» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
523 / 976
»»

Zeitgeist ::

kaj lahko nehate nabijati z offtopic stvarmi ala kaj je boljse in kaj ne, kdo je hodler in kdo bi naj kaj prodal? drzite se jebene teme u PM. 522 strani od tega polovica offtopic sranja in prepucavanja. najdite si svoje teme za raznorazne offtopic stvari. Poln K**** imam prebiranja offtopic sranja da najdem dva pametna replya.

Shegevara ::

3p je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Nekaj mi povej, ko je šlo od 1.000$ proti 300$ in je potem tam ostalo X časa, je bil tisti pameten ki je prodal pri 1.000$ in ni več kupil ali je bil pametnejši tisti ki je hodlal pri 1.000$ do danes?


Hja, tisti, ki je pri 800 prodal (ko je padalo) in pri 400 kupil nazaj (ko je raslo) ima danes 2X kapitala od hodlarja. :D


Matr si pametn falot, še bolši je pa tisti ki je prodal na 1000 in kupil nazaj pri 300.
Jasno, treba bi bilo kupit tik na dnu in prodat tik na vrhu, ampak niso vsi taki hudi strateški traderji ki lahko tako dobro ocenijo makroekonomske dejavnike in napovejo gibanje vrednosti tako zanesljivo, sploh pa ne vsakič, ker slej ko prej se opečeš, sploh pa neki novinci, ki mislijo da vejo kaj delajo.

Če nisi izkušen vlagatelj je najbolje holdat ne zato ker je bi bila to absolutno najboljša strategija ampak ker je idiot-proof. Seveda kaj se odločiš holdat je pa drugo vprašanje.

Horejšio ::

BTC zna poletet. Privežte se. Gremo naprej od Lune na 20k :)

4knative ::

Zeitgeist je izjavil:

kaj lahko nehate nabijati z offtopic stvarmi ala kaj je boljse in kaj ne, kdo je hodler in kdo bi naj kaj prodal? drzite se jebene teme u PM. 522 strani od tega polovica offtopic sranja in prepucavanja. najdite si svoje teme za raznorazne offtopic stvari. Poln K**** imam prebiranja offtopic sranja da najdem dva pametna replya.

Koliko kredita je bilo? HODL
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zeitgeist ::

sem brez kreditov in obrokov.
moj vlozek v kriptovalute je bil 300€ junija 2017. trenutno stanje 19k v kriptovalutah+izplacanih cca 5k.

kiFni ::

Zeitgeist je izjavil:

sem brez kreditov in obrokov.
moj vlozek v kriptovalute je bil 300€ junija 2017. trenutno stanje 19k v kriptovalutah+izplacanih cca 5k.

Svetujem, da to zadržite zase. Sej je lep občutek in čutiš da bi to komu povedal, povej ženi, mami, ampak...
https://cointelegraph.com/news/uk-crypt...

4knative ::

kiFni je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

sem brez kreditov in obrokov.
moj vlozek v kriptovalute je bil 300€ junija 2017. trenutno stanje 19k v kriptovalutah+izplacanih cca 5k.

Svetujem, da to zadržite zase. Sej je lep občutek in čutiš da bi to komu povedal, povej ženi, mami, ampak...
https://cointelegraph.com/news/uk-crypt...

:D:):))
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zeitgeist ::

moj hardware kriptokljucek z cca 80 procentov vrednosti je varno spravljen daleč stran od mene + ne živim v sloveniji.

sicer pa

"I don't know who you are. I don't know what you want. If you are looking for ransom I can tell you I don't have money, but what I do have are a very particular set of skills. Skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you let my daughter go now that'll be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you, but if you don't, I will look for you, I will find you and I will kill you."

sem že kaj hujšega dal skozi v svojem življenju, kot par wannabe roparčkov z devetko.

K0l1br1 ::

Mato989 je izjavil:

ali je bil pametnejši tisti ki je hodlal pri 1.000$ do danes?
Jaz sem kupil pri 1000 EUR, sicer ne za dosti, potem je bil štrbunk. Lani januarja sem se spet spomnil na tale račun, ko sem hotel pri bistampu odpreti novega, pa mi niso pustili. Ker spet ni bilo nič, sem zamenjal v ripple, ki so ultra stagnirali. Da bi bil extra pameten, se mi ni zdelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

run2 ::

Horejšio je izjavil:

TA so možnosti. Ne napovedi.


Res je. Človk jim pove, da gre BTC do $7500, pol pa jokajo, ker ni zraven še točnega datuma.

perci ::

Tisti, ki ste brisani - za helpdesk imate druge teme. Ne smetit te.

zlabra ::

vstopil 3x zadnji mesec, na srečo zadnje 14 dni, pa še vseeno sem na -30% :D

Mato989 ::

kiFni je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

sem brez kreditov in obrokov.
moj vlozek v kriptovalute je bil 300€ junija 2017. trenutno stanje 19k v kriptovalutah+izplacanih cca 5k.

Svetujem, da to zadržite zase. Sej je lep občutek in čutiš da bi to komu povedal, povej ženi, mami, ampak...
https://cointelegraph.com/news/uk-crypt...


Daj ne bluzi, 30% folka ima avto vreden več kot 19.000€ in zdaj bo en ropar šel iskat modela ker ima 19k na cryptu LOL

Kot da je top 100 najbogatejših =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

Hiše in stanovanja ropajo za par jurjev zlatnine, nekateri pa mislijo, da je 20k premalo. Zakaj pa ne bi, če je enostavno? Mislim, da pri nas še nismo tam ampak zgolj zato, ker badguysi še niso zavohal te priložnosti.

4knative ::

Ve kdo kje je jype doma s 4000 bitkojni? :D
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Mato989 ::

perci je izjavil:

Hiše in stanovanja ropajo za par jurjev zlatnine, nekateri pa mislijo, da je 20k premalo. Zakaj pa ne bi, če je enostavno? Mislim, da pri nas še nismo tam ampak zgolj zato, ker badguysi še niso zavohal te priložnosti.


Kolko avtov je vrednih več kot 20.000€ v Sloveniji in koliko jih procentualno ukradejo? Sploh pa to ni kr navadna kraja(kjer bi te okradli ko te ni doma!), tip mora tebe prisilit da mu fizično izročiš privatni ključ(ali pa narediš transfer kovancev na njegovo denarnico)! To je tako kot da bi te moral tip prisilit da mu fizično izročiš ključe od svojega "lambota"(avta)! Zdaj pa pomisli koliko takšnih primerov je v SLO in koliko je vseh premičnin" vrednih čez 20.000€ v Sloveniji.

Imamo tudi javno objavo 100 najbogatejših Slovencev... zakaj ne bi šel do Merlaka, zakaj enega Janeza z 20k... a misliš da ma Merlak 24/7 varovanje?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

4knative je izjavil:

Ve kdo kje je jype doma s 4000 bitkojni? :D
To bo pa bridko razočaranje, ko jim bom razložil na kakšen način so moji bitcoini shranjeni.

No, še bolj bodo pa razočarani, ko bodo ugotovili, da jih je precej manj, kot jim je 4knative obljubil. Upam, da ga ne bodo pretepli.

Trenutno pa lahko pridete v https://www.google.dk/maps/@55.0346821,...

Ni sicer bitcoinov, je pa ostalo še ogromno hrane.

desmill ::

Ja valda. Kar na dom bo nekdo prišel da bo ukradel kripto od nekoga. Samo LOL.
Tako kot je napisano - lestvice najbogatejših so napisane zdej bo pa nekdo mene ropali za par kEUR.

Me pa veseli videti da nas je več takih ki smo šli iz slo in ostajamo tukaj na slo-tech.
Sem poskušal tuje in mednarodne forume in iskreno povedano je na slo forumih dosti več uporabnih informacij.

Zeitgeist ::

desmill je izjavil:

Ja valda. Kar na dom bo nekdo prišel da bo ukradel kripto od nekoga. Samo LOL.
Tako kot je napisano - lestvice najbogatejših so napisane zdej bo pa nekdo mene ropali za par kEUR.

Me pa veseli videti da nas je več takih ki smo šli iz slo in ostajamo tukaj na slo-tech.
Sem poskušal tuje in mednarodne forume in iskreno povedano je na slo forumih dosti več uporabnih informacij.


mogoče še malo podzavestnega ohranjanja stika z rodno grudo preko kriptovalut :)

nuclear ::

18 februarja bo bitcoin presegel ath. Napoved naj bi bil 24,000 dolars, potem pa spet dump, pripravte se, ce mi kdo hoce donirat lumense za tale podatek pa lahko na pm poslje sporociv
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

ProGo ::

Če se daje fiktivne naslove, je tukaj eden: https://goo.gl/1rK5ik

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

jype ::

Ne vem, zakaj bi bil fiktiven:







Come get some crypto!

4knative ::

perci je izjavil:

Tisti, ki ste brisani - za helpdesk imate druge teme. Ne smetit te.

Ta je pa dobra. :D Treba zagotoviti kakovost postov tukajle.
Ja kar se ropov tiče, jih ni bilo še prav dosti vezanih na kripto. Če bo pa zadeva šla naprej pa verjamem da kdor ima dosti tega si lahko privošči kakšen zlati kalašnik in sprazni par saržerjev v lopova tako da sploh ne vidim težave.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

globoko grlo ::

Sem zgleda spet zamudu, zdej gre vse spet gor in to konkretno. A je to samo mali bump?
Vglavnem v pon se losam fiata :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

4knative ::

jype je izjavil:

Ne vem, zakaj bi bil fiktiven:







Come get some crypto!

Daj plis enkrat poslikaj ko boš jedel hrenovke, da bo malo smeha tu na forumu. :D
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

jype ::

4knative je izjavil:

Daj plis enkrat poslikaj ko boš jedel hrenovke, da bo malo smeha tu na forumu. :D
Moment, grem v kuhno.

ProGo ::

Hehe.

jype ::

Požrl smo vse, očitno, pa jih ni blo mal. So ble pa dobre, pa omleta je bla poleg.

Matejjjjj ::

odličen film, posnet v takem okolju, samo na Z obali Danske

jype ::

Tole je še ostal:

kiFni ::

nuclear je izjavil:

18 februarja bo bitcoin presegel ath. Napoved naj bi bil 24,000 dolars, potem pa spet dump, pripravte se, ce mi kdo hoce donirat lumense za tale podatek pa lahko na pm poslje sporociv

Pol bi blo dobr, da menjalnice dodajo na vrhu velik rdeč gumb "SELL ALL NOW" brez 2fa ali pina :D samo potrditev are you sure? yes - no.

dexterboy ::

Khm... sej je lepo gledati slike, pa dober tek, ampak, guysi, zakaj smo že tu?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Baja ::

predlagam spremembo naslova teme v trollbox :P

4knative ::

Jaz sem tu samo zato da dočakam sliko hrenovk, zraven žemlja, malo gorčice in malo majoneze. To mi je trenutno najbolj pomembno. Sodeluje lahko kdorkoli, ki ima rad hrenovke z ovitkom ali brez.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Baja ::

nimam žemlje, kruh velja?

aborko ::

ADA ga pa piči danes...

4knative ::

Kruh je tudi ok, samo ne mi s kakimi polnozrnatimi... :D
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Machete ::

Včeraj me cel da ni, ker sem čakal na boljše čase, pridem nazaj in padem v debato o hrenovkah.
Tud ok :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Baja ::

4knative je izjavil:

Jaz sem tu samo zato da dočakam sliko hrenovk, zraven žemlja, malo gorčice in malo majoneze. To mi je trenutno najbolj pomembno. Sodeluje lahko kdorkoli, ki ima rad hrenovke z ovitkom ali brez.


izvoli :D

 hrenovke

hrenovke

Machete ::

Upam, da so vsaj telečje, ker drugače škoda kropa.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Baja ::

litecoin hrenovke ;)

4knative ::

Hvala, dobro si se potrudil, to je popolni obrok! Ne razumem ljudi ki bi radi Lambo. Kaj ti bo Lambo, če imaš hrenovke in zdravje? :)
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Aquafriend ::

Mešanica bitconnect z super mariom in telebajski. Ta video je finanialy independetly.

Machete ::

Z lambotam lahko zadaj pečeš oddojka, ker radi zagorijo in je potem to za izkoristit!
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

slotechar ::

jype, upam da je tist losos divji. Ker sem bral zelo sokantne srvari o gojenih lososih na norvrskem. S cim jih futrajo in kaj se zgodi z podganami ce to pojejo. Ne zelim strasit samo dobronameren. Raj preventiva

Zgodovina sprememb…

jype ::

Eh, ni take panike, v EU je hrana izjemno varna za jest. Naj bi bil losos iz štacune, tako da pojma nimam.

Jaki-1 ::

Ali se kaj pripravljate na ArcBlock? Kdaj moramo naviti ure?:)
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

4knative ::

Mogoče se bo bolj splačalo po prvem dumpu vstopit za pol cene?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

saule ::

Jaki-1 je izjavil:

Ali se kaj pripravljate na ArcBlock? Kdaj moramo naviti ure?:)


Če ne misliš dat 1000€+ za transakcijo se brezveze zbujaš :)

kript ::

Če koga zanima Belugapay - je še v presalu z 5% bonusom: https://belugapay.com/?r=UROcCfg
««
523 / 976
»»