» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
516 / 976
»»

Machete ::

S čim bomo plačali avtobus?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Smurf ::

Casti SDS, govori se o tem, da vsak dobi tudi sendvic ter pingo sok.

Machete ::

Od kje pa njim keš? Oh wait.. :p
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

looser ::

Tudi s kripto-trgovanjem?

Pa tistih 500 jurjev, ki so tako odmevali v javnosti, to je drobtina...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

80ris ::

Le kam gre tole vse skup....malo smešna scena :)

Machete ::

Zakaj smešna. Repeticija že doživetega. Sploh pa bi 3 mesece nazaj trg ploskal z ritnicami za tako visoke cene.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kontra ::

80ris je izjavil:

Le kam gre tole vse skup....malo smešna scena :)


od zdaj naprej to the moon

A še komu štekajo binance?
tečnoba

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kontra ()

Besna Glista ::

ja, binance niso vajene tako rdečih cifer kazat in zato šteka..

Baja ::

Baja je izjavil:

ja, weight mam trenutno 100, poročam čez 43 dni :P


po 14 dneh priletelo 0.64 NEBL

kontra ::

Zdaj bo počasi začelo rast

zdaj je čas za nakup

Pa ne kripto ampak lopate za sneg hehe
tečnoba

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kontra ()

80ris ::

Vseskozi poslušamo, zdaj bo začelo rast, pa zdaj pa res gre do 30kilo itd....
Upam vsaj da nazaj dobim kar sem vložil....pa ni velik no :)

Machete je izjavil:

Zakaj smešna. Repeticija že doživetega. Sploh pa bi 3 mesece nazaj trg ploskal z ritnicami za tako visoke cene.


Pred tremi meseci je bolje zgledalo tole https://coinmarketcap.com/charts/......glede na bitcoin

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 80ris ()

Fly2Sky ::

res da pada ampak ko gledaš tradeview na bitstampu se pa sproti tudi kupuje? prezgodnji fomo?
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

Bellzmet ::

Da tečaj pade mora nekdo kupit...

offsummer ::

Machete je izjavil:

Zakaj smešna. Repeticija že doživetega. Sploh pa bi 3 mesece nazaj trg ploskal z ritnicami za tako visoke cene.


Tudi sam sem malo studiral v tej smeri. December je bil "obupno" dober mesec in deluje kot nek bug na grafu. Če odstraniš december, prideš na neko "realno" sliko. Res je december potegnil noter enormno število vlagateljev,kar se tudi odraža v ceni BTCja. Za tiste, ki so prišli konec decembra noter je res hudič, za sam crypto pa je prišel na "normalno" stanje. Tudi sama borza ne cveti.

80ris ::

offsummer je izjavil:

Machete je izjavil:

Zakaj smešna. Repeticija že doživetega. Sploh pa bi 3 mesece nazaj trg ploskal z ritnicami za tako visoke cene.


Tudi sam sem malo studiral v tej smeri. December je bil "obupno" dober mesec in deluje kot nek bug na grafu. Če odstraniš december, prideš na neko "realno" sliko. Res je december potegnil noter enormno število vlagateljev,kar se tudi odraža v ceni BTCja. Za tiste, ki so prišli konec decembra noter je res hudič, za sam crypto pa je prišel na "normalno" stanje. Tudi sama borza ne cveti.


Torej bomo čakali na nov bug na grafu...in to je to, pa če bo šele decembra letos.

kontra ::

jaz tudi tak pravim. do tačas tega dnarja ne rabimo saj smo vložili tisto kar lahko pogrešamo a ne?
tečnoba

janig ::

Res je

juroz ::

ko pride marketcap pod 300 oz blizu 250 gremo pa spet v šoping

janig ::

In ce potem marketcap pade na 50B$?

looser ::

Potem pa gremo mi v shopping :-)

saule ::

janig je izjavil:

In ce potem marketcap pade na 50B$?


Kupiš še ane.

Ne skrbi, računa se na daleč najbolj zanesljivo človeško lastnost: pohlep. Crypto bo še nekaj časa bistveno bolj donosen kot prositutke, orožje ali droge.

looser ::

Jaz vam dam kapo dol, pismo, da imate tako jeklene živce in toliko sredstev.

Jerry000 ::

Živci so jekleni če ne gledaš grafov. Če pa gledaš grafe je pa jeba :). Edino ni jeba če veš kaj sledi...kar pa ne verjamem da kdo ve kaj sledi :)

saule ::

looser je izjavil:

Jaz vam dam kapo dol, pismo, da imate tako jeklene živce in toliko sredstev.


To se naučiš spotoma

looser ::

Ja, možno, jaz se nisem mogel, sem moral avtomate uporabiti.

Smurf ::

Treba je tudi imeti v mislih, da kar se tice tehnicnega vidika/uporabe, gre kriptotu trenutno bolje kot kadarkoli. Jaz mislim, da bo 2018 ravno prelomno v tem, da se bodo zacele prve realne uporabe blockchainov.

saule ::

looser je izjavil:

Ja, možno, jaz se nisem mogel, sem moral avtomate uporabiti.


Daily trade je itaq samomor. Kupiš pa počakaš par mesecev ane, zakaj bi nekaj trzal in skakal. Samo spušiš...

Smurf je izjavil:

Treba je tudi imeti v mislih, da kar se tice tehnicnega vidika/uporabe, gre kriptotu trenutno bolje kot kadarkoli. Jaz mislim, da bo 2018 ravno prelomno v tem, da se bodo zacele prve realne uporabe blockchainov.


Jup. Vidiš, s takim mindsetom pač zapreš blockfolio in si rečeš "danes ni brezplačnega mind boosterja, pogledam spet čez 1 teden" in je zadeva končana:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

Vazelin ::

A še greste na bolniško da ne zamudite dobrih trejdov?:D

saule ::

Vazelin je izjavil:

A še greste na bolniško da ne zamudite dobrih trejdov?:D


Ne, ne rabimo več službe že ene pol leta.

janig ::

Smurf je izjavil:

Treba je tudi imeti v mislih, da kar se tice tehnicnega vidika/uporabe, gre kriptotu trenutno bolje kot kadarkoli. Jaz mislim, da bo 2018 ravno prelomno v tem, da se bodo zacele prve realne uporabe blockchainov.

Saj se ze uporablja https://qz.com/947064/sweden-is-turning...
Je pa seveda private blockchain

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janig ()

saule ::

janig je izjavil:

Smurf je izjavil:

Treba je tudi imeti v mislih, da kar se tice tehnicnega vidika/uporabe, gre kriptotu trenutno bolje kot kadarkoli. Jaz mislim, da bo 2018 ravno prelomno v tem, da se bodo zacele prve realne uporabe blockchainov.

Saj se ze uporablja https://qz.com/947064/sweden-is-turning...
Je pa seveda private blockchain


wtf pa naj bi bil private blockchain?

janig ::

Nad private blockchainom ima "nekdo" 100% nadzor. Sepravi bolj ali manj enako kot "navadne" baze.

saule ::

janig je izjavil:

Nad private blockchainom ima "nekdo" 100% nadzor. Sepravi bolj ali manj enako kot "navadne" baze.


in zakaj bi to hotel imet?

ok, sem si prebral.. pomojem da ni mišljeno da ima nekdo 100% nadzor ampak bodo node-i porazedljeni med državnimi inštitucijami. Sort of makes sense

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

janig ::

Smurf ::

janig je izjavil:

Smurf je izjavil:

Treba je tudi imeti v mislih, da kar se tice tehnicnega vidika/uporabe, gre kriptotu trenutno bolje kot kadarkoli. Jaz mislim, da bo 2018 ravno prelomno v tem, da se bodo zacele prve realne uporabe blockchainov.

Saj se ze uporablja https://qz.com/947064/sweden-is-turning...
Je pa seveda private blockchain

Vem, da so se ze. Samo pravim da v 2017 so bile to vecinoma akademski primeri, 2018 pa zna prinesti ogromno ze precej resnih casov.

gruntfürmich ::

Vazelin je izjavil:

Bomo odprli društvo za zaščito kripto vlagateljev:))

to bi bilo fino. hejterji bi se razpočli ko bi njihov denar šel za ubobožane gemblerje :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

saule ::

gruntfürmich je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Bomo odprli društvo za zaščito kripto vlagateljev:))

to bi bilo fino. hejterji bi se razpočli ko bi njihov denar šel za ubobožane gemblerje :))


Ne razumem zakaj ne. Isto kot smo reševali banke. Kje je razlika?

Buggy ::

ekola jaz sem zdej na nuli, kar se tice lanskoletnega trgovanja...vse dobiceke mi je pobralo.
Zdej pa naj naredi kaksen odboj, ker drugace se bo zacelo zazirati ze v ICO-te izpred par let...do glavnice vlozka imam sicer se kar nekaj lufta, ni pa zdrvo tole gledat :D

#sezmerholdam :))

Vazelin ::

Valvoline, si predstavljaš da bi moral tudi ti plačevati za reševanje nasedlih hodlerjev?:D

saule ::

Vazelin je izjavil:

Valvoline, si predstavljaš da bi moral tudi ti plačevati za reševanje nasedlih hodlerjev?:D


Ideja sploh ni slaba. Začnemo zbirat podpise za bailout pa v držani zbor. Pljunte kako miljardo tako kot ste za banke. Super promocija za crypto.

janig ::

saule je izjavil:

janig je izjavil:

Nad private blockchainom ima "nekdo" 100% nadzor. Sepravi bolj ali manj enako kot "navadne" baze.


in zakaj bi to hotel imet?

ok, sem si prebral.. pomojem da ni mišljeno da ima nekdo 100% nadzor ampak bodo node-i porazedljeni med državnimi inštitucijami. Sort of makes sense

OK, recimo, da imajo samo drzavne institucije pravico do votinga/hashpowerja/whatever. Sepravi imajo one nadzor nad blockchainom. Kot kitajski minarji nad bitcoinom :)

leeon ::

Bellzmet je izjavil:

Da tečaj pade mora nekdo kupit...


ne. lahko se vsi kupci umaknejo in cena zato pade. cena lahko pada tudi, če ni opravljenega nobenega posla.

saule ::

leeon je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

Da tečaj pade mora nekdo kupit...


ne. lahko se vsi kupci umaknejo in cena zato pade. cena lahko pada tudi, če ni opravljenega nobenega posla.


woot? potem pade volume ne cena. jasno da mora nekdo kupit da cena ali pade ali zraste

Smurf ::

leeon je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

Da tečaj pade mora nekdo kupit...


ne. lahko se vsi kupci umaknejo in cena zato pade. cena lahko pada tudi, če ni opravljenega nobenega posla.

Cena na borzi je enaka zadnjem opravljenem poslu.

4knative ::

Mato si še med nami?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Machete ::

On sedaj dela čisti plus. Ampak samo x20.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

janig ::

Odprem CMC in pri ripplu vidim da se je circulating supply povecal na 39,009,215,838 XRP. Ce se ne motim je bilo prej 38.xxx....

A ni bilo tako, da do poletja, jih ne morejo novih poslat v obtok?

RedDrake ::

Machete je izjavil:

On sedaj dela čisti plus. Ampak samo x20.

Lamboland!

krneki ::

Kaj se je dobr enmu zastekala skripta na bitstampu pri EUR/ETH ob 21:43. Kar naenkrat je tečaj padel iz 780 na 721....in potem smo samo kupoval k utrgani po 721, potem pa spet nazaj na 800. Vse v roku 30 sekund :D

Vazelin ::

Mislim da nas bo ostalo kar nekaj baghodlerjev for life:D Sedaj bi si bilo bolje lastitit top 20 coinov od tistih eksotičnih. Vreče znajo biti težke.

HOEDL!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
««
516 / 976
»»