» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
437 / 976
»»

Lenc ::

Na kateri shitcoin bi morda stavili? V mislih imam tiste - zelo poceni.

4knative ::

Lenc je izjavil:

Na kateri shitcoin bi morda stavili? V mislih imam tiste - zelo poceni.

Kaj rabiš bolj 2-5x, 5-10x ali 100x-10.000x teritorij?

matico1 ::

4knative, k že daješ dej še men enga..nism pohlepn tm ene x1000 bo čist kul.

Hvala iz srca

Lenc ::

Bolj na 100 in več. Da dam na HODL do leta 202x.

matico1 ::

evo k vsi v penzijah govorite, en ico https://akropolis.io/ :))

sash69 ::

@4knative - zakaj se pa XRP nebi pobral? Čemu tako meniš? Je kar dobro 'usidran' med valutami, za katere ne moreš reči da so scam ali jih čez 2 leti ne bo več. Vse to kar si naštel se je vedelo že pred decemberskim hypom, pa je zadeva vseeno šla gor.

Je pa res, da najbrž ne bo znova kar explodiral kar x5 v roku desetih dni, oz. x10 v dvajsetih, ampak počasi gor.

Sam sem že pred cca. 4 leti uletel v bitcoin, ko je bil vreden še po 40$, pa po 200$ pa po 1000$ in potem hud padec po koncu MtGox fiaska. Od začetnega vložka takrat 1000€ mi je ostalo zgolj cca. 400€ saj sem panično prodajal in nisem odmislil denarja v trenutku ko sem ga vložil.

Če bi poslušal babo, ki mi je rekla naj tistih 8 BTC-jev pustim pri miru, bi verjetno danes bil že blizu svoje hiške. :)
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

CoreySteel ::

Vazelin je izjavil:

upam da ne bo treba čakat 1 leto da se shitcoini spet obrnejo

A dej no, malo pretiravaš. To je lahko jutri ob opoldanski malici nazaj.
Twitter: @CoreySteel_

Lenc ::

A Cryptopia je ok? Zaenkrat sem na Bitstampu, Poloniexu in Binancah.

boro10 ::

Lenc je izjavil:

A Cryptopia je ok? Zaenkrat sem na Bitstampu, Poloniexu in Binancah.

Zakaj še rabiš?
Pozdrav

Lenc ::

Zaradi shitcoinov :)

Gregor P ::

Za mene osebno je večina teh menjalnic "levih" in nikoli ne veš, kdaj bodo zaprle vrata. Na koncu še najbolj zaupam bitstampu; z ostalimi pa le previdno kratkoročno trgujem (in upam, da ne bom ravno jaz tisti zadnji nesrečnik).

Sicer pa pri meni ves ta čas sveti zeleno še vedno ENG (beri se nekako drži, ne raste).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

boro10 ::

Gregor P je izjavil:

Za mene osebno je večina teh menjalnic "levih" in nikoli ne veš, kdaj bodo zaprle vrata. Na koncu še najbolj zaupam bitstampu; z ostalimi pa le previdno kratkoročno trgujem (in upam, da ne bom ravno jaz tisti zadnji nesrečnik).

+1

Sicer pa pri meni ves ta čas sveti zeleno še vedno ENG (beri se nekako drži, ne raste).
Pozdrav

4knative ::

sash69 je izjavil:

@4knative - zakaj se pa XRP nebi pobral? Čemu tako meniš? Je kar dobro 'usidran' med valutami, za katere ne moreš reči da so scam ali jih čez 2 leti ne bo več. Vse to kar si naštel se je vedelo že pred decemberskim hypom, pa je zadeva vseeno šla gor.

Je pa res, da najbrž ne bo znova kar explodiral kar x5 v roku desetih dni, oz. x10 v dvajsetih, ampak počasi gor.

Sam sem že pred cca. 4 leti uletel v bitcoin, ko je bil vreden še po 40$, pa po 200$ pa po 1000$ in potem hud padec po koncu MtGox fiaska. Od začetnega vložka takrat 1000€ mi je ostalo zgolj cca. 400€ saj sem panično prodajal in nisem odmislil denarja v trenutku ko sem ga vložil.

Če bi poslušal babo, ki mi je rekla naj tistih 8 BTC-jev pustim pri miru, bi verjetno danes bil že blizu svoje hiške. :)

Preveč mutijo za moj okus. Saj ne pravim da ne bo letel še kdaj gor. Vse je odvisno od gospodinj in njihovih reakcij na lažne revolucionarne novice. Isto kot z McAfee kojnom tedna. Osel gre samo 6x na led pravijo.

Lenc ::

Moji vložki so smešno majhni, tako da se ne bi pretirano sekiral, če zaprejo vrata. V to sem šel z vložkom, ki sem ga pripravljen izgubit. Zanimiva mi je pač ideja, ko lahko z par deset $ kupiš nekaj deset tisoč shitcoinov.

4knative ::

Razprodaje so. Na -35% so dali še -35%. Kje ste vsi? Zdaj si je treba zaslužit penzije.

janezvalva ::

Gregor P je izjavil:

Za mene osebno je večina teh menjalnic "levih" in nikoli ne veš, kdaj bodo zaprle vrata. Na koncu še najbolj zaupam bitstampu; z ostalimi pa le previdno kratkoročno trgujem (in upam, da ne bom ravno jaz tisti zadnji nesrečnik).

Sicer pa pri meni ves ta čas sveti zeleno še vedno ENG (beri se nekako drži, ne raste).

jaz sem s krakna že vse ven pobral, ker so smotani

sash69 ::

Jap, hud organiziran dump je tole bil - vse, brez izjeme je šlo dol v parih minutah.

Sicer pri LTC-ju ni bilo tako opaznega nihanja, sem jih pa vseeno uspel nekaj nabaviti. :)
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

4knative ::

Čudne stvari se dogajajo okoli te ure.

sarma832 ::

Definicija dumb moneya. Vidim, da bi bilo treba bolj pogosto tradati.

Me pa zanima koliko imamo takšnih, ki so pred tednom kupovali Ripple in Tron na vrhu pumpa. Verjetno precej ;(( No, naj vam bo to šola za naslednjič :D

CoreySteel ::

Moj portfolio padel na vrednost na 7. januarja. Se bo treba še mal bolj potrudit, da bo kaka panika :P
Twitter: @CoreySteel_

cungalungaa ::

Je bla kakšna novica al?
Kucoin: https://www.kucoin.com/#/?r=1scgwQR

quietpanda ::

Razprodaja :D

Drevesce ::

Prodal Stratis na 20$ (kupil pri 10$) ter kupil enigmo pri cca. 4,5$. Upam samo, da ne misli sedaj delat korekcije tja do 2$ :D.

Bomo videli ali se bo izplačalo. Strata se mi sicer zdi malo žal, ker verjamem, da gre za dolgoročno dober projekt.

Bolivar ::

umiram ;((

"Bitcoin will never go below $13,000 in my lifetime"

gtr ::

Dokler se situacije ne umiri - en res perspektiven ICO (z mojim refferealom link-om):
https://www.arcblock.io/s/lpvAKcsV0fWg1...

WL so odprli pred eno uro - koliko časa bo pa odprta je pa vprašanje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gtr ()

Dtrader ::

Kaj si boste kupili sedaj, ko je razprodaja? Totalna razprodaja, vse mora ven :)
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

krneki0001 ::

NEBL, ADA, TRX, XVG, TRIG, RLC in INS.

kontra ::

Fantje jaz bom tudi šel kmalu v penzijo. Čez 20 let pri 65.Pri taki rasti morda še kasneje. lp
tečnoba

krneki ::

Hah, kera razprodaja. Sem celo malo previsoko nastavu buy order za NEOte ponoc :D

Besna Glista ::

Vse tako nizko, da človek sploh ne ve kaj bi kupil danes :))

mAXTER ::

Važn je da se kupuje, da pridemo ostali nesrečniki nazaj na zeleno vejo :))

Machete ::

Če nisi na zeleni veji ob bogih -20%, potem delaš nekaj narobe.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

krneki0001 ::

Machete je izjavil:

Če nisi na zeleni veji ob bogih -20%, potem delaš nekaj narobe.


Ja, točno to sem imel v mislih.

hurikhan ::

Al pa si šele začel 8-O

rostrum ::

Gledam v portfelj, zakaj nimam več NEOtov, pa najdem trade s KCS (precej v dipu, ampak še vedno zelo daleč od dipa) :8)

Oh well, lesson learned.

Machete ::

hurikhan je izjavil:

Al pa si šele začel 8-O


To je zelo možno in bomo krvaveli dneve, mogoče tedne.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mato989 ::

Machete je izjavil:

hurikhan je izjavil:

Al pa si šele začel 8-O


To je zelo možno in bomo krvaveli dneve, mogoče tedne.


40 let bomo krvaveli... FUDer... zakaj nisi tega rekel... brezveze... FUDerje bi bilo potrebno banat, ker nič ne prispevajo k novincem ampak jih samo demoralizirajo za lasten užitek.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MakZ77 ::

Začel 8.1.2018 in sem skoraj 50 % v minusu. Korekcij ne bom delal, saj bo izguba še večja.
Koliko sem bil pripravljen vložiti, sem prerazporedil že prvi dan, ko je glede na danes bilo vse drago..
Financ za nakup nimam več, kljub ugodnim cenam... No, me mika pa bom še malo počakal.
Kot začetnik pa itak, da nisem vse naredil prav. Ampak vse to je šola, nabiranje izkušenj..

Zdaj čakam, da kaj zraste, da sem spet v igri.. :)

Machete ::

Mato989 je izjavil:

Machete je izjavil:

hurikhan je izjavil:

Al pa si šele začel 8-O


To je zelo možno in bomo krvaveli dneve, mogoče tedne.


40 let bomo krvaveli... FUDer... zakaj nisi tega rekel... brezveze... FUDerje bi bilo potrebno banat, ker nič ne prispevajo k novincem ampak jih samo demoralizirajo za lasten užitek.


Malo ti že škodi vse skupaj, če sproduciraš take poste. Pejd malo v naravo veverice gledat.
Hyperji ste pa ok, ko bo vse x1000? Ne bit licemeren. Sam pa nisem ne eno ne drugo z mojim zanemarljivim vložkom stojim strong do nule ali milijona.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Mato989 ::

Skratka novinci ne prebirat FUDerjev... poglejte si kako je padel market ko je Kitajska lani banala ICoje itd... in kje smo zdaj... samo zapret exchange in it na luft sploh pa ne prebirat takih prispevkov ki vas demoralizirajo in spravljajo v depresijo! Pred 1 letom, je bil Bitcoin skorajda nepoznan širši javnosti!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

krefi ::

sam imam trenutno nekaj v trig nejkaj v neblu je se kaj takega za kupit ? xvg?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

cezplotnik ::

Mato989 je izjavil:

Skratka novinci ne prebirat FUDerjev... poglejte si kako je padel market ko je Kitajska lani banala ICoje itd... in kje smo zdaj... samo zapret exchange in it na luft sploh pa ne prebirat takih prispevkov ki vas demoralizirajo in spravljajo v depresijo! Pred 1 letom, je bil Bitcoin skorajda nepoznan širši javnosti!


Revež. Folk bo zard tebe spušil denar!

J.McLane ::

krneki0001 je izjavil:

NEBL, ADA, TRX, XVG, TRIG, RLC in INS.


A tole si že kar kupil kar si mislil, a boš kupoval postopoma če še pada?

Imam občutek, da bo svež denar še malo čakal na bolj ugodne cene.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

krneki0001 ::

Nekaj sem že kupil, nekaj kupujem sproti, ko kak kovanec orenk pade. NEO sem ves prodal pri 0.0135BTC, kar se mi zdi da je dovolj (naredil sem vsaj x100 z njim) in sedaj počasi vlagam v ostale alte, nekje 70% pa bom obdržal v BTC, dokler se zadeve ne ustalijo.

blze ::

MakZ77 je izjavil:

Začel 8.1.2018 in sem skoraj 50 % v minusu. Korekcij ne bom delal, saj bo izguba še večja.
Koliko sem bil pripravljen vložiti, sem prerazporedil že prvi dan, ko je glede na danes bilo vse drago..
Financ za nakup nimam več, kljub ugodnim cenam... No, me mika pa bom še malo počakal.
Kot začetnik pa itak, da nisem vse naredil prav. Ampak vse to je šola, nabiranje izkušenj..

Zdaj čakam, da kaj zraste, da sem spet v igri.. :)


Isto jaz. Ker sem pa vložil samo 50€ se ne sekiram dosti. Kupil sem KCS in XRP.
Sedaj bom počakal da še kaj pade in kupil XVG z drugim pripravljenim denarjem.
uživejte
blze

nekikr ::

cezplotnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Skratka novinci ne prebirat FUDerjev... poglejte si kako je padel market ko je Kitajska lani banala ICoje itd... in kje smo zdaj... samo zapret exchange in it na luft sploh pa ne prebirat takih prispevkov ki vas demoralizirajo in spravljajo v depresijo! Pred 1 letom, je bil Bitcoin skorajda nepoznan širši javnosti!


Revež. Folk bo zard tebe spušil denar!

V bistvu je to eden njegovih pametnejših prispevkov. Panic sell ni najboljša rešitev. Bolje je, če greš na kakšen šport, potem pa čez 1 teden pogledaš kje je vse skupaj. Še ni nazaj? Počakaj še en teden.

dronyx ::

J.McLane je izjavil:

Imam občutek, da bo svež denar še malo čakal na bolj ugodne cene.

Če bo dlje časa prevladovala rdeča barva bo težko prišlo veliko svežega denarja na kripto market. Ljudje so pripravljeni sprejeti visoka tveganja z 500% donosom v par mesecih, bistveno manj pa če pade vse skupaj za 30%.

gruntfürmich ::

vsak si naj svojo strategijo začrta, če pa vas grabi strah potem pa itq delate napake. in jih boste še delali...

ker po mojem praktično vsi tule gor nimamo pojma o tem kako se dela risk management, zaprtje trejdov ter spremljanje TA. najbolj pomembno pri vsem je kako si zavaruješ trejde v bearish marketu ter da ne vstrajaš trmasto v izgubi, ker ni nič slabega če prodaš z malo izgubo da se izogneš veliki.

če pa se zavedaš da o teh rečeh nimaš pojma pa je bilo na dolgi rok vedno najbolje: HOLD, česar se bomo eni pač posluževali...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Jerry000 ::

Jaz definitivno HODL, življenje niso samo grafi in zelene pa rdeče puščice ;).

J.McLane ::

Dolgoročni (10 let) hold je lahko isto riskanten kot day trading, pretekla rast ni nobena garancija.

A še kdo holda balkanske sklade iz leta 2008? Jaz sem letos prodal še zadnji drobiž s 50% minusa.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci
««
437 / 976
»»