» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
453 / 976
»»

Sined9 ::

Na koncu moji nakupi med 540 in 550 ocitno ne bodo karte na vrhu titanika :)

Vazelin ::

jaz mislim da sem največ nakupov opravil v rangu 480 - 510. dokaj sehr gut

krefi ::

tusna razprodaja jst pa se vedno nvm kam bi pretopil eth
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Vazelin ::

pretopi v ICO


meanwhile spet gre malce down :P

Bolivar ::

sarma832 ::

Altcoini šibajo dokler je Bitcoin stabilen.

Če gre Bitcoin gor ali dol, altcoini zgublajo.

Tako da pomoje altcoinom ne kaže ravno najbolje. Ker bo BTC potegnil v eno smer.

Somm ::

Men je čist ušeč k je nebl zelen :P upam da tko ostane k mi je zmankal tamponov za menstruacijo xD
BANKERA ICO: https://spectrocoin.com/en/signup.html?referralId=21365570

ibrokemyGF ::

Ve kdo za kaksen coin da je trenutno res pocen govorimo 0,00..... 0,000.... EUR/$ pa da ma potencijal enga mam ogledanega pa kar dober zleda ma prespektivo ( moje laicno mnjenje ) ECC

Zgodovina sprememb…

krefi ::

iscem seveda coin na binance :P da pretopim notri eth

nekaj sem ga pretopil v xrp
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krefi ()

cungalungaa ::

Gremo nazaj gor :D
Kucoin: https://www.kucoin.com/#/?r=1scgwQR

Vazelin ::

damn sem vedu da bi mogu met ene 30k fiata gor da vskočim v teh momentih. penzija :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

GD007 ::

cungalungaa je izjavil:

Gremo nazaj gor :D

Ja, lepo se pobira :)

miki_meesh ::

a bo to koncno RPX mrdnil? :D

cungalungaa ::

Vazelin je izjavil:

damn sem vedu da bi mogu met ene 30k fiata gor da vskočim v teh momentih. penzija :/


Manj jamrat pa več kupovat. Hitro
Kucoin: https://www.kucoin.com/#/?r=1scgwQR

GD007 ::

miki_meesh je izjavil:

a bo to koncno RPX mrdnil? :D

RPX pa rabi malo več zraka, da zadiha :)

cungalungaa je izjavil:

Vazelin je izjavil:

damn sem vedu da bi mogu met ene 30k fiata gor da vskočim v teh momentih. penzija :/


Manj jamrat pa več kupovat. Hitro

Sem kupil, kar sem mislu! Zdej je pa lepo gledat :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GD007 ()

CoreySteel ::

ibrokemyGF je izjavil:

Ve kdo za kaksen coin da je trenutno res pocen govorimo 0,00..... 0,000.... EUR/$ pa da ma potencijal enga mam ogledanega pa kar dober zleda ma prespektivo ( moje laicno mnjenje ) ECC


BUZZ :D ali pa standardni EOT :))
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

Drevesce ::

4knative je izjavil:

Spet pada.


kle pa vedno crknem od smeha :)). Zjutraj se bo popisala škoda ter štela zaloga potem pa mirno naprej :D

slotechar ::

Ta video je za bitconnect primeren

Vazelin ::

spet dip :/ :/ :/

Drevesce ::

The Dallas Mavericks, the U.S. basketball team, will begin accepting cryptocurrency payments during their next season, according to owner and investor Mark Cuban.

Cuban was asked about the possibility of paying for tickets with cryptocurrency on Twitter earlier today, to which he replied: "Next season."

Šlo naj bi za Bitcoin in Ethereum.

cungalungaa ::

Drevesce je izjavil:

The Dallas Mavericks, the U.S. basketball team, will begin accepting cryptocurrency payments during their next season, according to owner and investor Mark Cuban.

Cuban was asked about the possibility of paying for tickets with cryptocurrency on Twitter earlier today, to which he replied: "Next season."

Šlo naj bi za Bitcoin in Ethereum.


A da plačam 100€ za karto potem pa še 20€ za fee? No thanks
Kucoin: https://www.kucoin.com/#/?r=1scgwQR

CoreySteel ::

Bolj za kake sezonske :)
Pa mogoče bo popust na BTC nakupe? ;)
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

sarma832 ::

Aelf(elf) je blockchain za dappe. Parelelno procesiranje, sidechaini, governance.

Podobno kot Polkadot.

Izgleda zanimivo, med investitorji je npr tudi Tim Draperjevo podjetje. Ampak ni pa ravno veliko podatkov dosegljivih, tokene so prodali za 55K ethjev zasebnim podjetjem(ni bilo javnega ICOja).

https://grid.hoopox.com/%C3%A6lf_whitep...
https://medium.com/huobi-global/what-is...
shill post
https://github.com/AElfProject/

oolh ::

Do not, my friends, become addicted to profit from cryptocurrencies trading. It will take hold of you, and you will resent its absence.

perci ::

Mato989 je izjavil:

ibrokemyGF je izjavil:

Kok casa traja da dobis nakazan na coinbase z upn nalogom ce kdo slucajno ve ? Danes sem pa dal naprej


Jutri

Dečki upam da gremo dol še ene 30%... :D

Kako lahko kaj takega rečeš. A si škodoželen? A ti ne gre za dobrobit kriptomarketa?

Sno0py ::

perci je izjavil:

Mato989 je izjavil:

ibrokemyGF je izjavil:

Kok casa traja da dobis nakazan na coinbase z upn nalogom ce kdo slucajno ve ? Danes sem pa dal naprej


Jutri

Dečki upam da gremo dol še ene 30%... :D

Kako lahko kaj takega rečeš. A si škodoželen? A ti ne gre za dobrobit kriptomarketa?



Pomojem hoce sam dokupit po najnizji mozni ceni.. No upam da se bo kmalu use popravilo nazaj

krneki ::

Po bombasticno negativnih novicah se dostikrat vrne nazaj. Pri pravih novicah ala 'bitconnect' pa glih ne :D

legendary ::

Fantje. Zdaj je čas za nakup BTC-ja. Ko bo BTC dobil ponoven zalet bodo alti napram BTC vrednosti padli. Ko pa se BTC ustali pa je čas za konverzijo iz BTCja v alte.

PS: pa upam, da ste kaj altov pred padcem pretopili v fiat.

firbec ::

in koko se vi na binancah rešite tistih odpadkov ala 0.94 NEBL

Machete ::

NEBL je ves odpadek, sicer pa je edina možnost, da kupiš več odpadka in ti rata prodat, čimbolj zaokroženo na stotine.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

firbec ::

je na bitstamp enako ali bi tam lahko menjal 0.94

Tac20 ::

Kje gledate da je market cap tako low?

https://coinlib.io/ 527 mlrd

https://coinmarketcap.com/ isto

punisher10 ::

Tac20 je izjavil:

Kje gledate da je market cap tako low?

https://coinlib.io/ 527 mlrd

https://coinmarketcap.com/ isto

Gledaš poste izpred 7 ur. d0h

dronyx ::

legendary je izjavil:

Fantje. Zdaj je čas za nakup BTC-ja. Ko bo BTC dobil ponoven zalet bodo alti napram BTC vrednosti padli. Ko pa se BTC ustali pa je čas za konverzijo iz BTCja v alte.

Pred pol leta sem bil prepričan, da moraš v kripto vlagati ob prepričanju, da bo šlo na dolgi rok vse navzgor. Za BTC nisem več prepričan, če bo še kdaj videl 20.000 USD. Lahko se zgodi, da kdor je BTC kupil po tej ceni se bo lahko pohvalil s primerkom najdražje kupljenega BTC in ga bo lahko shranil za spomin. BTC nima slik razvojne ekipe, ni white papirja, še road map ne vem če obstaja. Kot plačilno sredstvo praktično ni primeren, tako da je sedaj njegov edin namen hoarding in retro spomini. Kakšen šitkoin bo morda čez desetletje res pomenil revolucijo na nekem področju, ampak kaj počet z BTC?

Jerry000 ::

Ajde fantje, zdej pa dost zajebancij, kupujte hitro da gremo nazaj na stare zelene poti :)

80ris ::

Ripla (XPR) sem kupil po 0,7€, torej še nimam izgube :). Po moje nižje ne bo šlo lahko se samo vrne na 3€.

Bolivar ::

dronyx je izjavil:

legendary je izjavil:

Fantje. Zdaj je čas za nakup BTC-ja. Ko bo BTC dobil ponoven zalet bodo alti napram BTC vrednosti padli. Ko pa se BTC ustali pa je čas za konverzijo iz BTCja v alte.

Pred pol leta sem bil prepričan, da moraš v kripto vlagati ob prepričanju, da bo šlo na dolgi rok vse navzgor. Za BTC nisem več prepričan, če bo še kdaj videl 20.000 USD. Lahko se zgodi, da kdor je BTC kupil po tej ceni se bo lahko pohvalil s primerkom najdražje kupljenega BTC in ga bo lahko shranil za spomin. BTC nima slik razvojne ekipe, ni white papirja, še road map ne vem če obstaja. Kot plačilno sredstvo praktično ni primeren, tako da je sedaj njegov edin namen hoarding in retro spomini. Kakšen šitkoin bo morda čez desetletje res pomenil revolucijo na nekem področju, ampak kaj počet z BTC?


Kode na kompu so novi gold, gold 2.

borci99 ::

Zdravo vsem, mi lahko nekdo na hitro pove kaj dobim, kako, kdaj, koliko... na račun BNB kovancev ki jih imam v lasti (so na binancah)? Hvala!

PunkDude ::

80ris je izjavil:

Ripla (XPR) sem kupil po 0,7€, torej še nimam izgube :). Po moje nižje ne bo šlo lahko se samo vrne na 3€.


Sva na istem, hodlam...

Machete ::

dronyx je izjavil:

legendary je izjavil:

Fantje. Zdaj je čas za nakup BTC-ja. Ko bo BTC dobil ponoven zalet bodo alti napram BTC vrednosti padli. Ko pa se BTC ustali pa je čas za konverzijo iz BTCja v alte.

Pred pol leta sem bil prepričan, da moraš v kripto vlagati ob prepričanju, da bo šlo na dolgi rok vse navzgor. Za BTC nisem več prepričan, če bo še kdaj videl 20.000 USD. Lahko se zgodi, da kdor je BTC kupil po tej ceni se bo lahko pohvalil s primerkom najdražje kupljenega BTC in ga bo lahko shranil za spomin. BTC nima slik razvojne ekipe, ni white papirja, še road map ne vem če obstaja. Kot plačilno sredstvo praktično ni primeren, tako da je sedaj njegov edin namen hoarding in retro spomini. Kakšen šitkoin bo morda čez desetletje res pomenil revolucijo na nekem področju, ampak kaj počet z BTC?


In kaj pred pol leta te je prepričalo, sedaj te pa ne več? En 30% dump?
Kako ni white pejperja? Izvoli: https://www.bitcoin.com/bitcoin.pdf
Kakšen road map po 10. letih uporabe pogrešaš? :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Matejjjjj ::

dronyx je izjavil:

legendary je izjavil:

Fantje. Zdaj je čas za nakup BTC-ja. Ko bo BTC dobil ponoven zalet bodo alti napram BTC vrednosti padli. Ko pa se BTC ustali pa je čas za konverzijo iz BTCja v alte.

Pred pol leta sem bil prepričan, da moraš v kripto vlagati ob prepričanju, da bo šlo na dolgi rok vse navzgor. Za BTC nisem več prepričan, če bo še kdaj videl 20.000 USD. Lahko se zgodi, da kdor je BTC kupil po tej ceni se bo lahko pohvalil s primerkom najdražje kupljenega BTC in ga bo lahko shranil za spomin. BTC nima slik razvojne ekipe, ni white papirja, še road map ne vem če obstaja. Kot plačilno sredstvo praktično ni primeren, tako da je sedaj njegov edin namen hoarding in retro spomini. Kakšen šitkoin bo morda čez desetletje res pomenil revolucijo na nekem področju, ampak kaj počet z BTC?


Bitcoin je vsaj legacy , sranje kot je npr insurepal pa je res izključno namenjeno hitremu zaslužku ekipe in ničemur drugemu.

dronyx ::

Machete je izjavil:

In kaj pred pol leta te je prepričalo, sedaj te pa ne več? En 30% dump?

Ne, nima veze dump. Nenazadnje so ostali šitkoini izgubili večinoma precej več kot pa BTC. Preprosto ne vidim neke uporabne vrednosti, razen kot rečeno hoarding (zbirateljstvo). Kot plačilno sredstvo očitno ne bo nikdar zares uporaben, ker za to mora nekdo poskrbet da ima lastnosti kot klasični denar, "digitalno zlato" je zame čista neumnost, ker vse kar je digitalno se lahko poljubno kopira, razmnožuje itd, tako da to je samo stvar percepcije. Upam da se motim.

zelenobeli ::

Kaj je to zaen coin EKO
https://coinmarketcap.com/currencies/ec...
Se je kdo kaj poglabljal vanj

krneki ::

Vrednost neki stvari daje prepricanje vecjega stevila ljudi, da ima neko vrednost. Ta stvar je lahko realna (zlato, bajte, zivali,..) ali pa imaginarna (podjetja, drzave, denar, kripto... ). Ko to prepricanje pade, se pac ta vrednost obcutno zmanjsa :)
V tem niso kriptovalite nobena izjema. Enkrat eni mislijo da je vec vredna kot drugi in obratno ;)

Gregor P ::

V bistvu je to jamranje tu še dokaj zmerno, če ga primerjam s temle 8-O

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Phantomeye ::

dronyx je izjavil:

Machete je izjavil:

In kaj pred pol leta te je prepričalo, sedaj te pa ne več? En 30% dump?

Ne, nima veze dump. Nenazadnje so ostali šitkoini izgubili večinoma precej več kot pa BTC. Preprosto ne vidim neke uporabne vrednosti, razen kot rečeno hoarding (zbirateljstvo). Kot plačilno sredstvo očitno ne bo nikdar zares uporaben, ker za to mora nekdo poskrbet da ima lastnosti kot klasični denar, "digitalno zlato" je zame čista neumnost, ker vse kar je digitalno se lahko poljubno kopira, razmnožuje itd, tako da to je samo stvar percepcije. Upam da se motim.


Seveda se motiš, glih bistvo kripto valut je, da jih ne moreš poljubno "kopirat". Tudi pri denarju imaš ti na banki zgolj številke, ni zdaj tako, da prideš v banko imajo predal s tvojim denarjem. Tako da je klasičen denar zdaj tudi "digitalno zlato".

Machete ::

Gregor P je izjavil:

V bistvu je to jamranje tu še dokaj zmerno, če ga primerjam s temle 8-O



Vsaj 3% baterije ima še. Sreča ni vedno na strani pogumnih.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

gruntfürmich ::

Gregor P je izjavil:

V bistvu je to jamranje tu še dokaj zmerno, če ga primerjam s temle 8-O


ahahahahhahahahahah v 1 dnevu vse porodali... to bodo padale glave. sigurno!

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

Ko vidim te kravatarje, takoj zavoham scam. In zraven ženske v dolgih kiklah. Vsaj en minič bi moral biti, potem se lahko pogovarjamo. Sodobni ICO-ti, vsaj nekateri imajo vsaj eno žensko, ki tudi zgleda v redu.

krneki0001 ::

Gregor P je izjavil:

V bistvu je to jamranje tu še dokaj zmerno, če ga primerjam s temle 8-O



V kripto se vloži samo to, kar lahko pogrešaš. Torej če zaslužiš 1000€ na mesec, več kot 50€ nimaš kaj ulagat na mesec v kripto. Toliko lahko pogrešaš brez "bolečin".
In če so ovce tako neumne, da vložijo vse svoje premoženje, potem lahko samo potrdim izjavo; "OVCE SO ZA NAMENJENE ZA STRIŽENJE!!!"
««
453 / 976
»»