča pamet in viške kapitala začne vlagat v realen svet.

Vazelin ::

Aquafriend je izjavil:

Ni se neki ful odbil od 7.000 dolarckov. Zdej ce pade pod 6.900 gre pomoje do 6100-5700. Ce pa pade pod to bo pa adijo

Kie ti vidis kak odboj lol. Morda iz 7160 na 7180?:D

Aquafriend ::

Sej pravm da se ni. Verjetn gre do naslednje tarce

dronyx ::

Grdo bo za pogledat, ko se minerjam ne bo splačalo več ukvarjat s tem in bodo začeli masovno prodajat grafične kartice. In morda bo ironija kripto usode ta, da ne bodo nikdar zminirali vseh bitcoinov...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Matthew ()

jype ::

dronyx je izjavil:

Grdo bo za pogledat, ko se minerjam ne bo splačalo več ukvarjat s tem in bodo začeli masovno prodajat grafične kartice. In morda bo ironija kripto usode ta, da ne bodo nikdar zminirali vseh bitcoinov...
Že pol leta čakam, da dobim kakšno spodobno poceni.

ProGo ::

Vazelin je izjavil:

Dtr = merlak meets shitcoins


Na katerih sem dobil iz 0.01 na 0.15.

-valvoline- ::

ProGo je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Dtr = merlak meets shitcoins


Na katerih sem dobil iz 0.01 na 0.15.

pa zgubil na drugem iz 5 na 0.:D

ProGo ::

Na viberate x3, to je pa tudi vse, kar sem se šel ICOjev. Pač poznam ljudi zadaj, zato sme vložil.

-valvoline- ::

Bolivar je izjavil:

tapravi kapitani se potopijo skupaj z ladjo.

kriptokapitani so ze v penziji in lovijo tajke na plazi.

Bolivar ::

-valvoline- je izjavil:

Bolivar je izjavil:

tapravi kapitani se potopijo skupaj z ladjo.

kriptokapitani so ze v penziji in lovijo tajke na plazi.


crnke na barbadosu....

kiFni ::

VTR danes končno release, nov client wallet s torrentom. Samo timing pa niso bobr naštudiral. Nobenga ne zanima delujoč software, ko gre vse dol. No vsaj vtr to gor drži trenutno.

gusto ::

jype je izjavil:

dronyx je izjavil:

Grdo bo za pogledat, ko se minerjam ne bo splačalo več ukvarjat s tem in bodo začeli masovno prodajat grafične kartice. In morda bo ironija kripto usode ta, da ne bodo nikdar zminirali vseh bitcoinov...
Že pol leta čakam, da dobim kakšno spodobno poceni.

Jaz tudi, da bo menjava 1:1 1080ti za štruco kruha.:D
««
532 / 976
»»