» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
522 / 976
»»

saule ::

slotechar je izjavil:

Ce se izkaze to res bo weiss rating hitro zgubil kredibilnost.


Razen v očeh naivnežev, weiss nikoli ni imel kakršnekoli kredibilnosti.

Mato989 ::

slotechar je izjavil:

Ce se izkaze to res bo weiss rating hitro zgubil kredibilnost. Ce radi tvegajo po tvoje


Saj imamo tudi ti. palm beachconfidential... če si kaj googlal in spremljal forume poznaš... pač še en sofisticiran pump n dump :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

slotechar ::

Ok. Ce tako pravte.

Mato989 ::

Seveda ni nujno, ampak jazse tem ratingom vedno na veliko izogibam... prvo kot prvo sploh ni nobene merljive zadeve, so merili vse kovance oz. zakaj so izbrali samoŽNJ kovancev... itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

saule ::

slotechar je izjavil:

Ok. Ce tako pravte.


Saj imaš doktorat, valjda lahko preveriš vire katrim zaupaš?! Svašta res.. Saj ni čudno da me noben nikoli ne povpraša po izobrazbi

slotechar ::

Men je zanimivo da prejsnic niso nobenga ocenili z A. Zdej ali imajo vpliv na nadalno ceno ali pa so pravilno ocenili. Ali pa kaj tretjega

Zgodovina sprememb…

saule ::

slotechar je izjavil:

Men je zanimivo da prejsnic niso nobenga ocenili z A. Zdej ali imajo vpliv na nadalno ceno ali pa so pravilno ocenili. Ali pa kaj tretjega


It's a scam. Kritično razmišlanje prijatelj.

slotechar ::

Mislis manipuliranje trga. Scam je bolj bitconnect. Mam kriticno razmisljanje. Preber gor kaj razmisljam o trenutnem trgu. Jaz sem vas samo obvestil o novih rejtingih.

Zgodovina sprememb…

wechta ::

https://www.trustnodes.com/2018/01/30/u...

Če bo šlo tole čez se še američani pridružijo ICO-tom.. Pa že sedaj je cela norija :)

DeeJay ::

wechta je izjavil:

https://www.trustnodes.com/2018/01/30/u...

Če bo šlo tole čez se še američani pridružijo ICO-tom.. Pa že sedaj je cela norija :)


Trenutno samo v Wyomingu. Sam nekje se more začet :)

saule ::

wechta je izjavil:

https://www.trustnodes.com/2018/01/30/u...

Če bo šlo tole čez se še američani pridružijo ICO-tom.. Pa že sedaj je cela norija :)


holey fuck, tole niso več heci. sploh v kombinaciji s temle: http://europa.eu/rapid/press-release_IP...

dexterboy ::

K0l1br1 je izjavil:

bluesands je izjavil:

tej temi religiozno častite kripto. Naj živi vaša religija
Amen.

+1
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

slotechar ::

Bluesands laja, kripto gre dalje...(v podn)? You wish

Zgodovina sprememb…

saule ::

Pa kaj vi res rabite vile v oči da spregledate?

blockchain je cool stvar za obstanek tega planeta

Shegevara ::

slotechar je izjavil:

Bluesands laja, kripto gre dalje...(v podn)? You wish


Podn? Mogoče res ne podn, ATHjev pa jaz še en čas ne pričakujem.

Naslov teme je špekuliranje cen kriptovalut in jaz napovedujem medveda za bitcoin.

V zadnjih 12 dneh vrednost vse bolj tišči proti zlati osmici, mogoče še bolj. Tedenski volumen v ciklu nakupovanja je vse manjši in je posledično tudi čas pre-nakupovanja vse krajši, čas pretiranega prodajanja pa tudi vse daljši.

Evforija se počasi pomirja. Mislim, da bomo letos doživeli the great crypto extinction. Večina coinov bo šla v malo. Ostalo bo tistih nekaj ključnih, uspešnih in tudi srečnih kriptovalut, ki bodo počasi mogoče čez mesece nabirali svojo vrednost.

Pozitivna stran je, da bo končalo veliko weak handov, gospodinj, bluesandsov, tudi valvoline se bo verjetno naveličal in bo težil vedno manj, ker se bo v zraku manj napetosti in večja navajenost na negativno gibanje cen.

Every cloud has a silver lining :)

slotechar ::

Nekdo je omenjal da letalisce brisbane sprejema zdaj tudi bitcoine. V clanku pise da poleg btc sprejemajo tudi dash, steem , ltc in eth. Steem je med omenjenimi najbolj podcenjen. Ni niti med top 25. Ima pa tudi najcenejsi fee ki znasa 0 oziroma brezplacno. Je pa tudi najhitrejsi izmed teh

Zgodovina sprememb…

Contemplativ ::

Meni se je tudi transakcija na coinbase kar zavlekla. Prejšnjič je blo dosti hitreje... Upam, da cene ostanejo enake. A se je spuščal kdo v Litecoin? Ali je vreden nakupa?
Get free 50 SAT --> https://sphere.social/?ref_code=7hh4l6wbjfh3
(until 12.2.2018)

cungalungaa ::

Kakšno je mnenje o next.exchange?
Kucoin: https://www.kucoin.com/#/?r=1scgwQR

tikitoki ::

No, bull run ni dolgo trajal ali bil pretirano uspesen. Ocitno gre to pocasi dol, z vmesnimi bull trapi.
Do naslednje dobre novice, ki mogoce kaj spremeni. Trenutno so bolj ali ne sam slabe in kaksen pipe dream vmes.

tikitoki ::

saule je izjavil:

bluesands je izjavil:

Ti vzorci so bili prepoznani za delniške trge. Borze imajo stroge urnike in vzorci so preučeni če gledaš dnevne tečaje. Tukaj so neuporabni ker kriptoborze sploh niso strogo regulirane, trguje se non-stop, poleg tega namesto v dnevnih vzorcih ugotavljate trende nekateri tudi v urnih, minutnih. Tako, da ste vse pomešali

K0l1br1 je izjavil:

bluesands je izjavil:

Ja očitno sem vsaj bil sposoben kaj pametnega povedati, končal sem fakulteto in podiplomski študij, kar verjetno za marsikoga izmed vas ne bi mogli trditi

Argumentacije niste imeli. FDV?

Verjemi, da znam marsikaj argumentirati, vendar po mojem to sploh ni bistveno. To mogoče šteje v kakšni volivni kampaniji oz odnosti z javnostjo. Bistveno je znanje, ki je zadaj, kritično mišljenje in analiza. Če si tega sposoben lahko marsikaj razumeš in prav ravnaš, če si sposoben argumentacije pa alhko še kakšnega drugega prepričaš


kritično razmišlanje == argumentiranje

Tega do sedaj nisi pokazal. Si pa pokazal da je škoda mojih cca. 3000€ mesečno ki jih dajem v davkih v državno blagajno da se ti "šolaš"


Se ti nisi solal? Torej placujes tudi za privilegij, da zivis v drzavi, ki ti je omogocila dokaj kvalitetno izborazbo in se kaj drugega.
Kle je veliko egoistov, ki bi drugim omejevali to, cesar so bili sami delezni. Podn od podna.

globoko grlo ::

Ne stekam, zakaj eni v spekulativni temi cryptu forcajo svoj pogled na svet kmhbluekhm.

OT
Upam, da se ornk dumpne in pridemo na vrsto se tisti, ki smo 1 let prepozni :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Aquafriend ::


Najboljsi bitconnect edit do zdej? Mmm mmm no no no

Zgodovina sprememb…

borci99 ::

Vsem privoščim, da res rešite finančne probleme iz tega trga (penzija pri 30 tih, super), Mato, da bog da da narediš 500000 eur, me pa zanima kako si jih boš ven vzel, boš kar tako cifro na TRR nakazal ali imaš kakšen drugi predlog ( se ne bojiš, da Furs lonček pristavi)? Hvala za napotke!

sivistol ::

borci99 je izjavil:

Vsem privoščim, da res rešite finančne probleme iz tega trga (penzija pri 30 tih, super), Mato, da bog da da narediš 500000 eur, me pa zanima kako si jih boš ven vzel, boš kar tako cifro na TRR nakazal ali imaš kakšen drugi predlog ( se ne bojiš, da Furs lonček pristavi)? Hvala za napotke!


v mojefinance je una glavna z fursa, rekla če predložiš vse papirje nebo nobenih problemov, tako da v excel iz vseh borz downloadaš tradehistory odnešeš na furs pa se naj oni z tem ubadajo,

prvo kakih 100k da prideš na radar, odnešeš pappirje da vidijo da t ene morjo zafukat, pol pa če vidijo da je vse ok pa še si ostalih 10 mil dol vzameš
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

borci99 ::

ja samo problem je, da če bodo vidli, da si tu pa tam naredil kakšen nakup oz. prodajo bodo rekli, da to pa je že dejavnost in dobiš 25% pa še v dohodnino, to me moti, da ne veš koliko trejdov lahko narediš dnevno, mesečno ali par na leto! Nimajo osnove za obdavčitev fizične osebe lahko se pa kaj izmislijo za te zjebati!

dronyx ::

Aquafriend je izjavil:

Najboljsi bitconnect edit do zdej? Mmm mmm no no no

Če koga zanima menda pride Carlos Matos marca v Ljubljano. Bo predstavil nek nov coin.

Frankv ::

mike0071978 ::

A mi lahko en prosim pomaga oz mi razloži kaj se je zgodilo. Včeraj sem prestavil 21 NEO iz binance na neotracker.io

Sprva sem videl NEO zdaj pa jih ni več v denarnici (ANU3SAgefbUTC5FdSoMJJDetaF6GAnHW7j).

Najlepša hvala za vaše odgovore in pomoč.

tonis ::

@mike, poglej na neotracker pod transactions pa preveri če so vse adrese, ki so tam notri tvoje. Če gledam pri sebi, so mi vse poznane - 3 moje in ena kjer sem poslal na ICO.

cebelar123 ::

mike0071978 ::

tonis je izjavil:

@mike, poglej na neotracker pod transactions pa preveri če so vse adrese, ki so tam notri tvoje. Če gledam pri sebi, so mi vse poznane - 3 moje in ena kjer sem poslal na ICO.

AVQbYt8MZnDFWDEZXvLxRXw9fjspapQwAW
Ta adresa ni moja 🙁. Kaj pa zdaj?

Horejšio ::

Btc in Eth lepo nabirata. Dobra@cebelar :)

gruntfürmich ::

saule je izjavil:

Folk se obnaša kot nakokiran ker ima 500€ vloženih v cripto in misli da vse ve ker je pogledal neke "tehnične" črte, ki mi jih je generično izrisal nek webpage. Dej no:)))

Pazljivo s takimi izjavami. Če si takele pisal januarja 2017, je kar nekaj kojnov do danes zrastlo za 10.000x, ogromno 1000x, tko da vloženih 'samo' 500€ hitro dobi čisto nov pomen.sploh če pišeš po letu ekstremne rasti...
Se strinjaš?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

saule ::

gruntfürmich je izjavil:

saule je izjavil:

Folk se obnaša kot nakokiran ker ima 500€ vloženih v cripto in misli da vse ve ker je pogledal neke "tehnične" črte, ki mi jih je generično izrisal nek webpage. Dej no:)))

Pazljivo s takimi izjavami. Če si takele pisal januarja 2017, je kar nekaj kojnov do danes zrastlo za 10.000x, ogromno 1000x, tko da vloženih 'samo' 500€ hitro dobi čisto nov pomen.sploh če pišeš po letu ekstremne rasti...
Se strinjaš?


You missed the point.

Folk misli da lahko napove vrednost crypto valute s tem ko gleda v nek graf in neke črte. CEL (in to vključno z največjimi shitcoini) market gre na enkrat gor in dol. Kaj ti to govori? Ja da je nekdo zadaj z ogromno količino denarja ki veselo pumpa in dumpa vse na enkrat. In to kaj boš ti videl v grafu nima sploh nobene veze s tem kako se bo tistih par ljudi odločilo da bo cena tečaja jutri.

Horejšio ::

TA so možnosti. Ne napovedi.

saule ::

Horejšio je izjavil:

TA so možnosti. Ne napovedi.


TA, sploh v crpyto, so izguba časa.

sarma832 ::

Ne rabiš nobenih chartov. Kupiš ko je rdeče. Denar v tej igri je zaenkrat še tako neumen, da bolj ne more biti, in normalno vsi prodajajo ko vidijo kako gre dol :8)

Sedaj udarja vse na polno po medijih, polno FUDa, nekdo pa ta čas kupuje vaše kovančke.

3p ::

sarma832 je izjavil:

Ne rabiš nobenih chartov. Kupiš ko je rdeče. Denar v tej igri je zaenkrat še tako neumen, da bolj ne more biti, in normalno vsi prodajajo ko vidijo kako gre dol :8)


Povzemam: tisti ki je kupil, ko ja šlo v rdeče na 17k, je bil pameten, tisti ki je pri 17k prodal pa neumen?

sarma832 ::

Ne, fora je da se zaradi neizkušenih rok trg iracionalno odzove in imaš veliko panic sellanja.

Pa pri 17k je bil vrh. Takrat je bilo veliko interesentov, pripravljenih vložiti ko so bile številke zelene... Prav čas je ko pada in počasi akumuliraš med padanjem. Ampak seveda, če verjameš vse kar servirajo sedaj vse umira in gre na 0.

codeMonkey ::

Zdaj so pa problem tisti, ki paničarijo, ko pa so pomagali pumpati so bili pa super ane. Ko takih ne bo več, boš čakal pol leta da se za kakšen odstotek kaj premakne.

EDIT: iracionalno se odziva tudi pri rasti, pa se takrat nihče ne pritožuje. To je bil moj point...

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

3p je izjavil:

sarma832 je izjavil:

Ne rabiš nobenih chartov. Kupiš ko je rdeče. Denar v tej igri je zaenkrat še tako neumen, da bolj ne more biti, in normalno vsi prodajajo ko vidijo kako gre dol :8)


Povzemam: tisti ki je kupil, ko ja šlo v rdeče na 17k, je bil pameten, tisti ki je pri 17k prodal pa neumen?


Nekaj mi povej, ko je šlo od 1.000$ proti 300$ in je potem tam ostalo X časa, je bil tisti pameten ki je prodal pri 1.000$ in ni več kupil ali je bil pametnejši tisti ki je hodlal pri 1.000$ do danes?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

3p ::

Mato989 je izjavil:


Nekaj mi povej, ko je šlo od 1.000$ proti 300$ in je potem tam ostalo X časa, je bil tisti pameten ki je prodal pri 1.000$ in ni več kupil ali je bil pametnejši tisti ki je hodlal pri 1.000$ do danes?


Hja, tisti, ki je pri 800 prodal (ko je padalo) in pri 400 kupil nazaj (ko je raslo) ima danes 2X kapitala od hodlarja. :D

4knative ::

Mato989 je izjavil:

3p je izjavil:

sarma832 je izjavil:

Ne rabiš nobenih chartov. Kupiš ko je rdeče. Denar v tej igri je zaenkrat še tako neumen, da bolj ne more biti, in normalno vsi prodajajo ko vidijo kako gre dol :8)


Povzemam: tisti ki je kupil, ko ja šlo v rdeče na 17k, je bil pameten, tisti ki je pri 17k prodal pa neumen?


Nekaj mi povej, ko je šlo od 1.000$ proti 300$ in je potem tam ostalo X časa, je bil tisti pameten ki je prodal pri 1.000$ in ni več kupil ali je bil pametnejši tisti ki je hodlal pri 1.000$ do danes?

Če te prav razumem govoriš za 2013. Takrat si moral hodlat še 4 leta da je prišlo vse skupaj nazaj na 1000. Dvomim da bi kdo v tej temi po tistem padcu še 4 leta hodlal.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Mato989 ::

3p je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Nekaj mi povej, ko je šlo od 1.000$ proti 300$ in je potem tam ostalo X časa, je bil tisti pameten ki je prodal pri 1.000$ in ni več kupil ali je bil pametnejši tisti ki je hodlal pri 1.000$ do danes?


Hja, tisti, ki je pri 800 prodal (ko je padalo) in pri 400 kupil nazaj (ko je raslo) ima danes 2X kapitala od hodlarja. :D


Kaj pa če ni? ampak je prodal pri 800$ in vzel ven, nekdo drug pa pozabil na to za 5 let? Kdo ima več =)

Če prodajaš in kupuješ se prej ali slej zgodi da kupiš višje kot si prodal, vedno ti ne bo ratalo zadet lower price in boš najebal.

4knative je izjavil:

Mato989 je izjavil:

3p je izjavil:

sarma832 je izjavil:

Ne rabiš nobenih chartov. Kupiš ko je rdeče. Denar v tej igri je zaenkrat še tako neumen, da bolj ne more biti, in normalno vsi prodajajo ko vidijo kako gre dol :8)


Povzemam: tisti ki je kupil, ko ja šlo v rdeče na 17k, je bil pameten, tisti ki je pri 17k prodal pa neumen?


Nekaj mi povej, ko je šlo od 1.000$ proti 300$ in je potem tam ostalo X časa, je bil tisti pameten ki je prodal pri 1.000$ in ni več kupil ali je bil pametnejši tisti ki je hodlal pri 1.000$ do danes?

Če te prav razumem govoriš za 2013. Takrat si moral hodlat še 4 leta da je prišlo vse skupaj nazaj na 1000. Dvomim da bi kdo v tej temi po tistem padcu še 4 leta hodlal.


Jaz bi, ker nimam kaj zgubit razen navideznega denarja... jaz tudi 10 let počakam... investment je na računu +2k gratis, ostalo pa kar bo bo... če nardim pol milijona super, če nardim 5k super... profit je, izgube ne more bit. The End.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Skubaduba ::

Mal poglejte tole

https://medium.com/@super.crypto1/4th-d...

oz. njegove poste na

https://medium.com/@super.crypto1

pomoje ima prav....

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

Zgleda da BarterDex weekend stress test dobro vpliva na ceno KMD. A kdo sodeluje?

sarma832 ::

Saj to je jasno da so trgi zmanipulirani, cena pa kontrolirana...

4knative ::

Mato989 je izjavil:


Jaz bi, ker nimam kaj zgubit razen navideznega denarja... jaz tudi 10 let počakam... investment je na računu +2k gratis, ostalo pa kar bo bo... če nardim pol milijona super, če nardim 5k super... profit je, izgube ne more bit. The End.


Hodlal bi, ampak ni šans da po 4 letih kesanja ne bi takoj prodal ko bi prišlo nazaj na 1000 usd. Osel gre samo enkrat na led. Rabil bi tisto katarzo bolj kot zrak. Saj obstajajo neke zgodbice da je nekdo hodlal vse btcje od 20 centov pa vse do 20k, ampak ni človeško. Taka dejanja bi lahko pripisal samo robotom in patološkim lažnivcem.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

krefi ::

mi lahko nekdo prosim razlozi postopek kako kupiti arcblock ko pride v presale ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

4knative ::

krefi je izjavil:

mi lahko nekdo prosim razlozi postopek kako kupiti arcblock ko pride v presale ?

Sendaš eter na valet ki si ga dal arcu v kyc z nastavitvami 200k/60 in moraš biti hiter.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bizkit45 ()
««
522 / 976
»»