» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
505 / 976
»»

4knative ::

Če ti po pravici povem ne znam napovedat. Sam sem prišel v kripto čisto po naključju pred enim letom ko sem kupil na bitstampu tisto kar je bilo poceni. Zdaj se zajebavam malo po forumu in vlagam mali denar v semi-random konje ki bi lahko šli x10.000. Velika večina jih je šla dol do nafte, tako da tudi jaz pušim, nič bat.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Neon87 ::

NEBL je padel na 100. mesto na CMC.. Ali je čas za prodajo?

Machete ::

Seveda. Znebite se kitajskih smeti, naj jih kopičijo Indijci in Afričani.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Matejjjjj ::

Bistamp
verifikacija 2017, traja 1 dan
nakazilo 2017, isti dan

Degiro
verifikacija 2017, traja 1 dan
nakazilo 2017, trajalo 1 dan, zahtevali potem še podatke o nakazilu za preveritev, kar je trajalo še par dni.

pod črto, nobene pomembne razlike, ki bi vplivala na karkoli, nisem opazil. Ne morem zdaj dan dva izgubljena za prijave in nakazila kriviti za (pre)pozno odločitev o vstopu na trg.

hodler ::

Mato989 je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Jah jaz sem šele ko je padel kupil. KCS sem prodal, ko je zrasel ja, če temu tako rečemo. Lahko ga sedaj spet kupim ceneje. Pa bo zrasel tale RPX na 0.7 EUR ali višje v nekem doglednem času, ko pol leta pa spet nebi čakal ... Misliš, da je sedaj dober čas za nakup RPX-a ali bo še padel?

IPL je pa lepo zraselk ja. Mislite, da bo tale ArcBlock višje kot na ICO-tu ko pride na borzo? Oziroma katere ICO-te mislite sa se splača, lahko tudi buy and dump.


Jah tako ti bom rekel, čist subjektivna ocena je tole zdaj... ko bo integriran v APP bo ziher šel gor, koliko, težko rečem... je pa pol tudi odvisno od market sentimenta, ki je trenutno v undecisive... 6. feb se odprejo spet prilivi denarja iz Koreje na trg, kar bi znalo pognat tečaje v +

Jaz osebno menim, da bo RPX prebil 0,5€ po APP integration, app integration bi se pa moral zgodit v mesecu ali dveh po roadmapu.


Mato, od kje imaš podatek, da se 6.2. odprejo korejski trgi?

Coiner ::

Družba rabim eno pomoč...

Če želiš investirat v ICO z ETH-ji, je priporočljivo za vsak ICO imet svoj wallet ali lahko v vse ICO-je investiram preko istega naslova myetherwallet?

Hvala!

zunno ::

Tokene od ICOV lahko dobiš v en sam myetherwallet.

Yusef ::

Mato989 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Kar naenkrat bodo vsi vsevedni za kripto na borznoposredniških hišah. Čeprav še naslova v mew ne znajo narediti.


Borznikom pač ne smeš verjet... ne razumejo sploh ti ljudjezakaj Crypto uspeva... eden izmed razlogov je tudi tale, da ne rabim posrednika pri "investiranju".

Če bi lahko vsak janezek z osebno izkaznico odprl račun na borzi ter kupil 1 delnico Googla na trgu, brez da mora imet brokerja in račun za borzo itd, ki se plačuje, bi bilo več ljudi na borzah...


A kle ne kupujes na nekaksni borzi in placujes razne takse za storitve?


Samo še 1 leto... potem pridejo DEXi =) Pa tudi če so borze centralizirane... nardiva en poizkus? Ti se probaj prijavit na Ameriško borzo, jaz pa na bitfinex... pa greva računat kdo bo porabil več časa in denarja da mu uspe kupit top 10 delnic/crypto na Svetu...

Btw:

Trinity also tweeted that they have a surprise waiting for the devcon. Not sure what that would be but high hopes from TNC


Sam si res kekec kot je nekdo omenil v tej temi. Jaz sem se registriral na Bitfinex oktobra 2017 in so mi potrdili account 2 dneva pred novim letom.

80ris ::

nuclear je izjavil:

Noben ni omenil slovenski origintrail, k je crowd sale bil vceraj..


TRAC-ov imam okrog 1000, kdaj pa pride tale origintrail na večje menjalnice? če kdo ve

nuclear ::

80ris kolko si placal za jurja?
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

80ris ::

nuclear je izjavil:

80ris kolko si placal za jurja?

total: 0.288175 ETH nekje 250 EUR......al bo zguba al profit pa nevem. Zato pa sprašujem kdaj gre na menjalnice da vzleti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 80ris ()

Machete ::

Po kakšni logiki bi prihod na menjalnice pomenil vzlet. Za večino je to kar konkreten dump.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Fly2Sky ::

zgleda da večina meni, da prihod tokena na borzo v začetku zagotavlja dobiček... zdaj pa kdo prej pride...
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

4knative ::

Vazelin, kaj praviš na cmc? Kdaj pride valvoline?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

amacar ::

80ris je izjavil:

nuclear je izjavil:

80ris kolko si placal za jurja?

total: 0.288175 ETH nekje 250 EUR......al bo zguba al profit pa nevem. Zato pa sprašujem kdaj gre na menjalnice da vzleti :)

Si zihr? Ker js sem dal 0.5eth pa sem jih dobil 6275 ven.

Pirepomfri ::

A kdo uporablja crypto bote? Zanimajo me izkušnje?

Shegevara ::

Pirepomfri je izjavil:

A kdo uporablja crypto bote? Zanimajo me izkušnje?


gekko.

Je zastojn (posledično sicer nekonkurenčen "tapravim). Je pa zanimiv ker lahko vanj programiraš svojo strategijo (med drugim). Nisem ga še čisto stestiral ampak bom začel za začetek trgovat ltc/eur z dvakratnim vzvodom in že nastavljeno EMA strategijo trgovanja: short na 5, long na 15, stop loss na 1% pa da vidmo.

Bitman ::

evo en zanimiv ico za quick flip.
whitepaper štima, team zgleda top, roadmap je korekten, pa še hudga celebrityja majo zravn. Jz grem notr z 1 ethrom.
če se še kdo odloči, moj ref
https://ico.betterbetting.org/?ref=185f...

Pirepomfri ::

Shegevara je izjavil:

Pirepomfri je izjavil:

A kdo uporablja crypto bote? Zanimajo me izkušnje?


gekko.

Je zastojn (posledično sicer nekonkurenčen "tapravim). Je pa zanimiv ker lahko vanj programiraš svojo strategijo (med drugim). Nisem ga še čisto stestiral ampak bom začel za začetek trgovat ltc/eur z dvakratnim vzvodom in že nastavljeno EMA strategijo trgovanja: short na 5, long na 15, stop loss na 1% pa da vidmo.


Jaz gledam ProfitTrailer. Ni zastojn, se mi pa zdi dober za tradanje do 0,5-2%.
Moram še raziskati.

hagi ::

Prvi nogometni prestop plačan z Bitcoini!!
link:http://goo.gl/1wwEUw

Sicer v protivrednosti 531$ ampak vseeno... Mogoce bo ta novica pozivila trg

Rok Woot ::

Kaj sploh je cmc?

Stampl ::

Rok Woot je izjavil:

Kaj sploh je cmc?


https://coinmarketcap.com/

Rok Woot ::

Aha zgleda rdeče, tether raste :)

sonicboom ::

Rok Woot je izjavil:

Aha zgleda rdeče, tether raste :)

A to pomeni zalet da bo slo potem v btc ali v bch?

Rok Woot ::

Pomeni, da tolk folka jemlje denar vn iz kripto valut, da je še tethru narasla cena :)

tikitoki ::

sonicboom ::

Se v nobenih teh swingih nisem praktirical tega, ceprav jo baje bolje odneses kot ce bi samo drzal. A ni ta tether tako ali tako samo na bitfinexu?

Rok Woot ::

Jaz vsakič ko refresham stran sem ob 300$ :)

B-Stard ::

Nauk zgodbe, HODL poglej cmc čez 10let

Vazelin ::

4knative je izjavil:

Vazelin, kaj praviš na cmc? Kdaj pride valvoline?

27 mlrd manjka

4knative ::

Ni ravno nekega optimizma. Kje so tisti časi? Kakšen mesec nazaj se je še vsak hvalil kako onanira na blockfolio app, zdaj je blockfolio app za hujšanje - ko pogledaš zgubiš apetit.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

kiFni ::

Ja dons je prou čutiti fud v zraku. Grem na per rajš, da me nau še prjel da bi prodajal iz straha.

4knative ::

Bitman je izjavil:

evo en zanimiv ico za quick flip.
whitepaper štima, team zgleda top, roadmap je korekten, pa še hudga celebrityja majo zravn. Jz grem notr z 1 ethrom.
če se še kdo odloči, moj ref
https://ico.betterbetting.org/?ref=185f...

Imajo koncesijo za prirejanje spletnih iger na srečo oz. stav?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Rok Woot ::

4knative je izjavil:

Bitman je izjavil:

evo en zanimiv ico za quick flip.
whitepaper štima, team zgleda top, roadmap je korekten, pa še hudga celebrityja majo zravn. Jz grem notr z 1 ethrom.
če se še kdo odloči, moj ref
https://ico.betterbetting.org/?ref=185f...

Imajo koncesijo za prirejanje spletnih iger na srečo oz. stav?


In v koliko državah? Ker načeloma jih rabiš več, vsaj večina jih ima več.

Vazelin ::

All in na nerealno zadevo pa bo:D

gruntfürmich ::

poleti znova BTC ath... najprej... po mojem...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

4knative ::

Rok Woot je izjavil:

4knative je izjavil:

Bitman je izjavil:

evo en zanimiv ico za quick flip.
whitepaper štima, team zgleda top, roadmap je korekten, pa še hudga celebrityja majo zravn. Jz grem notr z 1 ethrom.
če se še kdo odloči, moj ref
https://ico.betterbetting.org/?ref=185f...

Imajo koncesijo za prirejanje spletnih iger na srečo oz. stav?


In v koliko državah? Ker načeloma jih rabiš več, vsaj večina jih ima več.

Vloži naprimer en amerikancelj v ta ICO 100 usd. Dobi tokene in vloži v turnir in zmaga. Izplača na račun. Boooooom. Sodelovanje v ICO, sodelovanje v ilegalnih igrah na srečo, pranje denarja, utaja davka ali pa nepojasnjen izvor mogoče? Skratka blockchain, smart contract in piči Miki v ICO.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

spidi21 ::

Je imel še kdo takšno situacijo mogoče ... tri dni nazaj dobim mail za ArcBlock, da je registracija neuspela, da nekaj nisem v redu naredil ... potem pustim vse pri miru, nič ne updatam situacije, zdaj par minut nazaj pa dobim mail, da je registracija uspela :)

Malo čudno vse skup ali pač? 8-O

Vazelin ::

Jaz sem ista maila dobil isti dan. Na web page kao zavrnjen.

Mato989 ::

Yusef je izjavil:

Mato989 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Kar naenkrat bodo vsi vsevedni za kripto na borznoposredniških hišah. Čeprav še naslova v mew ne znajo narediti.


Borznikom pač ne smeš verjet... ne razumejo sploh ti ljudjezakaj Crypto uspeva... eden izmed razlogov je tudi tale, da ne rabim posrednika pri "investiranju".

Če bi lahko vsak janezek z osebno izkaznico odprl račun na borzi ter kupil 1 delnico Googla na trgu, brez da mora imet brokerja in račun za borzo itd, ki se plačuje, bi bilo več ljudi na borzah...


A kle ne kupujes na nekaksni borzi in placujes razne takse za storitve?


Samo še 1 leto... potem pridejo DEXi =) Pa tudi če so borze centralizirane... nardiva en poizkus? Ti se probaj prijavit na Ameriško borzo, jaz pa na bitfinex... pa greva računat kdo bo porabil več časa in denarja da mu uspe kupit top 10 delnic/crypto na Svetu...

Btw:

Trinity also tweeted that they have a surprise waiting for the devcon. Not sure what that would be but high hopes from TNC


Sam si res kekec kot je nekdo omenil v tej temi. Jaz sem se registriral na Bitfinex oktobra 2017 in so mi potrdili account 2 dneva pred novim letom.


Končno si se izdal, čas vstopa na tvoj trg =) Vsi ki smo že dalj časa kot 3 mesece na trgu vemo da je bil vstop na trg nekaj ur =) tam v začetku 2017 itd... ti ki si pa v največjem navalu FOMOal to pa res, pravi kekec =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

reeves ::

spidi21 je izjavil:

Je imel še kdo takšno situacijo mogoče ... tri dni nazaj dobim mail za ArcBlock, da je registracija neuspela, da nekaj nisem v redu naredil ... potem pustim vse pri miru, nič ne updatam situacije, zdaj par minut nazaj pa dobim mail, da je registracija uspela :)

Malo čudno vse skup ali pač? 8-O

Jaz. Znižali so max. personal cap na 3 ETH + 7500 CMT. Zato je prišlo do več odobritev.

Vazelin :: danes, 18:56:40
Jaz sem ista maila dobil isti dan. Na web page kao zavrnjen.

Jaz pa sem tudi na webu verified.

Mimogrede, sodelovali bodo z Bibox

Vazelin ::

Opa se 5 mlrd in valvolinu je dovoljen vstop v temo:D

slotechar ::

Bitcoin je padel pod kratkorocni trend line. V normalnih okoliscinah pomen downtrend. Ampak jutri pridejo nove futures pogodbe tko da ni se sigurn. Zdej se splaca pogledat kateri izmed boljsih kovancev zdaj najvec padel. Ponavad ko se bitcoin stabilizira potem to hitro nadoknadijo izgubljene procente. Recimo steem sem ob zadnih btc padcih zasledil da kar dost pade potem pa vse procente dobi nazaj.

Zgodovina sprememb…

Bolivar ::

:))

4knative ::

Ali je to začetek konca?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

hodler ::

Vazelin ::

HODL
:D

K0l1br1 ::

Kaj spet paniko delate...

Webmojster ::

Uff ... dans pa bo padlo :)

Vazelin ::

K0l1br1 je izjavil:

Kaj spet paniko delate...

20k usd hodl 8-)
15k usd hodl:D
10k usd hodl:)
9k usd hodl:|
7k usd hodl:(
5k usd hodl:'(
««
505 / 976
»»