» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
409 / 976
»»

zelenobeli ::

A dej no. Pa kam si pisal. Sam ze 2 meseca pisarim na hitbtc, ker sem na napacen wallet nakazal valuto iz bittrexa (sola za naprej). Pa sm pisal takoj, pa pisem 14 dni kasneje, pa mesec kasneje, nic. Nobenega odgovora. Mi poves pod kero temo supporta si pisal. Hvala

Zgodovina sprememb…

hodler ::

Mato989 je izjavil:

kiFni je izjavil:

Mato989
A cryptopia pa ni varna, oziroma kaj manj od ostalih? Zaenkrat imam same dobre izkušnje.


Ne saj je varna, samo pač ma malo nižji volumen, pa bolj tak je... je pa verjetno top od teh "manjših" obskurnih exchangov in 100x boljša od livecoina, HitBTC etherdelte ipd...


Pred časom je nekdo omenil, da so Cryptopio napadli hekerji enkrat leta 2017 in izpraznili račune... to je bilo še preden sem padel v kripto svet. Drugače pa jo uporabljam tudi sam, ampak le za nakup kakšne eksotike v manjših zneskih. Tudi transakcije med borzami so normalno hitre.

Mimogrede, je imel še kdo težavo s prenosom ETH med borzami? Bitstamp te opozori, da mora tudi prejemnik podpirat "smart contract", samo je za določeno borzo to težko ugotoviti. Npr. na Tidex sem si tako poslal ETH, ki se je na mojem računu pojavil šele po posredovanju supporta, češ da oni ne podpirajo smart contract.

zelenobeli ::

Ja na Bithtc je tud baje sansa da dobis nazaj, ce si narobe nakazes. Ampak odgovora nimam ze 2 meseca

A_A ::

zelenobeli je izjavil:

A dej no. Pa kam si pisal. Sam ze 2 meseca pisarim na hitbtc, ker sem na napacen wallet nakazal valuto iz bittrexa (sola za naprej). Pa sm pisal takoj, pa pisem 14 dni kasneje, pa mesec kasneje, nic. Nobenega odgovora. Mi poves pod kero temo supporta si pisal. Hvala

tudi sam sem jim 2krat pisal in nobenega odgovora in sem si rekel ko jih j... :) je dost drugih borz an :)

Mato989 ::

Zato pa se ZMERAJ pošilja LTC!!!! ali pa XRP/NEO če podpirata obe borzi.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

next3steps ::

4knative je izjavil:

Kaj pomeni zdaj to da bo v južni koreji referendum ali kako?
https://www.ccn.com/korean-citizen-peti...

Če korejcu vzameš kripto je kot da bi največjemu džankiju vzel heroin. To se ne bo dobro končalo, čeprav po drugi strani bi bilo lepo da bi vsi imeli iste pogoje za trgovanje ne pa da imajo eni 25% terensko prednost.

Interes manjšine, ki xa 1x še nikogar blazni ne zanima.

hodler ::

Dokler ne probaš, ne veš he he

Tarzan ::

Izogibajte se pošiljanju ETH in predvsem BTC naokoli, če ni nujno. Med borzami ni nikoli nujno, ker če ne podpirajo XRP, LTC pa sigurno imajo. Pretankajte lepo v eno od teh dveh valut, pošljite na drugo borzo in kupite nazaj bitcoine. Precej ceneje bo prišlo, da ne govorim o hitrosti. XRP je svetlobno hiter v primerjavi z BTC ali (zadnje čase) ETH.

Sam ponavadi prepošiljam LTC. Čas je do max 10 minut. Včasih pride celo v 4 minutkah.

D3m0r4l1z3d ::

Jah, cryptopia pa ltc več nima, jao
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

zelenobeli ::

Ja lej. Moj zacetek. Sedaj mi je znano, da se hitenje ne izplaca. po pomoti sem odpru eno drugo valuto kot ltc al kar kol sm si takrat nakazoval in nakazal. Cakam in cakam, pa sj sm vse prav naredu. Grem se enkrat gledat me je pa frslok. Dobr ajde ni velik, takrat sm bil pa jezn k pes. Pa k bi reku ok sm se zmotu, sm pa tolk hitel in sem bil na to bl jezen

hodler ::

Hvala Tarzan in Mato, vzeto na znanje.

Pirepomfri ::

Mato989 je izjavil:

RPX je bil pump zna se obrnit navzdol jaz prodajam del dokle r je nad 3900!


Mato hvala za opozorilo. Pravi majstor si:)

sholi boli ::

Mojculja je izjavil:

Pozdravljeni,
Kaksno je vase mnenje o Appc-ju? Koliko sem brala zna imeti potencial.. (pa ne me lincat, ce ste ze debatirali o tem) ?
Pa se kar se tice coinbase, kolko jaz vem iz informacij ljudi okoli sebe, ki so nakazovali na coinbase ni bilo tezav, je pa res, da ze verifikacija zadnje dni dela tezave..
Lep dan!

Podjetje ima res ogromno potenciala, mislim da 200 mio uporabnikov, ki uporabljajo njihovo decentraliziran neke vrste App Store. Problem coina pa je, da je bil napumpan pred prihodom na borzo - ICO cena je bila 16x nižja kot vstopna na Binance. Takoj je doživel bum, zdej se je pa ustalil, ker je Market Cap za mlad coin res prevelik (300 mio mislim da). Ima pa definitivno potencial, da sčasoma pride v top 50.

vajtim ::

Kaj pa pravite na ENJ? Projekt je cool, z walletom sem tudi zadovoljen zaenkrat, pa se coin se mi zdi cheap atm :p

Rok Woot ::

Pirepomfri je izjavil:

Mato989 je izjavil:

RPX je bil pump zna se obrnit navzdol jaz prodajam del dokle r je nad 3900!


Mato hvala za opozorilo. Pravi majstor si:)


Tri dni preden pride na okex? Kolikšen del?

firbec ::

kter je najboljši program ali pa stran za spremljanje vrednosti kojnev live, da ni treba stalno refreshati strani, temveč si avtomatiko refreshiranja lahko nastaviš poljubno
in izbereš samo tiste kojne, ki te zanimajo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: firbec ()

Dtrader ::

Poglej tega, tale je kar ok : https://coinlib.io/
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Blazz ::

Red_Mamba je izjavil:

ta tema je totalno nepregledna. A si lahko za day in FOMO trejding novo temo odprete...


podpis... 10 strani nabijete v enem dnevu , od tega 90% postov, v stilu moj kovanc je šel 30% gor dons... jeeeej . čestitke vsem...

c0ck4m0u53 ::

4knative je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Glede NEBLA korekcija po elliotu se približuje h koncu, zna bit nov run to ATH... TA spodaj.



Upam da ste dokupli, danes ob 10:17 sem nalimal tole =)


Pozabil si edino napovedat padec iz 60 na 30. Rast nazaj je nekako logična pomoje. Drugače pa super napoved.

Po pomoti kliknil "predlagaj izbris"
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

grandhaven ::

Je mogoče kdo videl tale ICO projekt https://nodepower.io/ ?

Uglavnem gre za univerzalno brezžično polnilno postajo, naprava ne rabi podpirat brezžičnnega polnenja, zraven dobiš usb sprejemnik. Deluje do razdalje 70 cm.
Prikjučenih je lahko več naprav na enkrat.
Bojda zbirajo sredstva za proizvodnjo 10 000 000 tokenov po 1USD. Če želite jih lahko tudi zamenjate za produkt.
Med partnerji je med drugimi omenjen tudi Amazon.

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

grandhaven je izjavil:

Je mogoče kdo videl tale ICO projekt https://nodepower.io/ ?

Uglavnem gre za univerzalno brezžično polnilno postajo, naprava ne rabi podpirat brezžičnnega polnenja, zraven dobiš usb sprejemnik. Deluje do razdalje 70 cm.
Prikjučenih je lahko več naprav na enkrat.
Bojda zbirajo sredstva za proizvodnjo 10 000 000 tokenov po 1USD. Če želite jih lahko tudi zamenjate za produkt.
Med partnerji je med drugimi omenjen tudi Amazon.


Raje bi sicer videl, da bi Amazon omenil nodepower ... Sliši pa se zanimivo.

4knative ::

ICO v vsako vas pa bo svet lepši!

Rok Woot ::

Rok Woot je izjavil:

Pirepomfri je izjavil:

Mato989 je izjavil:

RPX je bil pump zna se obrnit navzdol jaz prodajam del dokle r je nad 3900!


Mato hvala za opozorilo. Pravi majstor si:)


Tri dni preden pride na okex? Kolikšen del?


Sem šele potem videl, da prodajaš in kupuješ.

Buggy ::

no, roko na srce tole kar @lambda govori ni treba vzeti slabonamerno, ker mislim da ni zelel tega tako prikazati. Dejstvo pa je, da se trenutno vsipa v cryptomarket neverjetno stevilo ljudi, ki mislijo da bo vsak mesec taksen kot december 2017. Zal ni tako in bolj kot kaj, se dejansko pricakuje korekcija, ki ze malce kaze rozicke s temi dipi ;)

Poglejte samo koliko naivnega in zasluzka zeljenega folka pride samo na ta forum sprasevat za nasvete in brezglavo ob neprimernih trenutkih ter na s cudnimi prijemi prenakazuje sredstva na kar neke borze v kar neke coine. Potem pa se razni inviti v neke grupe in s tem ne vem kaksno upanje po sigurnosti nalozbe. V crypto je vse gambling in ni vedeca tukaj, ki bi znal stvari napovedati. Zadnje dva meseca leta 2017 si dejansko dobil xx ce si dal denar kamor koli...pred tem pa se je dogajalo skoraj da nic. Domaco nalogo je potrebno narediti preden se gres te hece, to je bilo ze parkrat povedano pa pricakovanja postavit na realna tla ter se z razlicnimi coini igrati njihovi naravi primerno. Pa se ni junaka, ki bi znal karkoli predvideti sploh ob poplavi vseh novih shitcoinov.

Sem za hec na Bittrexu pogledal kaj vse smo pred cca 5 leti prodajali in kopali...od vseh takrat zelo uspesnih coinov s katerimi sem operiral je ostal LTC, Dogecoin in na moje zacudenje Feathercoin...ostali 10+ walletov takratnih oportunisticnih coinov se mi pa se zmer valja po disku >:D

Danes bil na kavi s kolegom, ki pred letom ni zelel slisati o crypto trgu in pol on men zgodbe prodaja kako bo sel tudi on v to in dobil bajne dnarje, ker je slisal kako je sosed na ripplu zasluzu >:D

Previdno vsem novim in upostevajte vodic, ki ga je @Mato989 zelo dobro spisal pa vcasih mal na bremzo stopit.

Rok Woot ::

Kje je vodič?

Pa vedno govorite o neki korekciji? Tega jaz sploh ne razumem, glede na kaj pa se naredi korekcija? Mislim pri delnicah se korekcija naredi, ko vidiš, da je firma manj vredna ali izda letno poročilo, kjer vidiš kako posluje. Tu pa sploh nevem, kaj to pomeni ... Pri ICO-tih še nekako. Korekcija pri recimo etheriumu, glede na kaj, če mi lahko kdo pove?

Jaz sem pač vrgel notri manj ko 2.5 % premoženja, če ne vključujemo nepremičnin. Pa sem že naredil par jurjev v enem mesecu, kdaj bo bubble? Pojma nimam, buggy pričakuje korekcijo, a zaradi dipov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Vazelin ::

Poglej si padanje altov od junija naprej prejšnje leto. Kar nekaj mesecev je bilo precej ubogih. Šele decembra so podivjali. Septebrma, oktobra in novembra so pametni akumulirali. Eni pa zaradi strahu pred korekcijo držali fiat .D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Zato pa se ZMERAJ pošilja LTC!!!! ali pa XRP/NEO če podpirata obe borzi.



ker? Jaz vedno pošiljam btc.

Vazelin ::

lol btc je najdražja opcija. pošlji vsaj ether a ne?

in valda... NEO imam na bittrexu ki pa ne dovoli withdrawa trenutno eh

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

janezvalva ::

kraken baje riknu

Rok Woot ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zato pa se ZMERAJ pošilja LTC!!!! ali pa XRP/NEO če podpirata obe borzi.



ker? Jaz vedno pošiljam btc.


Da ne menjaš večkrat? To sem se tudi jaz spraševal. Traja pa malo dlje, cena je malo višja, ampak je absolutna ne relativna. Torej je ceneje kot dvakrat menjati, če je znesek dovolj visok.

Recimo 100.000 * 0.998 = 99.800
Si ob 200$ + 3$

Medtem, ko pošlješ BTC je strošek le 27$ ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Bolivar ::

Buggy je izjavil:

no, roko na srce tole kar @lambda govori ni treba vzeti slabonamerno, ker mislim da ni zelel tega tako prikazati. Dejstvo pa je, da se trenutno vsipa v cryptomarket neverjetno stevilo ljudi, ki mislijo da bo vsak mesec taksen kot december 2017. Zal ni tako in bolj kot kaj, se dejansko pricakuje korekcija, ki ze malce kaze rozicke s temi dipi ;)

Poglejte samo koliko naivnega in zasluzka zeljenega folka pride samo na ta forum sprasevat za nasvete in brezglavo ob neprimernih trenutkih ter na s cudnimi prijemi prenakazuje sredstva na kar neke borze v kar neke coine. Potem pa se razni inviti v neke grupe in s tem ne vem kaksno upanje po sigurnosti nalozbe. V crypto je vse gambling in ni vedeca tukaj, ki bi znal stvari napovedati. Zadnje dva meseca leta 2017 si dejansko dobil xx ce si dal denar kamor koli...pred tem pa se je dogajalo skoraj da nic. Domaco nalogo je potrebno narediti preden se gres te hece, to je bilo ze parkrat povedano pa pricakovanja postavit na realna tla ter se z razlicnimi coini igrati njihovi naravi primerno. Pa se ni junaka, ki bi znal karkoli predvideti sploh ob poplavi vseh novih shitcoinov.

Sem za hec na Bittrexu pogledal kaj vse smo pred cca 5 leti prodajali in kopali...od vseh takrat zelo uspesnih coinov s katerimi sem operiral je ostal LTC, Dogecoin in na moje zacudenje Feathercoin...ostali 10+ walletov takratnih oportunisticnih coinov se mi pa se zmer valja po disku >:D

Danes bil na kavi s kolegom, ki pred letom ni zelel slisati o crypto trgu in pol on men zgodbe prodaja kako bo sel tudi on v to in dobil bajne dnarje, ker je slisal kako je sosed na ripplu zasluzu >:D

Previdno vsem novim in upostevajte vodic, ki ga je @Mato989 zelo dobro spisal pa vcasih mal na bremzo stopit.


Ja povsod si naredil denar. Jaz sem tukaj spraševal decembra kam naj fuknem 15k pa ni noben nič svetoval. Zato sem potem fuknil v najbolj osovraženo valutu na tem forumu :)

PrihajaNodi ::

Ja povsod si naredil denar. Jaz sem tukaj spraševal decembra kam naj fuknem 15k pa ni noben nič svetoval. Zato sem potem fuknil v najbolj osovraženo valutu na tem forumu :)


kripl?

Vazelin je izjavil:

lol btc je najdražja opcija. pošlji vsaj ether a ne?

in valda... NEO imam na bittrexu ki pa ne dovoli withdrawa trenutno eh


ampak delam dvakrat pretvorbo.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Pa sem že naredil par jurjev v enem mesecu, kdaj bo bubble? Pojma nimam, buggy pričakuje korekcijo, a zaradi dipov?


Krasno da si na plusu in trenutno smo verjetno vsi, sploh holderji. Korekcije sploh ne klicem naj pride ob svetem nikoli, zal pa sem bil zraven tako pri dipu BTC-ja iz 1000˘$ na 250$ kot pri kovancih Maxcoin, kjer so ljudje izgubljali hipoteke ter Mtgox menjalnici, ki je poniknila cez noc...potem ratas malce bolj previden ali paranoicen ce zelis, bi clovek reku :P

@KiFni sem sele zdej videl tvoje linke TNX...naj se pozaliti kar pise za KMD!

"Ja povsod si naredil denar. Jaz sem tukaj spraševal decembra kam naj fuknem 15k pa ni noben nič svetoval. Zato sem potem fuknil v najbolj osovraženo valutu na tem forumu :)"

no vidis o tem sem govoril ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Bolivar ::

kripl ja.

Pirepomfri ::

Rok Woot je izjavil:

Pirepomfri je izjavil:

Mato989 je izjavil:

RPX je bil pump zna se obrnit navzdol jaz prodajam del dokle r je nad 3900!


Mato hvala za opozorilo. Pravi majstor si:)


Tri dni preden pride na okex? Kolikšen del?


Za nas začetnike je vsak nasvet, namig dober, kar pomeni, da sem tem ljudem zelo hvaležen.:)

Rok Woot je izjavil:

Pirepomfri je izjavil:

Mato989 je izjavil:

RPX je bil pump zna se obrnit navzdol jaz prodajam del dokle r je nad 3900!


Mato hvala za opozorilo. Pravi majstor si:)


Tri dni preden pride na okex? Kolikšen del?


Za nas začetnike je vsak nasvet, namig dober, kar pomeni, da sem tem ljudem zelo hvaležen.:)
Saj sem rekel glede na trud je Mato zame car.

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

Buggy je izjavil:

Pa sem že naredil par jurjev v enem mesecu, kdaj bo bubble? Pojma nimam, buggy pričakuje korekcijo, a zaradi dipov?


Krasno da si na plusu in trenutno smo verjetno vsi, sploh holderji. Korekcije sploh ne klicem naj pride ob svetem nikoli, zal pa sem bil zraven tako pri dipu BTC-ja iz 1000˘$ na 250$ kot pri kovancih Maxcoin, kjer so ljudje izgubljali hipoteke ter Mtgox menjalnici, ki je poniknila cez noc...potem ratas malce bolj previden ali paranoicen ce zelis, bi clovek reku :P

@KiFni sem sele zdej videl tvoje linke TNX...naj se pozaliti kar pise za KMD!

"Ja povsod si naredil denar. Jaz sem tukaj spraševal decembra kam naj fuknem 15k pa ni noben nič svetoval. Zato sem potem fuknil v najbolj osovraženo valutu na tem forumu :)"

no vidis o tem sem govoril ;)


Sem videl veliko ljudi, ki so svoje premoženje postavili na kocko. Tudi dobre poker igralce, ki so šli igrati igre za velike stacke s slabimi igralci in niso imeli bankrolla. Jah veliko jih je ratalo bogatih, veliko jih je pristalo na nuli ali manj. Tudi, če so imeli +EV. Variacija je hudič, ljudje so tudi hišo menjali za nekaj hrane, ko je štala.

pokler ::

Kaj pa LIFE coin zaenkrat nič vreden kakšen potencial ima???

Mato989 ::

Buggy je izjavil:

no, roko na srce tole kar @lambda govori ni treba vzeti slabonamerno, ker mislim da ni zelel tega tako prikazati. Dejstvo pa je, da se trenutno vsipa v cryptomarket neverjetno stevilo ljudi, ki mislijo da bo vsak mesec taksen kot december 2017. Zal ni tako in bolj kot kaj, se dejansko pricakuje korekcija, ki ze malce kaze rozicke s temi dipi ;)

Poglejte samo koliko naivnega in zasluzka zeljenega folka pride samo na ta forum sprasevat za nasvete in brezglavo ob neprimernih trenutkih ter na s cudnimi prijemi prenakazuje sredstva na kar neke borze v kar neke coine. Potem pa se razni inviti v neke grupe in s tem ne vem kaksno upanje po sigurnosti nalozbe. V crypto je vse gambling in ni vedeca tukaj, ki bi znal stvari napovedati. Zadnje dva meseca leta 2017 si dejansko dobil xx ce si dal denar kamor koli...pred tem pa se je dogajalo skoraj da nic. Domaco nalogo je potrebno narediti preden se gres te hece, to je bilo ze parkrat povedano pa pricakovanja postavit na realna tla ter se z razlicnimi coini igrati njihovi naravi primerno. Pa se ni junaka, ki bi znal karkoli predvideti sploh ob poplavi vseh novih shitcoinov.

Sem za hec na Bittrexu pogledal kaj vse smo pred cca 5 leti prodajali in kopali...od vseh takrat zelo uspesnih coinov s katerimi sem operiral je ostal LTC, Dogecoin in na moje zacudenje Feathercoin...ostali 10+ walletov takratnih oportunisticnih coinov se mi pa se zmer valja po disku >:D

Danes bil na kavi s kolegom, ki pred letom ni zelel slisati o crypto trgu in pol on men zgodbe prodaja kako bo sel tudi on v to in dobil bajne dnarje, ker je slisal kako je sosed na ripplu zasluzu >:D

Previdno vsem novim in upostevajte vodic, ki ga je @Mato989 zelo dobro spisal pa vcasih mal na bremzo stopit.


Ja načelno se strinjam, ampak po drugi strani pa kot pravim, mojega "mentorja" je lani maja tudi en napadel, da nas "napizduje" da je btc padel iz 1.000 na 250 in da je nateg tole da bo crashalo in da ne bomo nikol meli 250k kot on itd...

In se nekak ni uresničilo... pred tem mi je ta isti tip razlagal kako so pravli da je bitcoin mehurček ki bo poknil pri 100$ pa pri 200$ pa pri 500$ pa pol pri 1000$ in pol res je, pa je pol šel kam? Je blo konec? Ne...

Hočem povedat to, da če bo nekdo tu vsak mesec napisal da bo korekcija, balonček počil, menstruacija altov, se mu bo prej ali slej usralo... ali to pomeni da ni profita? Ali to pomeni da najbolje da gremo vsi ven in nazaj delat za 550€/mesec :)

grandhaven je izjavil:

Je mogoče kdo videl tale ICO projekt https://nodepower.io/ ?

Uglavnem gre za univerzalno brezžično polnilno postajo, naprava ne rabi podpirat brezžičnnega polnenja, zraven dobiš usb sprejemnik. Deluje do razdalje 70 cm.
Prikjučenih je lahko več naprav na enkrat.
Bojda zbirajo sredstva za proizvodnjo 10 000 000 tokenov po 1USD. Če želite jih lahko tudi zamenjate za produkt.
Med partnerji je med drugimi omenjen tudi Amazon.


Tole pa zgleda zelo zanimivo, moram se poglobit!!!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Rok Woot ::

Kaj se sploh jebemo, nared eno firmo Mato, da bo vse čb, ko se mi neda več v ta PC bult, zato sem nehal poker igrat. MTS, Mato shares ...

Mato989 ::

Haha... ko bi le bil tako uspešen da bi lahko :P Saj mam jaz tudi dosti fail tradov, samo ne sme te to potret! Novim zmagam naproti!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Rok Woot ::

Jah meni gre tko tko. Podupliral v mesecu, začetna investicija 5kEUR, pa bil sem že na več, pred tem RPX-om. Edino kar se tolčem po glavi je, da nisem kupil KCS pri 3$ ... za 70%, sem hotel, pa sem bil utrujen, pa nisem še imel kucoin borze ...

Jah a nisi? Sej maš samo v KCS 100k iz 3k. Da si vzameš nek majhen % profita, pa se velik investira, meni prišpara čas. Problem je, ker se ne upam vržt v kripto 100k, dela imam pa z 10k isto, kot bi ga imel z 100k ...

Ubistvu bi rabili Matota in dva pomočnika, da so cel cajt pri PC-ju.

Pa še to, koliko časa pa rabi povprečen trejder, da pride iz 10k na 1m, saj je samo * 100? (kanček ironije)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Tarzan ::

Veš kje je problem večjih zneskov. Male lahko v vsakem trenutku spraviš skozi in noben niti opazi ne, da si kaj kupil ali prodal. Če imaš enkrat večje, potem pri kakih manjših, bolj pumpanih kovancih ne moreš enako elegantno loviti minimumov, ampak moraš it že kaskadno kupovat in dejansko postaneš tisti, ki producira pumpo. Če pa se greš to in nisi dovolj velik, pride malo večji kitek in ti popapca še tisto kar imaš, potem pa lahko kupuješ po nekoliko manj optimalni ceni. :)

Mato989 ::

Jah, noben pa ni bil lani z mano ko sem se učil na napakah metal v XRPje po 5k pa jemal ven z izgubo nekaj stotakov... pa ko sem prodal LTCje pri 72€ pol je šel pa na 318€ itd... pač you get some you lose some! Važna je mentaliteta, zmes me je že enkrat dost potrlo, pa sem prišel nazaj z dobrim tradom in kr naenkrat sem bil x15... iz minusa...

Veš kako hudo je blo gledat lani poleti ko si zgrešil BTC ker si bil prepameten, kako so eni delali po par 10k tak usput, sam pa čakal korekcijo al pa nekaj... pač lajf je jeben, sem se pa ogroooomno naučil, presedene noči pred analizami, grafi, prebrane cele razlage o investiranju, izluščevanje novic po 20 straneh, sodelovanje na 10 forumih itd....

Pa še to, koliko časa pa rabi povprečen trejder, da pride iz 10k na 1m, saj je samo * 100? (kanček ironije)


Dejansko skor nič... en srečn ICO, v katerega daš 10k... ali pa dva... kot pravim od mojega prijatla kolega je dal v icon ICO 20k... in vzel ven 900k, 120k pa pustil gori za hec... tip je dejansko naredil 1 ICO... pa pred tem ene 5 tradov...

Veš kje je problem večjih zneskov. Male lahko v vsakem trenutku spraviš skozi in noben niti opazi ne, da si kaj kupil ali prodal. Če imaš enkrat večje, potem pri kakih manjših, bolj pumpanih kovancih ne moreš enako elegantno loviti minimumov, ampak moraš it že kaskadno kupovat in dejansko postaneš tisti, ki producira pumpo. Če pa se greš to in nisi dovolj velik, pride malo večji kitek in ti popapca še tisto kar imaš, potem pa lahko kupuješ po nekoliko manj optimalni ceni. :)


Jap, tako je... zato je meni težje lovit te dnevne trade ko maš 50.000 RPXov, ne morš kr vseh dumpat, ker prestavim ceno dostikrat za 300 satoshijev... moram zraven gledat kdaj so buy orderji dovolj vlki al pa sell ipd... se hitro nategneš za par 100€...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MhmSeveda ::

Kaj menite o Po.et (POE)? Zgleda kar obetavno (čeprav je prvotni hype že mimo) in dejansko rešuje nek problem
tj. zavarovanje avtorskih pravic. Trenutna cena 0.15$, market cap $330,395,237 USD.

Rok Woot ::

Mato989 je izjavil:

Jah, noben pa ni bil lani z mano ko sem se učil na napakah metal v XRPje po 5k pa jemal ven z izgubo nekaj stotakov... pa ko sem prodal LTCje pri 72€ pol je šel pa na 318€ itd... pač you get some you lose some! Važna je mentaliteta, zmes me je že enkrat dost potrlo, pa sem prišel nazaj z dobrim tradom in kr naenkrat sem bil x15... iz minusa...

Veš kako hudo je blo gledat lani poleti ko si zgrešil BTC ker si bil prepameten, kako so eni delali po par 10k tak usput, sam pa čakal korekcijo al pa nekaj... pač lajf je jeben, sem se pa ogroooomno naučil, presedene noči pred analizami, grafi, prebrane cele razlage o investiranju, izluščevanje novic po 20 straneh, sodelovanje na 10 forumih itd....

Pa še to, koliko časa pa rabi povprečen trejder, da pride iz 10k na 1m, saj je samo * 100? (kanček ironije)


Dejansko skor nič... en srečn ICO, v katerega daš 10k... ali pa dva... kot pravim od mojega prijatla kolega je dal v icon ICO 20k... in vzel ven 900k, 120k pa pustil gori za hec... tip je dejansko naredil 1 ICO... pa pred tem ene 5 tradov...

Veš kje je problem večjih zneskov. Male lahko v vsakem trenutku spraviš skozi in noben niti opazi ne, da si kaj kupil ali prodal. Če imaš enkrat večje, potem pri kakih manjših, bolj pumpanih kovancih ne moreš enako elegantno loviti minimumov, ampak moraš it že kaskadno kupovat in dejansko postaneš tisti, ki producira pumpo. Če pa se greš to in nisi dovolj velik, pride malo večji kitek in ti popapca še tisto kar imaš, potem pa lahko kupuješ po nekoliko manj optimalni ceni. :)


Jap, tako je... zato je meni težje lovit te dnevne trade ko maš 50.000 RPXov, ne morš kr vseh dumpat, ker prestavim ceno dostikrat za 300 satoshijev... moram zraven gledat kdaj so buy orderji dovolj vlki al pa sell ipd... se hitro nategneš za par 100€...


Rabiš samo več hitrih rok ali pa bota, kar sploh ni problem ... Api ...

Buggy ::

Jah, noben pa ni bil lani z mano ko sem se učil na napakah metal v XRPje po 5k pa jemal ven z izgubo nekaj stotakov... pa ko sem prodal LTCje pri 72€ pol je šel pa na 318€ itd... pač you get some you lose some! Važna je mentaliteta, zmes me je že enkrat dost potrlo, pa sem prišel nazaj z dobrim tradom in kr naenkrat sem bil x15... iz minusa...

Veš kako hudo je blo gledat lani poleti ko si zgrešil BTC ker si bil prepameten, kako so eni delali po par 10k tak usput, sam pa čakal korekcijo al pa nekaj... pač lajf je jeben, sem se pa ogroooomno naučil, presedene noči pred analizami, grafi, prebrane cele razlage o investiranju, izluščevanje novic po 20 straneh, sodelovanje na 10 forumih itd....


ekola popolnoma ista zgodba tudi pri meni in lepo, da oznanis tudi drugo plat medalje. To je vse! Ker moj detektor (morda pokvarjen) zaznava v zadnjem mesecu malce prevec hypa in potencialnega zasluzka od danes na jutri. Respect @Mato989!

...jaz sem pa dalec od pesimista, da ne bo pomote, ker drugace bi ze zdavnja cashoutal...mi je pa dalo mislit, kar sem povedal ze zgoraj, ker vidim pri znancih kaj me zadnje case sprasujejo in kaksna pricakovanja imajo ter isto berem tudi tukaj ;((

Matejjjjj ::

Jerry000 je izjavil:

80ris je izjavil:

Bolj prelagam valute in se učim, bolj minus delam... bom mogu tole temo brat :)

Hold or hodl ;)


Analiziraš svoje poteze. Pogledaš po kolk si prodajal pozicije in kolk je vredna tvoja ex pozicija zdaj. Vse skupaj postaviš v excel in pogledaš koliko pozicij bi šlo v +, koliko v -. Prišteješ še trading fees in je jasno kot beli dan, da si ob divjem trgovanju veliko na slabšem. To sliko si sprintaš na papir in nalepiš na ekran, da te odvrne od takih potez v prihodnje

Mato989 ::

Buggy je izjavil:

Jah, noben pa ni bil lani z mano ko sem se učil na napakah metal v XRPje po 5k pa jemal ven z izgubo nekaj stotakov... pa ko sem prodal LTCje pri 72€ pol je šel pa na 318€ itd... pač you get some you lose some! Važna je mentaliteta, zmes me je že enkrat dost potrlo, pa sem prišel nazaj z dobrim tradom in kr naenkrat sem bil x15... iz minusa...

Veš kako hudo je blo gledat lani poleti ko si zgrešil BTC ker si bil prepameten, kako so eni delali po par 10k tak usput, sam pa čakal korekcijo al pa nekaj... pač lajf je jeben, sem se pa ogroooomno naučil, presedene noči pred analizami, grafi, prebrane cele razlage o investiranju, izluščevanje novic po 20 straneh, sodelovanje na 10 forumih itd....


ekola popolnoma ista zgodba tudi pri meni in lepo, da oznanis tudi drugo plat medalje. To je vse! Ker moj detektor (morda pokvarjen) zaznava v zadnjem mesecu malce prevec hypa in potencialnega zasluzka od danes na jutri. Respect @Mato989!

...jaz sem pa dalec od pesimista, da ne bo pomote, ker drugace bi ze zdavnja cashoutal...mi je pa dalo mislit, kar sem povedal ze zgoraj, ker vidim pri znancih kaj me zadnje case sprasujejo in kaksna pricakovanja imajo ter isto berem tudi tukaj ;((


Saj je logično da je, ker ni šans da vsi tradi uspejo!

Ampak veš kako je Buggy, treba zdržat in uspeh pride!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

gruntfürmich ::

lambda je izjavil:

Precej pomenljivo je, da vam gre v nos, če kdo pride in pove že samo to, da je situacija tvegana.

daj lambo, raje citiraj tvoje jokanje iz začetka prejšnjega leta pa je stvar urejena. ne pa smetit teme, da moraš nedonošenčke opozarjat na tveganje. ali pa te naj znova opomnim da si dejal da ne boš več pisal?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

answer ::

Utrust naj bi prihodnji teden prišel na HitBTC, pa kmalu menda tudi na Okex...verjetno še ima nekaj potenciala za rast:)?
««
409 / 976
»»