» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
517 / 976
»»

Matejjjjj ::

kako je pa z likvidnostjo menjalnic v fiatu?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: janig ()

saule ::

Matejjjjj je izjavil:

kako je pa z likvidnostjo menjalnic v fiatu?


Sej ne prodajaš menjalnici

janig ::

4knative je izjavil:

Mato si še med nami?

Rihta papirje za it v Belorusijo.

dronyx ::

Če koga zanima organiziram dobrodelni koncert za pomoč tistim, ki so nasedli v kriptu. Gostojoča zvezda večera bo Carlos Matos.

saule ::

dronyx je izjavil:

Če koga zanima organiziram dobrodelni koncert za pomoč tistim, ki so nasedli v kriptu. Gostojoča zvezda večera bo Carlos Matos.


Raje ga organiziraj za tiste zaplankane reveže, ki vrjamejo v sistem ki jim vzame 10% proračuna za bailout parih ritonj ki so že tako polni denarja. Se mi zdi, da so se samooklicali kot "banka".

-valvoline- ::

janig je izjavil:

Odprem CMC in pri ripplu vidim da se je circulating supply povecal na 39,009,215,838 XRP. Ce se ne motim je bilo prej 38.xxx....

A ni bilo tako, da do poletja, jih ne morejo novih poslat v obtok?

haha, to je to kriptomesije dumpajo dokler se bo se dalo kesirat. Vi pa hodlajte.
Spremljajte kakectopciderskih kojnov in njihov circulating supply. Mocno se bo povecal.
LOOOOL
:))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kripto ()

Neon87 ::

Kak nizko bo šlo vse skupaj, se namerava kaj odbit? Kaj bi lahko bil trigger za +?

saule ::

Neon87 je izjavil:

Kak nizko bo šlo vse skupaj, se namerava kaj odbit? Kaj bi lahko bil trigger za +?


Pomojem počasi... vsaj eth bi jaz že malo začel kupovat nazaj če bi imel kak evro nakazan. Ne pa še all in pomojem:)

-valvoline- je izjavil:

janig je izjavil:

Odprem CMC in pri ripplu vidim da se je circulating supply povecal na 39,009,215,838 XRP. Ce se ne motim je bilo prej 38.xxx....

A ni bilo tako, da do poletja, jih ne morejo novih poslat v obtok?

haha, to je to kriptomesije dumpajo dokler se bo se dalo kesirat. Vi pa hodlajte.
Spremljajte kakectopciderskih kojnov in njihov circulating supply. Mocno se bo povecal.
LOOOOL
:))


Tebi še osnovni koncepti niso jasni ane? :) Mikrovalovko znaš uporabljat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

Matejjjjj ::

ne. ker vsi cakajo odboj premalo ljudi kupuje. odboj bo ko bomo mal pozabl da boli ko je vse rdece oz ko ne bo vec upanja v odboj

a ni eth zdaj bolj rizicen od btc ker je padel manj?

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

$2,369,222,966 $0.036035 $245,870,000 65,748,192,476 TRX *
100,000,000,000TRX

Evo primer
Se 35 milijard kakcev lahko dumpne v vsakem trenutnku, spremljajte tekmo v zivo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kripto ()

saule ::

Matejjjjj je izjavil:

ne. ker vsi cakajo odboj premalo ljudi kupuje. odboj bo ko bomo mal pozabl da boli ko je vse rdece oz ko ne bo vec upanja v odboj

a ni eth zdaj bolj rizicen od btc ker je padel manj?


eth se uporablja btc ima pač samo sentimentalno vrednost. meni osebno je bistveno bolj smiselno imeti nekaj v rokah kar ima večji praktični potencial

-valvoline- je izjavil:

$2,369,222,966 $0.036035 $245,870,000 65,748,192,476 TRX *
100,000,000,000TRX

Evo primer
Se 35 milijard kakcev lahko dumpne v vsakem trenutnku, spremljajte tekmo v zivo.


A pa se ti sploh zavedaš, da je markeš še vedno 20x večji kot takrat ko si začel prvič FUD-at? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

Webmojster ::

Bemti.. BTC spet 8ko testira. Ko se to podre .. uff ;((

4knative ::

Ko bo šel cmc pod 200mrd bo jeba. Prej je to vse normalno. HODL do 2022, potem pa pogledamo kdo ma večjega.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

offsummer ::

Sam sem kar nekaj časa "spremljal" kolega kako mi vse raste, trajalo je cca 3 tedne ko sem si rekel, ajd v roku 5 let bajte še ne bom delal, tisto kar bom dal not se mi ne bo tako poznalo, če pa čez par let pogledam in je vredno 0 ali pa 1000%, bo kar bo. No in sem res. Kupil, precej kmalu je blo 100% + vendar ni tako "enostavno" ne gledat kako raste oz. sedaj ko pada . V času ko je raslo, sem začel malo v daljavi "sanjati", da mogoče ne bo potrebno nekaj let pustit denar in bo lahko že precej prej lep profit. Sedaj ne gledam več na blockfolio, le še spremljam v katero stran gre ter kako hitro, in če bo kaka zanimiva novica. Začel se mi je odvijati začetni scenarij, da pustim notri do...ne vem. Denar "sem" odmislil, pač, če ne raskiraš ne profitiraš. Eni so pred 7 let in so ratali milionarji. Vprašanje kdaj bo šlo nazaj, enkrat sigurno... :)

nuclear ::

A je kdo dal v tether sinoc, in zamenjal nazaj v kripto danes zjutraj? Sansa je bla za double..
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

saule ::

nuclear je izjavil:

A je kdo dal v tether sinoc, in zamenjal nazaj v kripto danes zjutraj? Sansa je bla za double..


Ti se kr špilej s tethrom ja :))

offsummer je izjavil:

Sam sem kar nekaj časa "spremljal" kolega kako mi vse raste, trajalo je cca 3 tedne ko sem si rekel, ajd v roku 5 let bajte še ne bom delal, tisto kar bom dal not se mi ne bo tako poznalo, če pa čez par let pogledam in je vredno 0 ali pa 1000%, bo kar bo. No in sem res. Kupil, precej kmalu je blo 100% + vendar ni tako "enostavno" ne gledat kako raste oz. sedaj ko pada . V času ko je raslo, sem začel malo v daljavi "sanjati", da mogoče ne bo potrebno nekaj let pustit denar in bo lahko že precej prej lep profit. Sedaj ne gledam več na blockfolio, le še spremljam v katero stran gre ter kako hitro, in če bo kaka zanimiva novica. Začel se mi je odvijati začetni scenarij, da pustim notri do...ne vem. Denar "sem" odmislil, pač, če ne raskiraš ne profitiraš. Eni so pred 7 let in so ratali milionarji. Vprašanje kdaj bo šlo nazaj, enkrat sigurno... :)


Predvsem full odvisno kaj si kupil pomojem..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

offsummer ::

Hja, jst nisem šel v neke čunga lunga kovančke, sam zato ker se neki premikajo. Kupil sem jih, ker verjamem, da bo rastlo, v kolikor bo kripto prisoten.

Machete ::

Zimske gume na blockchain. Avtomatska blokada vstopa na avtocesto, če senzor zazna, da kamion nima zimskih, ali če so že zguljene. S tokeni lahko naročiš plug na svoji relaciji.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

4knative ::

Kaj se trenutno najbolj splača kupit pri teh znižanjih?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Machete ::

Vsega po malem saj veš, saj si izkušen vlagatelj in kripto vizionar.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Smurf ::

Vecje altcoine imo (xrp, eth, neo).

run2 ::

80ris je izjavil:

Vseskozi poslušamo, zdaj bo začelo rast, pa zdaj pa res gre do 30kilo itd....
Upam vsaj da nazaj dobim kar sem vložil....pa ni velik no :)


Bo 30k, pa tud 60k.

Ampak pol bodo pa spet takratni novinci jokali, ker bo šlo iz 60k na 40k.

dronyx ::

Dokler BTC na pade vsaj do 5000 USD ni treba biti še nič živčen z nakupi.

Machete ::

Stric na nacionalnem radiu je rekel, da je btc najnižje po nevem kirem mesecu 2013. Bi rekel da je FUDER in da hoče do poceni coinov.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

nurmaln ::

saule je izjavil:

Da sploh ne omenjam tistih slik kjer se primerja marketcap Bitcoina s sredstvi Googla. Google ima dejansko toliko denarja pri sebi, Bitcoin pa ima mogoče 2% marketcap-a.


No, to dvoje primerjat je res neumnost ampak ne zato ker ima Google toliko denarja pri sebi, ampak zato ker Google dejansko ustvarja novo vrednost. Če jutri zaradi nekega nezaupanja googlova delnica pade na 1 USD, bo pojutrišnjem še vedno ustvarjal enako vrednost in si lahko prepričan, da se bo cena delnice odbila ko se panika poleže. Glavni problem kriptovalut je da se nikomur na svetu ne sanja kako (razen z zaupanjem) bi ovrednotil na primer BTC. Tako se v resnici nikomur ne sanja ali je prava vrednost BTC 0.01 USD ali pa 1.000.000 USD, posledično imamo pač taka nihanja kot jih imamo.

disclamer: not a hodler
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

4knative ::

Prej me je klical frizer in me napizdil zakaj sem ga v ta ponzi namočil. Svašta. Kupil je BTC pri 17k.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

K0l1br1 ::

4knative je izjavil:

Prej me je klical frizer in me napizdil zakaj sem ga v ta ponzi namočil. Svašta. Kupil je BTC pri 17k.

Resno. Jaz sem namočil samo svoja dva mulca, ki sta XRP nato kupoovala okrog teh cen. No, en bi bil še fajn v plusu. Drugim nisem niti omenjal, da ne bi kdaj kdo rekel karkoli, tudi če bo prej ali slej situacija spet stabilna.

4knative ::

K0l1br1 je izjavil:

4knative je izjavil:

Prej me je klical frizer in me napizdil zakaj sem ga v ta ponzi namočil. Svašta. Kupil je BTC pri 17k.

Resno. Jaz sem namočil samo svoja dva mulca, ki sta XRP nato kupoovala okrog teh cen. No, en bi bil še fajn v plusu. Drugim nisem niti omenjal, da ne bi kdaj kdo rekel karkoli, tudi če bo prej ali slej situacija spet stabilna.

Jaz sem mu govoril splošno o kriptu, o blockchainu, o pametnih pogodbah in kako se šlepajo kvazi denarne valute in ICOti na tehnologijo. On me ni razumel in je kupil isto kot gospodinje v Ameriki in vsi taksisti. Zdaj pa nimam kaj. Moram ga izplačat, kaj bom drugega... :))
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

dronyx ::

Jaz sem pa naredil ogromen profit, ker nisem kupil ničesar ko je bil BTC še po 19000 USD.

nuclear ::

saule je izjavil:

nuclear je izjavil:

A je kdo dal v tether sinoc, in zamenjal nazaj v kripto danes zjutraj? Sansa je bla za double..


Ti se kr špilej s tethrom ja :))


USD parking za en dan.. ce bi sinoc parkal v usd, in kupil danes bi 60000 xlm lahko skor podvojil na 90000 stellarja. No ne glih podvojil, cena je pri dipu ze bla okol 0.53, dans je bla 0.32 minimum.
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

K0l1br1 ::

Kaj sedaj, kdaj bo market recovery? Danes ali jutri?

nekikr ::

Jutri, danes je petek, komu se pa da...

_sas_ ::

black friday ... :O

desmill ::

Po moje bo stabilizacija (mogoce tudi odboj) naslednji teden.
Danes bodo vsi dojeli da je ful padlo in da je super priloznost za kupovanje. Cez vikend so banke zaprte tako do v ponedljek nov kapital :D

K0l1br1 ::

Kapital je že na računih in čaka. Najbrž sellerji pretežno niso šli dvigovati.

samotest ::

offsummer je izjavil:

Vprašanje kdaj bo šlo nazaj, enkrat sigurno... :)


Imam vprasanje.. na cem gradis to vero, da bo sigurno slo nazaj (gor)?

Stokarino ::

Kvintet Dori prepeva Verjemi in zaupaj

_sas_ ::

Škoda, da nisem 31.1. dal vse v BCC ... :))

Hockey ::

Mato989 je izjavil:


Ti jaz povem zakaj, Korejske borze NE DOVOLIJO prodat rippla pod 2,1$
Nekje sem gledal dokaz, zdaj se mi ne ljubi iskat pogooglaj in se prepričaj...


Ripple (XRP)
$0.737688 USD (-29.86%)

nuclear ::

Dvakrat v januarjo smo zajebal sanso podvojit ali potrojit stack s temi dipi.. enostavno parkirat v usdt ali ust na coinbase sam mors bit hitr, pa pol kupis vse dvojno.. skodalj.
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

leeon ::

Smurf je izjavil:

leeon je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

Da tečaj pade mora nekdo kupit...


ne. lahko se vsi kupci umaknejo in cena zato pade. cena lahko pada tudi, če ni opravljenega nobenega posla.

Cena na borzi je enaka zadnjem opravljenem poslu.


ne. trenutna nakupna cena je enaka trenutni najvišji ask ceni.

K0l1br1 ::

leeon je izjavil:

Smurf je izjavil:

leeon je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

Da tečaj pade mora nekdo kupit...


ne. lahko se vsi kupci umaknejo in cena zato pade. cena lahko pada tudi, če ni opravljenega nobenega posla.

Cena na borzi je enaka zadnjem opravljenem poslu.


ne. trenutna nakupna cena je enaka trenutni najvišji ask ceni.
Ja, če je zadnji posel nakup. Če pa je prodaja, potem pa ne in če se proda vse, potem spet ne in če se kupi vse, potem tudi ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

Tilen ::

Kako je lahko posel nakup, brez prodaje? Samo v kriptosvetu!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

leeon ::

K0l1br1 je izjavil:

leeon je izjavil:

Smurf je izjavil:

leeon je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

Da tečaj pade mora nekdo kupit...


ne. lahko se vsi kupci umaknejo in cena zato pade. cena lahko pada tudi, če ni opravljenega nobenega posla.

Cena na borzi je enaka zadnjem opravljenem poslu.


ne. trenutna nakupna cena je enaka trenutni najvišji ask ceni.
Ja, če je zadnji posel nakup. Če pa je prodaja, potem pa ne in če se proda vse, potem spet ne in če se kupi vse, potem tudi ne.


ok, se ne strinjava.

desmill ::

BTC poskusa 8k support level

Machete ::

Naj en gleda tole prosim in mi na podlagi slišanega pove, ali naj se poslovim od vloženih 300EUR :D
https://www.youtube.com/user/ZingQuotie...

Don't miss the launch of the most ambitious project in cryptoworld!

Meet the team, founders, advisors and tokenholders to discuss the ICO summary and future steps in product development process.
Ask all the questions and get honest answers during Q&A session.
And meet the first version of Crypterium LIte application presented by the team.

https://twitter.com/crypterium
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

80ris ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 80ris ()

run2 ::

run2 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Qcube je izjavil:

run2 je izjavil:

zelenobeli je izjavil:

In do kam gremo?


Med $7k in $9k.


In ti boš kupil pri 7k?


Mene zanima če je tip tolko ziher, če je shortal =)


Daleč od tega, da bi bil ziher. Če si na trgih v neki ziher ali če neki upaš, si že zgubljen.

Če bo šlo po predvidevanjih, vložim, drugače pozabim na BTC v tem momentu in grem na druge priložnosti.

Plan je en vložek pri $9k in 2-krat večji vložek pri $8k. Ker noben ne ve, kje točno bo konec korekcije, je treba vložit malo prej.


BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUY!!!

Webmojster ::

8K-a padla .. to bo grdo..

Tilen ::

Tehnologija je pomembna in se ni nič spremenila. Saj veste, to je bil primaren razlog za investicijo!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
««
517 / 976
»»