» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
324 / 976
»»

4knative ::

Jaz bi se samo na tem mestu zahvalil slotecharju in nodiju, ki sta mi z namigi v decembru omogočila nakup novega vozila. Hvala iz srca. Ni neki Lambo, ampak skromno vozilo za skromnega človeka. :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: krefi ()

Rok Woot ::

KriptoMirko ::

4knative je izjavil:

Jaz bi se samo na tem mestu zahvalil slotecharju in nodiju, ki sta mi z namigi v decembru omogočila nakup novega vozila. Hvala iz srca. Ni neki Lambo, ampak skromno vozilo za skromnega človeka. :D

Lahko bi jima doniral vsaj kako radkapo ali brisalce, no.

4knative ::

Kolikor je meni znano jima ne gre slabo glede financ. Za zdravje, srečo in ljubezen bo pa več vedel povedat Milan_Vidoviti.

Blazz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Blazz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Evo še malo o tem zakaj je EOT poskočil tako močno, da ne bo samo TRX na tapeti:


lol @ 3.dec



Ja? Ko bodo produkti lansirani bo šele veselo (ki so jih šele začeli oglaševati):) mogoče namesto stanovanja hiša. No, ampak sedaj vsaj veš kaj počnejp. Pa hitro po nakupih, dokler je še čas.


buy on rumours sell on news... boli k folk za produkte... to bi lahko že vedel.. sploh k sam hypeaš en kojn najmanj 50x v 1 dnevu... čakam razplet, k bo fomo padu :)

PrihajaNodi ::

Tudi jaz cakam padec:)

Zgodovina sprememb…

run2 ::

castro23 je izjavil:

Lep večer želim vsem vam,

V tej temi sem nov in vas bolj izkušene prosim za pomoč.

Sicer si zadnje dni precej ogledujem in prebiram glede kryptovalut pa vendarle potrebujem pomoč. Kakih 300 eurov bi vložil v kako kriptovaluto pa me zanima kaj priporočate? Naj razpršim na kake 3 ali več? Kateri izmed recimo prvih 50 ima dobre predispozicije za rast? Kaj menite o ripplu? Litecoinu itd? Se bolj splača čakati, ko nekam vložiš ali kupovati in prodajati tako kot vi?

Kako si sploh ustvarim račun, da lahko kupim kako valuto in kaj to zame pomeni? Je kaka vstopna ali izstopna provizija itd? Najlepša hvala za vse informacije...


Registracija na bitstamp, nakazilo prek UPN, provizija iz EUR v crypto je 0,25 %. Bolj se splača čakat.

Blazz ::

upam da se zavedate, da ste verjetno vsaj polovico daily tradea vi naredl, in za kar nekaj se vas ne bo dobro končalo, razen če ste s fomotom privabl ostale non slo-techarje... 9 btc daily trade... lets see, v cryptotu je itak vse mogoče :)

če nekdo proda trenutno za 4k usd tehle EOT, vam cena pade na 2 satoshija lolololol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

PrihajaNodi ::

Torej naj kdo ze proda.

Blazz ::

ja sej ne more, je ujet v kojnih.... dont u get it?

predstavlite si kaj bi se zgodl z amazon delnicami , če bi jih Bezos vse naenkrat prodal, tiste ki jih ima v lasti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

PrihajaNodi ::

No da dam opozorilo: Trgujte s tistim, kar lahko izgubite. Nihce pa ne trdi da ne more pasti cena na 0.00x, zaenkrat pa povprasevanje presega ponudbo.

Zgodovina sprememb…

4knative ::

Blazz je izjavil:

upam da se zavedate, da ste verjetno vsaj polovico daily tradea vi naredl, in za kar nekaj se vas ne bo dobro končalo, razen če ste s fomotom privabl ostale non slo-techarje... 9 btc daily trade... lets see, v cryptotu je itak vse mogoče :)

če nekdo proda trenutno za 4k usd tehle EOT, vam cena pade na 2 satoshija lolololol

Pusti jim sanje o 50x donosu. Vsi jutri po Lambote, vsaj tri komade za popolni trikolor v garaži.

PrihajaNodi ::

4knative je izjavil:

Blazz je izjavil:

upam da se zavedate, da ste verjetno vsaj polovico daily tradea vi naredl, in za kar nekaj se vas ne bo dobro končalo, razen če ste s fomotom privabl ostale non slo-techarje... 9 btc daily trade... lets see, v cryptotu je itak vse mogoče :)

če nekdo proda trenutno za 4k usd tehle EOT, vam cena pade na 2 satoshija lolololol

Pusti jim sanje o 50x donosu. Vsi jutri po Lambote, vsaj tri komade za popolni trikolor v garaži.


Koliko je bil btc na zacetku?

KriptoMirko ::

PrihajaNodi je izjavil:


Koliko je bil btc na zacetku?

Koliko si imel alternativ BTCju na začetku? :P

4knative ::

Vidim da ste eni pripravljeni iti tako daleč da boste šitkojne prodajali svojim bolj premožnim sorodnikom na koncu. Vse da greš gor po piramidi na poziju. :))

PrihajaNodi ::

Prisel je ltc in kaj drzi btc pokonci?

run2 ::

PrihajaNodi je izjavil:

4knative je izjavil:

Blazz je izjavil:

upam da se zavedate, da ste verjetno vsaj polovico daily tradea vi naredl, in za kar nekaj se vas ne bo dobro končalo, razen če ste s fomotom privabl ostale non slo-techarje... 9 btc daily trade... lets see, v cryptotu je itak vse mogoče :)

če nekdo proda trenutno za 4k usd tehle EOT, vam cena pade na 2 satoshija lolololol

Pusti jim sanje o 50x donosu. Vsi jutri po Lambote, vsaj tri komade za popolni trikolor v garaži.


Koliko je bil btc na zacetku?


slotechar ::

Rok Woot je izjavil:

http://bitcoinist.com/power-back-people...

prodal steem ...

Za fejsbuk bi bilo najlazje uporabit smart media tokens na steem blockchainu, ki se je izkazal za izjemno hitrega in ucinkovitega.

Zgodovina sprememb…

Blazz ::

PrihajaNodi je izjavil:

4knative je izjavil:

Blazz je izjavil:

upam da se zavedate, da ste verjetno vsaj polovico daily tradea vi naredl, in za kar nekaj se vas ne bo dobro končalo, razen če ste s fomotom privabl ostale non slo-techarje... 9 btc daily trade... lets see, v cryptotu je itak vse mogoče :)

če nekdo proda trenutno za 4k usd tehle EOT, vam cena pade na 2 satoshija lolololol

Pusti jim sanje o 50x donosu. Vsi jutri po Lambote, vsaj tri komade za popolni trikolor v garaži.


Koliko je bil btc na zacetku?


here we go... defending by comparison with BTC :)

PrihajaNodi ::

No prav, kdor je kupil eot naj sedaj proda, ker lahko vse izgubi. Evo je ze padec iz 350% na 270% ko pisem tole. Cez 1 uro bo na ze -99%.

Zgodovina sprememb…

KriptoMirko ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prisel je ltc in kaj drzi btc pokonci?

BTC drži pokonci elektrika. Ne govorim nič o EOT, pravim samo, da ta primerjava z BTCjem na začetku ni na mestu, ko si imel samo BTC kot pionirja kriptovalut v primerjavi z današnjimi časi, ko imaš tisoč shitcoinov. EOT ima mali market cap in zaenkrat je na Ž menjalnicah, zato mene osebno ne interesira preveč pri tej ceni.

slotechar ::

Blazz ti pa si res kot da si vceraj prisel sem. A ti res mislis da mi predstavljamo pomemben delez pri trejdanju posamicnih kojnov. Nasi bitcoini vse skupaj so pljunek v morje. Nimamo bistvenega vpliva na pump ali dump. Razen ce bi sli res na kak shitcoin, kjer je zelo malo trejdanja.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

KriptoMirko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Prisel je ltc in kaj drzi btc pokonci?

BTC drži pokonci elektrika. Ne govorim nič o EOT, pravim samo, da ta primerjava z BTCjem na začetku ni na mestu, ko si imel samo BTC kot pionirja kriptovalut v primerjavi z današnjimi časi, ko imaš tisoč shitcoinov. EOT ima mali market cap in zaenkrat je na Ž menjalnicah, zato mene osebno ne interesira preveč pri tej ceni.


Se strinjam. To je tvegani coin in bo lahko fall back nazaj na tri nicle. Se pa zavedas da je marcet cap 5x (zaenkrat) vecji od enigme, katera vrednost je 5 usd? Lahko da kiti delajo valove za coin na 650 mestu.

Zgodovina sprememb…

Blazz ::

slotechar je izjavil:

Blazz ti pa si res kot da si vceraj prisel sem. A ti res mislis da mi predstavljamo pomemben delez pri trejdanju posamicnih kojnov. Nasi bitcoini vse skupaj so pljunek v morje. Nimamo bistvenega vpliva na pump ali dump. Razen ce bi sli res na kak shitcoin, kjer je zelo malo trejdanja.


si si sploh ogledal ta kojn in daily volume itd??? al kr napamet nekaj?....

točno to so šli, shitcoin a klase... 9 btc dailya se je danes obrnilo, ko je "explodiral". Zavedaj se, da več ljudi spremlja to temo kot piše, pa pol še vsak pove svojmu frendu in hitro se nabere za par BTCjev. glede na to da je bil 1 dan nazaj daily trade like 20k usd na waves DEXu (manj kot 2 btc), začnejo vsi crypto boti piskat da se je daily povečal za 100% privabi druge in fomo se na takem kovancu ustvari... ne vem kdo je prišel včeraj sem.....

4knative ::

slotechar je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

http://bitcoinist.com/power-back-people...

prodal steem ...

Za fejsbuk bi bilo najlazje uporabit smart media tokens na steem blockchainu, ki se je izkazal za izjemno hitrega in ucinkovitega.


Odvisno kaj držiš. Zuckerbergu se je v odsevu zenice videlo da gleda webpage od rippla. Hitro kupite.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Amdforce ()

KriptoMirko ::

PrihajaNodi je izjavil:

KriptoMirko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Prisel je ltc in kaj drzi btc pokonci?

BTC drži pokonci elektrika. Ne govorim nič o EOT, pravim samo, da ta primerjava z BTCjem na začetku ni na mestu, ko si imel samo BTC kot pionirja kriptovalut v primerjavi z današnjimi časi, ko imaš tisoč shitcoinov. EOT ima mali market cap in zaenkrat je na Ž menjalnicah, zato mene osebno ne interesira preveč pri tej ceni.


Se strinjam. To je tvegani coin in bo lahko fall back nazaj na tri nicle. Se pa zavedas da je marcet cap 5x (zaenkrat) vecji od enigme, katera vrednost je 5 usd? Lahko da kiti delajo valove za coin na 650 mestu.

Enigma je na Binancu in Bittrexu. Boljša za manipulirat.

PrihajaNodi ::

Blazz je izjavil:

slotechar je izjavil:

Blazz ti pa si res kot da si vceraj prisel sem. A ti res mislis da mi predstavljamo pomemben delez pri trejdanju posamicnih kojnov. Nasi bitcoini vse skupaj so pljunek v morje. Nimamo bistvenega vpliva na pump ali dump. Razen ce bi sli res na kak shitcoin, kjer je zelo malo trejdanja.


si si sploh ogledal ta kojn in daily volume itd??? al kr napamet nekaj?....

točno to so šli, shitcoin a klase... 9 btc dailya se je danes obrnilo, ko je "explodiral". Zavedaj se, da več ljudi spremlja to temo kot piše, pa pol še vsak pove svojmu frendu in hitro se nabere za par BTCjev. glede na to da je bil 1 dan nazaj daily trade like 20k usd na waves DEXu (manj kot 2 btc), začnejo vsi crypto boti piskat da se je daily povečal za 100% privabi druge in fomo se na takem kovancu ustvari... ne vem kdo je prišel včeraj sem.....


A n fomo na vseh koinih?

Enigma je na Binancu in Bittrexu. Boljša za manipulirat.


Dajmo casu cas. Ko\ce pride tale coin na borze bos tudi z njim lahko. Lahko pa de ja nateg.

Zgodovina sprememb…

KriptoMirko ::

PrihajaNodi je izjavil:


Dajmo casu cas. Ko\ce pride tale coin na borze bos tudi z njim lahko. Lahko pa de ja nateg.

Če pride tole na menjalnice, ne dvomim, da bo šlo še fajn gor. Sploh, ko deliverajo dejanski product kot je BitVault. Samo to je... če pridejo. Dokler jih ni na večji menjalnici, me ne zanima. Niti ne moreš pogledati konkretno chartov.

slotechar ::

@blaz kje si ti najdu 9 btc daily za ta kojn?

PrihajaNodi ::

KriptoMirko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Dajmo casu cas. Ko\ce pride tale coin na borze bos tudi z njim lahko. Lahko pa de ja nateg.

Äe pride tole na menjalnice, ne dvomim, da bo ĹĄlo ĹĄe fajn gor. Sploh, ko deliverajo dejanski product kot je BitVault. Samo to je... Äe pridejo. Dokler jih ni na veÄji menjalnici, me ne zanima. Niti ne moreĹĄ pogledati konkretno chartov.



Zaenkrat pospeseno iscejo developerje za app tako, da je to super znak da se produkt premika. Res pa je, da ga Mcaffe ni omenil na svojem blogu. Prav tako bo veliko drazji, ce pride na borze. Se enkrat, lahko pa da ne bo nic oziroma bo projelt crknil.

Zgodovina sprememb…

KriptoMirko ::

V zadnjem dnevu je market cap šel x4, tako da dvomim, da je bilo 9 BTC daily.

Aja, tole je pogledal:


Volume (24h)
$138,775 USD
9.21 BTC
11,073 WAVES

sarma832 ::

50% EOT je pre-minano. Tako da, upaj da je to legit projekt sicer je trenutno 90% tokenov v rokah lastnikov.
White paperja pa se mi neda brat. Seveda pa, cist mozno da nekega dne se napihne.

slotechar ::

Kokr jst vidim na marcetcap je volume 24h dost vecji

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

sarma832 je izjavil:

50% EOT je pre-minano. Tako da, upaj da je to legit projekt sicer je trenutno 90% tokenov v rokah lastnikov.
White paperja pa se mi neda brat. Seveda pa, cist mozno da nekega dne se napihne.


Sam sem vlozil, ker je projekt odlicen ali bo dejansko uspel pa ne vem. Ce pride na borze, ce bo produkt izdan...veliko je teh cejev, ja...

Zgodovina sprememb…

KriptoMirko ::

TRX pumpica. Kje je zdaj lulček, ki je bil glasen?

PrihajaNodi ::

Btw njihovi preorderji za November so razprodani:)

krenpac ::

Enigmi cena pada (mogoče gre clo pod 5$ - trenutno je 5.20$). Po moje je zdaj pravi čas za nakup. Ta zadeva ima po moje res ogrooooomn potencial. Me ne bi čudilo, če bo en kojn v letu 2018 vreden 100$+. Če bi radi gamblal, evo vam kojn s potencialom, ki je po moje trenutno zelo podcenjen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krenpac ()

krenpac ::

Pa to je špekulacija, da ne bo kdo preveč navdušen :D

Drevesce ::

TRX se je spet snel...

Ajnstajn` ::

pa saj niste normalni, koliko posmamate v enem dnevu. Pa to je zadnji čas da se naredi več tem, drugače to sploh ni več berljivo.
//

Drevesce ::

Vodilni pri XVG so se kot kaže vendarle zganili... Ojačali marketing ekipo, posodobili Wraith in bili dodani na upbit.

slotechar ::

Trx trenutno ze 6. po marcetcapu in ti bluzis o 9 btc dnevnem trejdu? In o tem kako samo slotechovci trejdamo ta kojn. Azija nov svetovni vladar zarad kriptovalut?

Zgodovina sprememb…

Drevesce ::

slotechar je izjavil:

Trx trenutno ze 6. po marcetcapu in ti bluzis o 9 btc dnevnem trejdu? In o tem kako samo slotechovci trejdamo ta kojn. Azija nov svetovni vladar zarad kriptovalut?


Baje naj bi v ponedeljek potrdili sodelovanje z alibabo.
Nekaj trx-a sem sicer kupil ampak sem čakal na dip za kaj več. Misliš, da bi moral že zdaj skočiti na vlak ali raje počakati?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

slotechar ::

Vem. Baje. Boljs da potrdijo ce ne gre tole v dump. Ne vem ker nimam insajderskih info. Vse je mozno.

Zgodovina sprememb…

KriptoMirko ::

slotechar je izjavil:

Trx trenutno ze 6. po marcetcapu in ti bluzis o 9 btc dnevnem trejdu? In o tem kako samo slotechovci trejdamo ta kojn. Azija nov svetovni vladar zarad kriptovalut?

Za teh 9 BTC je pisal o EOT. Pa tudi za EOT je ta podatek napačen.

slotechar ::

Ok. Nesporazum. Ampak da ta trx tako hitro pride med top 10. Cela azija ga pumpa. Zarad partnerstva z neko babo bo prehitel bitcoin?

Ajnstajn` je izjavil:

pa saj niste normalni, koliko posmamate v enem dnevu. Pa to je zadnji čas da se naredi več tem, drugače to sploh ni več berljivo.

Komentar (spam) dneva!?

Zgodovina sprememb…

KriptoMirko ::

slotechar je izjavil:

Ok. Nesporazum. Ampak da ta trx tako hitro pride med top 10. Cela azija ga pumpa. Zarad partnerstva z neko babo bo prehitel bitcoin?

Ni samo Alibaba, tu so še kripto cucki. Je pa tale val dosti TA chartistov čakalo in je zato še toliko bolj šel gor ne glede na novice.

zelenobeli ::

1. Jst sem si izplačal vložek v EOT, tako da mi je dokaj vseeno kaj bo z njim. Malo me bo bolelo če gre dol, če gre gor SUPER
2. Na BITHTC ne morem kupiti TRX:'(

kvadro1 ::

Imam nekaj ZCL-ja na bittrexu, bom dobil bitcoin privat?
Hvala

Mani ::

KuCoin ima ima mogoce danes spet dobre cene, je bil kar padec ponoci, bi se verjetno spet splacalo nabavit ;)

Pomagajmo si med samo :)
KUCOIN Exchange: https://www.kucoin.com/#/?r=1bf2f
BINANCE Exchange: https://www.binance.com/?ref=16629068

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mani ()
««
324 / 976
»»