» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
375 / 976
»»

4knative ::

Fantje, slabi obeti:
https://cointelegraph.com/news/jpmorgan...

Bolj se osredotočajte na daily trade, ker long term bo kmalu šel po gobe v tej branži. Se mi je zdelo da je že čas. Nimamo kaj, dokler še traja dosti sreče!

Zgodovina sprememb…

quietpanda ::

jerry2 je izjavil:

A to moram v dohodninsko napoved potem dati, ali pač trdim, da sem trgoval kot fizična oseba? Ali kaj moram narediti? S tem da je šlo čez leto, ravno ve se kaj je bilo od letos in kaj od lani, zdaj vse pada in sva zaključila s to "igro", prenevarna špekulacija je ta trg.

Ne vem, ne vem in ne vem, na žalost.
Vem pa, da lahko SPji uporabljamo en račun kot poslovni in zasebni. Tako imam jaz. Torej kupujem valuto tudi s tega računa. Kaj bodo naredili, ne vem. Če me pozovejo na plačilo davka, ga bom pač plačala. Treba je pogledati, kdaj zastarajo utaje davka in do takrat držati cca 40% prihodkov.
Je pa tako, da SPji moramo dati v dohodnino tudi obresti od bančnih računov (mogoče morajo tudi ostali, to ne vem). Torej dvomim, da bi davčna kar tako pustila, da dobivaš kaj več, če se že na centke obešajo.

firbec ::

Saso123 je izjavil:

firbec je izjavil:

Saso123 je izjavil:


naredi si account na coinbase, kjer sprejme viso, nato prenesi na kucoin:
če si za, uporabi moj invite:
https://www.coinbase.com/join/5a53a99dd...
https://www.kucoin.com/#/?r=7Qx1Rh

kolko pa je približno provizije pri nakazilu
1 VISA/Coinbase ?
2 Conibase/Kucoin ?


1. Visa/Coinbase je cca 3,8% (ni mal, ampak če ni druge opcije ... ),
2. Coinbase/Kucoin pa cca 0,38%


thx za pompoč, če bom, se na coinbase prijavim preko tebe

Zeitgeist ::

od kdaj pa je ta JP in dimon bebec relevantna oseba v kriptosvetu... po njegovih komentarjih se se bodo parim zatresle hlace pol pa je to to.


Nodi kdaj se začne muzika? FULL LOUD :) :) :)

Mato989 ::

gstevanic() je izjavil:

Pozdravljeni,

Kakšno mnenje imate o COSS? Ali je za pričakovati da bo vrednost kovanca dosegla vrednost KCS ali pa BNB?


Ne bo, dejansko je COSS starejši od Kucoina...

COSS je pase, ker ne znajo se it marketa in nimajo NEOta odzadaj... NEO in kucoin sta partnerja... to je eden glavnih razlogov za boom Kucoina... vrednost dividend je drugotnega pomena.

Zato COSS ne bo uspel, sploh pa ne v takih meri kot Kucoin

janig je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Torje če jaz kupim jutri dolarje, jih pojutrijšnjem prodam je to tudi dejavnost? Kdo je plačal davek od tega ker je to ponovil 3x :)

Zadeva je enostavna:
1. FURS bo ugotovil, da sluzite miljone s kripto trejdanje in bi rad pristavil svoj loncek
2. Zakonodaja se spremeni - kripto tokeni niso vec valute ampak property. Evo v USA
3. Placalo se bo davek na kapitalski dobicek


1. Če/ko bom služil milijone, in bo FURS to naredil bom prestavil rezidenstvo... v tem je fora.
2. Ne bom več rezident
3. Dobijo isto kot zdaj, zgubi država še davek.

Kdaj se bodo naučili lol :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

gstevanic() je izjavil:

Pozdravljeni,

Kakšno mnenje imate o COSS? Ali je za pričakovati da bo vrednost kovanca dosegla vrednost KCS ali pa BNB?


Ne bo, dejansko je COSS starejši od Kucoina...

COSS je pase, ker ne znajo se it marketa in nimajo NEOta odzadaj... NEO in kucoin sta partnerja... to je eden glavnih razlogov za boom Kucoina... vrednost dividend je drugotnega pomena.

Zato COSS ne bo uspel, sploh pa ne v takih meri kot Kucoin



Tnx za tole obširno razlago mi ni treba vsega brat...

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

gstevanic() je izjavil:

Pozdravljeni,

Kakšno mnenje imate o COSS? Ali je za pričakovati da bo vrednost kovanca dosegla vrednost KCS ali pa BNB?


Ne bo, dejansko je COSS starejši od Kucoina...

COSS je pase, ker ne znajo se it marketa in nimajo NEOta odzadaj... NEO in kucoin sta partnerja... to je eden glavnih razlogov za boom Kucoina... vrednost dividend je drugotnega pomena.

Zato COSS ne bo uspel, sploh pa ne v takih meri kot Kucoin



Tnx za tole obširno razlago mi ni treba vsega brat...


Sem dobo feeling kot da je bila replika polna sarkazma :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

timtom ::

Čer. Eno vprašanje: na Kucoinu sem nakazal BTC na USDT in sedaj nikakor ne pridem do tega ˝denarja˝, ker sem ne vem kako, spregledal tole:

1. The deposit transaction will be automatic, and the USDT transfer will need to be confirmed by the entire USDT network, and your USDT will be automatically deposited to your account after 3 confirmation.
2. This address is the only one you can use on your own, and you can do multiple recharging at the same time.
3. The address is not allowed to deposit other assets other than USDT, and any other asset deposit will not be recovered

- je še kakšna možnost, da pridem do tega zneska? V blokchainu ga vidim, to je pa tudi to. :-)

jerry2 ::

quietpanda je izjavil:

jerry2 je izjavil:

A to moram v dohodninsko napoved potem dati, ali pač trdim, da sem trgoval kot fizična oseba? Ali kaj moram narediti? S tem da je šlo čez leto, ravno ve se kaj je bilo od letos in kaj od lani, zdaj vse pada in sva zaključila s to "igro", prenevarna špekulacija je ta trg.

Ne vem, ne vem in ne vem, na žalost.
Vem pa, da lahko SPji uporabljamo en račun kot poslovni in zasebni. Tako imam jaz. Torej kupujem valuto tudi s tega računa. Kaj bodo naredili, ne vem. Če me pozovejo na plačilo davka, ga bom pač plačala. Treba je pogledati, kdaj zastarajo utaje davka in do takrat držati cca 40% prihodkov.
Je pa tako, da SPji moramo dati v dohodnino tudi obresti od bančnih računov (mogoče morajo tudi ostali, to ne vem). Torej dvomim, da bi davčna kar tako pustila, da dobivaš kaj več, če se že na centke obešajo.


Aja, tega o enem računu nisem niti vedel, jaz ima poseben račun za s.p.

A davek je 40%? Ja, obresti imajo vsi obdavčene, vsaj nad 1000 EURO se mi zdi.
tom & jerry

Mato989 ::

A mi lahko nekdo pove, na kaj je davek 40%?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Dtrader ::

Mato989 je izjavil:

A mi lahko nekdo pove, na kaj je davek 40%?

Na neumnost!

janig ::

quietpanda je izjavil:

jerry2 je izjavil:

A to moram v dohodninsko napoved potem dati, ali pač trdim, da sem trgoval kot fizična oseba? Ali kaj moram narediti? S tem da je šlo čez leto, ravno ve se kaj je bilo od letos in kaj od lani, zdaj vse pada in sva zaključila s to "igro", prenevarna špekulacija je ta trg.

Ne vem, ne vem in ne vem, na žalost.
Vem pa, da lahko SPji uporabljamo en račun kot poslovni in zasebni. Tako imam jaz. Torej kupujem valuto tudi s tega računa. Kaj bodo naredili, ne vem. Če me pozovejo na plačilo davka, ga bom pač plačala. Treba je pogledati, kdaj zastarajo utaje davka in do takrat držati cca 40% prihodkov.
Je pa tako, da SPji moramo dati v dohodnino tudi obresti od bančnih računov (mogoče morajo tudi ostali, to ne vem). Torej dvomim, da bi davčna kar tako pustila, da dobivaš kaj več, če se že na centke obešajo.

Ceprav uporabljas samo en bancni racun, je dejavnost S.P-ja se vedno locena in lahko na ta TRR dobivas prilive, kot fizicna oseba. Ce bi pod dejavnost S.P-ja imela "kripto trejdanje" potem bi se ti prilivi sli na S.P.
Vsaj tako semizdi :) Ker sluzite milijone, bi bilo pametno, da najamete davcnega svetovalca :)

firbec ::

CleanPower ::

Best way to get FIAT out of binance/kucoin is...?

4knative ::

Odvetnika in davčnega svetovalca rabiš vazelin. Si slišal? Daj si na stran enih 8 btcjev za kakega Matoza. :))

Mato989 ::

Vazelin bo dobil vrnjeno dohodnino ker je vse coine pred pumpom prodal :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Samuel ::

quietpanda je izjavil:

Pri originalnem vprašanju se je šlo za to, ali oseba, ki ima SP, lahko sploh trejda kot fizična oseba, ali pa avtomatično mora šteti to kot dejavnost, tudi če kupi kripto samo enkrat. Jaz tega odgovora ne na FURSu ne pri davčnem svetovalcu nisem našla za zdaj.


Tole kar počnejo sedaj nekateri na FURSu pade na sodišču. Če ne na našem, pa na evropskem.

Sam sicer nisem trejderski manijak, ampak vem, kako pušijo banke pri švicarskih posojilih, pa imajo top notch odvetnike (kao niso dovolj jasno opozarjale na rizik). FURS v svojem dopisu:
http://www.fu.gov.si/fileadmin/Internet...

jasno napiše, da se od dobička iz kapitala, ki ga fizična oseba dosega s prodajanjem virtualnih valut, ne plača dohodnina. Nikjer pa ne razloži koliko trejdev mora nekdo napraviti, da se to šteje pod dejavnost. To ni nikjer napisano. Imeli so pa dovolj časa, da zadeve razložijo na dolgo in široko.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

diham_eter ::

se že kaj ve, kam damo dinare danes čez noč? ali pustimo kar v RPX / DBC?

Mato989 ::

Samuel je izjavil:

quietpanda je izjavil:

Pri originalnem vprašanju se je šlo za to, ali oseba, ki ima SP, lahko sploh trejda kot fizična oseba, ali pa avtomatično mora šteti to kot dejavnost, tudi če kupi kripto samo enkrat. Jaz tega odgovora ne na FURSu ne pri davčnem svetovalcu nisem našla za zdaj.


Tole kar počnejo sedaj nekateri na FURSu pade na sodišču. Če ne na našem, pa na evropskem.

Sam sicer nisem trejderski manijak, ampak vem, kako pušijo banke pri švicarskih posojilih, pa imajo top notch odvetnike (kao niso dovolj jasno opozarjale na rizik). FURS v svojem dopisu:
http://www.fu.gov.si/fileadmin/Internet...

jasno napiše, da se od dobička iz kapitala, ki ga fizična oseba dosega s prodajanjem virtualnih valut, ne plača dohodnina. Nikjer pa ne razloži koliko trejdev mora nekdo napraviti, da se to šteje pod dejavnost. To ni nikjer napisano. Imeli so pa dovolj časa, da zadeve razložijo na dolgo in široko.


To je jasno... in kripto milijonarji bodo šli do konca, ker je denar itak padel iz lufta... niso to ene branjevke ki ne znajo uporabljat googla :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GaS ::

Dacarje na stran; jaz sem se tekom dneva ustrasil za DBC (rookie mistake) in potegnil ven, prakticno brez dobicka. Kaksnen predlog za cez noc, ce se pridruzim kolegu, ki diha eter?

edit: ima kdo v UTK?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GaS ()

anzezala ::

Nisem bral toliko nazaj ko je bilo ziher govoroa o tem. Kakšno je mnenje za trx. še hodl ali prodat čim prej?

jizzer ::

Čimprej prodat.

Mato989 ::

GaS je izjavil:

Dacarje na stran; jaz sem se tekom dneva ustrasil za DBC (rookie mistake) in potegnil ven, prakticno brez dobicka. Kaksnen predlog za cez noc, ce se pridruzim kolegu, ki diha eter?

edit: ima kdo v UTK?


Pa zakaj weak handate? :) Ni mi jasno... vi pi NEBLe prodali že 4x ko so padli za 5-14$... res mi ni jasno.

Jaz imam v UTK... ene 50€... že "pamtiveka" :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Neon87 ::

APPC čez noč?

jizzer ::

Mato989 je izjavil:

GaS je izjavil:

Dacarje na stran; jaz sem se tekom dneva ustrasil za DBC (rookie mistake) in potegnil ven, prakticno brez dobicka. Kaksnen predlog za cez noc, ce se pridruzim kolegu, ki diha eter?

edit: ima kdo v UTK?


Pa zakaj weak handate? :) Ni mi jasno... vi pi NEBLe prodali že 4x ko so padli za 5-14$... res mi ni jasno.


Pa maš kaki recept/idejo za fixanje tega? ;((

Samuel ::

Mato989 je izjavil:

To je jasno... in kripto milijonarji bodo šli do konca, ker je denar itak padel iz lufta... niso to ene branjevke ki ne znajo uporabljat googla :P


Itak, saj ni problem plačat odvetnike za par deset jurjev ane. Se nas zbere nekaj, pa jih dobimo tudi iz tujine za par 100k € če bo treba.

Da ne govorim o denarju, ki se ga bo še naredilo v naslednjih letih. Kar predstavljajte si BTC na $100k, pa da strejdaš par 0.1 BTC v enem dnevu.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

quietpanda ::

Bom kar vse zaobjela:

40% je kar ena številka, ki smo jo začeli uporabljati. Nima veze z ničimer.

Obresti od bančnih računov so vse obdavčene, tudi če si na svoj NLB račun dobil 50 centov obresti za leto, jih moraš dati v obračun SPja.

Davčni svetovalci in FURS nimajo pojma, zato jih noben ne rabi.

Razidence pa ne bom menjala, ker sem komaj dobila slovensko državljanstvo. Ne da se mi. :)

Upam pa, da gremo na koncu s temi profiti čez brez prevelikih težav z davki.

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

Vazelin ICN prodal, zdaj pa soar and roar.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

punisher10 ::

No, zdaj pa naj nekdo pove, ki je do sedaj naredil nekaj takega ali se je kaj zgodilo...Zaslužil sem 10k, ki si jih bom izplačal prek Bitstampa na TRR (nisem jih, samo primer :) )...kaj se zgodi? :)

Zgodovina sprememb…

J.McLane ::

Za obdavčitve obstaja svoja tema in jo nadaljujte tam:
Obdavčitev kripovalut - kako spraviti na minimum?
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

boro10 ::

punisher10 je izjavil:

No, zdaj pa naj nekdo pove, ki je do sedaj naredil nekaj takega ali se je kaj zgodilo...Zaslužil sem 10k, ki si jih bom izplačal prek Bitstampa na TRR...kaj se zgodi? :)


Čestitam :)
Pozdrav

Bolivar ::

Samuel je izjavil:

Mato989 je izjavil:

To je jasno... in kripto milijonarji bodo šli do konca, ker je denar itak padel iz lufta... niso to ene branjevke ki ne znajo uporabljat googla :P


Itak, saj ni problem plačat odvetnike za par deset jurjev ane. Se nas zbere nekaj, pa jih dobimo tudi iz tujine za par 100k € če bo treba.

Da ne govorim o denarju, ki se ga bo še naredilo v naslednjih letih. Kar predstavljajte si BTC na $100k, pa da strejdaš par 0.1 BTC v enem dnevu.


:)):)):)) če bodo big bojsi rekel, da bo treba plačat boš mogu plačat pa če ti v odvetnike vržeš miljarde.

ramiz?! ::

punisher10 je izjavil:

No, zdaj pa naj nekdo pove, ki je do sedaj naredil nekaj takega ali se je kaj zgodilo...Zaslužil sem 10k, ki si jih bom izplačal prek Bitstampa na TRR (nisem jih, samo primer :) )...kaj se zgodi? :)

kaj pa naj bi se zgodilo?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

punisher10 ::

ramiz?! je izjavil:

punisher10 je izjavil:

No, zdaj pa naj nekdo pove, ki je do sedaj naredil nekaj takega ali se je kaj zgodilo...Zaslužil sem 10k, ki si jih bom izplačal prek Bitstampa na TRR (nisem jih, samo primer :) )...kaj se zgodi? :)

kaj pa naj bi se zgodilo?

Glede plačila davka mislim...ampak pustimo, ker obstaja druga tema za to

jernejl ::

Nikjer pa ne razloži koliko trejdev mora nekdo napraviti, da se to šteje pod dejavnost. To ni nikjer napisano. Imeli so pa dovolj časa, da zadeve razložijo na dolgo in široko.

V zakonu o dohodnini je neka splošna opredelitev:
Za dohodek iz dejavnosti se šteje dohodek, dosežen z neodvisnim samostojnim opravljanjem dejavnosti, ne glede na namen in rezultat opravljanja dejavnosti. Opravljanje dejavnosti pomeni opravljanje vsake podjetniške, kmetijske ali gozdarske dejavnosti, poklicne dejavnosti ali druge neodvisne samostojne dejavnosti, vključno z izkoriščanjem premoženja in premoženjskih pravic.

In davke na podlagi tega furs tudi "veselo" izreka, npr. preprodajalcem nepremičnin ali rabljenih vozil. Okoliščine se ugotavljajo od primera do primera. Sodna praksa ima kar precej takih primerov, med drugim je denimo pomembno tudi število opravljenih transakcij.
Podjetniška dejavnost je po ZGD-1 tista dejavnost, ki se opravlja na trgu zaradi pridobivanja dobička (drugi odstavek 3. člena ZGD-1). V smislu 46. člena ZDoh-2 opravljanje dejavnosti pomeni opravljanje vsake podjetniške, kmetijske ali gozdarske dejavnosti, poklicne dejavnosti ali druge neodvisne samostojne dejavnosti, ne glede na namen in rezultat opravljanja dejavnosti. Glede na sodno prakso je za kvalifikacijo podjetniške dejavnosti po ZDoh-2 odločilno ali se opravlja na trgu ali za trg (glej sklep Vrhovnega sodišča RS X Ips 10/2013 z dne 5. 2. 2015, točka 11). Iz sodne prakse Vrhovnega sodišča RS tudi izhaja, da mora biti ločevanje med podjetniško in zasebno sfero istega posameznika utemeljeno z objektivnimi okoliščinami, ki morajo razkriti v kakšnem svojstvu posameznik objektivno deluje. Tako je med drugim mogoče opravljanje podjetniške dejavnosti razpoznati tudi iz okoliščin, kot je npr. veliko število opravljenih transakcij, ki jih opravi posameznik, ki sicer nima registrirane dejavnosti (glej sodbo Vrhovnega sodišča RS X Ips 1542/2006 z dne 27. 5. 2010).

punisher10 ::

Mater, a se bo RPX premaknil kam...vsaj za par $ :))

Mato989 ::

jernejl je izjavil:

Nikjer pa ne razloži koliko trejdev mora nekdo napraviti, da se to šteje pod dejavnost. To ni nikjer napisano. Imeli so pa dovolj časa, da zadeve razložijo na dolgo in široko.

V zakonu o dohodnini je neka splošna opredelitev:
Za dohodek iz dejavnosti se šteje dohodek, dosežen z neodvisnim samostojnim opravljanjem dejavnosti, ne glede na namen in rezultat opravljanja dejavnosti. Opravljanje dejavnosti pomeni opravljanje vsake podjetniške, kmetijske ali gozdarske dejavnosti, poklicne dejavnosti ali druge neodvisne samostojne dejavnosti, vključno z izkoriščanjem premoženja in premoženjskih pravic.

In davke na podlagi tega furs tudi "veselo" izreka, npr. preprodajalcem nepremičnin ali rabljenih vozil. Okoliščine se ugotavljajo od primera do primera. Sodna praksa ima kar precej takih primerov, med drugim je denimo pomembno tudi število opravljenih transakcij.
Podjetniška dejavnost je po ZGD-1 tista dejavnost, ki se opravlja na trgu zaradi pridobivanja dobička (drugi odstavek 3. člena ZGD-1). V smislu 46. člena ZDoh-2 opravljanje dejavnosti pomeni opravljanje vsake podjetniške, kmetijske ali gozdarske dejavnosti, poklicne dejavnosti ali druge neodvisne samostojne dejavnosti, ne glede na namen in rezultat opravljanja dejavnosti. Glede na sodno prakso je za kvalifikacijo podjetniške dejavnosti po ZDoh-2 odločilno ali se opravlja na trgu ali za trg (glej sklep Vrhovnega sodišča RS X Ips 10/2013 z dne 5. 2. 2015, točka 11). Iz sodne prakse Vrhovnega sodišča RS tudi izhaja, da mora biti ločevanje med podjetniško in zasebno sfero istega posameznika utemeljeno z objektivnimi okoliščinami, ki morajo razkriti v kakšnem svojstvu posameznik objektivno deluje. Tako je med drugim mogoče opravljanje podjetniške dejavnosti razpoznati tudi iz okoliščin, kot je npr. veliko število opravljenih transakcij, ki jih opravi posameznik, ki sicer nima registrirane dejavnosti (glej sodbo Vrhovnega sodišča RS X Ips 1542/2006 z dne 27. 5. 2010).


Koliko je to "veliko število opravljenih transakcij"

Saj pravim, nikjer ni nobene cifre!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ramiz?! ::

Pa kaj so vas zdej začel te davki tolk motit? 98% od vas ne služi popolnoma nič s kriptovalutami, pa se na te davke, ki zaenkrat sploh niso relavantni, obešate kot da bi si radi po par 10k€ dol z borz snel ... folk misli, da bo šel FURS kr po tel. imeniku in klical na dom, da je vaša sestra pozabila prijavit davek od petih bitkojnov na bitstampu in naj se zglasi na dobu? ... dejte no, pa še tema ima naslov špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

chavlji ::

Točno to. To so sweet problems. Najprej je treba konkretno zaslužit :)

GodOfThunder ::

Nisem spremljal foruma zadnjih par stvari, ampak a lahko nekdo samo pripomne, če se mi še splača vložit v ICX ICON?

jernejl ::

Saj pravim, nikjer ni nobene cifre!

Ja, ampak sodišče je reklo da mora plačati davek, med drugim zaradi "velikega števila opravljenih transakcij".
Jaz ne bi kaj preveč pričakoval, da bo pri trgovanju s kriptovalutami specifikacija kaj bolj natančno kvantificirana kot je za vse ostale primere.

PrihajaNodi ::

punisher10 je izjavil:

Mater, a se bo RPX premaknil kam...vsaj za par $ :))



Kaj pričakuješ od kovanca, ki je že 100x napumpan?

kingsix ::

Da nebo kdo skočil na DGD na binancah...Pump and dump je.

GaS ::

+1 ramiz

Z davki se bo tista peščica srečnih špekulantov ukvarjala takrat, ko bodo dejansko dorečeni in uzakonjeni. Do takrat se pa "špilajmo".

Nisem zasledil; UTK ima kdo? DBC in RPX sta še aktualna (čeprav sem šel ven)?

chavlji ::

Kako 100x? V ico si za 1 Neo (takrat 30€) dobil 1000 rpx, se pravi 1 je bil 0.03€, zdej je pa 0.3€. To je x10. Samo marketcap je že velik, to je res.

Kaj pa Deep onion? Marketcap je nizek. Extra private, ker temelji na thoru. Sicer je že imel lep skok, samo kater coin ga pa ni imel...

GodOfThunder ::

ICON, anyone?

punisher10 ::

Kaj pa UFR? Res da je na usrani Cryptopii..

Backup22 ::

Kaj pa pravite BAT, ZRX, FUN, MANA, SPANK in TNB, ki so danes prišli na Bitfinex?
//

RatedR ::

4knative je izjavil:

Fantje, slabi obeti:
https://cointelegraph.com/news/jpmorgan...

Bolj se osredotočajte na daily trade, ker long term bo kmalu šel po gobe v tej branži. Se mi je zdelo da je že čas. Nimamo kaj, dokler še traja dosti sreče!

Pff židje pokvarjeni so.

Mato989 ::

RatedR je izjavil:

4knative je izjavil:

Fantje, slabi obeti:
https://cointelegraph.com/news/jpmorgan...

Bolj se osredotočajte na daily trade, ker long term bo kmalu šel po gobe v tej branži. Se mi je zdelo da je že čas. Nimamo kaj, dokler še traja dosti sreče!

Pff židje pokvarjeni so.


A to je tisti tip, ki se je vgriznil v jezik?

https://www.crowdfundinsider.com/2017/1...

Ja, on pa je kredibilen.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
375 / 976
»»