» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
376 / 976
»»

ZeCHoW ::

Fantje do kam bo šel ETH v tej rasti, ki traja že nekaj dni?
^^

Bolivar ::

4knative je izjavil:

Fantje, slabi obeti:
https://cointelegraph.com/news/jpmorgan...

Bolj se osredotočajte na daily trade, ker long term bo kmalu šel po gobe v tej branži. Se mi je zdelo da je že čas. Nimamo kaj, dokler še traja dosti sreče!


krefi ::

gledam nebl in kr nemorm vrjet kako niha in z njim moje stanje :P
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

quietpanda ::

ZeCHoW je izjavil:

Fantje do kam bo šel ETH v tej rasti, ki traja že nekaj dni?

https://www.tradingview.com/chart/ETHUS...

RatedR ::

ZeCHoW je izjavil:

Fantje do kam bo šel ETH v tej rasti, ki traja že nekaj dni?

Jah na Redditu /ethtrader so kar optimisticni, seveda ker so ETH traderji valda ne verjet vsemu, optimizem pa se vseeno priporocam ker ima potencial.

Zeitgeist ::

GodOfThunder je izjavil:

ICON, anyone?

jaz sem za jurja kupil ko je bil 4.5$ in mislim holdat

PrihajaNodi ::

chavlji je izjavil:

Kako 100x? V ico si za 1 Neo (takrat 30EUR) dobil 1000 rpx, se pravi 1 je bil 0.03EUR, zdej je pa 0.3EUR. To je x10. Samo marketcap je že velik, to je res.

Kaj pa Deep onion? Marketcap je nizek. Extra private, ker temelji na thoru. Sicer je že imel lep skok, samo kater coin ga pa ni imel...


Kot se strinjava z Matom je kovancev preveč da bi tole prilezlo na 10 usd. Maksimalno 2 kar je ma več kot 100%. Če bi dal takrat v Burst ko sem ga tu omenjal bi 4x povečal profit (takrat je bil 0.2) danes se gunca na 0.10.

Zgodovina sprememb…

GodOfThunder ::

Jaz ga gledam sedaj, ko je 12usd...naj bi bil blazno prospektiven..

Vazelin ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Vazelin ICN prodal, zdaj pa soar and roar.

Nekaj pa res:D

Zeitgeist ::

Nodi a veš kdaj bi naj bil jutri tisti big ANN od Musicoina?

malo me čas tepe ker pičim za 14 dni v tujino pa nevem kako bo z internetom, da bi spremljal :)

PrihajaNodi ::

Zeitgeist je izjavil:

Nodi a veš kdaj bi naj bil jutri tisti big ANN od Musicoina?

malo me čas tepe ker pičim za 14 dni v tujino pa nevem kako bo z internetom, da bi spremljal :)



Pojma nimam, so pa špekulacije, da naj bi bodisi prišel na druge borze, se povezal s spotifyem....al se sam men zdi ali je tale forum res postal kot Kraken? Mi tistega polža meče ven, ko želim nekaj objaviti.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

lolnu bom, ko bo Iconomi 2mlrd capa:))

music coin ševedno N I Š T A :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

lolnu bom, ko bo Iconomi 2mlrd capa:))

music coin ševedno N I Š T A :D


Te pa ga prodaj.

4knative ::

Rihanna je podpisala z Musiccoinom za 400mio.

Jerry000 ::

Danes nabavil RPX in LEND. Hoping for the best. Mogoce sem prepozen z RPX, ampak grem na.bolj dolgorocno

Tac20 ::

možno da ste že omenili v katerem od postov, ampak vseeno če pride komu prav:

https://jbuty.com/how-to-get-crypto-cur...

kako nafilati podatke coinmarket capa v google documents, za lažji pregled, lahko tudi za zgodovino kličeš potem funkcijo itd. vse razloženo na linku.

4knative ::

Jerry000 dolgoročno v šitkojn? Zanimiva poteza. Koliko si lučil notri 5 eth?

PrihajaNodi ::

4knative je izjavil:

Jerry000 dolgoročno v šitkojn? Zanimiva poteza. Koliko si lučil notri 5 eth?


To pa je kiks.

chavlji ::

Meni se zdi, da imajo na tem kucoinu imajo same perspektivne kovance, ki kar rastejo?! Na Bittrex in Binance nekako ne zadanem pravih...

Pirepomfri ::

Kaj pravite za SNOV?

krefi ::

chavlji je izjavil:

Meni se zdi, da imajo na tem kucoinu imajo same perspektivne kovance, ki kar rastejo?! Na Bittrex in Binance nekako ne zadanem pravih...


nisi edini imam enak problem
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

GaS ::

Meni je Binance bolj pregleden in hitrejši vmesnik. Tale Kucoin včasih kar melje, potem ga pa še 2FA zmede..:)

PrihajaNodi ::

Do kam bo prišel sequence? 5 usd? Fantje, bitrex dela hitro in brez problemov. Pogledaš kojne, stagnacijo, statistiko, projekte pa ni vrag da ne zadaneš. Če pa daješ v tiste, ki so 100% napumpani pa jasno, da ne bo nič. GLD, Burst, SEequence so bili brez volumna pa poglejte kje so sedaj.

Zgodovina sprememb…

ramiz?! ::

a lahko mal bcpt napumpate na binancah ... da boste lahko več davkov plačal??
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Jerry000 ::

4knative je izjavil:

Jerry000 dolgoročno v šitkojn? Zanimiva poteza. Koliko si lučil notri 5 eth?

300€. Kaj pa ni shitcoin?

phuntaox ::

x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: phuntaox ()

orehek ::

PrihajaNodi je izjavil:

Do kam bo prišel sequence? 5 usd? Fantje, bitrex dela hitro in brez problemov. Pogledaš kojne, stagnacijo, statistiko, projekte pa ni vrag da ne zadaneš. Če pa daješ v tiste, ki so 100% napumpani pa jasno, da ne bo nič. GLD, Burst, SEequence so bili brez volumna pa poglejte kje so sedaj.


ne najdem od sequence spletne strani. Lahko prilepiš?

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

chavlji je izjavil:

Kako 100x? V ico si za 1 Neo (takrat 30EUR) dobil 1000 rpx, se pravi 1 je bil 0.03EUR, zdej je pa 0.3EUR. To je x10. Samo marketcap je že velik, to je res.

Kaj pa Deep onion? Marketcap je nizek. Extra private, ker temelji na thoru. Sicer je že imel lep skok, samo kater coin ga pa ni imel...


Kot se strinjava z Matom je kovancev preveč da bi tole prilezlo na 10 usd. Maksimalno 2 kar je ma več kot 100%. Če bi dal takrat v Burst ko sem ga tu omenjal bi 4x povečal profit (takrat je bil 0.2) danes se gunca na 0.10.


Ja, seveda je preveč... AMPAK, enako sem mislil za XRP in 2$ pa poglej kje je bil in je... pa circulating supply nas bolj zanima kot total overall... se pa načelno seveda strinjam 10$ za RPX bo senzacija... (spet sem enako mislil za 2$ XRP, to je treba poudarit vedno in povsod)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jaso ::

Kakšno mnenje o ENVION ICOtu?

CoreySteel ::

Če bo na koncu leta total market cap na 4000 miljard, bo tut XRP lahko 10$ :)
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

potem gremo vsi v penzijo, vsi hodlerji

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

CoreySteel ::

Se pravi, ti ne? :D :D
Twitter: @CoreySteel_

PrihajaNodi ::

orehek je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Do kam bo prišel sequence? 5 usd? Fantje, bitrex dela hitro in brez problemov. Pogledaš kojne, stagnacijo, statistiko, projekte pa ni vrag da ne zadaneš. Če pa daješ v tiste, ki so 100% napumpani pa jasno, da ne bo nič. GLD, Burst, SEequence so bili brez volumna pa poglejte kje so sedaj.


ne najdem od sequence spletne strani. Lahko prilepiš?


https://duality.solutions

anzezala ::

Kakšno je mnenje o latium/LATX ?

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

chavlji je izjavil:

Kako 100x? V ico si za 1 Neo (takrat 30EUR) dobil 1000 rpx, se pravi 1 je bil 0.03EUR, zdej je pa 0.3EUR. To je x10. Samo marketcap je že velik, to je res.

Kaj pa Deep onion? Marketcap je nizek. Extra private, ker temelji na thoru. Sicer je že imel lep skok, samo kater coin ga pa ni imel...


Kot se strinjava z Matom je kovancev preveč da bi tole prilezlo na 10 usd. Maksimalno 2 kar je ma več kot 100%. Če bi dal takrat v Burst ko sem ga tu omenjal bi 4x povečal profit (takrat je bil 0.2) danes se gunca na 0.10.


Ja, seveda je preveč... AMPAK, enako sem mislil za XRP in 2$ pa poglej kje je bil in je... pa circulating supply nas bolj zanima kot total overall... se pa načelno seveda strinjam 10$ za RPX bo senzacija... (spet sem enako mislil za 2$ XRP, to je treba poudarit vedno in povsod)



Prosim, da ne primerjaša Kriplov. Hvala

punisher10 ::

Pa saj ne rabi it na 10$ :)

Vazelin ::

CoreySteel je izjavil:

Se pravi, ti ne? :D :D

Sedaj sem hodler for life.:D Mam pokupljeno vse kar sem mislil, sedaj v ICOte, da premagam Mambo

jozerus ::

Zakaj nihče ne omenja QLC, zadnji teden x4
In ne občuti korekcije, kar leze pa leze...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jozerus ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Se pravi, ti ne? :D :D

Sedaj sem hodler for life.:D Mam pokupljeno vse kar sem mislil, sedaj v ICOte, da premagam Mambo



Prodaj že muwsic coin. Kere icote imaš?

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Se pravi, ti ne? :D :D

Sedaj sem hodler for life.:D Mam pokupljeno vse kar sem mislil, sedaj v ICOte, da premagam Mambo



Prodaj že muwsic coin. Kere icote imaš?

music je šel že... rabim za icote ;)

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Se pravi, ti ne? :D :D

Sedaj sem hodler for life.:D Mam pokupljeno vse kar sem mislil, sedaj v ICOte, da premagam Mambo



Prodaj že muwsic coin. Kere icote imaš?

music je šel že... rabim za icote ;)



Kul, to pomeni, da sedaj zraste.

CoreySteel ::

Vazelin je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Se pravi, ti ne? :D :D

Sedaj sem hodler for life.:D Mam pokupljeno vse kar sem mislil, sedaj v ICOte, da premagam Mambo


GL :)
Twitter: @CoreySteel_

A_A ::

zdaj pa nehajte pisat, da ne bom zjutraj porabil spet eno uro, da vse preberem :)) ln

Sirena ::

Jaz sem včeraj opoldne kupila DBIX (zagotovo sem dobila tule namig, pa ne vem, od koga - HVALA od srca) in je šel v 36 urah lepo počasi za 100% gor. Še vedno raste, zdaj pa ne vem, ali naj pred spanjem naštimam kak sell order ali raje ne:)
Vam in nam želim jutri zjutraj same zelene cifre!

cungalungaa ::

Mislim, da ko NEO prebije $130 lahko pričakujemo lepo rast.

Vazelin ::

Sirena je izjavil:

Jaz sem včeraj opoldne kupila DBIX (zagotovo sem dobila tule namig, pa ne vem, od koga - HVALA od srca) in je šel v 36 urah lepo počasi za 100% gor. Še vedno raste, zdaj pa ne vem, ali naj pred spanjem naštimam kak sell order ali raje ne:)
Vam in nam želim jutri zjutraj same zelene cifre!

Tukaj samo jaz shillam DBIX:D

Nodi si nabavil DBIX pri 10? :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

cungalungaa ::

Vazelin je izjavil:

Sirena je izjavil:

Jaz sem včeraj opoldne kupila DBIX (zagotovo sem dobila tule namig, pa ne vem, od koga - HVALA od srca) in je šel v 36 urah lepo počasi za 100% gor. Še vedno raste, zdaj pa ne vem, ali naj pred spanjem naštimam kak sell order ali raje ne:)
Vam in nam želim jutri zjutraj same zelene cifre!

Tukaj samo jaz shillam DBIX:D


Pa jaz :D

PrihajaNodi ::

Nodi si nabavil DBIX pri 10? :P


K....nism. Sem bil preveč len da bi se na te borze prijavljal. Pa nebl isto ne. Meh, bodo še šanse.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

chavlji je izjavil:

Kako 100x? V ico si za 1 Neo (takrat 30EUR) dobil 1000 rpx, se pravi 1 je bil 0.03EUR, zdej je pa 0.3EUR. To je x10. Samo marketcap je že velik, to je res.

Kaj pa Deep onion? Marketcap je nizek. Extra private, ker temelji na thoru. Sicer je že imel lep skok, samo kater coin ga pa ni imel...


Kot se strinjava z Matom je kovancev preveč da bi tole prilezlo na 10 usd. Maksimalno 2 kar je ma več kot 100%. Če bi dal takrat v Burst ko sem ga tu omenjal bi 4x povečal profit (takrat je bil 0.2) danes se gunca na 0.10.


Ja, seveda je preveč... AMPAK, enako sem mislil za XRP in 2$ pa poglej kje je bil in je... pa circulating supply nas bolj zanima kot total overall... se pa načelno seveda strinjam 10$ za RPX bo senzacija... (spet sem enako mislil za 2$ XRP, to je treba poudarit vedno in povsod)



Prosim, da ne primerjaša Kriplov. Hvala


Ne razumem zakaj ne... primerjam marketcape in supply... o tem smo se namreč pogovarjali, za razliko od XRPja je RPXova ideja dejansko uresničljiva, XRPjeva pa bolj mokre sanje... Ripple bo svoj net že mogoče prodal bankam, ampak nobena resna banka ne bo uporabljala XRPjev, medtem ko platforma za RPX uporabo je že semi aktivna, in čaka RPX integracijo, podpisana pa so zanimiva sodelovanja.

Skratka, XRP nad RPXom rešuje samo še dejstvo da tako BTC kot ETH imata zamašene transakcije in ozko grlo... LTC pa je dokaj drag in folk pač vzame XRP.

Ampak ja, vseeno RPX bo težko prišel do 10$... ampak jaz si ga želim bolj na 2€, torej okol 2,5$... več mi ni potrebno :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

mato: kako se je zbuditi, se greš kopat v toplice in vmes zraste portfoilo za eno Audi A5?:D

kurwa music raste hudo. prej pa nonstop pri 60ih:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
««
376 / 976
»»