» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
508 / 976
»»

popaj55 ::

Fantje se mal pa metronome 5 februarja se zacne,skor ziher bo uspesen,celo bo cez cas top!!

ameba ::

Fantje tale bo za kej

https://coinpennant.com/

K0l1br1 ::

bluesands je izjavil:

Resnost
Si ti resen? Nisi.

4knative je izjavil:

protivrednosti fiat na dan kraje.
Po moje bi morali vrniti tisto kar si imel (nominalno), ter nato povrniti škodo (razliko v fiat).
Sedaj, če bi v vmesnem času šlo vse gor in bi stranke imele korist od rasti, bi dale nicehashu razliko? Ne bi. Evo, da ne, tudi nicehashu ni treba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

janig ::

bluesands je izjavil:

Resnost kriptovalut je dvomljiva. Če bi bile resne, bi bile že na voljo v bankah. Niti nebančni finančni svetovalci jih ne priporočajo, pač pa jih označujejo kot izredno tvegano naložbo

A bi morale banke ponujat na varcevalnih racunih moznost varcevat v BTC? :)) Kjere tukaj preberes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janig ()

Zeitgeist ::

@4knative
+1


@popaj55
meni je metronome kul od vsega začetka. moti me edino edino ta njihov sistem prodaje kovancev. ta pa me odbija od vlaganja. nekak ga ne razumem najbolj oz ne razumem zakaj so se odločli za tak sistem.

slotechar ::

A ste opazili na coinmarcetcap ne pise vec raiblocks ampak kar xrb?

oracle ::

Vazelin je izjavil:

Fantje do kerga zneska btc hodlamo? In kdaj dvignemo belo zastavo? Je to 7 jurjev?

Sem vas pravočasno opozarjal, zdaj je prepozno. Treba bo hodlat, magari več let.

p.s.: itak se pa obeta delniški kolaps in se bo nekaj denarja pretočilo v kripto, zlato in druge oblike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

kiFni ::

Eth pa nekaj bezlja gor. Samo kiti ne bojo mirno gledal, vsaj dokler ne preselijo iz btc v eth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

Tilen ::

oracle je izjavil:

.
p.s.: itak se pa obeta delniški kolaps in se bo nekaj denarja pretočilo v kripto, zlato in druge oblike.


Zadnjih 150 let S&P raste v povprečju 7% letno. Nerodna reč, kako dolgo boš čakal?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

bluesands ::

Me zanima zakaj pišete hodlat namesto holdat-držati, kot da bi kdo imel disleksijo

Vazelin ::

bluesands je izjavil:

Me zanima zakaj pišete hodlat namesto holdat-držati, kot da bi kdo imel disleksijo

Haters gonna hate:D

bluesands ::

kdo so kiti??

dexterboy ::

Največji sesalci na svetu in največje živali, ki so kdaj živele v zgodovini planeta zemlje od njenega nastanka do današnjih dni.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

AceD ::

bluesands je izjavil:

Me zanima zakaj pišete hodlat namesto holdat-držati, kot da bi kdo imel disleksijo

Zato se HODLa: https://coinsutra.com/hodl-popular-cryp...
Naj bi od tu izviralo: https://bitcointalk.org/index.php?topic...
HODLOR! :D

bluesands ::

Haha, vidim, da ste pravi kripto verniki in upoštevate vsak nauk, ki ga propagira kripto javnost. Jaz sem že pred mesecem opozarjal, da prodajte coine, da bi vsaj nekaj zaslužili. Je pa v Sloveniji problem, da smo ponavadi bolj papeški od papeža. Določeni na temo kriptovalut gledate precej idealistično. Tako, da sem že izgubil upanje, da bomo kaj zalužili na račun kitajcev in podobnih.
Sploh ne razumem zakaj bi bila na primer centralizacija valut problem, pa se vedno znova navaja kakšne prednoti naj bi imela ima decentralizacija. Tistemu kar pravite fiat valute so ubistvu edine prave valute, vse ostale "valute" so le špekulacije o hitrem zaslužku, z njimi ne morete ničesar kupiti, kupite le upanje, da boste dražje prodali. Nekaterim bo uspelo, večina mora pa izgubiti - to je osnovna matematika brez velike filozofije o idealnem "pravičnem" svetu , ki jo tukaj prodajate

Zgodovina sprememb…

janig ::

bluesands je izjavil:

Tistemu kar pravite fiat valute so ubistvu edine prave valute, vse ostale "valute" so le špekulacije o hitrem zaslužku, z njimi ne morete ničesar kupiti, kupite le upanje, da boste dražje prodali.

Vemo ja. Daj raje povej kater kojn bo naslednji naredil x10.

bluesands ::

janig je izjavil:

bluesands je izjavil:

Tistemu kar pravite fiat valute so ubistvu edine prave valute, vse ostale "valute" so le špekulacije o hitrem zaslužku, z njimi ne morete ničesar kupiti, kupite le upanje, da boste dražje prodali.

Vemo ja. Daj raje povej kater kojn bo naslednji naredil x10.


Kako naj to napovem - itak se jih kupuje le na podlagi vere. Tisti, ki bo imel boljšo pravljico, na katero bo nasedla večina. Moje skromno mnenje je, da sta slovenca, ki vodita bitstamp, na nek način angela varuha, ker na svojo borzo ne uvrščata cigumigu kovancev, ker bi jih sicer ob izgubi slovenska javnost, predvsem pa novinarji križali. Tako, da če že greš v te tvegane naložbe, naloži vsaj v tisto kar je na bitstampu.

Vazelin ::

bluesands je izjavil:

janig je izjavil:

bluesands je izjavil:

Tistemu kar pravite fiat valute so ubistvu edine prave valute, vse ostale "valute" so le špekulacije o hitrem zaslužku, z njimi ne morete ničesar kupiti, kupite le upanje, da boste dražje prodali.

Vemo ja. Daj raje povej kater kojn bo naslednji naredil x10.


Kako naj to napovem - itak se jih kupuje le na podlagi vere. Tisti, ki bo imel boljšo pravljico, na katero bo nasedla večina. Moje skromno mnenje je, da sta slovenca, ki vodita bitstamp, na nek način angela varuha, ker na svojo borzo ne uvrščata cigumigu kovancev, ker bi jih sicer ob izgubi slovenska javnost, predvsem pa novinarji križali. Tako, da če že greš v te tvegane naložbe, naloži vsaj v tisto kar je na bitstampu.

ne skrbi. bo kmalu merlak odprl nov exchange z goro shitcoinov:D

bluesands ::

Kaj to je spet neko verovanje??

K0l1br1 ::

Ko se užge blesands, gre crypto v bull smeri, ko se oglasi gemblerka pa v bear smer.
Buy buy buy

Vazelin ::

gemblerka je spet preveč nakupovala

papasmrk ::

bluesands je izjavil:


Kako naj to napovem - itak se jih kupuje le na podlagi vere. Tisti, ki bo imel boljšo pravljico, na katero bo nasedla večina. Moje skromno mnenje je, da sta slovenca, ki vodita bitstamp, na nek način angela varuha, ker na svojo borzo ne uvrščata cigumigu kovancev, ker bi jih sicer ob izgubi slovenska javnost, predvsem pa novinarji križali. Tako, da če že greš v te tvegane naložbe, naloži vsaj v tisto kar je na bitstampu.


Pa sej to okol pravljic v ICO-tih je vsem jasno. Tukaj smo zato da v coine/tokene vložimo nekaj € in čez čas prodamo po višji ceni. To ponavljamo dokler ne ocenimo, da imamo konkreten budget in potem gremo v penzijo. Če imaš kak predlog kam vložit, da bo čez eno leto zadost za penzijo pa kar na plano z njim...
Za komentiranje se moraš prijaviti

slotechar ::

bluesands je izjavil:

Me zanima zakaj pišete hodlat namesto holdat-držati, kot da bi kdo imel disleksijo

Bo potrebno ustvarit temo o kripto izrazih za zacetnike, da nam ni treba ponavljat :) gre se za star post na bitcointalk forumu. Napisal je ponesrec hodl namest hold in se je prijelo. Se jim je zdelo fajn

Vazelin ::

saj ti je jasno da bluesands trolla kajne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

slotechar ::

Ne ni mi jasno. Drugac so to ze prej sprasevali

boro10 ::

slotechar je izjavil:

bluesands je izjavil:

Me zanima zakaj pišete hodlat namesto holdat-držati, kot da bi kdo imel disleksijo

Bo potrebno ustvarit temo o kripto izrazih za zacetnike, da nam ni treba ponavljat :) gre se za star post na bitcointalk forumu. Napisal je ponesrec hodl namest hold in se je prijelo. Se jim je zdelo fajn


Kolkor je moč razbrati je bil rahlo vinjen in se zmotil. Tako je ostalo :)
Pozdrav

Vazelin ::

slotechar je izjavil:

Ne ni mi jasno. Drugac so to ze prej sprasevali

ja vem da so že prej spraševali. ampak glede bluesandsa - on definitivni trolla v zvezi s hodl.

slotechar ::

Mu je dolgcas zgleda. Naj ima lajf, naj uziva v zivljenju dokler ga ne brisejo

hodler ::

slotechar je izjavil:

A ste opazili na coinmarcetcap ne pise vec raiblocks ampak kar xrb?


Rebrand in progress...

https://medium.com/@nanocurrency/nano-r...

slotechar ::

Rodil se je Nano

Jaki-1 ::

Posredujem
Gledam Rentberry, zelo dobro ocenjen, vendar me vem kako bo s tokeni, ali bodo sploh šli na borzo, ali bodo krožili znotraj sistema, tudi ne vem ali bodo hard cap zaprli, ali bo odprega tipa. Ali je še komu ta ICO zanimiv? Any comments? Thx
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

slotechar ::

Investopedia je zbrala 3 kojne ki jih priporoca. Nem, steem in stellar https://www.investopedia.com/news/top-n...

Zgodovina sprememb…

bluesands ::

Stellar ima kar popularno zgodbo se strinjam

perci ::

mikhaair je izjavil:

perci je izjavil:

tomy5 je izjavil:

JBG, ko so okradli SKB trezorje so vsem strankam povrnili škodo.
Ko so šli Nicehash "trezorji" je bilo pa kaj ... ?

Vsem so povrnili škodo? Kako so pa vedeli, kaj je bilo v trezorjih?


Dokazat si moral, kaj je bilo noter. Fotografija nakita npr.

Ikzekli. Če pa nisi dokazal, si lepo popušil.

bluesands ::

perci je izjavil:

mikhaair je izjavil:

perci je izjavil:

tomy5 je izjavil:

JBG, ko so okradli SKB trezorje so vsem strankam povrnili škodo.
Ko so šli Nicehash "trezorji" je bilo pa kaj ... ?

Vsem so povrnili škodo? Kako so pa vedeli, kaj je bilo v trezorjih?


Dokazat si moral, kaj je bilo noter. Fotografija nakita npr.

Ikzekli. Če pa nisi dokazal, si lepo popušil.


Najbolje je imeti denar v banki, delnicah kakšnega uspešne podjetja ali nepremičnini.
Pri trezorjih nikoli ne veš kdaj se utrne kakšna ideja kakšnemu psihopatskemu varnostniku, pa eš verjetno ti ga 100x odpirajo zaradi radovednosti

devire ::

Mnenja o Xaurumu?

zelenobeli ::

če se mene vpraša nč kj dobrega. Še iz bittrexa so letel, tako da .... Ne vem no

Ma kdo kaj PAC-a (paccoin).

Mato989 ::

A South Korean court has ruled that bitcoin has an economic value for the first time. This overturned an earlier court ruling which did not recognize the digital currency. The case involves the confiscation of 191 bitcoins.


Zanimivo... ko je treba pobirat, pa je bitcoin čisto vredna zadeva, kot denar.... Kot kaže sodišče odloča da ima Bitcoin ekonomsko vrednost... torej ga uradno priznavajo?

The recognition of virtual currency as an object of forfeiture means that it will be transferred to the national treasury and used as a national budget.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Somm ::

tomy5 je izjavil:

JBG, ko so okradli SKB trezorje so vsem strankam povrnili škodo.
Ko so šli Nicehash "trezorji" je bilo pa kaj ... ?


Ne bluzi da so bli vsi stroški oziroma škoda povrnjena pri skb trezorjih iz lastnih iskušenj ti lahko povem da je to velika laž za rajo :D
BANKERA ICO: https://spectrocoin.com/en/signup.html?referralId=21365570

run2 ::

bluesands je izjavil:

Kako naj to napovem - itak se jih kupuje le na podlagi vere. Tisti, ki bo imel boljšo pravljico, na katero bo nasedla večina.


A je na delniških trgih kaj drugače?

Apple je tam, kjer je, zarad vernikov.

Da ne omenjamo NKBM zgodbe, ko smo gledal vernike, verskega voditelja, procesije na poštah in tako naprej. Pravljica je bila močna takrat.

Looooooka ::

bluesands je izjavil:

Stellar ima kar popularno zgodbo se strinjam

Sem ravni videl post, da majo v zda ze restavracijo, ki omogoca placevanje z stellarjem. Kar hiter prehod na realno uporabo :)

crypto ::

Mene pa kako mate razporejene coine.. Cca. 90% btc oz. eth, neo ostalo pa vrjetno tamale...

Vazelin ::

meni je svinjsko žal zaradi stellarja. imel sem jih precej:(
tole bi šlo lahko tudi čez ripple. še icoti prihajajo

crypto je izjavil:

Mene pa kako mate razporejene coine.. Cca. 90% btc oz. eth, neo ostalo pa vrjetno tamale...

10% bitcoin,
ostalo tamali:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

crypto ::

Haha hudo

slotechar ::

Model je vzel prevec resno nasvet "vlozi le toliko kolikor si pripravljen zgubiti" ...in vlozil vse v bitconnect

Zgodovina sprememb…

Looooooka ::

Jst sm sel decembra, ko sem prehitro prodal ripple takoj na stellar. Januarja sem ze pozabil 'zajeb'

slotechar je izjavil:

Model je vzel prevec resno nasvet "vlozi le toliko kolikor si pripravljen zgubiti" ...in vlozil vse v bitconnect

Hahaha :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

crypto ::

:)

Mam že vse v UET.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: crypto ()

Vazelin ::

valvolina bo razgnalo ker se že 1 dan giblje malo nad 500mlrd in ne more tukaj komentirat:))

slotechar ::

Ce pogledas stellar tecaj v btc zgleda ful dobr. Potem pa pogledas tecaj v usd za zadn mesec in ni ravno fajn. Tko da se je priloznost za cenejse kupit

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Fak kaj bi seksal z azijkami. upam da rata x100 letos in čao miki.
pri 0.4 nabavim stellare for sure ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
««
508 / 976
»»