» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
399 / 976
»»

Amdforce ::

Jaz bi sel tudi na privat. Add me please :)

Pomoje bo to v redu resitev da v temi ne bo spama.

Neon87 ::

Probat z EZToken ali ne (danes jih bo možno kupit)?
https://ico.ezpos.io/

trully ::

Tud jaz prosim za privat.

78lumo ::

PrihajaNodi je izjavil:

Po podrobni studiji icota sem sele dojel kaj Bankora coin ponuja. Ce tole zazivi si lahko z 2 tisoc vlozenih evrov bogatas. Swift placila med bankami, pretvorba v fiat, delujoca platforma (ne kot kripl kraken), posojila, dividende od bnk kovancev, dvig denarja z avtomatov. Pozabite icnje in ostale sitkojne. Pa ne da hajpam sam tole je revolucionaren projekt. Marcet cap pa enormno raste.


Hello,

As of today, Bankera's ICO has raised over 60 million euros from over 50,000 contributors! That is 34% of our target and yet a step closer to making a bank for the blockchain era a reality.

Since we have now reached the second soft cap, the current Banker (BNK) token price is 0.019 EUR per BNK and will increase by 0.001 EUR after every billion tokens sold.

We want to thank you for the incredible support we have received from all over the world. We are proud of the community we have built so far, and we believe that this community will continue to be strong even after the ICO when Bankera has a fully operating product.

KriptoMirko ::

Če je ta privat neka resna stvar, kjer je kak kredibilen doprinos brez pijavk, se priporočam za invajt. Za začetek lahko predlagam 3 kovančiče, ki bodo še januarja raketirali + TA na nivoju ;)
Vodič: Trgovanje z vzvodi - BitMEX
https://drive.google.com/file/d/1yRdIuYKawODaTS4HaxuJYmz2t76Rp-6p

danijel6 ::

Tudi jez se priporocam za invite v to grupo ce je le mogoce. Bom pa brez zacetniskih vprasanj. :)

igorcy ::

Še eden, ki prosi za privat grupo ;)

kvadro1 ::

Prosim za privat skupino.

FirkFrukt ::

Prosim za privat skupino.
Berem dnevno in redno. Sem pa bolj tiho.

Tiborg ::

Zdaj ste šele sprožil spam, ko vsi prosijo za invite :D mogoče naj kdo odpre novo temo "invite za private skupino"

:) velik preskok bi že bil, če bi bil v določeni temi dovoljeni prispevki samo izkušenim uporabnikov (tisti, ki se mislite prestaviti v privat skupino) ostalim pač read only.

Je pa as always odločitev samo vaša. Mi smo samo ovčke ki upamo na namige in pomoč.


LP :)

Bizkit45 ::

zakaj je to sedaj postalo privat? kakorkoli, tudi jaz bi invajt. upam, da ne boste gledali samo prispevke iz teh tem? ker nisem bil veliko aktiven, saj sem bolj domač v drugih temah.. pa tudi upam, da ta "secret" tema ni polna novih acc. Kar sem zasledil zadnje dni, je v tej temi polno novih acc kreiranih v zadnjih 2 mesecih. hvala

bansi ::

Še eden, ki spremlja temo že nekaj časa, pa se je že veliko naučil, bi prosil za privat skupino.

mmanson ::

Tudi jaz bi prosil za privat.

maV85 ::

Enako, tudi jaz bi prosim za privat.

juroz ::

sam da naute mene pozabl ;)

hodler ::

Evo, že kak mesec aktivno berem tole temo in kot spužva vpijam informacije. Do sedaj ni bilo potrebe po povzdigovanju glasu, s temle "forkom" teme pa ste me praktično prisilili, da se prijavim in napišem prvi post.

Skratka, tudi jaz bi rad sodeloval v "pump" grupi. Obljubim, da bom tako tiho, kot sem bil do sedal :)

XsenO ::

Tudi jz bi prosil za privat
1 + 1 = 1

Nebomgabiksa ::

Tiborg je izjavil:

:) velik preskok bi že bil, če bi bil v določeni temi dovoljeni prispevki samo izkušenim uporabnikov (tisti, ki se mislite prestaviti v privat skupino) ostalim pač read only.
+1
+1
+1
+1
+

desmill ::

A lahko nehate spamat z nekimi zahtevki za privat grupo. Ce jo imajo vas bodo povabili sami od sebe ce vas bodo hoteli!
Naj ta tema ostane clean in bodo info tukaj. Predvidevam da se uporbane informacije delijo tu, ce pa se nekateri odlocijo biti riti in se bojijo da bo info na slo-tech forumu vplival na ceno coina na svetovni trgu pa naj bodo.

Eni smo bolj tiho in beremo, ker zelimo cim manj spama in da bodo vecina updatov z uporabnimi informaijami.

Mat3v7 ::

Šele sedaj se vidi koliko nas je v read-only mode :)

Ta tema je mrtva brez "profi" trejderjev :( Kaj pa če se odpre neka Telegram grupa?

grandhaven ::

Ja, mas prav vsi bi samo radi zastonj informacije, študiral pa nebi nihče. Saj lahko vsak misli s svojo glavo.

Naprimer sam sem dva dni nazaj ulozil v binance coin, pa se mi zdi da ni bilo nobenega predloga.

Kupis ko je cena nizka in upas da naraste.

fortycc ::

Prosim za privat skupino.

spidi21 ::

Imam eno vprašanje ... kaj mislite glede Kodak ICO-ja, ki prihaja?

Pa kakšno je kaj mnenje o Polymath, če je kdo gledal že mogoče? Glede na to, da se tak na veliko oglašuje na coinmarketcap-u gor ... https://polymath.network

avtomat112 ::

Tudi jaz prosim za privat skupino. Najlepša hvala.

gruntfürmich ::

najprej je bila teme nepregledna s samimi uprašanji glede nasvetov za šitkojne, zdaj so tu sama vprašanja o neki skupini...;((
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Nebomgabiksa ::

PrihajaNodi je izjavil:

Po podrobni studiji icota sem sele dojel kaj Bankera coin ponuja. Ce tole zazivi si lahko z 2 tisoc vlozenih evrov bogatas. Swift placila med bankami, pretvorba v fiat,
Po prebranem bo to čisto prava banka s podporo kripto valutam...

BANKING CAPABILITY - early 2019
After the ICO, a banking license will be obtained.
(Trenutno) Available Currencies: BTC, DASH, ETH, XEM

The required IT infrastructure to facilitate payment processing and issue personal IBANs and payment cards has already been developed and are available - https://spectrocoin.com/

Konec koncev eden izmed mnogih https://icobench.com/icos/banking
Jaz bom raje (še dodatno) fliknil v slovenski Money Rebel.

Generalni 'problem', ki ga vidim je disrupcija zelo togih industrij. Bančništvo, zavarovalništvo, transport (n.pr. B/L)... Ideja je že super, ampak mora zaživeti.

MKC00 ::

Če je možno prosim za vstop v privat skupino. Mislim, da je (to) moja prva objava v tej temi. Spremljam redno. Hvala.

platoom ::

Hvala za vse nasvete do sedaj.
Tudi jaz prosim za privat skupino.
Hvala.

answer ::

Jaz bi tudi prosil za privat skupino...če ta obstaja:)

kod ::

Tudi jaz prosim za privat skupino.

Drmr ::

A lahko nehate spamat s to privat skupino?

Sicer pa wtf je fora privat skupine? Vec folka kot vlozi v priporocen coin vecji bo pump vec bo profita... Aja slovencki smo, bognedaj da bi imel se kdo drug kak profit od vlozenega dela.

krneki ::

Hmm, na Bitfinexu je en grd 1000 BTC wall pri 13.800...ne bo slo cez tko enostavno :P
Zgleda se bomo danes pa se nekaj dni drkal gor/dol

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krneki ()

freesty ::

Ma zakaj silite v neko privat grupo, kjer predlogi letijo vse povprek pa nic konkretnega. Potem boste pa vlagali denar pa ne boste vedli zakaj... rajsi najprej popustite 20% in se boste naucili mal o indikatorjih, ter delat proper research o coinu.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Besna Glista ::

kako se pride v privat elitno grupo ?

desmill ::

freesty je izjavil:

Ma zakaj silite v neko privat grupo, kjer predlogi letijo vse povprek pa nic konkretnega. Potem boste pa vlagali denar pa ne boste vedli zakaj... rajsi najprej popustite 20% in se boste naucili mal o indikatorjih, ter delat proper research o coinu.


Se strinjam popolnoma. Jaz bi se konretno rad naucil brati indikatorje - sem ze v preteklosti brskal po netu in je too much info, ki se clasha med seboj. Sej pocasi bo.

Machete ::

Jaz ne želim v privat skupino, ker sem deblio kupil previsoko zaradi hypa tu in ste mi dolžni zdaj ta loss.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

rostrum ::

Za TheKey bo treba ob 3:00 zjutraj vstat.
LINK

Glede na povpraševanje in omejitve pa bo le cca 5% možnosti, da gre transakcija skozi. Za začetek bo v redu že to, da server ne počepne.

maV85 ::

Sem pred casom prebral tole diplomsko nalogo na temo tehnicne analize:

www.cek.ef.uni-lj.si/u_diplome/perme117...

Sicer malo starejsa diplomska naloga, ampak vseeno mislim, da za zacetnike ni slaba...
Drugace pa tudi tukaj se kaj najde kaj o osnovah:

http://svetkriptovalut.si/investiranje-...
http://svetkriptovalut.si/investiranje-...

Drugace je pa tukaj se en youtube kanal, ki ga redno spremljam:
https://www.youtube.com/channel/UCZXb_R...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maV85 ()

rostrum ::

rostrum je izjavil:

Za TheKey bo treba ob 3:00 zjutraj vstat.
LINK

Glede na povpraševanje in omejitve pa bo le cca 5% možnosti, da gre transakcija skozi. Za začetek bo v redu že to, da server ne počepne.


Registracije so podaljšali zaradi izpada serverja --> THEKEY LINK (ref)

KYC (whitelist) registration will be closed by 10:00 am Jan 13 Beijing time (2:00 am Jan 13 GMT). All new KYC submission and failed KYC resubmission should be done before that time.

binez ::

Ok, če imaš za Thekey KYC passed, sedaj čakamo na mail z navodili?

Gregor P ::

Nek mail z načrti za prihodnost od The Key je že prišel 11. januarja; sam nisem izpolnil vse registracije, ker se ne grem tega, tako da ne vem, če je bil še kakšen:

Dear investors and community members,

In the past three months, we have witnessed one miracle after another.
Firstly, we raised significant amount of crypto-currencies and closed our presale far ahead of the schedule.
Secondly, as of this announcement, there are 26,000 investors queuing in the white list and another 3,000 are still waiting for approval. The number is still increasing every minute!
Finally, as of this announcement, there are 24,000 people in our telegram group and 11,000 followers on twitter, let alone the followers on other social media. If we put all these numbers together, THEKEY community has more than 35,000 members which made us one of the fastest growing communities in the crypto-world.
These three numbers have made us extremely proud and grateful. Your trust has now become the most important driving force for THEKEY's success. I would like to take this opportunity to express my sincere gratitude to all of you for your supports!
The time for the crowd sale has finally come.
I hereby announce,
1. The crowd sale will be launched at 10:00 am Beijing time on Jan 15th 2018 (2:00 am Jan 15th 2018 GMT).
2. The total allocation of the crowd sale will be 10,000 Neo.
3. For the crowd sale, the minimum contribution is 1 NEO and the maximum contribution is 10 NEO per person. Only NEO will be accepted during crowd sale as announced before.
4. The conversion rate between NEO and BTC as well as the price of TKY for crowd sale will be announced at 9:00am on Jan 15th Beijing time (1:00 am, Jan 15th GMT). Only whitelisted users are eligible for the crowd sale.
5. A NEO wallet address will be shown on the crowd sale order form. Crowd sale will complete when whichever of the following conditions is met: 1) 24 hours after the crowd sale launch; and 2) the total order amount hits 10,000 NEO.
6. To participate in the crowd sale, you should log in to your account at www.thekey.vip, navigate to orders, place the order and make payment in accordance with the order.
7. Upon completion of the crowd sale, an audit from a qualified accounting firm in Singapore will be conducted. A return option will be offered for up to such number of TKY as exceeding the hard cap if any. The remaining undistributed TKYs of the total offering, if any, will all be burned as promised. The acquired TKY will be distributed to your account subject to the lock up period as per the sale terms and conditions. TKY will be listed on the exchanges within one month after all the above completes.

Be there or Be square! Once again, I thank you again for your support and wish you all the best!

Catherine Li, CEO of THEKEY.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

ALTCoinWolf ::

Ker kot posameznik vedno težje prideš v ICO in te največkrat vsi playerji prehitijo z raznimi pre-sale ter njim pripadajoči bonusi so kolegi iz slovenskega blockchain druženja razvili platformo za pool kot rešitev za malega človeka.

Pa še moj refferal:
https://maitreapp.co/l/6384-bfd6691d

Frankv ::

castro23 ::

Mi lahko nekdo razloži kaj je sploh fora tega the keya?

Hvala

LapD ::

Glede na to, koliko bi jih šlo v privat skupino, bo tale tema kmalu postala še bolj privatna :)

Sicer pa bolj zaspano jutro, brez nekih velikih premikov. Time to hold.
web&motion designer

Rok Woot ::

Mah meni je žal, da nisem že pri 3$ da l večino v KCS, pa sem premišljeval. Ubistvu me je ravno Mato prepričal, da nisem, ker je rekel, da je cena malo visoka že. Kakorkoli sem kupil 100 KCU pri 0.001 BTC. Večino imam pa v RPX-u, ki tone ko kamen. Vsaj DBC gre gor, ki sem ga kupil na najnižji točki ... Mato bo šel pa v penzijo že samo z KCS, čestiteke, žal mi je le da jih nimam tudi sam kakega jurja ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

h1427096 ::

v čem je sploh fora privat grupe?

H` ::

Prosim za privat skupino.
so be it

Vazelin ::

Ja mato je imel dva dobra picka. Kcs je odličn zadeva. Hodlerji zaradi shareov še prodajati nočjo kcs

Rok Woot ::

Ma ja, jaz sem skoz sanjal, še tole požanjem, pa kupim KCS, sam nikoli nisem tako hitro žel kot je KCS rastel. Pa če obstaja ta privat skupina se priporočam, res pa trejdam šele mesec. Še vedno dobro v plusu, kljub tej kolobociji z RPX. Lahko sem tudi tiho, če se mi reče :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()
««
399 / 976
»»