» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
519 / 976
»»

K0l1br1 ::

Volument je dober.

Vazelin ::

Še ena korekcija ki jo nisem izkoristil:))

OttoParts ::

Vazelin je izjavil:

Sreča spremlja Hrabre :)


A ni nekaj podobnega mislil gen. Custer?

PlayTheGame ::

Če ne drugega je tole največji odboj navzgor v zadnjih dneh. Možno, da je konkreten bull trap, lahko pa da smo tudi ven iz najhujšega...

Uspelo mi je dokupit BTC, XRP in LTC po praktično najnižjih cenah. 8-)
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

K0l1br1 ::

Lahko je dead cat bounce, lahko je trap, malo spomladi ne škodi

codeMonkey ::

Low je zelo inline s prejšnjimi.

Sirena ::

Sej smo kot v lunaparku:)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Amdforce ()

dronyx ::

Kaj je spet posegla na trg kripto centralna banka?

Zgodovina sprememb…

Fly2Sky ::

whale si je prišel po zrak
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

Jaki-1 ::

Nabavil TNC in COFI.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaki-1 ()

aborko ::

Boste kej prodajali ob teh "malih" 10-20% svečkah?

K0l1br1 ::

Ves čas se kupuje in obrača, nekako po načelu sell high buy low. Svečk pa je polno.

aborko ::

Hja sam če so večinoma zelene svečke težko pol nazaj kupiš ceneje. Jst sm na hodl, pa še na provizijah bom prišparal. Smo že nazaj na 400M capa :)

K0l1br1 ::

Nikoli niso sam zelene svečke ali pa samo rdeče svečke... včasih so svečke tako dolge, da jim komot zadeneš dno ter vrh celo pri 1 minutnem grafu. Vsaka svečka ima dno in vrh...

4knative ::

Prihajajo boljši časi, Valvoline in Okapi sta šla nazaj v brlog. Čas profita je pred nami.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

K0l1br1 ::

Tudi Gemblerka se še ni oglasila...

saule ::

-valvoline- je izjavil:

$2,369,222,966 $0.036035 $245,870,000 65,748,192,476 TRX *
100,000,000,000TRX

Evo primer
Se 35 milijard kakcev lahko dumpne v vsakem trenutnku, spremljajte tekmo v zivo.


sup bitchez?

Gemblerka ::

Gemblerka HODLA in ne dela panike 8-)

Zeitgeist ::

a je to to od korekcije? kaj vam pravijo crte na grafih?

krneki ::

No da zdej nadaljujemo kjer smo ostal pred par urami >:D

IkeaAi ::

Pogum je super stvar! :P

Gemblerka ::

Tko k gre gor, gre tut dol. Največje napaka, ki jo lahko storite je to, da prodajate v izgubo. Čez 2 tedna, ko bo bull trend boste pa vsi obžalovali, da niste kupili na podnu.

jernejl ::

Star pregovor pravi: "Nismo tako bogati, da bi kupovali poceni."

Kr_enn ::

Kaj to pomeni, da še nismo na podnu :D

saule ::

Gemblerka je izjavil:

Tko k gre gor, gre tut dol. Največje napaka, ki jo lahko storite je to, da prodajate v izgubo. Čez 2 tedna, ko bo bull trend boste pa vsi obžalovali, da niste kupili na podnu.


Pust ovčke, dokler jih mamo se bo nov denar not stekal, tko whalerji služjo;)

waterdrop ::

a mogoče kdo zna razložit kje se fiat zatakne na poti od banke do bitstampa? 25 ur je že minilo pa še nič... Zadnjič sem pa v slabih 30 minutah dobil. Taka fajn razprodaja...jaz pa zamujam.

Kr_enn ::

Preveri na TRR, da ti niso vrnili (jaz sem čakal 5dni na coinbase, danes pa so mi vrnili brez kakršnihkoli razlogov). Jaz sem danes okrog 11h nakazal na Bitstamp in sem dobil 1 uro nazaj.

Zeitgeist ::

a si vpisal svojo stevilko v namen?

sash69 ::

Ne pozabit, da ne smete nakazovat iz TRR računa tretje osebe.
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

waterdrop ::

> Preveri na TRR, da ti niso vrnili
Preveril, niso vrnili...na banki kaže da je sprocesirano

> a si vpisal svojo stevilko v namen?
Vpisal v namen in dal SI99... po bitstamp navodilih

> Ne pozabit, da ne smete nakazovat iz TRR računa tretje osebe.
Ni tretja oseba, moj račun je.

Bitstamp ima avtomatsko obdelavo plačil ali pa ročno potrjevanje. Za avtomatsko je potrebno sledit njihovim navodilom: Namen: message number, Referenca: SI99. Ostala polja se pa sama izpolnijo ob vnosu št. računa...

zanima me kakšen je proces plačevanja... da gre enkrat hitro, drugič pa tako...

DeeJay ::

Full lepo urejen Discord kanal, kjer je že skor 200 članov iz Slovenije: https://discord.gg/SwVx3ND
organizirajo ICO poole itd

waterdrop ::

waterdrop je izjavil:

a mogoče kdo zna razložit kje se fiat zatakne na poti od banke do bitstampa? 25 ur je že minilo pa še nič... Zadnjič sem pa v slabih 30 minutah dobil. Taka fajn razprodaja...jaz pa zamujam.


No, zdaj sem pa dobil. cca 27 ur je trajalo tokrat. Cene so pa 30% gor....bom čakal na naslednjo priložnost I guess...

_ally_ ::

waterdrop je izjavil:

waterdrop je izjavil:

a mogoče kdo zna razložit kje se fiat zatakne na poti od banke do bitstampa? 25 ur je že minilo pa še nič... Zadnjič sem pa v slabih 30 minutah dobil. Taka fajn razprodaja...jaz pa zamujam.


No, zdaj sem pa dobil. cca 27 ur je trajalo tokrat. Cene so pa 30% gor....bom čakal na naslednjo priložnost I guess...


Predvidevam, da si nakazal včeraj po 12h? V takih primerih pridejo nakazila (ponavad) naslednji delovni dan (po 12h). Pa I guess, da je bila glede na trg mal gužva :)

krneki0001 ::

Transakcije gredo iz banke ven vsak dan do 15:30, ko je zaključek plačilnega prometa. Potem morajo pa na bistampu to nakazilo uparit s tvojim računom in to traja.

slotechar ::

Vsi , ki ste imeli dne 29. Decembra steem power boste prejeli kmalu zastojn ico tokene. Vice bo imel na steem blockchainu ico cez 3 dni. Steem power imate lahko samo ce na steemitu svoj steem daste v power up. Oziroma zaklenete za doloceno obdobje.

Zgodovina sprememb…

Red_Mamba ::

waterdrop je izjavil:

waterdrop je izjavil:

a mogoče kdo zna razložit kje se fiat zatakne na poti od banke do bitstampa? 25 ur je že minilo pa še nič... Zadnjič sem pa v slabih 30 minutah dobil. Taka fajn razprodaja...jaz pa zamujam.


No, zdaj sem pa dobil. cca 27 ur je trajalo tokrat. Cene so pa 30% gor....bom čakal na naslednjo priložnost I guess...


jan 2019?
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

chavlji ::

waterdrop je izjavil:

waterdrop je izjavil:

a mogoče kdo zna razložit kje se fiat zatakne na poti od banke do bitstampa? 25 ur je že minilo pa še nič... Zadnjič sem pa v slabih 30 minutah dobil. Taka fajn razprodaja...jaz pa zamujam.


No, zdaj sem pa dobil. cca 27 ur je trajalo tokrat. Cene so pa 30% gor....bom čakal na naslednjo priložnost I guess...


Haha, od kdaj pa ti gledaš? Trenutno je cca 60% pod ATH, kar je še vedno ugodno, če je to to...

Matejjjjj ::

Če je tole the odboj...

VaeVictis ::

Glede na to, da nas večina sedaj dela minus s HODL-anje,, bi morda lahko začeli razmišljati o kakem slo-tech ICO-tu, da si mal plusa naredimo... >:D

Tilen ::

Ni slaba ideja. Bom naredil coin, milijardo tokenov po 0,01 EUR. Vi samo vplačajte. 60% staff, 30% R&D, 10% ICO. Za ziher, da ne bo preveč v obtoku pa to.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

4knative ::

ICO za makovo potICO. Gre za blockchain pecivo, kjer so sestavine shranjene v verigo blokov in s tem se ohrani tradicionalna slovenska receptura za potico. Vsak kupec dobi makovo zrno (MZ) za 0.005 usd po ICO ceni. Soft cap bi bil 5mio, hard cap pa 10mio. Minimalni vložek je 100 usd = 20.000 MZ. Ko pride na Kucoin pa smo že dogovorjeni da bo tekmovanje za moped Tomos da se zadevo napumpa na x10+.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

mojanina ::

arcblock je dvignil ceno gas 200000 gwei 60

waterdrop ::

chavlji je izjavil:

waterdrop je izjavil:


No, zdaj sem pa dobil. cca 27 ur je trajalo tokrat. Cene so pa 30% gor....bom čakal na naslednjo priložnost I guess...


Haha, od kdaj pa ti gledaš? Trenutno je cca 60% pod ATH, kar je še vedno ugodno, če je to to...

no, btc res ne... ampak ltc je bil 102 pol pa že 130. Ada podbno, pa še nekaj drugih tudi. Torej cca 30% od dna gor.

janig ::

mojanina je izjavil:

arcblock je dvignil ceno gas 200000 gwei 60

Penzija material se prodaja po premium ceni

firbec ::

4knative je izjavil:

ICO za makovo potICO. Gre za blockchain pecivo, kjer so sestavine shranjene v verigo blokov in s tem se ohrani tradicionalna slovenska receptura za potico. Vsak kupec dobi makovo zrno (MZ) za 0.005 usd po ICO ceni. Soft cap bi bil 5mio, hard cap pa 10mio. Minimalni vložek je 100 usd = 20.000 MZ. Ko pride na Kucoin pa smo že dogovorjeni da bo tekmovanje za moped Tomos da se zadevo napumpa na x10+.


ha ha ha, vrhunsko :))

Vazelin ::

Vrhunsko indeed:))

Vsi rabimo malo razvedrila po težkem dnevu

K0l1br1 ::

Jaz vzamem v najem polje, da posejem mak in ga bom ICO-tu prodajal po ICO cenah kot družbenik (imetnik ICO coinov). Nobene škrtancije nočem pri plačilu, ki mora biti bogato. Logistiko, da potica pride sveža v vsak konec sveta, prevzame kdo drug. Aja, pa krušno peč poljubnega obsega lahko naredim, za peko pa eno ali dve divi, ki ne smeta biti oblečene tako kot pri bitconnneeeeect. Drva naj kdo drugi po ICO-cenah.

Pa yipe se je važil, da bo borzo naredil. Potica ICO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

waterdrop ::

_ally_ je izjavil:


Predvidevam, da si nakazal včeraj po 12h? V takih primerih pridejo nakazila (ponavad) naslednji delovni dan (po 12h). Pa I guess, da je bila glede na trg mal gužva :)


Res je. Ampak vseeno se mi zdi počasno...

krneki0001 je izjavil:

Transakcije gredo iz banke ven vsak dan do 15:30, ko je zaključek plačilnega prometa. Potem morajo pa na bistampu to nakazilo uparit s tvojim računom in to traja.

ja razumem ampak uparjanje naj bi bilo avtomatsko, če pravilno izpolniš upn obrazec.

Red_Mamba je izjavil:

waterdrop je izjavil:


No, zdaj sem pa dobil. cca 27 ur je trajalo tokrat. Cene so pa 30% gor....bom čakal na naslednjo priložnost I guess...


jan 2019?

Mislim, da ne bo potrebno tako dolgo čakat :-) bomo videli...

Horejšio ::

8500 je bla kr lepa napoved za nazaj. Gledam lambote :)

tonis ::

Tisti ki obvladate grafe - je tole zdaj prvi popravek in bo šlo vsaj na 8500USD ali je konec veselja in še vedno kaže v dolino.
Se tu gleda enourni RSI ali večurni? Enourni je obrnil na dol, dvourni bo zavil kmalu navzdol, vse kar je 3+ur pa kaže rast.
««
519 / 976
»»