» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
378 / 976
»»

Vazelin ::

circulating supply od canye (nekje prebral) je kao 40mio.
trenutna cena coina je 3.8USD.
kar visok začetni cap imo.
morda bo great deal, če bi padlo nekje na 2USD po coinu.

amacar ::

anzezala je izjavil:

Kakšno je mnenje o latium/LATX ?

Razen mcaffeja je bolj shit. Kovanec je ze prej obstajal - LAT, to je ocitno rebrand, bi decki radi se kaj zasluzili. V kaksen pump seveda ne dvomim, zaradi mcaffeja.

Drevesce ::

Nodi, sem še sam vstopil v Musiccoin pa da vidimo :D

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

forplan je izjavil:

Je iCN že na svojem vrhuncu?

ma ja. to gre imo x2 počasi če ne bo pretresov. je pa za doublanje verjetno tudi kakšna boljša varianta



Music coin? Spremljaš?:*

slovencl ::

Hočem poslat ETH za en ico, pa sem nakazal, pa imam že eno uro stanje "Pending Confirmation", stanje v denarnici pa si ni zmanjšalo. Kaj to pomeni, a je to normalno? Ko sem nakazal se ni nič pokazalo, zato sem še enkrat ponovil transakcijo (pa nimam sredstev za dve transakcije) - ali je to lahko povzroči problem?

Za transakcijo mi piše : "Estimated Confirmation Duration: ~ 75156 secs" a ni to mal dolga (dal sem 200000 gas).

Kako skensalm in ponovim, če je treba?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slovencl ()

fukich ::

idee eth, kaj predvidevate glede eth? kateri coin flipnit čez noč? nekaj mam v KCS in rpx, vendar mi malo spita :D

Drevesce ::

Jao ko se bojim prodati ETH pa ga kupiti nazaj ob kakšnem dipu :)

CoreySteel ::

slovencl je izjavil:

Hočem poslat ETH za en ico, pa sem nakazal, pa imam že eno uro stanje "Pending Confirmation", stanje v denarnici pa si ni zmanjšalo. Kaj to pomeni, a je to normalno? Ko sem nakazal se ni nič pokazalo, zato sem še enkrat ponovil transakcijo (pa nimam sredstev za dve transakcije) - ali je to lahko povzroči problem?

Za transakcijo mi piše : "Estimated Confirmation Duration: ~ 75156 secs" a ni to mal dolga (dal sem 200000 gas).

Kako skensalm in ponovim, če je treba?


Gasa si dal dovolj, ampak gas tukaj ne igra toliko vloge. Premalo si dal "gweiev". Ene 50 bi jih moral dat, da bi šlo v doglednem času skozi. V tvojem primeru bo pa poskušalo do onemoglosti, dokler ne bo network manj zabasan, da bo šlo skozi.

Skenslaš pa preprosto. Povozi transakcijo z več gwei. Lakho tudi tako narediš, da vpišeš svojo adreso kot prejemnika, daš 0 ETH in dovolj gwei ter gasa, da ti skensla transakcijo. Potem pa v drugo pošlješ za ICO. Boš pa s tem dvakrat plačal fee za transakcijo, samo je že bolje kot pa trenutno stanje :)
Twitter: @CoreySteel_

4knative ::

CoreySteel to bo šlo k hudiču prej kot poker, drži me za besedo. Dosti prej.

CoreySteel ::

Se pravi mamo še kako desetletje časa? Več kot dovolj za penzijo! :)
Twitter: @CoreySteel_

sumi666 ::

Btc spet pada ko kamen ...

slovencl ::

@CoreySteel, hvala za info - sem povečal in se je skrajšal ocenjen čas. Upam da bo zdej šlo :)

4knative ::

CoreySteel je izjavil:

Se pravi mamo še kako desetletje časa? Več kot dovolj za penzijo! :)

Uzem si ga lagano, kaj boš pa drugega.

Vazelin ::

wechta ::

DeepBrain Chain - DBC je začel padat.. to se v mejah normale al bols da prodam?

Rok22 ::

Na katere borze ste se prijavljeni? poleg bitstamp, kucoin, binance? mogoce bitrex, hitbtc?
lahko da kdo kak ref. link da se kje registriram in da kak bonus kdo dobi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rok22 ()

diham_eter ::

kucoin link: https://www.kucoin.com/#/?r=27u3u

DBC zgleda stabilen, mene ne skrbi preveč

uf, morda pa ne

Zgodovina sprememb…

Drevesce ::

Ogledujem si tale prihajajoci ICO Swissborg, pa ne razumem kaksna je sploh bistvena razlika med njimi in Iconomi + cir. Supply imajo bistveno vecji.

cungalungaa ::

Se splača vložiti v QLC po trenutni ceni?

cungalungaa ::

KriptoMirko ::

Fantje in dekleta, Binance je spet odprt za registracijo: https://www.binance.com/?ref=10115063
Vodič: Trgovanje z vzvodi - BitMEX
https://drive.google.com/file/d/1yRdIuYKawODaTS4HaxuJYmz2t76Rp-6p

kingsix ::

Folk se matra z alti... ETH pa hara :D
Slow and steady is the name of the game folks.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

zelenobeli ::

mmmmmmmmjajaaaaaa. Kva pa je z Muzicom. Vazilin a si spet kj kupoval!

Dobr da sem ga spet nekaj pretopil v POWR

Popravek, prodal in kupil na dip-u

Fak binance pa štekajo,meni daleč najslabša menjalnica.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Drevesce ()

KriptoMirko ::

KriptoMirko je izjavil:

Fantje in dekleta, Binance je spet odprt za registracijo: https://www.binance.com/?ref=10115063

Komur šteka stran, si naj naloži njihovo aplikacijo, dela dosti bolj smooth.
Vodič: Trgovanje z vzvodi - BitMEX
https://drive.google.com/file/d/1yRdIuYKawODaTS4HaxuJYmz2t76Rp-6p

kingsix ::

Ma če ste kupili shitcoin in je padel .. pač hold. Objstaja kar velika možnost, da bo nek pump. Včeraj mi je ravno na bittrex prodalo nek shitocin s dobičkom na katerega sem že davno pozabil. Seveda to bolj velja, če gre za neke manjše zneske =D

Drevesce ::

zelenobeli je izjavil:

mmmmmmmmjajaaaaaa. Kva pa je z Muzicom. Vazilin a si spet kj kupoval!

Dobr da sem ga spet nekaj pretopil v POWR

Popravek, prodal in kupil na dip-u

Fak binance pa štekajo,meni daleč najslabša menjalnica.



Musicoin je objavil svoj announcement: "I just published “Say Hello to Volareo: a Streaming Speaker That Pays Musicians When You Clap”"

Nevem kaj je fora, da bi ploskal ob poslušanju glasbe ;((. Nevem ali naj sedaj pretvorim v nekaj drugega ali pač počakam, da vidim kaj bo. Vložek je itak majhen (one night/day zadeva). Verjetno bom kar počakal, nekega bistvenega udarca verjamem, da vseeno ne bo doživel.

ps: Spet ponesreči predlagal izbris namesto citata ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

BHawk ::

Imam vprašanje glede KCS. A moram kaj posebej narediti, da se dividende začnejo računati. Imam 200 KSC-jev, pa ne vem ali je to dovolj. hvala za odgovore.

kingsix ::

Prodal 5 ETH. - 1130€/ETH. Rabim nov kavč za nov flat. Thanks ETH! =D

kingsix ::

Si upa kdo napovedat kdaj bo ETH correction? Daily chart izgleda noro.

perci ::

pred 1.6k pomojem ne

kingsix ::

ja.. razmišljam, da bi malo tvegal in prodal tam 50% holdingov če gre preko 1500$. Potem pa čakal na re-entry pod 1k $. Zgodovina pravi, da se bo zgodilo :D

Drevesce ::

kingsix je izjavil:

ja.. razmišljam, da bi malo tvegal in prodal tam 50% holdingov če gre preko 1500$. Potem pa čakal na re-entry pod 1k $. Zgodovina pravi, da se bo zgodilo :D


Enako, samo se bojim, da bo takrat eksplodiralo na 2k pa se ustalilo na 1,5k ko bo dip :D

perci ::

Tvegano, pomojem.

GaS ::

Jutro. Na katero borzo pride Musicoin? Bo še aktualno?

Hvala in srečno

Zeitgeist ::

res upam da to ni ta big announcement...

spidi21 ::

Canya se počasi prebuja :)

Jerry000 ::

Mato, še vedno praviš da je RPX za holdat?

Dtrader ::

spidi21 je izjavil:

Canya se počasi prebuja :)

Pismo, bom lahko izgubo pokril...

GodOfThunder ::

Ma kdo kaksno pozitivno mnenje,da si bo XRP se opomogel v kratkem?

Vazelin ::

Utk je že hudo visoko.

Dbix rock solid8-)

Utk je bil steal pri 100mi capa. Skoda ker jih mam sam 1000>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Pa smo povečali NEBL amount... 8h graf je pozitiven, BTC jebe naše alte, brez skrbi, hodl pa bo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jerry000 ::

Js sm se pa nekaj odločil (upam da bom zdržal). Včeraj nabavil RPX in LEND in bolj ko berem slo-tech slabše je (dilema za druge coine in trenutne). Rekel sem da kakšen mesec ne bom gledal slo-tech in grafe oziroma izključil kriptovalute. Po 1 mescu pogledam. Upam da mi uspe ker me še vedno firbec kako in kaj, ampak sedaj boli ko je vse rdeče in še na novo nabavil.
Se kdo pridruži :)?

Robi3 ::

Jerry000 je izjavil:

Js sm se pa nekaj odločil (upam da bom zdržal). Včeraj nabavil RPX in LEND in bolj ko berem slo-tech slabše je (dilema za druge coine in trenutne). Rekel sem da kakšen mesec ne bom gledal slo-tech in grafe oziroma izključil kriptovalute. Po 1 mescu pogledam. Upam da mi uspe ker me še vedno firbec kako in kaj, ampak sedaj boli ko je vse rdeče in še na novo nabavil.
Se kdo pridruži :)?


Bila moja novoletna zaobljuba, 5 dni kasneje že prvi trade v temu letu ...

Samuel ::

GodOfThunder je izjavil:

Ma kdo kaksno pozitivno mnenje,da si bo XRP se opomogel v kratkem?


support $1-$1.20
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Jerry000 ::

Robi3 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Js sm se pa nekaj odločil (upam da bom zdržal). Včeraj nabavil RPX in LEND in bolj ko berem slo-tech slabše je (dilema za druge coine in trenutne). Rekel sem da kakšen mesec ne bom gledal slo-tech in grafe oziroma izključil kriptovalute. Po 1 mescu pogledam. Upam da mi uspe ker me še vedno firbec kako in kaj, ampak sedaj boli ko je vse rdeče in še na novo nabavil.
Se kdo pridruži :)?


Bila moja novoletna zaobljuba, 5 dni kasneje že prvi trade v temu letu ...

Poznam :). Zato se pa želim malo prisilit (evo, že visim na tej temi) da neham na to temo gledat in just hold vsaj 1 mesec. Pa čakam še Matota če bo slučajno updejtal noobie guide da lahko naprej pošiljam za vse ki me sprašujejo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

ZeCHoW ::

ETH hodl al sodl? :O
^^

Jerry000 ::

Hold itq

Vazelin ::

Eth je gem za icote

Hud performancs stelarja in ripla

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

punisher10 ::

Mato989 je izjavil:

Pa smo povečali NEBL amount... 8h graf je pozitiven, BTC jebe naše alte, brez skrbi, hodl pa bo...


Obvezno naredim takoj

Vazelin ::

Damn dbc je kar spusil jaz pa pretvarjal del kcs :/
««
378 / 976
»»