» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
338 / 976
»»

K0l1br1 ::

jype je izjavil:

Me zanima, ker jih imam še precej.
Tudi če te ne zanima, jih boš imel še precej?

Tarzan ::

@Jure: Glede na gartleyev vzorec A->B->C->D BUY BUY BUY!! in na tradicionalno nihanje XRP špekuliram, da je to to, bull run incoming in T-15 minut. :)

Naslov za vbogajme je v podpisu. Hvala ;)

Vazelin ::

a te shitcoine ki se jih dobi sproti z kucoin shares se sploh lahko proda glede na to, da so tako majhne količine?:))

K0l1br1 ::

Koliko časa boš imel te kucoin shares? Bo zdržalo do večera?

Yipe: drži kaj glede tega gartleyevega vzorca? Do you concour?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

Vazelin ::

kucoin shares sem kupil za quick money, ker se mi je zdela dobra cena. verjetno bom pretopil nazaj v utrust

rađo ::

Je še kakšna borza kot KUCOIN in BINANCE ki ponujata svoje žetone za deljenje dobička.
Holdam tudi bitshares samo kolikor vem od njihovih žetonov ne dobim ničesar :(

K0l1br1 ::

Eden od trikotnikov od xrp-ja se zapira. Nekam bo šlo. Volumna ni ta pravega. Najbrž trenutno dol.

Tarzan ::

Vazelin je izjavil:

a te shitcoine ki se jih dobi sproti z kucoin shares se sploh lahko proda glede na to, da so tako majhne količine?:))


Počakaš 14 dni ali kolikor že, kupiš nekaj malega šitkojna katerega bi rad prodal in vse skupaj prodaš. Če imaš srečo z rastjo šitkojna lahko še malo zaslužiš, so pa provizije zelo nizke, pa še to nekaj naslednji dan dobiš nazaj

Vazelin ::

Mogoče bom pa res pustil kucoin malce dlje. Lahko da bodo zelo vroča roba.

sarma832 ::

Mato989 je izjavil:

A ni to najpomembnejši use case? Kaj je use case zlata?

Argument da ima BTC visoke feeje, počasne transakcije itd, tudi nima smisla. Cilj BTCja je skalabilnost na višjih slojih, BTC je pač osnovni protokol nad katerem se bo gradilo. Podobno kot internetni protokoli.

Tudi smart contracts prihajajo na BTC in boš lahko laufal pogodbe tako kot na ethereumu. Imata pa oba protokola trenutno težave z skalabilnostjo. ETH je trenutno tudi neuporaben.

Sidechaini so zanimiva tehnologija. Blockchain nad blockchainom. Npr da je token vezan na Bitcoin, ampak lahko imamo blockchain z velikimi bloki, popolno anonimnostjo,... Samo zaenkrat še ne obstaja implementacija v praksi :D


Seveda je najpom,embnejši use case, ampak tak usecase ima VSAK crypto ki kotira na borzi oz. ima svoj wallet :) NEO recimo ni sidechain, nima nič z BTCjem in jaz trdim da je trenutno bistveno bolj uporaben kot BTC... in še nekaj jih je...

Ampak osnovni use case za prenos sredstev ki je počasnejši kot paypal je dober argument! Sploh ko je fee dražji!


Potencialen use case Bitcoina je reserve currency. Nobena druga kripto-valuta ne more dosežti tega. Saj ne rečem da so ostali altcoini neuporabni. Ampak BTC je na drugem nivoju.

Najbolj podobna analogija je tu z zlatom. Včasih so bili bankovci vezani na zlato. Sedaj niso vezani na ničesar.
Vse je digitalno in vedno bolj se digitalizira. BTC je internetni protokol za denar.

Če rata :D

jype ::

Tarzan je izjavil:

@Jure: Glede na gartleyev vzorec A->B->C->D BUY BUY BUY!! in na tradicionalno nihanje XRP špekuliram, da je to to, bull run incoming in T-15 minut. :)
Hm? To se sliši presenetljivo podobno https://slo-tech.com/forum/t702172/p576... le da pri svojem zapisu vem, da nakladam, za tvojega pa nisem čisto 100% :)

K0l1br1 je izjavil:

Yipe: drži kaj glede tega gartleyevega vzorca? Do you concour?
Kako za vraga naj bi pa jaz to vedel? Tega ne ve nihče!

WALSH ::

A mi lahko kdo prosim razloži, če se lahko kovance pošilja iz recimo Binance na Livecoin. Ali ima vsak exchange to drugače narjeno al kako je s tem?

jype ::

K0l1br1 je izjavil:

Tudi če te ne zanima, jih boš imel še precej?
Dokler se ne uredi zakonodaja, lahko razpršim zgolj znotraj kripto sveta, zato pač občasno kakšen bitcoin stlačim v kakšen drug del crypto čežane.

krneki ::

Prenaša se med borzami pomoje najbolj z LTC...v pol ure mas zagotovo narejen prenos.

sarma832 ::

Jype, a si pogledal kaj AELF(ELF) http://aelf.io/ .

Hiter overview;


Zgleda zanimivo, samo je že malce spumpano.

boolsheat ::

Kakšen dober ico v prihodnje? Thekey me ne prepriča ravno. :D

Vazelin ::

mi lahko nekdo pove v čem je fuckin potencial TRXa, da se pumpa že 1 mesec? Njihovo trolanje po socialnih omrežjih in neka partnerstva, ki jih ma vsaka firma ogromno?

sarma832 ::

DFINITY je zanimiv ICO samo mislim da še ni datuma

Vazelin ::

boolsheat je izjavil:

Kakšen dober ico v prihodnje? Thekey me ne prepriča ravno. :D

mene pri thekey malce skrbi sodelovanje z goverment. kaj če skenslajo ali celo prepovejo. kar riziko imo. bom pa vložil ene dva jurja vsekakor, že zaradi tega, ker je @nebivedu napaljen na ta ico.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

boolsheat je izjavil:

Kakšen dober ico v prihodnje? Thekey me ne prepriča ravno. :D


Sitkojn EOT:) na zalost spet raste. Ko bo produkt lansiran pride tole od 1 do 5. Jebes wrighte

Vazelin je izjavil:

mi lahko nekdo pove v čem je fuckin potencial TRXa, da se pumpa že 1 mesec? Njihovo trolanje po socialnih omrežjih in neka partnerstva, ki jih ma vsaka firma ogromno?


Beres white paper, bla, bla, bla...ocitno super marketing.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

sam vseeno napumpali so ga na 15 milijard lol. zgleda res rabiš ene 3 azijce na prvi strani, da rata shitcoin uspešen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Rok Woot ::

PrihajaNodi je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Kakšen dober ico v prihodnje? Thekey me ne prepriča ravno. :D


Sitkojn EOT:) na zalost spet raste.

Vazelin je izjavil:

mi lahko nekdo pove v čem je fuckin potencial TRXa, da se pumpa že 1 mesec? Njihovo trolanje po socialnih omrežjih in neka partnerstva, ki jih ma vsaka firma ogromno?


Beres white paper, bla, bla, bla...ocitno super marketing.


Tudi kupuje in prodaja se ga povsem tekoče ... Nekdo je rekel, da se ga neda prodati ... Tudi spread je manjši ... Hvala Nodi .)

Machete ::

boolsheat je izjavil:

Kakšen dober ico v prihodnje? Thekey me ne prepriča ravno. :D


Mogoče tole? Mogoče dam kaj notri, ampak sem na limitu crypto budgeta.. tako da nisem še 100%.
https://www.envion.org/en/
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

PrihajaNodi ::

Tudi kupuje in prodaja se ga povsem tekoče ... Nekdo je rekel, da se ga neda prodati ... Tudi spread je manjši ... Hvala Nodi .)


Znajdi se. Sigurno bodo kiti pumpali coin na 700 mestu. Nekdo pac ve da bo slo za presenecenje. Se pa circulating supply povecuje. Pomni, ko enkrat pride na borze je prepozno. Gre pa jasno za token.

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

boolsheat je izjavil:

Kakšen dober ico v prihodnje? Thekey me ne prepriča ravno. :D


Mogoče tole:
https://insurepal.io/

Team se mi zdi dober, kar je ena glavnih lasnosti ... Pa še slovencev je kar nekaj notri ... Pa zgleda se dobro prodaja, mogoče se pa vsak ico tkole pokupi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

PrihajaNodi ::

Rok Woot je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Kakšen dober ico v prihodnje? Thekey me ne prepriča ravno. :D


Mogoče tole:
https://insurepal.io/

Team se mi zdi dober, kar je ena glavnih lasnosti ... Pa še slovencev je kar nekaj notri ... Pa zgleda se dobro prodaja, mogoče se pa vsak ico tkole pokupi?


Pismo ko berem tole o tem icotu me srat prime. Folk mece v vse kar je super duper napisano in naslikano. Grozno. Tu pa reklamiram Bitvault, ki dejansko je produkt in bo boljsi od wrighta pa noben nic niti ne prebere o tem.

Zgodovina sprememb…

jype ::

sarma832 je izjavil:

Jype, a si pogledal kaj AELF(ELF) http://aelf.io/ .
Nisem. Če bi gledal vse te nove reči, potem bi mi pes umrl.

j3rn3jk ::

Mogoče malo čudno vprašanje, ali je smiselno na Cryptipiji kupit PAC/BTC za 1 satoshi? Manjša vrednost namreč PAC/BTC ni mogoča.. Trgovanje med PAC/DOGE je pa začasno ustavljeno...

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

a te shitcoine ki se jih dobi sproti z kucoin shares se sploh lahko proda glede na to, da so tako majhne količine?:))


Seveda, jaz dobivam po par Dentov na dan, pa 0,25 Dragonchaina, 0,4 Deepbraina, recimo 0,5RPXa itd...

Drugače pa ko dovolj počakaš je :D

Potencialen use case Bitcoina je reserve currency. Nobena druga kripto-valuta ne more dosežti tega. Saj ne rečem da so ostali altcoini neuporabni. Ampak BTC je na drugem nivoju.

Najbolj podobna analogija je tu z zlatom. Včasih so bili bankovci vezani na zlato. Sedaj niso vezani na ničesar.
Vse je digitalno in vedno bolj se digitalizira. BTC je internetni protokol za denar.


Reserve currency je lahko vsak ki ni inflatoren :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

innerspace ::

Me mika, da bi prenesel vse v Binance coin(BNB) za long term hold...feeling pravi, da ni slaba opcija. Kaksno mnenje?
Ta wanna-be-kvazi-day-trading mi vzame prevec casa, ki ga nimam. Se dobro, da nimam otrok ali psa.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Andre ::

Tarzan je izjavil:

@Jure: Glede na gartleyev vzorec A->B->C->D BUY BUY BUY!! in na tradicionalno nihanje XRP špekuliram, da je to to, bull run incoming in T-15 minut. :)

Naslov za vbogajme je v podpisu. Hvala ;)

Neki je blo na temu. :)

Machete ::

Še dobro da moji otroci veliko spijo :]
Imam kar nekaj BNBja, ni mi pa jasno ali je samo za feeje, ali bo tudi kaj 'dividend'? :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

twingo99 ::

Lepo raste BNB, tudi sam jih držim in še bom hodlal.

A ma kdo BNT coin zaenkrat nič posebnega, ampak mam filling do bo nekaj iz tega kovanca.

Vazelin ::

mene tudi bancor malce mika za kak short term hold. še ni mel pumpa hudega

Nejc28 ::

Andre je izjavil:

Tarzan je izjavil:

@Jure: Glede na gartleyev vzorec A->B->C->D BUY BUY BUY!! in na tradicionalno nihanje XRP špekuliram, da je to to, bull run incoming in T-15 minut. :)

Naslov za vbogajme je v podpisu. Hvala ;)

Neki je blo na temu. :)

kaj vidis?

rađo ::

kaj je fora tega EOT? zakaj je token a taprava zaadeva še pride?

Vazelin ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Tarzan ::

jype je izjavil:

Tarzan je izjavil:

@Jure: Glede na gartleyev vzorec A->B->C->D BUY BUY BUY!! in na tradicionalno nihanje XRP špekuliram, da je to to, bull run incoming in T-15 minut. :)
Hm? To se sliši presenetljivo podobno https://slo-tech.com/forum/t702172/p576... le da pri svojem zapisu vem, da nakladam, za tvojega pa nisem čisto 100% :)


Hja, podobnost se tukaj ne konča, hudiča, meni je celo isto ime.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tarzan ()

jype ::

XRP bull run pomeni, da cena zraste na 5 evrov, ne pa da zraste za manj kot 2%.

PrihajaNodi ::

@kristjab Samo na eni borzi je ico (tidex) na ostalih je token in se jih lahko konvertira v icote. Sevda se caka da pride vse skupaj na borze.

Rok Woot ::

jype je izjavil:

XRP bull run pomeni, da cena zraste na 5 evrov, ne pa da zraste za manj kot 2%.


Nebivedu je trdil, da bo nekakšna močno korekcija. Sicer ni povedal kdaj. Jaz sem vse prodal, večino pri 2.7-2.8. Pa čakam sedaj na to korecijo, pa jo ni od nikjer ...

ramiz?! ::

Torej noben ni nalimal enga pametnega ICOja...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Vazelin ::

ramiz?! je izjavil:

Torej noben ni nalimal enga pametnega ICOja...

jah klientela polaga upe v TheKey.

Rok Woot ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Kakšen dober ico v prihodnje? Thekey me ne prepriča ravno. :D


Mogoče tole:
https://insurepal.io/

Team se mi zdi dober, kar je ena glavnih lasnosti ... Pa še slovencev je kar nekaj notri ... Pa zgleda se dobro prodaja, mogoče se pa vsak ico tkole pokupi?


Pismo ko berem tole o tem icotu me srat prime. Folk mece v vse kar je super duper napisano in naslikano. Grozno. Tu pa reklamiram Bitvault, ki dejansko je produkt in bo boljsi od wrighta pa noben nic niti ne prebere o tem.


Sej malo več povej, meni se zdi ideja dobra, sam kaj pa vem. Pač zavarovalnice nas nategujejo, kle je pa še mal dodatne šare ...

sivistol ::

jype je izjavil:

XRP bull run pomeni, da cena zraste na 5 evrov, ne pa da zraste za manj kot 2%.


ma xrp se pumpa k banke prodajo za dump money same pa kupjo btc in eth, in pa rumor da xrp pride na coinbase pa so preklicali tako da
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

jype ::

Rok Woot je izjavil:

Nebivedu je trdil, da bo nekakšna močno korekcija. Sicer ni povedal kdaj. Jaz sem vse prodal, večino pri 2.7-2.8. Pa čakam sedaj na to korecijo, pa jo ni od nikjer ...
Komot šele pride. Ripple je itak centraliziran in lahko kadarkoli sprostijo velike količine XRPjev na trg, kar močno zniža ceno. Ali bodo to naredili, je seveda odvisno samo od njih in njihovih motivov.

premafx ::

ramiz?! je izjavil:

Torej noben ni nalimal enga pametnega ICOja...

Etn

jype ::

sivistol je izjavil:

ma xrp se pumpa k banke prodajo za dump money same pa kupjo btc in eth, in pa rumor da xrp pride na coinbase pa so preklicali tako da
Ja, to je popularna teorija, ampak XRP ne morejo prodajat banke, ker ga nimajo.

Tarzan ::

sivistol je izjavil:

jype je izjavil:

XRP bull run pomeni, da cena zraste na 5 evrov, ne pa da zraste za manj kot 2%.


ma xrp se pumpa k banke prodajo za dump money same pa kupjo btc in eth, in pa rumor da xrp pride na coinbase pa so preklicali tako da


Folku na Coinbase je za verjet točno 0. So že pokazali nekajkrat. Če je bilo rečeno da bo 8. januarja dodan, pa potem oni to demantirajo, predvidevam da bodo zadevo potihem omogočili zase osmega, za ostale pa devetega januarja, ko bo začel coin že crashat. :)

ramiz?! ::

premafx je izjavil:

ramiz?! je izjavil:

Torej noben ni nalimal enga pametnega ICOja...

Etn

Ja to je že kovanc na borzah ... jst mislim na prihajajoče perspektivne ICO-je
Never regret anything, there's always a reason things happen.
««
338 / 976
»»