» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
422 / 976
»»

Vazelin ::

se tipkamo okrog 2:3011!111

Bitman ::

Blazz je izjavil:

je kdo pogledal kaj se zgodi, če pošlješ neote prepozno? :)

vrnejo ti jih nazaj

A NEO wallet address will be shown on the crowd sale order form. Crowd sale will complete when whichever of the following conditions is met: 1) 24 hours after the crowd sale launch; and 2) the total order amount hits 10,000 NEO.
To participate in the crowd sale, you should log in to your account at www.thekey.vip, navigate to orders, place the order and make payment in accordance with the order. Any NEO received by us without order will be refunded back.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bitman ()

damirez ::

Zakaj ne morem na stran? Kr piše mi acces forbiden, pa da neki ni stran safe... ne morem se logirat v the key...

jype ::

castro23 je izjavil:

Kaj si mi želel s tem povedati?

jype je izjavil:

castro23 je izjavil:

Kaj menite za Pirl kovanec? Danes se mu meša...gre lahko na krat 3?

https://coinmarketcap.com/currencies/ec...


Da je cel kup kovancev, ki se jim to zgodi:

https://hitbtc.com/exchange/EKO-to-BTC

matico1 ::

A ve kdo iz katere borze se da pošiljat neote? Namreč bittrex dvomim, da bo uredil do 2h.

damirez ::

kucoin

Bitman ::

matico1 je izjavil:

A ve kdo iz katere borze se da pošiljat neote? Namreč bittrex dvomim, da bo uredil do 2h.

jz sem jih ravnokar prenesu v wallet iz binanc in iz kucoina brez problema

matico1 ::

Super, hvala Bitman! Thekey preobremenjen al kaj se dogaja?

damirez ::

A greste lahko na stran www.thekey.vip ?

Me kar piše acces forbiden...

hodler ::

dejanslo je izjavil:

DBC še kar tone in tone, low as f?)k. Time to rebuy ali raje pass?
Kaj boste storili z NEO, če ne pridete v TheKey?

edit: ne najdem tistega posta z linkom na diplomske o TA - se priporočam :)



evo, z rahlo zamudo

link

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hodler ()

kopriwa ::

damirez je izjavil:

A greste lahko na stran www.thekey.vip ?

Me kar piše acces forbiden...

Pri meni je nedosegljiva.

sumi666 ::

castro23 je izjavil:

Kaj menite za Pirl kovanec? Danes se mu meša...gre lahko na krat 3?


Nekdo je lepo napovedal pred dnevi za ta kovanec da lahko raste ... lepa

Bitman ::

kopriwa je izjavil:

damirez je izjavil:

A greste lahko na stran www.thekey.vip ?

Me kar piše acces forbiden...

Pri meni je nedosegljiva.

meni s chromom deluje bp

kody ::

meni tudi na chromu ne dela

tonis ::

kopriwa je izjavil:

damirez je izjavil:

A greste lahko na stran www.thekey.vip ?

Me kar piše acces forbiden...

Pri meni je nedosegljiva.



Dela. Provider A1. Priklopite si dodaten ekran, da boste na enem kopirali na drugem paste-ali v wallet. po moje bodo štele sekunde.
Ni mi pa še povsem jasno, kako je lahko pri enih razprodano v manj kot minuti ne vem če NEO pride tako hitro na cilj.

castro23 ::

Jaz sem napovedal...nisem pa imel denarja v menjalnici še..zdaj ga imam pa ne vem kaj:)

sumi666 je izjavil:

castro23 je izjavil:

Kaj menite za Pirl kovanec? Danes se mu meša...gre lahko na krat 3?


Nekdo je lepo napovedal pred dnevi za ta kovanec da lahko raste ... lepa

sumi666 ::

zdaj k je šlo za 40% gor ni za kupovati ... bojo še druge šanse ... zanč sem kupil par 100 komadov EncrypGen (DNA) ... kako mnenje o tem projektu ...

castro23 ::

Čakam da zdaj pade...pa da gre do četrtka na 8 usd....

diham_eter ::

tonis je izjavil:

kopriwa je izjavil:

damirez je izjavil:

A greste lahko na stran www.thekey.vip ?

Me kar piše acces forbiden...

Pri meni je nedosegljiva.



Dela. Provider A1. Priklopite si dodaten ekran, da boste na enem kopirali na drugem paste-ali v wallet. po moje bodo štele sekunde.
Ni mi pa še povsem jasno, kako je lahko pri enih razprodano v manj kot minuti ne vem če NEO pride tako hitro na cilj.


a ni tko, da najprej izpolniš order in šele po tem, če je order sprejet, nakažeš neote? in pol maš uro časa da jih nakažeš, kokr štekam?

Sirena ::

twingo99 je izjavil:

Na Binancah se pumpa SINGLS


Hvala za tale tip:) Sem skočila na vlak (zgolj z ekvivalentom 100 evrov) in strmo opazovala graf. Ko sem vmes le za trenutek odvrnila pogled, je padlo kot kamen - ampak to je bila res sekunda, morda dve. Sem v plusu, ampak me je kar polilo, kako gre to hitro ... je pa zabavno, res kot roller coaster:)

firbec ::

Sirena je izjavil:

twingo99 je izjavil:

Na Binancah se pumpa SINGLS


Hvala za tale tip:) Sem skočila na vlak (zgolj z ekvivalentom 100 evrov) in strmo opazovala graf. Ko sem vmes le za trenutek odvrnila pogled, je padlo kot kamen - ampak to je bila res sekunda, morda dve. Sem v plusu, ampak me je kar polilo, kako gre to hitro ... je pa zabavno, res kot roller coaster:)


fee-ja so ti pa vzeli koliko ?

kody ::

ni fee problem...problem je, ker ti recimo na binance kupiš celo število...pol pa celo število prodaš...0,862 kovanca si pa lahko nekam vtakeš

Rok Woot ::

Včeraj prodal NEO-te za alt coine, zgleda da anapačna poteza ... Mogoče vseeno prodam kaj RPX-a, če bo narasel ... Ali pa nekaj EOT toknov ...

Aja pa tudi mene zanima kdaj pride oziroma če pride RPX na okex?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

tonis ::

Tu je bilo napisano da 15.jan, ampak na twitterju pa vidim "early january"

e-gor ::

Včasih pokukam sem. Ves ta hype me je prisilili, da se malo podučim o kriptovalutah - in na tem forumu zveš zelo veliko. Hvala!

Vsem, ki boste sodelovali danes ponoči, pa želim vso srečo!;)

Lp, Igor

Tarzan ::

A je morda kdo že imel problem na Kucoinu, da mu je del sredstev zamrznilo, kot da ima kak odprt trade, ampak ga ni. Sem preveril tako pod aktivnimi trejdi, kot tudi pod vsemi kovanci, katere sem trgoval.

Mogoče so sakramensko zabezecani danes...
Mato? Ti si bolj na ti s Kucoinom, se ti je to že zgodilo?

Rok Woot ::

Sem klical na Okex pa se noben ne javi. Tolk o 24/7 live support, amaterji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Matejjjjj ::

Sirena je izjavil:

twingo99 je izjavil:

Na Binancah se pumpa SINGLS


Hvala za tale tip:) Sem skočila na vlak (zgolj z ekvivalentom 100 evrov) in strmo opazovala graf. Ko sem vmes le za trenutek odvrnila pogled, je padlo kot kamen - ampak to je bila res sekunda, morda dve. Sem v plusu, ampak me je kar polilo, kako gre to hitro ... je pa zabavno, res kot roller coaster:)


Včeraj je BCD skočil iz 300% dnevne rasti na 1000% v nekaj minutah, če ne manj. in potem nazaj

tonis ::

diham_eter je izjavil:

tonis je izjavil:

kopriwa je izjavil:

damirez je izjavil:

A greste lahko na stran www.thekey.vip ?

Me kar piše acces forbiden...

Pri meni je nedosegljiva.



Dela. Provider A1. Priklopite si dodaten ekran, da boste na enem kopirali na drugem paste-ali v wallet. po moje bodo štele sekunde.
Ni mi pa še povsem jasno, kako je lahko pri enih razprodano v manj kot minuti ne vem če NEO pride tako hitro na cilj.


a ni tko, da najprej izpolniš order in šele po tem, če je order sprejet, nakažeš neote? in pol maš uro časa da jih nakažeš, kokr štekam?


Najbrž imaš prav, prvič rinem v to in nimam pojma... Sem mislil da kdor prvi plača prvi melje.

tole piše na strani:
To participate in the crowd sale, you should log in to your account at www.thekey.vip, navigate to orders, place the order and make payment in accordance with the order. Any NEO received by us without order will be refunded back.

run2 ::

hodler je izjavil:

dejanslo je izjavil:

DBC še kar tone in tone, low as f?)k. Time to rebuy ali raje pass?
Kaj boste storili z NEO, če ne pridete v TheKey?

edit: ne najdem tistega posta z linkom na diplomske o TA - se priporočam :)



evo, z rahlo zamudo

link


Kar soliden pregled glavnih značilnosti. Za prebrat preden naslednjič kupujete, ko gre črta gor.

firbec ::

a bo kdo izvedel napad na KEY na kucoinu
zaenkrat še tema ?

tonis ::

Matejjjjj je izjavil:

Sirena je izjavil:

twingo99 je izjavil:

Na Binancah se pumpa SINGLS


Hvala za tale tip:) Sem skočila na vlak (zgolj z ekvivalentom 100 evrov) in strmo opazovala graf. Ko sem vmes le za trenutek odvrnila pogled, je padlo kot kamen - ampak to je bila res sekunda, morda dve. Sem v plusu, ampak me je kar polilo, kako gre to hitro ... je pa zabavno, res kot roller coaster:)


Včeraj je BCD skočil iz 300% dnevne rasti na 1000% v nekaj minutah, če ne manj. in potem nazaj


to pomeni da je fajn za vsako valuto imet nastavljen sell order na 500% vrednosti? :)
pol pa pač po potrebi prilagajaš.

Rok22 ::

Je s strani thekey sploh že znano kdaj zadeva pride na borze?

castro23 ::

Je čas za nakup KCS zopet? Kaj mislite?

Sirena ::

firbec je izjavil:

Sirena je izjavil:

twingo99 je izjavil:

Na Binancah se pumpa SINGLS


Hvala za tale tip:) Sem skočila na vlak (zgolj z ekvivalentom 100 evrov) in strmo opazovala graf. Ko sem vmes le za trenutek odvrnila pogled, je padlo kot kamen - ampak to je bila res sekunda, morda dve. Sem v plusu, ampak me je kar polilo, kako gre to hitro ... je pa zabavno, res kot roller coaster:)


fee-ja so ti pa vzeli koliko ?


Ma, za fee računajo na binancah strašno malo, konkretno pri moji cifri je bilo to 0.00240765 BNB za nakup (iz BTCja), pa potem še enkrat toliko, ko sem jih prodala nazaj. Saj sploh ne vem, koliko je to - če je 1 BNB 20 dolarjev, je to potem le nekaj centov.

Tarzan ::

Jaz sem šel kar precej v KCS. Sem ujel val in črpal Red Pulse in večji del stankal v KCS. Počakal bom do enih, dveh ponoči, potem pa verjetno dal nazaj in čakal na event. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tarzan ()

matico1 ::

Rok22 je izjavil:

Je s strani thekey sploh že znano kdaj zadeva pride na borze?


To nisem zasledil, se pa špekulira, da bo prvo dodana na KuCoin potem pa Binance....

Alien123 ::

bo kdo kupil key na kucoinu?

kody ::

jaz...kdaj pa bo?

Alien123 ::

nwm.. zdaj še je vse na nuli :D

castro23 ::

Tarzan še dokupuješ KCS? Misliš, da se ga še splača?

matico1 ::

A je kdo probu z "unsafe" varijanto pridt na TheKey?

damirez ::

Da, jest. Ni šlo.

Alien123 ::

neo raste v višave

Rok Woot ::

Sedaj je dober čas za prodajo ... Pa v višave raste na Kucoinu, na bittrexu je normalno. Zgleda res TheKey ali kaj?

Tarzan ::

Jaz še kupujem, ja.

Alien123 ::

kolko pa misli biti cena KEYa?

Rok Woot ::

Tegale NEO pumpa pa Mato ni predvidel :)

Ajnstajn` ::

@Mato98 a je thekey timestamped ali blockstamped?
//

matico1 ::

A ni blo nekak logično, da bo šla cena gor? Nekdo je tuki reku da bo celo padla...
««
422 / 976
»»