» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
421 / 976
»»

Alien123 ::

torej, če jaz vas razume.. Kupli boste thekeye na kucoinu al kje.. pm sn frišn preveč :S

mattx132 ::

a je neotracker ok za sendat??? Sicer ni official, ampak sem že pred časom dal ta naslov v kyc.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Potica09 ()

kopriwa ::

castro23 je izjavil:

Fantje jst bi tut:)...kaj je treba narediti za ta selfkey pa the key...kaj je fora?

Selfkey je že končan. TheKey pa ima danes ponoči še zadnji del prodaje tokenov. Če nisi na whitelist-i potem ne moreš sodelovat. Če si na whitelist-i, potem imaš le nekaj % možnosti za nakup, glede na to kolikšen je interes in kako malo tokenov bo na voljo. Ob 3h ponoč bo tu zabava.

DeeJay ::

Že vidm zmedo k bo folk hotu kupt thekey, kupu bo pa selfkey. Pač roko na srce selfkey ima veliko bolši ticker - KEY :D

kopriwa ::

Alien123 je izjavil:

torej, če jaz vas razume.. Kupli boste thekeye na kucoinu al kje.. pm sn frišn preveč :S

Selfkey prihaja na menjalnice (na etherdelti je že). Cena je že sedaj veliko večja kot ob ICO.

Enako se bo zgodilo z TheKey tokenom. Ta bo po zaključku ICO po nekem času prišel na borze in ga bodo lahko tudi drugi kupili. Seveda predvidoma po mnogo višji ceni kot ob ICO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

Vazelin ::

to da bo večkratnik ni ziher.

castro23 ::

Ob 3.00...bom jaz veselo spal...:)

boro10 ::

kopriwa je izjavil:

castro23 je izjavil:

Fantje jst bi tut:)...kaj je treba narediti za ta selfkey pa the key...kaj je fora?

Selfkey je že končan. TheKey pa ima danes ponoči še zadnji del prodaje tokenov. Če nisi na whitelist-i potem ne moreš sodelovat. Če si na whitelist-i, potem imaš le nekaj % možnosti za nakup, glede na to kolikšen je interes in kako malo tokenov bo na voljo. Ob 3h ponoč bo tu zabava.


Bo zanimivo zjutraj brati :) pa lahko noč :)
Pozdrav

Vazelin ::

boro10 je izjavil:

kopriwa je izjavil:

castro23 je izjavil:

Fantje jst bi tut:)...kaj je treba narediti za ta selfkey pa the key...kaj je fora?

Selfkey je že končan. TheKey pa ima danes ponoči še zadnji del prodaje tokenov. Če nisi na whitelist-i potem ne moreš sodelovat. Če si na whitelist-i, potem imaš le nekaj % možnosti za nakup, glede na to kolikšen je interes in kako malo tokenov bo na voljo. Ob 3h ponoč bo tu zabava.


Bo zanimivo zjutraj brati :) pa lahko noč :)

dosti joka bo:D

sholi boli ::

Js bom prvič poskusu sodelovat v ICO in me samo zanima kako to poteka, recimo na primeru Thekey. So čist začetniška vprašanja, a če bi mi slučajno uspelo prav čas se prijavit, da ne bi kej pozabil vnesti.

- Ob 3h zjutraj se odprejo prijave,
- nato greš pod "Orders" na njihovi spletni strani, kaj pa potem?
- Se odpre možnost, da ustvariš order?
- Katere info moraš vse vpisat v order? (ime,....)
- A NEO pošlješ tako, da vneseš address na spletni strani ali iz walleta, kjer imaš NEO-te?
- GAS se lahko prej claima ali šele potem, ko pošlješ NEO?

Hvala :)

Zgodovina sprememb…

kopriwa ::

Vazelin je izjavil:

to da bo večkratnik ni ziher.

Nič v kripto svetu ni 100%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

zucox ::

Dobr fantje iz temi keji sm se tud jst cist zmedu:)

ker danes prihaja na KUCOIN in kaj se dejansko od njega pricakuje??
a se njega tud splača cakat da pride na kucoin ....

hvala za info

Alien123 ::

kopriwa je izjavil:

Alien123 je izjavil:

torej, če jaz vas razume.. Kupli boste thekeye na kucoinu al kje.. pm sn frišn preveč :S

Selfkey prihaja na menjalnice (na etherdelti je že). Cena je že sedaj veliko večja kot ob ICO.

Enako se bo zgodilo z TheKey tokenom. Ta bo po zaključku ICO po nekem času prišel na borze in ga bodo lahko tudi drugi kupili. Seveda predvidoma po mnogo višji ceni kot ob ICO.


hvala lepa za odgovor :D
torej se bi ga pol splačalo kupi na borzi, ko pride gor?

kopriwa ::

sholi boli je izjavil:

Js bom prvič poskusu sodelovat v ICO in me samo zanima kako to poteka, recimo na primeru Thekey. So čist začetniška vprašanja, a če bi mi slučajno uspelo prav čas se prijavit, da ne bi kej pozabil vnesti.

- Ob 3h zjutraj se odprejo prijave,
- nato greš pod "Orders" na njihovi spletni strani, kaj pa potem?
- Se odpre možnost, da ustvariš order?
- Katere info moraš vse vpisat v order? (ime,....)
- A NEO pošlješ tako, da vneseš address na spletni strani ali iz walleta, kjer imaš NEO-te?

Hvala :)


Registrirat si se moral že veliko prej in potrdit svojo identiteto. Ob uspešni registraciji te dodajo na t.i. whitelisto. Vsi na njej lahko sodelujejo v nakupu tokenov. Če tega prej nisi storil potem, na žalost, danes ne moreš sodelovati.

Alien123 je izjavil:

kopriwa je izjavil:

Alien123 je izjavil:

torej, če jaz vas razume.. Kupli boste thekeye na kucoinu al kje.. pm sn frišn preveč :S

Selfkey prihaja na menjalnice (na etherdelti je že). Cena je že sedaj veliko večja kot ob ICO.

Enako se bo zgodilo z TheKey tokenom. Ta bo po zaključku ICO po nekem času prišel na borze in ga bodo lahko tudi drugi kupili. Seveda predvidoma po mnogo višji ceni kot ob ICO.


hvala lepa za odgovor :D
torej se bi ga pol splačalo kupi na borzi, ko pride gor?

Če sprašuješ za TKY (TheKey token), potem bo to, po vsej verjetnosti, še vedno (dovolj) dober deal za zaslužek, če seveda ne kupuješ brezglavo v prvih trenutkih ko pride na borze.
Za KEY (Selfkey) je situacija malo bolj zapletena, ker se cena že (ta trenutek) izoblikuje ne EtherDelti. Nihče ne more vedet kaj se bo zgodilo ko pride KEY na Kucoin borzo. Verjetno bodo prvi trenutki kar kaotični.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

castro23 ::

Kdaj RPX točno pride na Okex borzo? Morda kdo ve...so na kateri strani podatki kdaj točno pride kak coin na določeno borzo?

Vazelin ::

kaj vas tako matra porše coin?:D

kopriwa ::

castro23 je izjavil:

Kdaj RPX točno pride na Okex borzo? Morda kdo ve...so na kateri strani podatki kdaj točno pride kak coin na določeno borzo?

http://www.coincalendar.info/

Reaper ::

Kar sem danes nabavil sem dal v NEO, potem pravite, da se predvideva, da bi bilo pametno dati še nekaj v KCS?

Alien123 ::

o super. Se še iščem v teh kriptah, vsaki dan se izve nekaj novega :D
jaz sem tudi trenutno vse dal v NEO.

Vazelin ::

še dva takšna tedna in bodo alti kmalu na dececmbrskih vrednostih

sholi boli ::

kopriwa je izjavil:

Registrirat si se moral že veliko prej in potrdit svojo identiteto. Ob uspešni registraciji te dodajo na t.i. whitelisto. Vsi na njej lahko sodelujejo v nakupu tokenov. Če tega prej nisi storil potem, na žalost, danes ne moreš sodelovati.
torej, če jaz vas razume.. Kupli boste thekeye na kucoinu al kje.. pm sn frišn preveč :S

Sem se prijavu ja. Sem potem navodila poiskal na telegramu, tko da približno vem kaj in kako.

castro23 ::

Hvala kopriwc...

kopriwa je izjavil:

castro23 je izjavil:

Kdaj RPX točno pride na Okex borzo? Morda kdo ve...so na kateri strani podatki kdaj točno pride kak coin na določeno borzo?

http://www.coincalendar.info/

kopriwa ::

sholi boli je izjavil:

kopriwa je izjavil:

Registrirat si se moral že veliko prej in potrdit svojo identiteto. Ob uspešni registraciji te dodajo na t.i. whitelisto. Vsi na njej lahko sodelujejo v nakupu tokenov. Če tega prej nisi storil potem, na žalost, danes ne moreš sodelovati.
torej, če jaz vas razume.. Kupli boste thekeye na kucoinu al kje.. pm sn frišn preveč :S

Sem se prijavu ja. Sem potem navodila poiskal na telegramu, tko da približno vem kaj in kako.

Če je vse kot mora bit, potem si dobil mail z vsemi navodili za nakup.

run2 ::

MihaD ::

A se komu sanja kaj je z bitins danes? Kuponov ni mogoče vnovčiti zaradi problemov z menjalnico?!?!? mam za 200e kuponov kterih ne morem spraviti na coinbase :(

zelenobeli ::

Kaj se zgodi pri hard forku a gre cena dol a gor

Klemen13 ::

Vprasanje za izkusene: prodati delez neblia z 25% izgubo za nakup NEO->TheKey ali neblio HOLD?:(

MihaD ::

Klemen13 je izjavil:

Vprasanje za izkusene: prodati delez neblia z 25% izgubo za nakup NEO->TheKey ali neblio HOLD?:(


drži NEBL

krenpac ::

Klemen13 je izjavil:

Vprasanje za izkusene: prodati delez neblia z 25% izgubo za nakup NEO->TheKey ali neblio HOLD?:(


Prodaš z izgubo, kupiš thekey, pol cena keya pade za polovičko, prodaš tudi tega z izgubo in kupiš nazaj nebl, ko mu bo cena zrasla za 2x :)) Rezultat vsega skupaj bo, da boš imel ene 30% NEBLu kot jih imaš trenutno :)) al pa 300% več, kdo bi vedel haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krenpac ()

zelenobeli ::

Jst sm ravn nebl kupu. upa da mi prestavitve iz drugega kojna ne bo žal

castro23 ::

Nebl gre do 80?

4knative ::

zelenobeli je izjavil:

Jst sm ravn nebl kupu. upa da mi prestavitve iz drugega kojna ne bo žal

Jaz ga bom dokupil ko pade pod 20, danes je že bil 24. Skoraj. :D

kopriwa ::

Nebl kar držte. Za drugič pa vedno mejte v mislih, da imate nekaj FIAT-a (denarja na borzi) vedno na voljo, če pride kakšna nepričakovana priložnost. In ja, tudi jaz svojih nebl-ov ne prodam.

Vazelin ::

Hey, ho, let's go
Hey, ho, let's go
Hey, ho, let's go
Hey ho, let's go
:D ramones

castro23 ::

Kopriwa, kako veš kdaj je nepričakovana priložnost?:)

kopriwa je izjavil:

Nebl kar držte. Za drugič pa vedno mejte v mislih, da imate nekaj FIAT-a (denarja na borzi) vedno na voljo, če pride kakšna nepričakovana priložnost. In ja, tudi jaz svojih nebl-ov ne prodam.

firbec ::

DeeJay je izjavil:

Runnagain je izjavil:

BTW, a kdo ve, kdaj se začne KEY dilat na Kucoinu...napisano je bilo samo 15. 1., ampak tam je to že 3 ure (čas borze), pa ga še ni gor...je pa že listan.


Če probaš nardit order piše da ob 22:00, sam nič ne piše timezona ... predvidevam da UTC, kar pomeni 23:00 po našem cajtu.


tu ni logike. Kako naj bi se thekey dilal na Kucoinu ob 23:00, če znalci že cel teden omenjate 3 uro zjutraj.
kaj češ pol čakat do 3 8-)

kopriwa ::

castro23 je izjavil:

Kopriwa, kako veš kdaj je nepričakovana priložnost?:)

kopriwa je izjavil:

Nebl kar držte. Za drugič pa vedno mejte v mislih, da imate nekaj FIAT-a (denarja na borzi) vedno na voljo, če pride kakšna nepričakovana priložnost. In ja, tudi jaz svojih nebl-ov ne prodam.

Če veliko gledaš v grafe (tega v osnovi ne priporočam nikomur), potem ob nenadnih in konkretnih padcih za 10-20% v nekaj minutah lahko obogatiš svoj fiat. Seveda, to je za izkušene trejderje in to tudi sam počnem zelo zelo redko (in še zdaleč se ne smatram za dobrega trejderja).
Pa, recimo če ti kak dan pade v oči neznani kovanec, pri katerem ti je všeč produkt zadaj in bi rad dolgoročno vložil vanj, ti tako ni potrebno prodajat nekaj s portfolija...

firbec je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Runnagain je izjavil:

BTW, a kdo ve, kdaj se začne KEY dilat na Kucoinu...napisano je bilo samo 15. 1., ampak tam je to že 3 ure (čas borze), pa ga še ni gor...je pa že listan.


Če probaš nardit order piše da ob 22:00, sam nič ne piše timezona ... predvidevam da UTC, kar pomeni 23:00 po našem cajtu.


tu ni logike. Kako naj bi se thekey dilal na Kucoinu ob 23:00, če znalci že cel teden omenjate 3 uro zjutraj.
kaj češ pol čakat do 3 8-)

Govora je o dveh različnih tokenih. Glej nekaj postov zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

castro23 ::

Kaj menite za Pirl kovanec? Danes se mu meša...gre lahko na krat 3?

AceD ::

firbec je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Runnagain je izjavil:

BTW, a kdo ve, kdaj se začne KEY dilat na Kucoinu...napisano je bilo samo 15. 1., ampak tam je to že 3 ure (čas borze), pa ga še ni gor...je pa že listan.


Če probaš nardit order piše da ob 22:00, sam nič ne piše timezona ... predvidevam da UTC, kar pomeni 23:00 po našem cajtu.


tu ni logike. Kako naj bi se thekey dilal na Kucoinu ob 23:00, če znalci že cel teden omenjate 3 uro zjutraj.
kaj češ pol čakat do 3 8-)


Sta dva različna coina:
ICO je za firmo Thekey (ob 3 h zjutraj).
Na kucoin pride Selfkey (oznaka KEY).
Na EtherDelti ima pa očitno oznako SelfKey: https://etherdelta.com/#0x4cc19356f2d37...
KEY je namreč en drug: https://etherdelta.com/#KEY-ETH
Zmešnjava :D

pokler ::

Živjo fantje kaj je s tem Premine (PRE) coinom,ki se ze od oktobra prodaja na HitBtc od grupe Monkey ??? Je to nateg al nabirajo kapital ker trgovanje se vedno miruje???

twingo99 ::

Na Binancah se pumpa SINGLS

jype ::

castro23 je izjavil:

Kaj menite za Pirl kovanec? Danes se mu meša...gre lahko na krat 3?

https://coinmarketcap.com/currencies/ec...

slotechar ::

castro23 je izjavil:

Kaj menite za Pirl kovanec? Danes se mu meša...gre lahko na krat 3?

Hype zarad masternodes. Tako kot pri smartcash.

castro23 ::

Kaj si mi želel s tem povedati?

jype je izjavil:

castro23 je izjavil:

Kaj menite za Pirl kovanec? Danes se mu meša...gre lahko na krat 3?

https://coinmarketcap.com/currencies/ec...

sholi boli ::

kopriwa je izjavil:

castro23 je izjavil:

Kopriwa, kako veš kdaj je nepričakovana priložnost?:)

kopriwa je izjavil:

Nebl kar držte. Za drugič pa vedno mejte v mislih, da imate nekaj FIAT-a (denarja na borzi) vedno na voljo, če pride kakšna nepričakovana priložnost. In ja, tudi jaz svojih nebl-ov ne prodam.

Če veliko gledaš v grafe (tega v osnovi ne priporočam nikomur), potem ob nenadnih in konkretnih padcih za 10-20% v nekaj minutah lahko obogatiš svoj fiat. Seveda, to je za izkušene trejderje in to tudi sam počnem zelo zelo redko (in še zdaleč se ne smatram za dobrega trejderja).
Pa, recimo če ti kak dan pade v oči neznani kovanec, pri katerem ti je všeč produkt zadaj in bi rad dolgoročno vložil vanj, ti tako ni potrebno prodajat nekaj s portfolija...

Če slediš nekemu pravemu risk managementu, imaš vedno v portfelju vsaj 20% BTC, ki ga pri takih padcih izkoristiš in dokupiš svoje najbolj potencialne coine. Ko pa spet nekoliko zraste, tist dodatno nakupljen del coina prodaš in recimo iztržiš dodatnih 10-20%, zaradi česar si od tega padca dejansko nekaj profitiral. Ali pa potem kar obdržiš tist del coina, če vidiš, da skoči v višave.

Zgodovina sprememb…

4knative ::

sholi boli je izjavil:

kopriwa je izjavil:

castro23 je izjavil:

Kopriwa, kako veš kdaj je nepričakovana priložnost?:)

kopriwa je izjavil:

Nebl kar držte. Za drugič pa vedno mejte v mislih, da imate nekaj FIAT-a (denarja na borzi) vedno na voljo, če pride kakšna nepričakovana priložnost. In ja, tudi jaz svojih nebl-ov ne prodam.

Če veliko gledaš v grafe (tega v osnovi ne priporočam nikomur), potem ob nenadnih in konkretnih padcih za 10-20% v nekaj minutah lahko obogatiš svoj fiat. Seveda, to je za izkušene trejderje in to tudi sam počnem zelo zelo redko (in še zdaleč se ne smatram za dobrega trejderja).
Pa, recimo če ti kak dan pade v oči neznani kovanec, pri katerem ti je všeč produkt zadaj in bi rad dolgoročno vložil vanj, ti tako ni potrebno prodajat nekaj s portfolija...

Če slediš nekemu pravemu risk managementu, imaš vedno v portfelju vsaj 20% BTC, ki ga pri takih padcih izkoristiš in dokupiš svoje najbolj potencialne coine. Ko pa spet nekoliko zraste, tist dodatno nakupljen del coina prodaš in recimo iztržiš dodatnih 10-20%, zaradi česar si od tega padca dejansko nekaj profitiral. Ali pa potem kar obdržiš tist del coina, če vidiš, da skoči v višave.


Warren Buffett, si ti?

sholi boli ::

4knative je izjavil:

Warren Buffett, si ti?

Haha, žal ne, ker Buffet itak ne investira v tehnološka podjetja :) Drugač pa js nimam risk managementa urejenega tko BTW, ker za enkrat operiram še s premajhnim denarjem.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

jaz bom verjetno malce ulegel ... tko do 2:30AM

Blazz ::

je kdo pogledal kaj se zgodi, če pošlješ neote prepozno? :)

Dtrader ::

Uh, NEO je pa vroča roba danes... Jst tut ne grem spat, grem okol dveh :)
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)
««
421 / 976
»»