» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
323 / 976
»»

KriptoMirko ::

Fak, kake jokice. Uspešni trejderji ne rabijo cent donacij... kdor ima pod 10k kapitala, je pa itak noob.

krneki0001 ::

nehite se drkat med sabo, pa rajš povejte kater kovanec bo naslednji pump, pa da je pod 15 centov.

Aquafriend ::

Povej to izbeglicam :)

fopi ::

A ni tako, da če bi povedali kateri kovanec bo naslednji pump bi tudi mi ostali v resnici napumpali kovanec? Sami slo-techovci verjetno ne, ampak...

jernejl ::

Glede na to, da je v zadnjem tednu od 100 največjih kovancev po market cap-u 88 zrastlo, je treba imeti kar precej smole, da bi podal slabo napoved.
Postavite si raje večji izziv in povejte, kateri kovanec bo v naslednjih 24h / 7d padel :)

veh43ov ::

a je mogoče že kakšna telegram skupina ustvarjena, ker tu na forumu je iskreno zadevo že težko slediti, na dan je že kar nekaj strani novih od tega večino neuporabnega oz. nepotrebnega smetenja. Mogoče bi bilo smiselno odpreti nove teme za posamezne coine...

fopi ::

mogoče eno temo dobronamerni predlogi za kriptovalute :)

KriptoMirko ::

Ja, ker v telegram skupini bo pa precej drugače, ko boš imel 99% "target sir when lambo?" pijavk.

slotechar ::

Ja. Imeli smo privat tu na slotech. Potem je pa imigrant jokica naredu iz 50 eur dovolj denarja, da mu tega ni treba vec pocet. In vsak dan poslusat zbadljivke na svoj racun tu na forumu. Najdel je steemit, pravljicno web dezelo kjer ga bolj cenijo in ne zmerjajo. Celo placujejo mu. Happy end.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Saj lahko bi se vsi preselili na steemit in drug drugemu dajali pluse... posebej novincem bi to pomagalo do začetnega kapitala :D

Vazelin ::

100 se nas včlani na steemit in potem en drugega worshipamo:D

Bitman ::

Fak, kam je šla ta tema?!?!?
Pa sej nekateri niste normalni...
Zadnjih 40 strani brez uporabne informacije.
V decembru sem imel predvsem poleg svojih raziskav in pa priznam tudi po zaslugi nekaterih debat tukaj več 10k$ plusa. Zadnje strani pa samo spam.8-O8-O

hamez66 ::

Ne vem, jaz sem dobro zaslužil z upoštevanjem predlogov v zadnjih 40 straneh spama. Če pa prideš iz službe in vidiš 40 strani teksta in si že vse zamudil, pa jasno, da ni nič uporabnega zate. Stvari se dogajajo sproti, ne pa čez 8 ur :D

KriptoMirko ::

Buhuhu, nihče te ne pita na žličko z nasveti, kako obogateti čez noč. Groza. Krivica! Mogoče bi moral zamenjat okolje?

buldog66 ::

Bitman je izjavil:

Fak, kam je šla ta tema?!?!?
Pa sej nekateri niste normalni...
Zadnjih 40 strani brez uporabne informacije.
V decembru sem imel predvsem poleg svojih raziskav in pa priznam tudi po zaslugi nekaterih debat tukaj več 10k$ plusa. Zadnje strani pa samo spam.8-O8-O



Se strinjam. Da prekinemo to. Kaj mislite kdo bo imel do zjutraj najvišji skok. Ajde da vidmo, pa zjutri pogledamo.

hamez66 ::

Saj če vam spam ni všeč, se lahko začnemo pogovarjat o davkih. Samo raje ne, ker bodo na fursu dobili preveč idej.. :D

Ok bom počasi odnehal :) Good luck

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Vazelin ::

Ta tema je že 100x obdelana

Bitman ::

hamez66 je izjavil:

Ne vem, jaz sem dobro zaslužil z upoštevanjem predlogov v zadnjih 40 straneh spama. Če pa prideš iz službe in vidiš 40 strani teksta in si že vse zamudil, pa jasno, da ni nič uporabnega zate. Stvari se dogajajo sproti, ne pa čez 8 ur :D

To je res, sam med šihtom nimam cajta non stop bult v slotech forum

hamez66 ::

Vazelin je izjavil:

Ta tema je že 100x obdelana


Ja, ampak je vedno enako depresivna :)

KriptoMirko ::

buldog66 je izjavil:

Bitman je izjavil:

Fak, kam je šla ta tema?!?!?
Pa sej nekateri niste normalni...
Zadnjih 40 strani brez uporabne informacije.
V decembru sem imel predvsem poleg svojih raziskav in pa priznam tudi po zaslugi nekaterih debat tukaj več 10k$ plusa. Zadnje strani pa samo spam.8-O8-O



Se strinjam. Da prekinemo to. Kaj mislite kdo bo imel do zjutraj najvišji skok. Ajde da vidmo, pa zjutri pogledamo.

Folk, ki je kupil XRP pri 3+ usd. Skok skozi okno, definitivno najvišji skok. No ja, saj mogoče pa naredi še en parabolični leg up do 4 usd.

Če BTC ne najde rocket fuela, ima TRX potencial za naslednji wave up, na tole sem trenutno najbolj pozoren.

Zgodovina sprememb…

buldog66 ::

KriptoMirko je izjavil:

buldog66 je izjavil:

Bitman je izjavil:

Fak, kam je šla ta tema?!?!?
Pa sej nekateri niste normalni...
Zadnjih 40 strani brez uporabne informacije.
V decembru sem imel predvsem poleg svojih raziskav in pa priznam tudi po zaslugi nekaterih debat tukaj več 10k$ plusa. Zadnje strani pa samo spam.8-O8-O



Se strinjam. Da prekinemo to. Kaj mislite kdo bo imel do zjutraj najvišji skok. Ajde da vidmo, pa zjutri pogledamo.

Folk, ki je kupil XRP pri 3+ usd. Skok skozi okno, definitivno najvišji skok. No ja, saj mogoče pa naredi še en parabolični leg up do 4 usd.

Če BTC ne najde rocket fuela, ima TRX potencial za naslednji wave up, na tole sem trenutno najbolj pozoren.


Tudi sam bi stavil na TRX, podobno razmišljam

spidi21 ::

Uporablja kdo Binance iOS app, ki se jo dol potegne direktno z njihove strani preko iPhona? Ali ni varna za uporabo, ce je ni na App Storu gor??

bonanno ::

lool, dons k trx raste 100 posto, usi.. ja v tega treba vlagat.. jutr k bo padu 30 posto..bo ze.. ma dj fak tema lol

hujsi ste od zensk

KriptoMirko ::

spidi21 je izjavil:

Uporablja kdo Binance iOS app, ki se jo dol potegne direktno z njihove strani preko iPhona? Ali ni varna za uporabo, ce je ni na App Storu gor??

Jablana je pred kratkim odstranila več appov povezanih s kriptovalutami, mogoče je to razlog. Če zaupaš menjalnici Binance, lahko zaupaš tudi njihovemu appu, ki ga snameš pri njih. Sam imam app za androida in dela dosti bolj tekoče kot spletna verzija, ki laga zaradi velikega traffica.

fukich ::

Jablana hahahahah, zdaj pa si me nasmejal :D

Somm ::

krneki0001 je izjavil:

Somm je izjavil:

Tist filing k si uložu 30€ v tron in dons du vn 3000€ neprecenljivo :P

Si zamišljaš 1000€ vloženih. :))

Potem veš, kako se počutim!!!!


to so že dobre cifre hehe
mi je že na začetku neka intuicija rekla da bo neki iz tega sam sm reku aj bom du iz heca neki malga not pa se je obrestoval zdj mi je pa žu da nism več uložu, sam je kar je tud to je uredu xD

KriptoMirko ::

bonanno je izjavil:

lool, dons k trx raste 100 posto, usi.. ja v tega treba vlagat.. jutr k bo padu 30 posto..bo ze.. ma dj fak tema lol

hujsi ste od zensk

Poglej ga, predjamskega človeka, ki še ni slišal za TA. Imam TRX od 450 satoshijev naprej, kdor pa pri vrhu kupuje, ker je idiot, pa je to njegov problem. TRX je danes že naredil 50% Fib retracement bounce od trenutnega vala, tako da očitno več ljudi spremlja TA.

krneki0001 ::

buldog66 je izjavil:

Bitman je izjavil:

Fak, kam je šla ta tema?!?!?
Pa sej nekateri niste normalni...
Zadnjih 40 strani brez uporabne informacije.
V decembru sem imel predvsem poleg svojih raziskav in pa priznam tudi po zaslugi nekaterih debat tukaj več 10k$ plusa. Zadnje strani pa samo spam.8-O8-O



Se strinjam. Da prekinemo to. Kaj mislite kdo bo imel do zjutraj najvišji skok. Ajde da vidmo, pa zjutri pogledamo.


TRX

PrihajaNodi ::

Evo še malo o tem zakaj je EOT poskočil tako močno, da ne bo samo TRX na tapeti:

Somm ::

Vazelin je izjavil:

Ajde uni Tron early adopterji. Od kje ste sklepali da je to x500 material?


Če ti po resnici povem nevem neka intuicija če bi vedu da bo tko bi sigurn več uložu notr.

Vazelin ::

Moja napoved za coine jutri dopoldne, ki si jih lastim (da vidimo če bom kaj zadel:D):
1. ICN: $3.78 --> $4.25
2. XLM: $0.774782 --> $0.816181
3. ENG: $5.65 --> $5.85
4. UTK: $0.804025 --> $0.915451
5. DBIX: $9.92 --> $9.60
6. NEBL: $8.19 --> $8.25

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bonanno ::

Somm je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Somm je izjavil:

Tist filing k si uložu 30€ v tron in dons du vn 3000€ neprecenljivo :P

Si zamišljaš 1000€ vloženih. :))

Potem veš, kako se počutim!!!!


to so že dobre cifre hehe
mi je že na začetku neka intuicija rekla da bo neki iz tega sam sm reku aj bom du iz heca neki malga not pa se je obrestoval zdj mi je pa žu da nism več uložu, sam je kar je tud to je uredu xD



ne razumem kako iz 30 eur kar 3000 eur?

ce je zrastu za 100 posto.. pol je to 60 eur?

ramiz?! ::

bonanno je izjavil:

Somm je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Somm je izjavil:

Tist filing k si uložu 30€ v tron in dons du vn 3000€ neprecenljivo :P

Si zamišljaš 1000€ vloženih. :))

Potem veš, kako se počutim!!!!


to so že dobre cifre hehe
mi je že na začetku neka intuicija rekla da bo neki iz tega sam sm reku aj bom du iz heca neki malga not pa se je obrestoval zdj mi je pa žu da nism več uložu, sam je kar je tud to je uredu xD



ne razumem kako iz 30 eur kar 3000 eur?

ce je zrastu za 100 posto.. pol je to 60 eur?

Ja verjetno ni vložil včeraj?? Sej TRX raste že od začetka ane?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

bonanno ::

ramiz?! je izjavil:

bonanno je izjavil:

Somm je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Somm je izjavil:

Tist filing k si uložu 30€ v tron in dons du vn 3000€ neprecenljivo :P

Si zamišljaš 1000€ vloženih. :))

Potem veš, kako se počutim!!!!


to so že dobre cifre hehe
mi je že na začetku neka intuicija rekla da bo neki iz tega sam sm reku aj bom du iz heca neki malga not pa se je obrestoval zdj mi je pa žu da nism več uložu, sam je kar je tud to je uredu xD



ne razumem kako iz 30 eur kar 3000 eur?

ce je zrastu za 100 posto.. pol je to 60 eur?

Ja verjetno ni vložil včeraj?? Sej TRX raste že od začetka ane?


aja ja blede se mi ze.. sory

KriptoMirko ::

Somm je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Ajde uni Tron early adopterji. Od kje ste sklepali da je to x500 material?


Če ti po resnici povem nevem neka intuicija če bi vedu da bo tko bi sigurn več uložu notr.

Tron je bil prvi ICO na Binance in je bil zato nahypan in popularen. Sam sem poskusil priti not pri prvih 3 salih pa je bilo prehitro zafilano in stran je bila neodzivna za popizdit, tako da neuspešno in se pozneje iz inata nisem več zanimal za ICO. Sam projekt je bil brez whitepaperja, v korejščini, imeli so samo dobra imena v ozadju in za večino je bilo to dovolj.

Zgodovina sprememb…

fukich ::

je dobro holdat eth? al raje investiram v kakšen drug coin za "siguren" hodl.

krneki0001 ::

Moraš biti včasih zelo uporen in se potrudit tudi na bugasti in počasni strani priti do kovancev. Se je splačalo (oziroma še čakam, da še zraste, ker potenciala je še).
Če BTC ponoči ne pobegne nekam v višave, potem bo zelo verjetno jutri tron vsaj na 0.000016 ali 0.000017 btc, če ne več.

Edino, če se ne bo ustavil na teh 20 centih in se bo tam jajcal do aprila ali maja, kot se je xrp zdaj več kot pol leta.

KriptoMirko ::

TRX ima dosti eventov in novic v januarju, večina trenutne rasti izhaja od tu.

ramiz?! ::

KriptoMirko je izjavil:

TRX ima dosti eventov in novic v januarju, večina trenutne rasti izhaja od tu.

Tega ne verjamem, ker še par dni nazaj (2-3), so imeli samo 2 novici in to je bla o igrci za telefone in coin burnu ... dans in včeraj pa so dodali še 4 novice, ki dejansko nekaj naznanjajo ... torej sodelovanja z dvema novima partnerjema, razširitev na novo borzo itd...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

KriptoMirko ::

fukich je izjavil:

je dobro holdat eth? al raje investiram v kakšen drug coin za "siguren" hodl.

BTC, ETH, NEO, XMR, DASH, tole je pomoje precej siguren hodl. Je pa odvisno od tvojega namena, kaj želiš od hodlanja.

fukich ::

KriptoMirko je izjavil:

fukich je izjavil:

je dobro holdat eth? al raje investiram v kakšen drug coin za "siguren" hodl.

BTC, ETH, NEO, XMR, DASH, tole je pomoje precej siguren hodl. Je pa odvisno od tvojega namena, kaj želiš od hodlanja.

hvala!

KriptoMirko ::

ramiz?! je izjavil:

KriptoMirko je izjavil:

TRX ima dosti eventov in novic v januarju, večina trenutne rasti izhaja od tu.

Tega ne verjamem, ker še par dni nazaj (2-3), so imeli samo 2 novici in to je bla o igrci za telefone in coin burnu ... dans in včeraj pa so dodali še 4 novice, ki dejansko nekaj naznanjajo ... torej sodelovanja z dvema novima partnerjema, razširitev na novo borzo itd...

Konec decembra so najavili prihod na menjalnico v januarju, token burn, neko igrico na njihovem networku, potem je prišla novica o mainnetu, pred 2 dnevi pa novice o partnerstvu. Zdaj pa poglej, kdaj je začel rast časovno. Raste zaradi novic, kot je normalno pri altih...

PrihajaNodi ::

bonanno ::

se dobro da sem Funfair na 0.03 kupil :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bonanno ()

PrihajaNodi ::

castro23 ::

Lep večer želim vsem vam,

V tej temi sem nov in vas bolj izkušene prosim za pomoč.

Sicer si zadnje dni precej ogledujem in prebiram glede kryptovalut pa vendarle potrebujem pomoč. Kakih 300 eurov bi vložil v kako kriptovaluto pa me zanima kaj priporočate? Naj razpršim na kake 3 ali več? Kateri izmed recimo prvih 50 ima dobre predispozicije za rast? Kaj menite o ripplu? Litecoinu itd? Se bolj splača čakati, ko nekam vložiš ali kupovati in prodajati tako kot vi?

Kako si sploh ustvarim račun, da lahko kupim kako valuto in kaj to zame pomeni? Je kaka vstopna ali izstopna provizija itd? Najlepša hvala za vse informacije...

bonanno ::

a mma kdo kak dobr link.. kako day trajdat ?

Blazz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Evo še malo o tem zakaj je EOT poskočil tako močno, da ne bo samo TRX na tapeti:


lol @ 3.dec

PrihajaNodi ::

Blazz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Evo še malo o tem zakaj je EOT poskočil tako močno, da ne bo samo TRX na tapeti:


lol @ 3.dec



Ja? Ko bodo produkti lansirani bo šele veselo (ki so jih šele začeli oglaševati):) mogoče namesto stanovanja hiša. No, ampak sedaj vsaj veš kaj počnejp. Pa hitro po nakupih, dokler je še čas.

Zgodovina sprememb…

KriptoMirko ::

bonanno je izjavil:

a mma kdo kak dobr link.. kako day trajdat ?

https://www.amazon.com/Day-Trading-Dumm...
https://www.amazon.com/Barbara-Rockefel...
««
323 / 976
»»