» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
372 / 976
»»

alba ::

Družba,

čisto začetniško vprašanje. Uporabljam Binance. Zanima pa me:
Hipotetično: Imam ENG. Čez noč nastavim, da mi avtomatsko proda po neki ceni. Se pretvori v BTC. Zaslužek 500 €. Kaj pa, če potem BTC pade za teh 500 €? Potem je bil ves "trud" pri ENG zaman?

LpA

Drum66 ::

Pozdravljeni.
Mi lahko kdo od poznavalcev obrazloži kaj se je zgodilo z IGNIS včeraj. Volume (24h) dvig za 2 mil $.
In seveda kaj lahko to pomeni. Nakup?

Hvala
lp

juroz ::

alba je izjavil:

Družba,

čisto začetniško vprašanje. Uporabljam Binance. Zanima pa me:
Hipotetično: Imam ENG. Čez noč nastavim, da mi avtomatsko proda po neki ceni. Se pretvori v BTC. Zaslužek 500 €. Kaj pa, če potem BTC pade za teh 500 €? Potem je bil ves "trud" pri ENG zaman?

LpA

zakaj?
še vedno imaš več BTCja kot prej, kajne?

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jutri naj bi music coin prišel na binance.

source?

https://twitter.com/musicoins/status/94...

b-marko ::

Vidim, da gre enim ze prav dobro le tako naprej! :) jaz pa zamujam lepe priloznosti, ker mi se kr po 3eh tednih niso potrdili racun na bitstampu :( kaksen predlog kam nalozit denar, ki je primerljiv z bitstamp ali se boljsi in da ni treba tako dolgo cakat in majo nizek fee? Hvala vsem dobrim dusam za odgovor :)

PrihajaNodi ::

b-marko je izjavil:

Vidim, da gre enim ze prav dobro le tako naprej! :) jaz pa zamujam lepe priloznosti, ker mi se kr po 3eh tednih niso potrdili racun na bitstampu :( kaksen predlog kam nalozit denar, ki je primerljiv z bitstamp ali se boljsi in da ni treba tako dolgo cakat in majo nizek fee? Hvala vsem dobrim dusam za odgovor :)



BITREX, KUCOIN

alba ::

juroz je izjavil:

alba je izjavil:

Družba,

čisto začetniško vprašanje. Uporabljam Binance. Zanima pa me:
Hipotetično: Imam ENG. Čez noč nastavim, da mi avtomatsko proda po neki ceni. Se pretvori v BTC. Zaslužek 500 €. Kaj pa, če potem BTC pade za teh 500 €? Potem je bil ves "trud" pri ENG zaman?

LpA

zakaj?
še vedno imaš več BTCja kot prej, kajne?



Seveda je več BTCja ampak če cena tega pade? Vse ENG prodam in dobim 1 BTC, katerega cena je tisti trenutek npr. 15.000 €. Zjutraj, ko pogledam pa svoje stanje pa je recimo 1 BTC vreden 7.500 €. Kaj mi potem koristi več BTCja/jev?

Tarzan ::

b-marko je izjavil:

Vidim, da gre enim ze prav dobro le tako naprej! :) jaz pa zamujam lepe priloznosti, ker mi se kr po 3eh tednih niso potrdili racun na bitstampu :( kaksen predlog kam nalozit denar, ki je primerljiv z bitstamp ali se boljsi in da ni treba tako dolgo cakat in majo nizek fee? Hvala vsem dobrim dusam za odgovor :)

Trenutno sem najbolj zadovoljen s Kucoin borzo, Bittrex je tudi v redu. Wex sem spraznil, kar sem imel gor še iz časa BTC-e. Bitstamp pa zadnje čase tudi bolj malo trgujem.

PrihajaNodi ::

Vazelin, da ne bo šit kojn music tisti, ki bi ti lahko prinesel penzijo:))

Rešpetlin ::

@b-marko: Coinbase/GDAX in potem Binance, Kucoin.

Če ti verifikacija na prvih dveh ne potegne, uporabi njihov mobile app.

_ally_ ::

PrihajaNodi je izjavil:

b-marko je izjavil:

Vidim, da gre enim ze prav dobro le tako naprej! :) jaz pa zamujam lepe priloznosti, ker mi se kr po 3eh tednih niso potrdili racun na bitstampu :( kaksen predlog kam nalozit denar, ki je primerljiv z bitstamp ali se boljsi in da ni treba tako dolgo cakat in majo nizek fee? Hvala vsem dobrim dusam za odgovor :)



BITREX, KUCOIN


Bittrex ima (žal) zaprte registracije

4knative ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin, da ne bo šit kojn music tisti, ki bi ti lahko prinesel penzijo:))

Groziš in vabiš v piramido?

PrihajaNodi ::

4knative je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin, da ne bo šit kojn music tisti, ki bi ti lahko prinesel penzijo:))

Groziš in vabiš v piramido?


Haha, bognedaj da ne. Itak je pa vse piramida.

Zgodovina sprememb…

4knative ::

Šala. Ampak tale je že napumpan x15 odkar si ga ti kupil. Tako da nevem kaj upaš da bo še novih x15?

PrihajaNodi ::

4knative je izjavil:

Šala. Ampak tale je že napumpan x15 odkar si ga ti kupil. Tako da nevem kaj upaš da bo še novih x15?



Vsak coin na rexu je napumpan. Novih pa od enigme ni.

kingsix ::

kingsix je izjavil:

Prodal NEBL pri ETH 0.055 ... lep profit. Če bo šlo dol pod 0.048 pa re-entry.


Kupil nazaj isto količino na 0,0455. S profitom v ETH za eno slo plačo. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

forplan ::

Imam eno vprašanje glede thekey ico

Nevem toliko sem prebral da sem čisto zmešan.

Se pravi denarnica od https://neotracker.io ki so nam predlagali in potem vppisali v kyc ni OK.

Katarea je potem v redu? Nekaj berem NEO GUI in kaj je to? a to https://github.com/neo-project/neo-gui/releases Kaj si naj s tem pomagam?

Mi lahko nekdo da link do denarnice ki je ok.
da se strinjam

mojanina ::

Kaj mi lahko poveste o WCX žetonih.
Kdo je kaj seznanjen. Registriranih je že 1,3 milj ljudi.

PrihajaNodi ::

4knative je izjavil:

Šala. Ampak tale je že napumpan x15 odkar si ga ti kupil. Tako da nevem kaj upaš da bo še novih x15?



p.s. to sem si rekel tudi za DBIX, NEBLIO, fuc.... nazaj na enako vrednost itak enkrat pride sam čakat morš.

jaztud ::

Eno hitro vprašanje, prosssssiiim!! Cryptopia: ali imajo določen kak minimalni znesek s katerim moraš trgovat (npr kot kraken 0,002BTC če hočeš z BTC drug coin kupit)?

jernejl ::

jaztud je izjavil:

Eno hitro vprašanje, prosssssiiim!! Cryptopia: ali imajo določen kak minimalni znesek s katerim moraš trgovat (npr kot kraken 0,002BTC če hočeš z BTC drug coin kupit)?

0,0005 btc

Gemblerka ::

Par vprašanj glede KeyICo-ta. Na KYC sem se pravkar registrirala, koliko časa traja potrditev?

Na KYC pa pošljem NEO-te šele, ko se ICO začne (torej 1.2.) oz. koliko časa je potem za poslat?

jaztud ::

jernejl je izjavil:

jaztud je izjavil:

Eno hitro vprašanje, prosssssiiim!! Cryptopia: ali imajo določen kak minimalni znesek s katerim moraš trgovat (npr kot kraken 0,002BTC če hočeš z BTC drug coin kupit)?

0,0005 btc

Hvala! Mogoče veš kje je za ostale valute seznam ga iščem pa ne najdem... kaj se mi najbolj splača gor poslat za prvič na cryptopii in koliko je treba, da lahko karkoli delaš pol..? Pri BTC je prevelik fee

Neon87 ::

Ali kupit XRB takoj ko pride na binance? Kako je ponavadi ob vstopu coina na borzo? Le-ta hitro naraste in potem hitro pade..?

velikan ::

Gemblerka je izjavil:

Par vprašanj glede KeyICo-ta. Na KYC sem se pravkar registrirala, koliko časa traja potrditev?

Na KYC pa pošljem NEO-te šele, ko se ICO začne (torej 1.2.) oz. koliko časa je potem za poslat?


3-4dni
ti bodo poslali naslov kamor jih boš poslala ( tukaj pazi da jih pošlješ iz denarnice saj v nasprotnem primeru nimajo tvoje denarnice in bo tokene dobla borza)
https://www.kucoin.com/#/?r=1he8b

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: velikan ()

Gemblerka ::

velikan je izjavil:

Gemblerka je izjavil:

Par vprašanj glede KeyICo-ta. Na KYC sem se pravkar registrirala, koliko časa traja potrditev?

Na KYC pa pošljem NEO-te šele, ko se ICO začne (torej 1.2.) oz. koliko časa je potem za poslat?


3-4dni
ti bodo poslali naslov kamor jih boš poslala


Je pa start ICO-ta 1.2.? Samo preverjam 8-)

iggy ::

Je kdo poizkusil srečo z DENT coinom, izgleda obetajoče, sem vložil malce drobiža.

Also, kaj pravite na to da naredimo channel na discordu, da bo malce olajšano tole zamudno brklanje po forumu?
Hey, you're fat!

PrihajaNodi ::

iggy je izjavil:

Je kdo poizkusil srečo z DENT coinom, izgleda obetajoče, sem vložil malce drobiža.

Also, kaj pravite na to da naredimo channel na discordu, da bo malce olajšano tole zamudno brklanje po forumu?


Kdaj sem ga ze jaz omeni tu gor...tole je slo vsaj 100x ze gor

mojanina ::

Nodi lahko odgovoriš.

Kaj mi lahko poveste o WCX žetonih.
Kdo je kaj seznanjen. Registriranih je že 1,3 milj ljudi.

Vazelin ::

Da vidmo če lahko music shitcoin prehiti po vrednosti spotyfi:))

Zeitgeist ::

nodi zdaj bom kupil za 200$ music coina in cakal. be aware

"I don't know who you are. I don't know what you want. If you are looking for ransom I can tell you I don't have money, but what I do have are a very particular set of skills. Skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you let my daughter go now that'll be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you, but if you don't, I will look for you, I will find you and I will kill you."

:P

psytoma ::

SEQ 100% pump

Jaki-1 ::

Gemblerka je izjavil:

velikan je izjavil:

Gemblerka je izjavil:

Par vprašanj glede KeyICo-ta. Na KYC sem se pravkar registrirala, koliko časa traja potrditev?

Na KYC pa pošljem NEO-te šele, ko se ICO začne (torej 1.2.) oz. koliko časa je potem za poslat?


3-4dni
ti bodo poslali naslov kamor jih boš poslala


Je pa start ICO-ta 1.2.? Samo preverjam 8-)

Ja.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

ramiz?! ::

Ajde, v kaj nej 500$ na binance vržem?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

PrihajaNodi ::

psytoma je izjavil:

SEQ 100% pump



:)):|SEM GA OMENIL DANES. KUL. 500 v njem, dobro da si me spomnil. Kupil sem ga za 67:) dbest.

Zgodovina sprememb…

NonPlusUltra ::

alba je izjavil:

juroz je izjavil:

alba je izjavil:

Družba,

čisto začetniško vprašanje. Uporabljam Binance. Zanima pa me:
Hipotetično: Imam ENG. Čez noč nastavim, da mi avtomatsko proda po neki ceni. Se pretvori v BTC. Zaslužek 500 €. Kaj pa, če potem BTC pade za teh 500 €? Potem je bil ves "trud" pri ENG zaman?

LpA

zakaj?
še vedno imaš več BTCja kot prej, kajne?



Seveda je več BTCja ampak če cena tega pade? Vse ENG prodam in dobim 1 BTC, katerega cena je tisti trenutek npr. 15.000 €. Zjutraj, ko pogledam pa svoje stanje pa je recimo 1 BTC vreden 7.500 €. Kaj mi potem koristi več BTCja/jev?

Potem pač čakaš in upaš, da BTC cena spet zraste. Ali ga investiraš drugam in upaš na dobiček.
špekulirati: preračunljivo ravnati v upanju na dobiček, uspeh
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

PrihajaNodi ::

dej vazelin že prodaj ta music coin da še tam malo pokasiram...

PrihajaNodi ::

Zeitgeist je izjavil:

nodi zdaj bom kupil za 200$ music coina in cakal. be aware

"I don't know who you are. I don't know what you want. If you are looking for ransom I can tell you I don't have money, but what I do have are a very particular set of skills. Skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you let my daughter go now that'll be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you, but if you don't, I will look for you, I will find you and I will kill you."

:P


a to je žepnina? Kaj če mama zve da davaš v kojne?

punisher10 ::

kaj pravte UTRUST?

Nebomgabiksa ::

XLR? Je že odšel...
TFL?
VIB?

Ali kdo uporablja kakšen pogram/app za nove coine v menjalnicah?
Npr https://itunes.apple.com/us/app/crypto-...

Zgodovina sprememb…

Zeitgeist ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

nodi zdaj bom kupil za 200$ music coina in cakal. be aware

"I don't know who you are. I don't know what you want. If you are looking for ransom I can tell you I don't have money, but what I do have are a very particular set of skills. Skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you let my daughter go now that'll be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you, but if you don't, I will look for you, I will find you and I will kill you."

:P


a to je žepnina? Kaj če mama zve da davaš v kojne?


to sem našel na tenx walletu gor, pa sem rekel da uporabim. Moja mama je mi predlagala, da vse kriptoje prodam, ko sem zaslužil prve 3k. vsaj enkrat dobro da je nisem poslušal :D

bonanno ::

Mal izven teme, kako pogledam privat sporocila tuki od foruma, ce sem na mobitelu

D3m0r4l1z3d ::

punisher10 je izjavil:

kaj pravte UTRUST?

Jaz sem skočil na vlak, bo kar bo, sicer res z vsoto za nekaj dejanskih vozovnic nm lj, ampak plus bo plus, če bo plus.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Gregor P ::

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

D3m0r4l1z3d ::

LTC, fly, LTC, fly... če ne bo šel nad 500usd, jao, jao
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Bitman ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

punisher10 je izjavil:

kaj pravte UTRUST?

Jaz sem skočil na vlak, bo kar bo, sicer res z vsoto za nekaj dejanskih vozovnic nm lj, ampak plus bo plus, če bo plus.

Jaz tudi danes z enim ethrom

firbec ::

_ally_ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

b-marko je izjavil:

Vidim, da gre enim ze prav dobro le tako naprej! :) jaz pa zamujam lepe priloznosti, ker mi se kr po 3eh tednih niso potrdili racun na bitstampu :( kaksen predlog kam nalozit denar, ki je primerljiv z bitstamp ali se boljsi in da ni treba tako dolgo cakat in majo nizek fee? Hvala vsem dobrim dusam za odgovor :)

BITREX, KUCOIN

Bittrex ima (žal) zaprte registracije

Podoben problem, kot b-marko. na Kucoin si ne morem nakazat preko SEPA ? Ali pač ?

Baja ::

Horejšio ::

SPRBC je na bottom trenutno..

D3m0r4l1z3d ::

Bitman je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

punisher10 je izjavil:

kaj pravte UTRUST?

Jaz sem skočil na vlak, bo kar bo, sicer res z vsoto za nekaj dejanskih vozovnic nm lj, ampak plus bo plus, če bo plus.

Jaz tudi danes z enim ethrom

Bravo. Kdaj dol skočit?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus
««
372 / 976
»»