» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
398 / 976
»»

Matejjjjj ::

BNB gor 30% medtem ko vse ostalo pada. Je to zaradi trenutnih potreb po zniževanju stroškov transakcij na Binancah, povezanih s prodajami kovancev ali gre za pripravljanje terena za nakupe?

wechta ::

Pomojem gre samo za to, da ga vsi kupujejo ker gre gor :)

GAMER-si ::

Matejjjjj je izjavil:

BNB gor 30% medtem ko vse ostalo pada. Je to zaradi trenutnih potreb po zniževanju stroškov transakcij na Binancah, povezanih s prodajami kovancev ali gre za pripravljanje terena za nakupe?

Pump n Dump :)

bonanno ::

ajte pametnjakovici se nasvete dajat :D

wechta ::

vsi na privat forumu :)

castro23 ::

Haha..dnar štejejo pa ga dajejo na kupček...če pa ga ni dovolj se pa naredi en word za 100 eurov..da je kupček še malo večji???

Zdaj je še ETH začel padati...khm....bo šel pod 1.000?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: castro23 ()

4knative ::

Ko gre dol je treba prodajat nasvete, namige, izobraževanje in lekcije, mental game ipd. Treba se je znajti v tem krutem svetu, takle mamo.

Tarzan ::

Zdaj vse skup telebne že če BTC samo pogleda navzdol, da bi mogoče spustil za en ali dva posto. MAter, kam smo prišli. :P

Matejjjjj ::

KSC in EUR :)

fukich ::

Matejjjjj je izjavil:

KSC in EUR :)

kaj si hotel povedat?

Matejjjjj ::

Ta dva ne padata

wechta ::

Nisem ravno dolgo v temu trejdingu, ampak kakor vidim bi moral počasi priti en odbitek.. Če se bo pa zares ustavlo bomo pa vidli kolk bo ta odbitek močan.

V vsakmu primeru pa res ni pametno sedajle panično prodajat. Minusa je lih za zadnje tri štiri dni.. Počakat :)

castro23 ::

Morda pa je tole vse skupaj začetek konca..

slotechar ::

Je kdo sel v Gulden?

Vazelin ::

castro23 je izjavil:

Morda pa je tole vse skupaj začetek konca..

So bili že dosti hujši dropi:))
Je pa jasno da gre cap brez problema tudi na 400mlrd.

Be strong, hodlers!

4knative ::

Ne se obesit, saj je samo virtualni denar.

slotechar ::

Dans so se pokazali stabilni le redki kovanci. Skupno je to da so kovanci borz kot so bnb od binance. Kcs od kucoinshares, coss od coss borze. Gulden je priljubljen na nizozemskem. Nostalgija po prejsni nixozemski valuti in moznost placevanja na nizozemskem.. Potem eos in vechain sta itak tudi za dolgorocno. Linda pa rastura dans

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Mah. Mislim da bodo coini teh večjih borz dosti stabilni skozi čas. Konec koncev folk na Kukonu dobiva lep dnevni izkupiček (govorim za tiste s par jurji KCS).

4knative ::

Stabilni bodo samo do regulacije ki jo pripravlja kitajska vlada.

Vazelin ::

4knative je izjavil:

Ne se obesit, saj je samo virtualni denar.

Povej to gospodinjam, ki so kupovalo BTC za 19k, ga pri dropu na 14k prodale in spet kupile pri 19k. :|


DBIX se še drži nad gladino. 18ga ma CEO speech

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

4knative ::

Ma ne saj vem da je težko, ampak mislim da je to prišlo ker ste ustvarili privatno skupino za namige. Pohlep na pohlep na pohlep in potem karma vrne udarec. Če bi javno delili namige fixe dojave i prelaze tega 100% ne bi bilo. :))

castro23 ::

Pirl me je zamikal...zanimivo ozadje ima..

4knative ::

Kaj zdaj btc je padel skozi to oporo ali kaj je to spodnji levi kolk na grafu? Ne razumem se najbolj na to, če narišeš fibonačija na graf da je ziherca in printaš denar?

Vazelin ::

Mirno noč hodlerji.
Upam da se zbudimo v jutro z 750mlrd+ capa:D

Nejc28 ::

4knative je izjavil:

Ne se obesit, saj je samo virtualni denar.

Ne se obesit, na polovici pogreba boste ze spet v plusu.

wechta ::

Vmes pa raje po zastnj kovančke: https://ico.ezpos.io/register?r=Q67245Z... (ref)

good night.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wechta ()

blackbfm ::

Ne se obesit, na polovici pogreba boste ze spet v plusu.


:)):))

Mirno noč hodlerji.
Upam da se zbudimo v jutro z 750mlrd+ capa


750 bo kvečjem kratkoročna špica, zdele smo že v fazi korekcije

4knative ::

Hvala za to super priložnost za zastonj vitrualni denar, wechta. 8-O

slotechar ::

Nejc28 je izjavil:

4knative je izjavil:

Ne se obesit, saj je samo virtualni denar.

Ne se obesit, na polovici pogreba boste ze spet v plusu.

Dobra. Ena redkih crnih humorjev ki mi je simpaticna

Bolivar ::

na kucoinu je nagrada porše mogoče ga dobi kdo tukaj gor od slotech;((

wechta ::

4knative je izjavil:

Hvala za to super priložnost za zastonj vitrualni denar, wechta. 8-O


Blo je mišljeno kot hec.. sry če ni lih ratal :)

Evo je priculjal white paper od telegram ICO.. zanimivo branje namesto krvavih cifer:

https://icorating.com/upload/whitepaper...

diham_eter ::

fantje, a se lahko še mene doda na privat pogovor? samo dobre nasvete bi rad, brez njih sem mrzel ...

4knative ::

wechta je izjavil:

4knative je izjavil:

Hvala za to super priložnost za zastonj vitrualni denar, wechta. 8-O


Blo je mišljeno kot hec.. sry če ni lih ratal :)

Evo je priculjal white paper od telegram ICO.. zanimivo branje namesto krvavih cifer:

https://icorating.com/upload/whitepaper...

Zdaj pa ta projekt primerjaj s kitajskimi projekti kjer so whitepaperji v pismenkah in za katere se večina tu gor bori da bi lahko poslali 1eth. Ko v želji po boljšem življenju izgubiš kompas...

adminuser ::

Jaz bi tudi prišel na privat pogovor, če je kdo prijazen in se me usmili.

Aquafriend ::

Lol

Zgodovina sprememb…

Drevesce ::

Še koga ne prijavi na binance? Sploh mi noče poslati sms za verifikacijo računa.

blackbfm ::

Drevesce je izjavil:

Še koga ne prijavi na binance? Sploh mi noče poslati sms za verifikacijo računa.


Probal, ne dela

PrihajaNodi ::

Po podrobni studiji icota sem sele dojel kaj Bankora coin ponuja. Ce tole zazivi si lahko z 2 tisoc vlozenih evrov bogatas. Swift placila med bankami, pretvorba v fiat, delujoca platforma (ne kot kripl kraken), posojila, dividende od bnk kovancev, dvig denarja z avtomatov. Pozabite icnje in ostale sitkojne. Pa ne da hajpam sam tole je revolucionaren projekt. Marcet cap pa enormno raste.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ce štorast kripl prileze na dva gre tole v nebo, če seveda dobijo odobritev bank. Sam cakam na dvig btcja da ga se malo posljem notri. Imas bankora kartico in dvigas z avtomatov pa se ti jebe za davcno...

Zgodovina sprememb…

aborko ::

Bankora? Misliš Bankera?

PrihajaNodi ::

Sorry ja malo v hypu. Tudi ce ne dobijo dovoljenja bank je Spectro zelo priljubljena platforma na japonskem in j. koreji, kar se vedno pomeni dividende. Malo me skrbi samo team, ker dovoljenje bank ni enostavno dobit in se lahko zavlece. Upam, da je kak jud vmes, da tole spelje.

Kot neblio coin, ki sem ga zamudil.
https://www.alexa.com/siteinfo/spectroc...

Zgodovina sprememb…

aborko ::

Zgleda kr ok, čeprav google najde tudi take teme: https://bitcointalk.org/index.php?topic...

PrihajaNodi ::

aborko je izjavil:

Zgleda kr ok, čeprav google najde tudi take teme: https://bitcointalk.org/index.php?topic...


Mesani obcutki, poglej komentarje spodaj like:

"The second link from the court of human rights can’t be the same guy as Bankera CEO beacuse judging from his pictures he wasn’t born in 1952 as the press release states.."

Kaj pa vem.

PrihajaNodi ::

PrihajaNodi je izjavil:

aborko je izjavil:

Zgleda kr ok, čeprav google najde tudi take teme: https://bitcointalk.org/index.php?topic...


Mesani obcutki, poglej komentarje spodaj like:

"The second link from the court of human rights can’t be the same guy as Bankera CEO beacuse judging from his pictures he wasn’t born in 1952 as the press release states.."

Kaj pa vem.


Lahko pa sporocim, sem vlozil nekaj notri pa da vidimo kaj bo s tega. Lahko da jih konkurenca jebe...

KriptoMirko ::

Za ICO fane... platforma s katero se bo malim in večjim vlagateljem omogočilo access do hudih ICOtov, kaki kul dostopi do presalov z bonusi.

http://www.oceanpool.io/JoinUs?mwr=6384...
Vodič: Trgovanje z vzvodi - BitMEX
https://drive.google.com/file/d/1yRdIuYKawODaTS4HaxuJYmz2t76Rp-6p

Zgodovina sprememb…

AceD ::

Jaki-1 je izjavil:

Rok22 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

eh še sedaj me niso potrdili na thekey. zgleda ne bo nič pa sem par dni nazaj poslal


a to sploh lahko se zraven pridemo? za ta thekey?

Registracija je že zaprta.


Jaz sem se ravnokar registriral na strani, za ICO pa je potrebno izpolniti še en obrazec (pravo ime, št. passporta, selfie - wtf!?).
Za ICO je pa min. 1 NEO, maks. 10 NEO, začne se čez 3 dni (15.1., 2:00 AM GMT).

Če se kdo želi registrirat, je tu moj ref. link:
www.thekey.vip/referral/6866755e

Azarielle ::

Mi je malo nerodno, ampak bi tudi jaz zelo lepo prosila za dostop do "top secret" teme v kolikor je mozno. Obljubim, da bom tiho kot mis (torej brez noobovskih vprasanj).

In pa Mato v kolikor tisto s placljivim vodicem ni bil joke, bi tudi mene zelo zanimalo, sicer pa najlepsa hvala za vse do zdaj :)

Buggy ::

lol...kaksna fora je neka privat skupina, ce boste pol vsi od tu migriral tja? Verjetno so jo naredili z razlogom, ceprav ga jaz sicer ne vidim a vseeno.
To je tko nekak, kot ko so vsi FOMO-ti potegnli iz BTC na rippla :P

K0l1br1 ::

Vstop v privat grupo bi prosil, hvala.

Stampl ::

Jaz bi tudi prosil invajt v private "pump" grupo.
Eni smo radi tiho in beremo 24/7.
««
398 / 976
»»