» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
332 / 976
»»

oracle ::

Ne smemo se prehitro veseliti, bitka se je komaj pričela. *gre po kokice*

Buggy ::

Vazelin je izjavil:

Buggy je izjavil:

Kdor ima jeklena jajca lahko danes/jutri na XRP tradeu profitira dokler se tole ne izniha kot se je maja lani, ker vidim da je se kar nekaj upiranja vseeno prisotnega.

Xrp gr direkt pod 2


se strinjam, govorim o pravih korenjakih, ki zadanejo vedno odboje...eni so se hvalil o tem kako imajo sesti cut za to...20% v 10-ih minutah ne uide :))

KriptoMirko ::

Ma XRP bo naredil bounce na supportu, brez dvoma, na ATH pa vsaj za nekaj časa pozabiti ;)

sholi boli ::

Vazelin je izjavil:

N pravjo zastonj da ma del sredstev v btc
Danes bi bilo ok nakupovati:D

Js si npr. šele gradim nek kapital, zato sem riskiral in dal skoraj vse v alte, sem pa kljub padcu v BTC še vedno v USD plusu, tko da vsaj nekaj :)

Drugač pa je tale part-time kripto kr problem, ker bi danes z majhnim tveganjem lahko npr. zlahka povečal portfelj za 10-20%, a zarad dela/spanja ne moreš tako reagirat na podobne skoke.

Kripto ::

sholi boli je izjavil:

Kripto je izjavil:

kiFni je izjavil:

Zadnja novica lahko spet obrne trend xrp na gor. Mogoče ne čist takoj. Kaj pa TA pravi?


Se ni zanašat na TA, psihološko je to zdaj. Tole zdaj je panic sell, weak hands...ko bo zasukalo trend gor bo glava bolela :)

Aja, zakaj pa so potem skoraj vse TA v zadnjih dneh kazale na skok BTC-ja?


TA kaže nekaj...in če večina začne v to verjeti se lahko celo začne uresničevati :)

WALSH ::

Kako je z borzo Cryptopia? Kdo trguje gor? Je kul?

K0l1br1 ::

Bitstamp vam dela. Meni dela na Hodl. Telefon menda še še, na kompu pa spet zmrznu (cena xrp 2.50)...

KriptoMirko ::

WALSH je izjavil:

Kako je z borzo Cryptopia? Kdo trguje gor? Je kul?

Poleti so jo pohekali in izpraznili accounte. Drugače pa leglo brezveznih pump and dump kovancev. Uporabil ene 3x, potem pa ne več.

oracle ::

KriptoMirko je izjavil:

Ma XRP bo naredil bounce na supportu, brez dvoma, na ATH pa vsaj za nekaj časa pozabiti ;)

"Brez dvoma" je reku :))

V kripto svetu je vse dvomljivo. Kdor se tega ne zaveda, bo slej ko prej oplel. Ne bit pohlepni. Pobirejte dobiček sproti. Mejte hedge.

nuclear ::

lol ARN pump scam.

drugace pa nisem vedel da so bitstamp, gatehub in se eno podjetje slovenski founderji.. res presenecn.
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

A_A ::

a obstaja kak online trading za kripto valute kot je tradingview? tu gor je samo bitcoin kolikor vidim. Ali kaj uporabljate vi?

Buggy ::

sholi boli je izjavil:

Vazelin je izjavil:

N pravjo zastonj da ma del sredstev v btc
Danes bi bilo ok nakupovati:D

Js si npr. šele gradim nek kapital, zato sem riskiral in dal skoraj vse v alte, sem pa kljub padcu v BTC še vedno v USD plusu, tko da vsaj nekaj :)

Drugač pa je tale part-time kripto kr problem, ker bi danes z majhnim tveganjem lahko npr. zlahka povečal portfelj za 10-20%, a zarad dela/spanja ne moreš tako reagirat na podobne skoke.


Da te potolazim....ne sekiraj se prevec. Tudi ce bi bil zraven vprasanje kako bi reagiral tocno tisti trenutek, ker za nazaj gledat je vsem vse kristalno jasno. Ko si pa na tem, da moras stisnit buy/sell in ce se ne igras ravno s stotakom ali dvemi je pa v tistem momentu, ko ne ves razpleta cisto druga stvar.

In ravno to marsikoga pokoplje....vsaj moralno za nekaj casa.

oracle ::

A_A je izjavil:

a obstaja kak online trading za kripto valute kot je tradingview? tu gor je samo bitcoin kolikor vidim. Ali kaj uporabljate vi?

Tradingview je odličen, maš VSE pare VSEH borz. Edino ne moreš veliko indikatorjev hkrati uporabiti. Pe še za to obstajajo neke finte...

KriptoMirko ::

oracle je izjavil:

KriptoMirko je izjavil:

Ma XRP bo naredil bounce na supportu, brez dvoma, na ATH pa vsaj za nekaj časa pozabiti ;)

"Brez dvoma" je reku :))

V kripto svetu je vse dvomljivo. Kdor se tega ne zaveda, bo slej ko prej oplel. Ne bit pohlepni. Pobirejte dobiček sproti. Mejte hedge.

Zaradi pohlepa imaš vedno dead cat bounce.

Vazelin ::

Mislim da je bill dno doseženo.
Whalei so samo počistili weak hands.
To je to za danes zgleda

A_A ::

oracle je izjavil:

A_A je izjavil:

a obstaja kak online trading za kripto valute kot je tradingview? tu gor je samo bitcoin kolikor vidim. Ali kaj uporabljate vi?

Tradingview je odličen, maš VSE pare VSEH borz. Edino ne moreš veliko indikatorjev hkrati uporabiti. Pe še za to obstajajo neke finte...

tnx

K0l1br1 ::

Vazelin je izjavil:

Mislim da je bill dno doseženo.
Whalei so samo počistili weak hands.
To je to za danes zgleda

Še se obotavlja. Zvečer, če niso včaraj prodajali, bi lahko spet prodajali. Čeprav bi lahku tudi kupovali 1/3 ceneje. Imam še en buy nastavljen na 2.37. Da vidimo, bi rekel Vidoviti Milan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

slotechar ::

Vecina z dnevnim trejdanjem naredi vec skode kot koristi. Na konc dobijo manj kot ce bi samo holdali perspektivne kojne. Seveda v usd profitirajo. V btc pa vecina ne oziroma manj usd kot bi lahko

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Adrenalin je ful večji pri dnevnem trejdu. Ko da bi skakal s padalom ali vozil 270 po obvoznici

K0l1br1 ::

slotechar je izjavil:

Vecina z dnevnim trejdanjem naredi vec skode kot koristi. Na konc dobijo manj kot ce bi samo holdali perspektivne kojne. Seveda v usd proditirajo. V btc pa vecina ne

Ja, ampak tole xrp priliko popolnoma zamuditi.... sicer imo še ni konec

oracle ::

Kripl momentalno pod 200h MA. Sam kaj k frizerke ne gledajo indikatorjev ;((

K0l1br1 ::

Vazelin je izjavil:

Adrenalin je ful večji pri dnevnem trejdu. Ko da bi skakal s padalom ali vozil 270 po obvoznici

Se strinjam. Zato se hecam pri xrp-ju s zneski po 10. Čisto dovolj za adrenalin. Potem pa vseka in gre 1/3, ki bi jo lahko prodal, če bi pamet delala. Pa spet nisem.

oracle je izjavil:

Kripl momentalno pod 200h MA. Sam kaj k frizerke ne gledajo indikatorjev ;((

200 mA pomeni kaj? Gori, doli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

orehek ::

Zdravo!
zanima me, ali je lahko plačnik oz. nakazovalec denarja preko SEPE ali UPN nekdo drug, ali to moram biti jaz, če sem jaz prijavljen na Bitstampu? Ima kdo izkušnje glede tega?

nuclear ::

Noben ne prodaja TRX k cakajo na announcement nocoj
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

sholi boli ::

Kripto je izjavil:

sholi boli je izjavil:

Kripto je izjavil:

kiFni je izjavil:

Zadnja novica lahko spet obrne trend xrp na gor. Mogoče ne čist takoj. Kaj pa TA pravi?


Se ni zanašat na TA, psihološko je to zdaj. Tole zdaj je panic sell, weak hands...ko bo zasukalo trend gor bo glava bolela :)

Aja, zakaj pa so potem skoraj vse TA v zadnjih dneh kazale na skok BTC-ja?


TA kaže nekaj...in če večina začne v to verjeti se lahko celo začne uresničevati :)

Osnova kripto trga je enaka kot borza, le da je veliko bolj volatilen in ogromno je čustvene komponente. Če obvladaš TA, imaš veliko prednost pred ostalimi investitorji, ker osnovna gibanja so zelo podobna, imaš pa tudi ogromno indikatorjev, ki kažejo na skoke in padce. Definitivno ne moreš samo s TA razturat v kripto, a v zadnjem tednu sem si označil veliko analiz, kjer so coini tudi ogromno zrastli. Ni pa bullet proof ja, moraš upoštevat še čustva v kripto in fundamentalno analizo.

K0l1br1 ::

orehek je izjavil:

Zdravo!
zanima me, ali je lahko plačnik oz. nakazovalec denarja preko SEPE ali UPN nekdo drug
NE

oracle ::

Močan BUY kripla pri 2,2$. Is the cat dead or alive? :O

Horejšio ::

Psihologija množic je zanimiva. Če se večina ustraši in gredo iz alt v btc, ti TA ne pomaga kej dost. Verjetno je pa to itak cilj.

KriptoMirko ::

oracle je izjavil:

KriptoMirko je izjavil:

Ma XRP bo naredil bounce na supportu, brez dvoma, na ATH pa vsaj za nekaj časa pozabiti ;)

"Brez dvoma" je reku :))

V kripto svetu je vse dvomljivo. Kdor se tega ne zaveda, bo slej ko prej oplel. Ne bit pohlepni. Pobirejte dobiček sproti. Mejte hedge.

Tole sem gledal na svojem chartu. Nisem/ne bom pa trejdal XRP, ker sem preveč pristranski do tega shit coina. No edino kar je, imam short od vrednosti 3.2 usd odprt.

 xrp

xrp

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

4knative: čimpres prodaj xrp da bo kaj za penzijo ostalo. :|

Sem pa nekaj kucoin shares kupu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

4knative ::

Bomo videli kaj bo 8. 1. 2018. Potem pa morda res prodam.

sholi boli ::

Horejšio je izjavil:

Psihologija množic je zanimiva. Če se večina ustraši in gredo iz alt v btc, ti TA ne pomaga kej dost. Verjetno je pa to itak cilj.

To je zelo kratkoročno gledano ja, če je pa trend pred skokom BTC-ja kazal na stalno rast ali skok, se bo rast z večjo verjetnosti nadaljevala, ko se bo BTC umiril.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Ok vidim da je ful velik naval za crypto guide, tako da v sem sem zdaj dal link do downloada google folder, bom pa guide še dodatno ojačal v nedeljo popoldan, z slikami in prikazi in vsem, vse za crypto NEWBS...

Zdaj je taki za silo, z osnovnimi zadevami 2 delni guide.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kiFni ::

Sodelavcu so spizdil 5000 iconov. Transakcija je bla na phishing wallet, vidla na ethscan. Tko da pazite kaj klikate.

oracle ::

Po 8.1. bo šla vrednost pod 1 $ :P

Treba je met plan za vse scenarije. Zato mi je pa zdaj dolgčas. Pa tolaži withdrawall na TRR. Zdej sam še vprašanje kaj bo davčna rekla ;((

A_A ::

kiFni je izjavil:

Sodelavcu so spizdil 5000 iconov. Transakcija je bla na phishing wallet, vidla na ethscan. Tko da pazite kaj klikate.

iz kje so mu spi..?

bonanno ::

ja smeh dons k je un Fb man twital glede btcja usi kupujejo.. jutr bo pa ze padu.. ker je transkacija drazja od zneska :D:D

Vazelin ::

oracle je izjavil:

Po 8.1. bo šla vrednost pod 1 $ :P

Treba je met plan za vse scenarije. Zato mi je pa zdaj dolgčas. Pa tolaži withdrawall na TRR. Zdej sam še vprašanje kaj bo davčna rekla ;((

Uživaj v seksu z dominikankami

krneki0001 ::

Ponoči mi je vse TRX-e prodalo po 0.00001974btc, kar je x 400 od nabavne cene in je treba sedaj te BTC-je zapravit za alte, ki veselo cepajo ko muhe. Zato smo tiho, ker nimamo časa pisat po forumu, stalno gledamo kaj bo še bolj padlo. :))

K0l1br1 ::

Vazelin je izjavil:

Uživaj v seksu z dominikankami
Desanka Šakič in Levanka Rukič se je včasih reklo, da bosta tolažili preostale, ki bodo dominikanke gledali preko googla in xrp tabele.

Vazelin ::

krneki0001 je izjavil:

Ponoči mi je vse TRX-e prodalo po 0.00001974btc, kar je x 400 od nabavne cene in je treba sedaj te BTC-je zapravit za alte, ki veselo cepajo ko muhe. Zato smo tiho, ker nimamo časa pisat po forumu, stalno gledamo kaj bo še bolj padlo. :))

Se sreča da nisi rojen v 80ih:))

KriptoMirko ::

bonanno je izjavil:

ja smeh dons k je un Fb man twital glede btcja usi kupujejo.. jutr bo pa ze padu.. ker je transkacija drazja od zneska :D:D

BTC je bil na točki, kjer je rabil rocket fuel za prebit naslednji resistance. Če je katalizator, da je FB bimbo nekaj twitnil, pa naj bo. Pri alt coinih je pa kaj drugače? Večina rasti pri altih je zaradi novic. Tehnična analiza ti pomaga, da veš, kdaj vstopit v določen trade in kdaj izstopiti, ostalo pa je twitter shilling.

oracle ::

Meanwhile in PACcoin land:


kiFni ::

A_A je izjavil:

kiFni je izjavil:

Sodelavcu so spizdil 5000 iconov. Transakcija je bla na phishing wallet, vidla na ethscan. Tko da pazite kaj klikate.

iz kje so mu spi..?

Iz MEW. samo zgleda da je odpru phishig stran - fake mew.

Sanches000 ::

Ali je pametno kupiti TRX?

oracle ::

Sanches000 je izjavil:

Ali je pametno kupiti TRX?

Pametno sigurno ni. Je pa potencialno donosno.

slotechar ::

Do koliko pa boste trejdali. Koliko zelite imet. Milijon najbrz premalo. 10 milijonov eur, 100 milijonov, milijardo?

Vazelin ::

oracle je izjavil:

Sanches000 je izjavil:

Ali je pametno kupiti TRX?

Pametno sigurno ni. Je pa potencialno donosno.

Dvomim da kupuje za hodl

slotechar je izjavil:

Do koliko pa boste trejdali. Koliko zelite imet. Milijon najbrz premalo. 10 milijonov eur, 100 milijonov, milijardo?

Ene 400k potem pa bi spizdil nekam že.

Btc leze na 18:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

dejansan ::

V katerih trgovinah s tehnično robo se da z BTC plačevati?
dejansan

Buggy ::

kiFni je izjavil:

Sodelavcu so spizdil 5000 iconov. Transakcija je bla na phishing wallet, vidla na ethscan. Tko da pazite kaj klikate.


govoris o ICON ali ICN in iz katere menjalnice?

Jaz sem ravno danes uspel preko IDnow narest tier 2 verifikacijo, da bom mal ICN-jev zaveklsal, ce se bo se drzal ritma ki ga narekuje zdej par dni.
««
332 / 976
»»