» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
498 / 976
»»

Jerry000 ::

sivistol je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Ne moreš kupovati lamba, če imaš samo štiri milijone; ti bo prec dnarja zmanjkal 8-)


Lambota si želijo samo otroci... cilj je da imaš do konc lajfa ene 1,5k na mesec in ne rabiš več delat oz. se pustit jebat nadrejenim če bi bil kdo kaj pameten ga samo pošlješ v PM in greš =)


word, oz kupis nek biznis za passiven prihodek

VaeVictis je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Ne moreš kupovati lamba, če imaš samo štiri milijone; ti bo prec dnarja zmanjkal 8-)


Lambota si želijo samo otroci... cilj je da imaš do konc lajfa ene 1,5k na mesec in ne rabiš več delat oz. se pustit jebat nadrejenim če bi bil kdo kaj pameten ga samo pošlješ v PM in greš =)


Saj je enaka želja, en Lambo na 10 let pa si na istem...

Pol se pa sam odločiš ali Lambo ali 1.5k na mesec.

Ko si mlad Lambo, ko si starejši 1.5k na mesec...

ps: Lambo to the Moon!


sam sem pod 28 pa raj hočem 1,5k na mesc

Tudi jaz (sem 30). Želim pa dobiti veliko, da potem še bližnji familiji dam kaj in da mi potem še dovolj ostane...moj cilj :)

4knative ::

jype je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Še vedno lahko kupiš dirkalno kolo. Tko ko Jype:)
Za 170 evrov, tako kot jaz.

Ne bi dal 170 eur za bicikl. Dobiš za stotaka že kar dobrega na dosti prestav - za rekreacijo čisto dovolj.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

dope1337 ::

Še Ponija ne dobiš več za 170EUR xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Tarzan ::

cungalungaa je izjavil:

Zlo lepo ko se nekdo zmoti pa ti nakeže nekej RPX-ov na tvoj kucoin :D


Se ni noben zmotil, ne, to so jih potalali, ker si twitnil takrat ko se je talal Porše. Vsaj Reddit tako pravi. :)

Vazelin ::

in kdo je dobil porša?

Tarzan ::

Vazelin je izjavil:

in kdo je dobil porša?

Ga je kdo? Pojma nimam, sem upal, da bo RPX kaj zrasel takrat, so ga pa cel čas gnali v poden. :)

Zdaj je pa še huje. :)

jype ::

4knative je izjavil:

Ne bi dal 170 eur za bicikl. Dobiš za stotaka že kar dobrega na dosti prestav - za rekreacijo čisto dovolj.
Ja, ampak jaz prevozim več kot 10.000 kilometrov na leto, zato se mi je splačalo izprsit se.

4knative ::

Tarzan je izjavil:

Vazelin je izjavil:

in kdo je dobil porša?

Ga je kdo? Pojma nimam, sem upal, da bo RPX kaj zrasel takrat, so ga pa cel čas gnali v poden. :)

Zdaj je pa še huje. :)

Zdaj bo pa s CV podobna zgodba. Nagrada je Tesla, to bo še slabše.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

forplan ::

Kaj menite kdaj se zna WTC prekucniti navzdol?
da se strinjam

A_A ::

forplan je izjavil:

Kaj menite kdaj se zna WTC prekucniti navzdol?

počak da pride letalo..

4knative ::

jype je izjavil:

4knative je izjavil:

Ne bi dal 170 eur za bicikl. Dobiš za stotaka že kar dobrega na dosti prestav - za rekreacijo čisto dovolj.
Ja, ampak jaz prevozim več kot 10.000 kilometrov na leto, zato se mi je splačalo izprsit se.

Aja, to je drugo, razumljivo. Jaz se mislim letos nagraditi z eno rabljeno špecialko za do 200 eur. Ampak bo treba še en huge projekt spraviti skozi do pomladi, da bo potem ta bicikl res zaslužen s trdim delom in bo vožnja še bolj prijetna, kajneda?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

spidi21 ::

Se komu ne dela Binance na iPhonu? Poskusil zbrisat dol in na novo instalirat, verifikacija appa uspe, ampak potem mece ven aplikacijo, ko jo hocem odpret ...

jaztud ::

Če koga zanima, IOSToken ima airdrop, še do 29.1. do 2h zjutraj po našem času. Retweetat je potrebno spodnje sporočilo in followat na twiterju Iostoken, nagrada 68 tokenov. Če kdo želi, se priporočam za uporabo ref.linka v sporočilu spodaj :)

?Join $IOST 6Mn AIRDROP?.
First official IOST live stream on YouTube and Periscope Sunday, January 28th @ 5 PM PST / Monday, January 29th @ 1 AM UTC.
Follow @IOStoken and invite your friends to get 68 ?IOST? for FREE : https://t.iost.io/?c=OJouBfuZ

lambda ::

^ prostituiranje za par $

ProdriveR ::

A_A je izjavil:

forplan je izjavil:

Kaj menite kdaj se zna WTC prekucniti navzdol?

počak da pride letalo..

:))

Drgač pa kar se denarja&avomobilov tiče je vse odvisno od količine denarja. Jaz tudi če bi imel 1mio neb nikol kupu lambota. Če bi jih imel pa 5...hmmmm :) mogoče ne lih lambota, sam kak nissan GTR bi pa bil pred hišo :) Trenutno je moj cilj oz želja, da si na letni ravni probam še na tak način priti do kakega dodatnega zaslužka. Pa če je za en tank benza, pa je boljš kot nič.

VaeVictis ::

Lambo, GTR, Ferrari, 1,5k mesečno, 1 mio na računu, drag kolo, Ponny, ...

Saj je vseeno, važno je, da si naredil plus in si ta plus tudi izplačal v FIAT.

Šele, ko si izplačal Crypto v FIAT si naredil plus, vse ostalo je brez veze.

ps: Razen v primeru, da verjameš, da bo nekoč FIAT izginil in bodo samo kriptovalute in boš lahko z njimi kupil Ponny-a in si kupil sendvič s salamo in sirom oz. samo s sirom, če si vegetarijanec.



ps2: Še malo bolj resno, a je kje kakšna lista Kripto projetkov oz. če kdo pozna kake projekte, ki imajo namen izplačevati dobiček preko smart contract-a.

Nekaj podobnega kakor je Kucoin Shares, BridgeCoin, BitDice, ....


Morda bi se lahko dalo v to kategorijo tudi Dynamic Trading Rights, ki bodo kupovali svoje tokne iz dobička ustvarjenega na njihovi borzi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

VaeVictis ::

ps3: Še tole vprašanje, a je kdo že laufal MasterNode oz. se kaj igral z njimi?

jaztud ::

lambda je izjavil:

^ prostituiranje za par $

Mogoče res, ampak še preden se je dobro dan začel, sem z lastnimi par kliki & retwiti na 544 tokenih ( res pa da z vseh naprav in več profilov doma in sicer 8), po zdajšnji ceni nekje 45usd za dobro jutro, ker je nov token pa tudi upam da gre še kej gor... seveda pa kolikor se komu da zezat s tem :P

wechta ::

hordeus je izjavil:

wechta je izjavil:

wechta je izjavil:

Zanimiva informacija: http://bitcoinist.com/velix-id-partners...

velix.id je pa Frictionless Identity Verification - nekaj kar se res veliko nuca v trenutnih časih in pobere ogromno energije. Glede na to, da je naredil parterstva z največjimi indijskimi borzami za kripto (Coinsecure & Bitxoxo) je to velik boost.

Velix.id je trenutno v pre-sale, faza 1, ki se začne se čez cca 6h. Jaz sem se komot registiral (ni nekega navala, čeprav je na ICO straneh OK ocenjen) in bom dal nekaj malega notri. Če še koga zanima: https://velix.id/?ref=0f6c1699 (ref)


Sedaj šele opazil, da je min 10k€ v prvi fazi, v drugi pa 1k€.. Preveč za mene, mogoče za koga drugega ni :)



Hvala za tole, izgleda zanimiv in dejansko uporben projekt. Sam 10k je res veliko.


3.2 se zmanjša na 1k$, kar je sprejemljivo, popust pa se zmanjša iz 35% na 30%, kar mi je tudi čisto ok.

Boci ::

Je komu kaj znano kaj se dogaja z Viberate na Binance +74%

guererro ::

A je kdo kaj vložil v LHcrypto?
https://lh-crypto.io/?referral=ca67ee13...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: guererro ()

taja13 ::

spidi21 je izjavil:

Se komu ne dela Binance na iPhonu? Poskusil zbrisat dol in na novo instalirat, verifikacija appa uspe, ampak potem mece ven aplikacijo, ko jo hocem odpret ...


men dela, je pa res, da se pogosto sesuva

imam sicer verzijo, ki je bila v appstoru, ki je ni več https://www.reddit.com/r/binance/commen...

sem pa probala to z linka na Binance strani, pa res ne dela

kody ::

Viberate je cistu pump and dump...
Sem pa zasluzil to pa ja...nek ultra sell order in je sel skozi

bonanno ::

kje vidite ETH do konca leta ? jaz med 3k-5k :) Nostrdamus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bonanno ()

4knative ::

Okoli 400 usd bolj realno.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

run2 ::

4knative je izjavil:

Okoli 400 usd bolj realno.


Za ETH je vprašal, ne ETC.

janig ::

run2 je izjavil:

4knative je izjavil:

Okoli 400 usd bolj realno.


Za ETH je vprašal, ne ETC.

A ETH ne more past na 400$?

CleanPower ::

Moj iOS token airdrop referral: https://t.iost.io/?c=Bluw0ts4 hvala

run2 ::

janig je izjavil:

run2 je izjavil:

4knative je izjavil:

Okoli 400 usd bolj realno.


Za ETH je vprašal, ne ETC.

A ETH ne more past na 400$?


Lahko, ampak malo verjetno.

4knative ::

Vse kaže na to da gre ETH nad BTC v kratkem. BTC pa nekako tako:
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Rok Woot ::

run2 je izjavil:

janig je izjavil:

run2 je izjavil:

4knative je izjavil:

Okoli 400 usd bolj realno.


Za ETH je vprašal, ne ETC.

A ETH ne more past na 400$?


Lahko, ampak malo verjetno.


A je res tako malo verjetno, dober mesec nazaj je bil 550. Če pade bitcoin na 5k, koliko misliš da bo eth? Pa drugače verjamem v eth, prevsem zaradi ICO-tov, sem ga kar nekaj kupil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

run2 ::

Do konca leta je vprašal.

Kripto ::

bonanno je izjavil:

kje vidite ETH do konca leta ? jaz med 3k-5k :) Nostrdamus


2,5 - 3,5k

Bolivar ::

4knative je izjavil:

Vse kaže na to da gre ETH nad BTC v kratkem. BTC pa nekako tako:


da ni valvoline avtor tega videa ;((

borci99 ::

Zdravo vsem, berem en članek iz Financ glede obdavčitve zaslužka z kripto trga, obrazložitev od Fursa, ne moreš verjeti, ne vedo kako bi kaj pobrali, za fizično osebo, ki ima zaslužek bi oni obdavčili 25% kot dejavnost kao, če to večkrat počneš smatrajo za dejavnost oz. če tu pa tam nekaj kupiš pa pol po dolgem času ustvariš profit pa je ok, brez davka! Naj sprejmejo zakon, da se ve kaj pomeni dejavnost kaj pa priložnostno trgovanje (koliko operacij lahko narediš dnevno, mesečno ali parkrat ma leto)! Nimajo zakona pa bi se nekaj zmišljevali kar tako kakor se jim zahoče! Kaj pravite (če si nakažem enih 100000 eur na Trr račun bo takoj panika kako pristaviti lonček oz. da moram jaz njim dokazovati) kako se obnašati? Če pa naredim izgubo nikomu ništa! lp

Matejjjjj ::

Welcome to Slovenija. Edini namen Cerarjeve vlade je osiromašenje prebivalstva in opustošenje gospodarstva z namenom rasti plač javnega sektorja. Pa njegov oče je tako fajn človek... Ker Cerrar nima niti sekudne izkušenj v realnem svetu nas bo najbrž vpletel v vojno s Hrvati in davčno uničil.

Drugače pa, kaj bo z ETH ko se ICOti ustavijo? do kdaj bo tako?

jype ::

Matejjjjj je izjavil:

Edini namen Cerarjeve vlade je osiromašenje prebivalstva in opustošenje gospodarstva z namenom rasti plač javnega sektorja.
Hvala za tole, zdaj končno vemo, koliko je tvoje mnenje smiselno upoštevati: Absolutno nič.

4knative ::

Matejjjjj je izjavil:


Drugače pa, kaj bo z ETH ko se ICOti ustavijo? do kdaj bo tako?

ETH gre na oltajmhaj v roku kakšnega tedna ali dveh, lahko tudi dneva ali dveh. :))
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Matejjjjj ::

Offtopic:

Najbolj merodajno je mnenje, ki sem ga dobil od znanca na vodstvenem položaju ene od bank. Pravi, da ob odobravanju kreditov še ni videl res nizke plače oz dohodka nekoga iz JS, medtem, ko so dohodki iz dna oz povprečja realnega sektorja takšni, da se jokaš, ko delaš z ljudmi, ki prosijo za kredite za preživetje.

Če si hoče kdo pokvariti dan, prebere tole:
https://topjob.finance.si/8863912/Pogle...
pa par prispevkov o stavkah JS in par prispevkov o zdravstvu in predlogih ministrov
na drugi strani pa par informacij o zasluzkih ljudi na spodnjem robu plač, realnosti dela ljudi, ki to financirajo, tj SP, kmetje, delavci itd (kar lahko beremo tudi tu na forumu) pa bo hitro videl kam gremo. Stavka JS gospoda pod pretvezo izboljšanja plač ljudi, ki dejansko so v revščini. Učinek stavk pa je samo v rasti plač raznih bibliotekarjev ipd. In to jezi. Ker vemo, kako zahtevno in izobrazbeno zahtevno je delo bibilotekarja.

PS: JS stavka zato, ker lahko. SP ne more, ker bo naslednji dan brez kruha in ga bo konkurenca požrla. Torej, JS stavka zato, ker nima konkuence, v tem je bistvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matejjjjj ()

run2 ::

Matejjjjj je izjavil:

Welcome to Slovenija. Edini namen Cerarjeve vlade je osiromašenje prebivalstva in opustošenje gospodarstva z namenom rasti plač javnega sektorja. Pa njegov oče je tako fajn človek... Ker Cerrar nima niti sekudne izkušenj v realnem svetu nas bo najbrž vpletel v vojno s Hrvati in davčno uničil.

Drugače pa, kaj bo z ETH ko se ICOti ustavijo? do kdaj bo tako?


Zakaj pol javni sektor stavka?

Blazz ::

dost bo offtopica, hvala.

Gregor P ::

borci99 je izjavil:

Zdravo vsem, berem en članek iz Financ glede obdavčitve zaslužka z kripto trga, obrazložitev od Fursa, ne moreš verjeti, ne vedo kako bi kaj pobrali, za fizično osebo, ki ima zaslužek bi oni obdavčili 25% kot dejavnost kao, če to večkrat počneš smatrajo za dejavnost oz. če tu pa tam nekaj kupiš pa pol po dolgem času ustvariš profit pa je ok, brez davka! Naj sprejmejo zakon, da se ve kaj pomeni dejavnost kaj pa priložnostno trgovanje (koliko operacij lahko narediš dnevno, mesečno ali parkrat ma leto)! Nimajo zakona pa bi se nekaj zmišljevali kar tako kakor se jim zahoče! Kaj pravite (če si nakažem enih 100000 eur na Trr račun bo takoj panika kako pristaviti lonček oz. da moram jaz njim dokazovati) kako se obnašati? Če pa naredim izgubo nikomu ništa! lp

... tudi v opevani zahodni tujini ni vedno jasno kaj oz. kdaj je dejavnost oz. se ta ugotavlja iz primera v primer, včasih pa kar sodišča določijo prakso, če je treba; ker logično, da nima smisla vseh teh detajlov urejati v zakonih, kaj boš pisal vsak dan novega oz. ga noveliral?!?;((
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

gtr ::

Ker vidim da vas je že precej sodelovalo v ICO-tih me zanima kako "zmagati" v gas war-u, ki pa ima naslednja pogoja:
________________________
Public sale event which starts Monday January 29 at 12.00 UTC. There is a $5,000 USD per wallet cap. We recommend sending your transaction using 200,000 gas limit and 60 gwei. For fairness, we have capped the maximum gas price at 99 GWei.
________________________

Jasno mi je da bo GWEI na 99, gas pa na cca 500.000.

Torej - koliko časa pred 12:00 UTC naj pričnem pošiljat svoje etre, da bodo uspešno prišli skozi? Verjetno bo točno ob uri že prepozno...
Imate še kakšen poseben nasvet kako uspešno priti skozi?

Kebo ::

Sale se bo začel ob določenem bloku. Na https://ethstats.net/ spremljaj bloke in en blok pred tem pošlji transakcijo. Če boš pošiljal preko MEW zna bit da ne pride v ta blok transakcija, ker ima MEW samo ene par strežnikov in jih lahko zabaše. Če poveš ime ICOta lahko pogledam v katerem bloku se bo začel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

gtr ::

Kebo je izjavil:

Sale se bo začel ob določenem bloku. Na https://ethstats.net/ spremljaj bloke in en blok pred tem pošlji transakcijo. Če boš pošiljal preko MEW zna bit da ne pride v ta blok transakcija, ker ima MEW samo ene par strežnikov in jih lahko zabaše.


HVALA za odogovor!
Gre za DADI ICO. Zadeva je sicer sumljiva, vendar pa je toliko hype-a okrog njega da sem se odločil da vložim in nato dumpnem.
Torej naj pošiljam prek metamask-a?
Denarnico imam narejeno v MEW-u in nato uvoženo v metamask. Je to potem enako kot bi pošiljal prek MEW-a? Je bolje zadevo poslati iz primerne metamaskove denarnice?
Kako pa naj vem kateri blok je tisti pred tem? Naj gledam average block time in pošljem etre toliko prej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gtr ()

rostrum ::

wechta je izjavil:

DeeJay je izjavil:

So komu potrdil ArcBlock KYC?


Registration was unsuccessful, because you have either provided incomplete or incorrect information. Thank you for your interest.

Krneki, iste slike in vse kot na vse ostale ICO-te.. Vidim, da so full folka zavrnli, kar nekaj.

ČE bo kdo imel kaj frej pri cap-u se priporočam ;)


Meni so potrdili ArcBlock. Je pa vsaj kake dva tedna trajalo.

kiFni ::

redko so cene višje na bstamp kot na coinbase. danes pa že cel dan. vsaj za ltc in eth

desmill ::

Kebo je izjavil:

Sale se bo začel ob določenem bloku. Na https://ethstats.net/ spremljaj bloke in en blok pred tem pošlji transakcijo. Če boš pošiljal preko MEW zna bit da ne pride v ta blok transakcija, ker ima MEW samo ene par strežnikov in jih lahko zabaše. Če poveš ime ICOta lahko pogledam v katerem bloku se bo začel.

Ali lahko to kdo naredi tudi za ArcBlock?

kiFni ::

Kdaj mislite, da bo vrhunec letošnje sezone, in kaj je držat do takrat btc ali eth? Treba je ven vzet mal fiata, samo zdele res ne bi po teh cenah. Rabim čez mesec, mesec in pol.

ideep ::

Fee za IPL na livecoinu je 50%? pa sej ti niso normalni... torej withdraw ne pride v poštev
««
498 / 976
»»