» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
364 / 976
»»

Kripto ::

Samuel je izjavil:

stric razloži nekaj od Ripplu:


od 1:45 naprej


A ga je sploh poslušal in razumel kaj govori? LOL Stric govori neumnosti. Letni prihodki SWIFT-a, ki jih omenja in naj bi znašali cca 700 milijonov USD nimajo nobene veze s poslovanjem bank in tem koliko transakcij se izvede in denarja se premika med bankami letno. Če potegnemo pod črto kup neumnosti, BS in FUD. A res nič ne preverite in verjamete vsem neumnosti, nekom, ki je celo plačan da govori neumnosti LOL Tip je totalen idiot, ki nima pojma o čem govori. Ima pa prepričljiv nastop...idealen za tiste, ki nimajo pojma in nič ne preverjajo.
Za lažje razumevanje volumna:
"SWIFT handles about $5 trillion per day, or given about 250 business days per year, about $1.25 quadrillion dollars a year."

Vir:
https://economics.stackexchange.com/que...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

Mato989 ::

Jerry000 je izjavil:

kod je izjavil:

Meni je pa kar všeč ui od kucoin. Fajn k ma za graf od trading view in ne nekega svojega sranja ki bi ribal.

saj verjetno je. Jaz mislim bolj v smislu, da moram vedno se na neko novo borzo registrirat da kupim novi coin :)


Ne vem od kod tebi te težave, jaz uporabljam kucoin 85% ostalo pa občasno binance in Bitstamp... to je vse kar rabiš... za 90% tokenov, razen če slediš Nodiju ... potem so obskurne borze ja, ampak se da brez... Cryptopia je še pogojno fajn met za rezervo! Za ETN XSPEC itd... :P samo nimam financ tam več
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

boro10 ::

Jerry000 je izjavil:

In vprašanje (pred nabavo) RPX ali DBC

kaj pa oboje?

matico1 ::

Nodi kdaj si pa kupu Music?

Jerry000 ::

boro10 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

In vprašanje (pred nabavo) RPX ali DBC

kaj pa oboje?

This!

Vazelin ::

danes bom z užitkom spal, poln pričakovanj, kaj bo storil MusicCoin.

kod ::

Kje vi spremljate novice o coinih?

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

kod je izjavil:

Meni je pa kar všeč ui od kucoin. Fajn k ma za graf od trading view in ne nekega svojega sranja ki bi ribal.

saj verjetno je. Jaz mislim bolj v smislu, da moram vedno se na neko novo borzo registrirat da kupim novi coin :)


Ne vem od kod tebi te težave, jaz uporabljam kucoin 85% ostalo pa občasno binance in Bitstamp... to je vse kar rabiš... za 90% tokenov, razen če slediš Nodiju ... potem so obskurne borze ja, ampak se da brez... Cryptopia je še pogojno fajn met za rezervo! Za ETN XSPEC itd... :P samo nimam financ tam več


Ker Bitrex je pa tam nekje zadaj:) uporabljam samo rex in kraken. Zdej sem šel še na Kucoin, pa da vidimo.

matico1 je izjavil:

Nodi kdaj si pa kupu Music?


Nedavno nazaj:) Ima še vedno nižjo ceno od Curecoin, Viberate in ostalih projektov...

Zgodovina sprememb…

Ajnstajn` ::

grandhaven je izjavil:

kakšne imate kaj občutke glede Thekey, ali bo tako uspešen kot naprimer red pulse??

lp

mislim da je precej shitty, ampak glede na to, kolk ga bojo slotechovci zboostal, se mrbit res zna kak krajcar obrnit na tem :)
//

cungalungaa ::

zakaj kukoin dela tako počasi? melje pa melje...

Ravno ko hočem dokupit DBC...

Zgodovina sprememb…

miskoslo ::

MUSIC ali OPT, oboje je muzika in oboje nad 100%
Crypto signal: https://discord.gg/ZfSyNNk
SwissBorg ICO: https://ico.swissborg.com/#/register?sb=162439

Vazelin ::

Ajnstajn` je izjavil:

grandhaven je izjavil:

kakšne imate kaj občutke glede Thekey, ali bo tako uspešen kot naprimer red pulse??

lp

mislim da je precej shitty, ampak glede na to, kolk ga bojo slotechovci zboostal, se mrbit res zna kak krajcar obrnit na tem :)

no ja, vsaj nima roadmapa za 10 let naprej kot neimenovani kitajski ICO:D

janig ::

Kripto je izjavil:

Samuel je izjavil:

stric razloži nekaj od Ripplu:


od 1:45 naprej


A ga je sploh poslušal in razumel kaj govori? LOL Stric govori neumnosti. Letni prihodki SWIFT-a, ki jih omenja in naj bi znašali cca 700 milijonov USD nimajo nobene veze s poslovanjem bank in tem koliko transakcij se izvede in denarja se premika med bankami letno. Če potegnemo pod črto kup neumnosti, BS in FUD. A res nič ne preverite in verjamete vsem neumnosti, nekom, ki je celo plačan da govori neumnosti LOL
Za lažje razumevanje volumna:
"SWIFT handles about $5 trillion per day, or given about 250 business days per year, about $1.25 quadrillion dollars a year."

Vir:
https://economics.stackexchange.com/que...

Bolj je vprasanje, zakaj sploh banke rabijo kripto in vsemogocni blockchain za hiter prenos denarja. Verjetno je tukaj kaksen drugi problem, ki nima veze s tehnologijo.

Horejšio ::

Vse je treba dat na blokčejn. Ne govori neumnosti.

chavlji ::

Meni pa prav danes dela Kucoin nenormalno dobro. Res sem kupil par deset KCS, samo ne vem, če to kaj vpliva.

Probajte imet odprt samo en do dva zavihka s kucoinom v browserju (ne enega za vsakega od 20 kovancev, ki jih tam posedujete).

diham_eter ::

binance ga biksa na punim ... ta moment je kao vse suspendirano

zelenobeli ::

mene tud zanima s čim je najbolš poslat finance iz Bittrexa na Kucoin

PrihajaNodi ::

miskoslo je izjavil:

MUSIC ali OPT, oboje je muzika in oboje nad 100%


Kje si pa tega našel lol:) Music coin ima enormno večji volum + marcet cap.

Zgodovina sprememb…

cungalungaa ::

men še binance jebe

Vazelin ::

dons folk trejda na polno po manjši krvavitvi čez dan. Sploh ripple loverji so v "šoku"

miskoslo ::

diham_eter je izjavil:

binance ga biksa na punim ... ta moment je kao vse suspendirano


jaz že 8 ur cakam da poknjižijo XRP, ki je prišel gor ob 12:00
Crypto signal: https://discord.gg/ZfSyNNk
SwissBorg ICO: https://ico.swissborg.com/#/register?sb=162439

janig ::

Horejšio je izjavil:

Vse je treba dat na blokčejn. Ne govori neumnosti.

Ja, pa ceprav bo delovalo pocasneje in bo privatni blockchain. Samo da bo na blockchainu :)

bonanno ::

a kdo nabavlja rippla?

4knative ::

Samo eno vprašanje. A vi tu s frekvenco 5 sporočil na minuto ste na koki?

diham_eter ::

jaz se redno drogiram ja

chavlji ::

Da ne bo spet slotech dol padel... :)

ramiz?! ::

V kater kovanc naj dam dans čez noč, da zjutraj vidim 100%+?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Vazelin ::

evo cobinhood že na 450mio:|

ramiz?! je izjavil:

V kater kovanc naj dam dans čez noč, da zjutraj vidim 100%+?

that's the spirit8-)

DBIX 20 USD TOČNO!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

cungalungaa ::

krenpac ::

Jutri lahko pričakujemo novo stran enega izmed večjih SHITcojnov http://b3coin.io mogoč pa še kaj rata iz tega b3 shita

Rok Woot ::

Za thekey se bo dalo poslati direktno iz borze, če prav razumem. Ali raje naložim v NEON wallet?

Vazelin ::

krenpac je izjavil:

Jutri lahko pričakujemo novo stran enega izmed večjih SHITcojnov http://b3coin.io mogoč pa še kaj rata iz tega b3 shita

kera epic stran. kar luno in astronavta so dal za sliko.:))8-)

sploh ne rabiš več whitepaperja. sam stran postaviš

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kripto ::

janig je izjavil:

Kripto je izjavil:

Samuel je izjavil:

stric razloži nekaj od Ripplu:


od 1:45 naprej


A ga je sploh poslušal in razumel kaj govori? LOL Stric govori neumnosti. Letni prihodki SWIFT-a, ki jih omenja in naj bi znašali cca 700 milijonov USD nimajo nobene veze s poslovanjem bank in tem koliko transakcij se izvede in denarja se premika med bankami letno. Če potegnemo pod črto kup neumnosti, BS in FUD. A res nič ne preverite in verjamete vsem neumnosti, nekom, ki je celo plačan da govori neumnosti LOL
Za lažje razumevanje volumna:
"SWIFT handles about $5 trillion per day, or given about 250 business days per year, about $1.25 quadrillion dollars a year."

Vir:
https://economics.stackexchange.com/que...

Bolj je vprasanje, zakaj sploh banke rabijo kripto in vsemogocni blockchain za hiter prenos denarja. Verjetno je tukaj kaksen drugi problem, ki nima veze s tehnologijo.


Tip je totalen idiot in to bi moralo biti vsakomur popolnoma jasno, ki je pismen in sposoben preveriti dostopne informacije. Zakaj banke rabijo kripto in blockchain? Predolga debata. Bom skrajšal. Nekatere banke bodo začele uporabljat, druge bodo pa sledile, ker ne bodo konkurenčne. Ne gre samo za banke, nekateri pozabljajo na firme, ki so v poslu transakcij.

krneki0001 ::

Kripto je izjavil:

A ga je sploh poslušal in razumel kaj govori? LOL Stric govori neumnosti. Letni prihodki SWIFT-a, ki jih omenja in naj bi znašali cca 700 milijonov USD

Seveda ga je treba poslušat, ker ima prav. ripple je šitcoin in večina, ki ga bo v dobri veri in zaradi butlov, kot si ti, holdala, bo vse izgubila na njem. In ti si tisti, ki nimaš pojma, kaj je SWIFT. 700 milijonov so "fee-ji", ki jih zasluži swift alliance, ker banke uporabljajo njihovo mrežo.


Kripto je izjavil:


Za lažje razumevanje volumna:
"SWIFT handles about $5 trillion per day, or given about 250 business days per year, about $1.25 quadrillion dollars a year."

To ni volumen. To kar si prepisal, je prenos denarja iz bank na druge banke preko swift omrežja. Ampak swift nima tega denarja, niti ga nikoli ni in ne bo videl, samo prenaša sporočila (MTxxx), v katerih so zapisi, koliko denarje gre komu na račun.
SWIFT je omrežje, ki prenaša sporočila in za to dobi svoj "fee". In tega je 700 milijonov dolarjev letno.

janig je izjavil:

Bolj je vprasanje, zakaj sploh banke rabijo kripto in vsemogocni blockchain za hiter prenos denarja. Verjetno je tukaj kaksen drugi problem, ki nima veze s tehnologijo.


Problem bank je da ne delujejo 24/7. Torej v nedeljo nekomu na drugo banko ne moreš nakazat denarja. Če je v državi kamor nakazuješ praznik in dela prost dan, tudi takrat ne moreš nakazovat denarja.

Blockchain tehnologija te probleme odpravlja, ker potem je zadeva lahko 24/7 in lahko transakcije pošiljaš kadarkoli.

Zgodovina sprememb…

freesty ::

Sem videl, da vas je tu kar dosti poznavalcev, ce pa ne poznavalcev pa vsaj tistih, ki ste vlozili :)

Na kucoin se hocem prijavit, pa mi ne gre, ne dobim povratnega maila. Ima kdo podobne tezave?

Mato989 vidim, da se tebi najbolj posvecajo:) Opazil sem, da ne priporocas ETC coina? Ni bil ETC vecino casa 10% ETH? Torej bi po neki logiki moral prit na ~100usd :)

Trenutno sem samo na binance borzi. Rad bi vlozil v nek long term coin, verjetno je bolj primerna kucoin borza, na tej ni nobenega malega:)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Rok Woot ::

Za thekey se bo dalo poslati direktno iz borze, če prav razumem. Ali raje naložim v NEON wallet?

Pardon za dvojni prispevek :)

boro10 ::

freesty je izjavil:

Sem videl, da vas je tu kar dosti poznavalcev, ce pa ne poznavalcev pa vsaj tistih, ki ste vlozili :)

Na kucoin se hocem prijavit, pa mi ne gre, ne dobim povratnega maila. Ima kdo podobne tezave?

Mato989 vidim, da se tebi najbolj posvecajo:) Opazil sem, da ne priporocas ETC coina? Ni bil ETC vecino casa 10% ETH? Torej bi po neki logiki moral prit na ~100usd :)

Trenutno sem samo na binance borzi. Rad bi vlozil v nek long term coin, verjetno je bolj primerna kucoin borza, na tej ni nobenega malega:)


Spam mapa?

krneki0001 ::

Kripto je izjavil:

Zakaj banke rabijo kripto in blockchain? Predolga debata. Bom skrajšal. Nekatere banke bodo začele uporabljat, druge bodo pa sledile, ker ne bodo konkurenčne. Ne gre samo za banke, nekateri pozabljajo na firme, ki so v poslu transakcij.


Nobena banka še ni začela uporabljat. Testirajo zametke tega.

sarma832 ::

Še en za vse Ripple fane

cungalungaa ::

Potem pravite da DBC danes?

Rok Woot ::

cungalungaa je izjavil:

Potem pravite da DBC danes?


Pa kaj ne znaš brati? RPX ....

diham_eter ::

če ti rata spravt keš na kukujn, potem ja, DBC ... in RPX, če maš sredstva ... jebene binance

cungalungaa ::

diham_eter je izjavil:

če ti rata spravt keš na kukujn, potem ja, DBC ... in RPX, če maš sredstva ... jebene binance


mi je dejansko uspelo spraviti nekaj ltcja, ni pa še do konca potrjen. tudi kukoin jebe

bonanno ::

ah joj kaj vam je bed k niste rippla kupil k se je vleku 0.2 centa...

usak k jeproti ripplu naj napiše katerega on svetuje...

Kripto ::

krneki0001 je izjavil:

Kripto je izjavil:

A ga je sploh poslušal in razumel kaj govori? LOL Stric govori neumnosti. Letni prihodki SWIFT-a, ki jih omenja in naj bi znašali cca 700 milijonov USD

Seveda ga je treba poslušat, ker ima prav. ripple je šitcoin in večina, ki ga bo v dobri veri in zaradi butlov, kot si ti, holdala, bo vse izgubila na njem. In ti si tisti, ki nimaš pojma, kaj je SWIFT. 700 milijonov so "fee-ji", ki jih zasluži swift alliance, ker banke uporabljajo njihovo mrežo.


Kripto je izjavil:


Za lažje razumevanje volumna:
"SWIFT handles about $5 trillion per day, or given about 250 business days per year, about $1.25 quadrillion dollars a year."

To ni volumen. To kar si prepisal, je prenos denarja iz bank na druge banke preko swift omrežja. Ampak swift nima tega denarja, niti ga nikoli ni in ne bo videl, samo prenaša sporočila (MTxxx), v katerih so zapisi, koliko denarje gre komu na račun.
SWIFT je omrežje, ki prenaša sporočila in za to dobi svoj "fee". In tega je 700 milijonov dolarjev letno.

janig je izjavil:

Bolj je vprasanje, zakaj sploh banke rabijo kripto in vsemogocni blockchain za hiter prenos denarja. Verjetno je tukaj kaksen drugi problem, ki nima veze s tehnologijo.


Problem bank je da ne delujejo 24/7. Torej v nedeljo nekomu na drugo banko ne moreš nakazat denarja. Če je v državi kamor nakazuješ praznik in dela prost dan, tudi takrat ne moreš nakazovat denarja.

Blockchain tehnologija te probleme odpravlja, ker potem je zadeva lahko 24/7 in lahko transakcije pošiljaš kadarkoli.



Kdo pravi, da ima SWIFT ta denar, ki se prenaša?
Katerih butlov? LOL A se nisi zadnjič hvalil, da imaš 360000 XRP in jih boš prodal na vrhu?
Na tem forumu so nekateri res retardi prve klase LOL

twingo99 ::

Kaj kupiti na Binancah za čez noč, za 500$

4knative ::

sarma832 je izjavil:

Še en za vse Ripple fane

Hejterji hejtajo. 90% projektov iz prve strani coinmarketcap ne obeta praktično nič oprijemljivega. Več ali manj obljube o internetu brez cenzure na Kitajskem in demokraciji v Severni Koreji. Gre se samo za denar pridobljen od nepojasnjenih skokov cen zaradi obljub, medijske podpore, manipulacije množic... Scam je vse skupaj, upam da regulirajo te šitkojne čimprej in obdavčijo dobiček minimalno 70%, v ječo whale... Danes mi noben šitkojn ni šel skozi in sem nervozen. :D

krneki0001 ::

Kripto, Retard, z veliko začetnico, tukaj, si samo ti.

In ne, nimam več 360.000 ripplov. Imel sem jih, zdej so že pretopljeni v neote.

In predlagam vsem, da se iz rippla umaknete, ker se boste opekli in bo boleče.

Kripto ::

krneki0001 je izjavil:

Kripto je izjavil:

Zakaj banke rabijo kripto in blockchain? Predolga debata. Bom skrajšal. Nekatere banke bodo začele uporabljat, druge bodo pa sledile, ker ne bodo konkurenčne. Ne gre samo za banke, nekateri pozabljajo na firme, ki so v poslu transakcij.


Nobena banka še ni začela uporabljat. Testirajo zametke tega.


Nikjer nisem napisal, da je začela uporabljat.

krneki0001 ::

4knative je izjavil:

sarma832 je izjavil:

Še en za vse Ripple fane

Hejterji hejtajo. 90% projektov iz prve strani coinmarketcap ne obeta praktično nič oprijemljivega. Več ali manj obljube o internetu brez cenzure na Kitajskem in demokraciji v Severni Koreji. Gre se samo za denar pridobljen od nepojasnjenih skokov cen zaradi obljub, medijske podpore, manipulacije množic... Scam je vse skupaj, upam da regulirajo te šitkojne čimprej in obdavčijo dobiček minimalno 70%, v ječo whale... Danes mi noben šitkojn ni šel skozi in sem nervozen. :D


Zakaj pa nebl-a nisi kupil al pa neota. Danes sta oba lepo gor skočila.
««
364 / 976
»»