» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
321 / 976
»»

krneki0001 ::

Da vidimo koliko jih bo sedaj nazaj šlo. nakup po 0.00001190

helpme ::

Imam eno vprašanje glede bittrex-a.... iz coinbasa sem poslal manj kot 0.1 ETH na bittrex. Poslana vrednost ni bila vidna v denarnici. Zdej pa sem za foro prodal nekaj coinov, da bi imel več kot 0.1 ETH, vendar še vedno ni nikjer vidna vrednost poslana iz coinbasa.
Ima kdo podobno izkušnjo?

Matejjjjj ::

toliko drame pa -200$ razlike :O

slotechar ::

Denar marsikaterega pokvari. Ne vse ampak opazam nekaj uporabnikov. Na zacetku fantasticnih, ki so postali ob bogatenju obupni. Zaceli merit kdo ima vec denarja, zmerjat tiste z manj, zanicevat, ego zrastel do neba. Upam da se to men ne zgodi. Ker mi je to grozn

PrihajaNodi ::

slotechar je izjavil:

Denar marsikaterega pokvari. Ne vse ampak opazam nekaj uporabnikov. Na zacetku fantasticnih, ki so postali ob bogatenju obupni. Zaceli merit kdo ima vec denarja, zmerjat tiste z manj, zanicevat, ego zrastel do neba. Upam da se to men ne zgodi. Ker mi je to grozn


Oprosti ampak da daješ tu nasvete potem te pa še "hecajo"...tisti, ki so upoštevali tvoje nasvete bi ti sigurno lahko dali kakšnega stotaka, saj tudi ti cele dneve študiraš.

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

Mogoče so oni toliko uspešni, ker niso čustveni.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Vazelin ::

nebivedu: kakšen nasvet za short hold coin?:D

Bolivar ::

ne vem zakaj si prodal rippla ob paniki to se nikol ne dela. zdaj gre spet gor.

krneki0001 ::

trx bo pomoje šel do 0.000014, zdajle je na 0.0000125 To je lahko kar nekaj lepega zaslužka.

Zeitgeist ::

slotechar je izjavil:

Denar marsikaterega pokvari. Ne vse ampak opazam nekaj uporabnikov. Na zacetku fantasticnih, ki so postali ob bogatenju obupni. Zaceli merit kdo ima vec denarja, zmerjat tiste z manj, zanicevat, ego zrastel do neba. Upam da se to men ne zgodi. Ker mi je to grozn

daj imena in priimke, gremo na obiske! :P :D :D

Matejjjjj ::

krneki0001 je izjavil:

trx bo pomoje šel do 0.000014, zdajle je na 0.0000125 To je lahko kar nekaj lepega zaslužka.


potem ob 0,000014 prodaš?

krneki0001 ::

Jaz ne. Jaz ga bom držal, dokler ne pride vsaj do 0.00001974 btc. Toliko imam tudi sell order nastavljen.

Zgodovina sprememb…

Horejšio ::

slotechar je izjavil:

Denar marsikaterega pokvari. Ne vse ampak opazam nekaj uporabnikov. Na zacetku fantasticnih, ki so postali ob bogatenju obupni. Zaceli merit kdo ima vec denarja, zmerjat tiste z manj, zanicevat, ego zrastel do neba. Upam da se to men ne zgodi. Ker mi je to grozn


Men je res zabaven tale citat: "Cryto is largely a male hobby, which means big ego, high stakes drama, statistical analysis, and lots of bull shitting...It's poker meets ESPN meets World of Warcraft."

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

slotechar je izjavil:

Denar marsikaterega pokvari. Ne vse ampak opazam nekaj uporabnikov. Na zacetku fantasticnih, ki so postali ob bogatenju obupni. Zaceli merit kdo ima vec denarja, zmerjat tiste z manj, zanicevat, ego zrastel do neba. Upam da se to men ne zgodi. Ker mi je to grozn


Oprosti ampak da daješ tu nasvete potem te pa še "hecajo"...tisti, ki so upoštevali tvoje nasvete bi ti sigurno lahko dali kakšnega stotaka, saj tudi ti cele dneve študiraš.


Zakaj? Če si nasvet podal pravilen si sam zaslužil na tisoče €... in ne rabiš stotaka kajne? Ali si pač sam premalo vložil? :)

Jaz sem dobil 2 donaciji, za pomoč glede ICOjev, glede accountov itd... 1 v všini 10XRP in drugo v višini 0,1 LTCja "100 let nazaj ko je bil 4x€"
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto ::

Bolivar je izjavil:

ne vem zakaj si prodal rippla ob paniki to se nikol ne dela. zdaj gre spet gor.


Se bo že naučil :)

D3m0r4l1z3d ::

da bi res tako popularnost kot ESPN doseglo, potem smo na konju
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

krneki0001 ::

V paniki se nikoli ne prodaja kovancev.

Od 21:45 do 22:20 bi lahko na trx-u zaslužili ogromno. Šel je od 0.00000988 na 0.00001300, to je več kot 30%.

Ali je kdo upošteval moj nasvet, da je čas za nakup trx-a?

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

jaz sem dokupil ICN. nimam na borzi ki podpira trx nič prostga. obetam si da pride čez današnji vrh kmalu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

krneki0001 ::

Vedno, ampak res vedno moraš imeti nekaj prostega. Kdaj se boste naučili?

Vedno moraš imeti vsaj 0.05BTC na razpolago. Ravno za take nakupe, ker potegneš lahko ogromno ven.

Vazelin ::

ponavadi mam. sem vse dal v ENG in UTK

Matejjjjj ::

dokupil 5000komadov po 1100 iz rezervnega fonda. vse po zaslugi tega foruma in lastnih izkušenj

Zgodovina sprememb…

Sc0ut ::

hm, ni še konc
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

premafx ::

krneki0001 je izjavil:

V paniki se nikoli ne prodaja kovancev.

Od 21:45 do 22:20 bi lahko na trx-u zaslužili ogromno. Šel je od 0.00000988 na 0.00001300, to je več kot 30%.

Ali je kdo upošteval moj nasvet, da je čas za nakup trx-a?

Jaz, vendar nisem mogel kupit, ker se mi eth ne prenese iz coinbase v kucoin :(

krneki0001 ::

Vazelin, resno ti predlagam. Vedno imaš 0.05BTC na razpolago. V takem primeru vskočiš, poceni kupiš, dobiš 30% zraven in prodaš takoj, ko si zaslužil, da imaš za druge nakupe pripravljeno.

Sc0ut je izjavil:

hm, ni še konc


Trx je že v varnih vodah. 0.000013 je dovolj, da bo spet počasi padal (če bo) in vmes lahko prodaš, pa počakaš par minut in spet nazaj kupiš.

Zgodovina sprememb…

zelenobeli ::

krneki0001 je izjavil:

Vazelin, resno ti predlagam. Vedno imaš 0.05BTC na razpolago. V takem primeru vskočiš, poceni kupiš, dobiš 30% zraven in prodaš takoj, ko si zaslužil, da imaš za druge nakupe pripravljeno.

Sc0ut je izjavil:

hm, ni še konc


Trx je že v varnih vodah. 0.000013 je dovolj, da bo spet počasi padal (če bo) in vmes lahko prodaš, pa počakaš par minut in spet nazaj kupiš.




Dobra glede rezerve v BTC-ju

PrihajaNodi ::

Mato99 volume je temu kojnu močno padel:



Sicer pa pojma nimaš zakaj mu je cena narasla.

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato99 volume je temu kojnu močno padel:


In kaj zdaj? Resno!
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

PrihajaNodi ::

In kaj zdaj? Resno!


Bil sem sarkastičen.

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato99 volume je temu kojnu močno padel:



Sicer pa pojma nimaš zakaj mu je cena narasla.


Niti me ne zanima zakaj, klasičn pump n dump... :) 9BTCja ni noben resen kovanec no lepo te prosim. si že v penziji? Če bi moj portfolio šel gor 500%, kot si se ti hvalil bi malo prej skeširal kupil flet in delal le še max 20ur na teden...

kaj delaš ti ob 500% gainih?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

A je kdo kaj gledal PBL (Publica)?

hamez66 ::

Tudi jaz že nekaj časa čakam na withdrawal ETHja iz bitstampa. Omrežje je zabasano, zato ne dobimo teh transakcij. Saj je podobno tudi, če želimo withdrawati na drugih exchangih, ali pa če želimo withdrawati kakšen eth token. Na bitfinexu recimo na btc/tether/eth/xrp withdraw lahko čakaš par dni, medtem ko bosta šla ltc in neo zelo hitro skozi. Bitcoinov sploh ne pošiljam več, ker ne želim, da mi ostanejo bitcoini v nepotrjeni transakciji. Iz okexa mi neotov ne pošiljajo, drugih coinov sploh nisem sprobal. Iz bithumba hitro dobim etcje, ponavadi tudi ethji pridejo hitro, na zece ali bitcoine pa lahko čakam par dni... in tako naprej.

Iz yobita sem na zece čakal 12 dni, iz liqui pa tethre približno 8 dni. V glavnem brez panike, malo bo treba počakat, če pa coinov ne bo še kakšen dan, pa potem kontaktirajte support.

Vazelin ::

zakaj raje ne šopate čez riple ali stelarje?

Mato989 ::

Problem je ker so menjalnice škrte in ne nastavijo več GWEI za etre itd... pol pa traja... saj so povedali na kuccoinu tole že...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

krneki0001 ::

Vazelin je izjavil:

zakaj raje ne šopate čez riple ali stelarje?

Nezanimivo. Predragi. S TRX se igraš, ker je volume tako velik, da počasi pada, pa z lahkoto zaslužiš na padcih in potem ko zraste.

Pa četudi zgubim par tisoč kovancev, ko mi uide kovanec gor, sem še vseeno v plusu. Če se mi to z ripplom naredi, sem izgubil preveč.

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mato99 volume je temu kojnu močno padel:



Sicer pa pojma nimaš zakaj mu je cena narasla.


Niti me ne zanima zakaj, klasičn pump n dump... :) 9BTCja ni noben resen kovanec no lepo te prosim. si že v penziji? Če bi moj portfolio šel gor 500%, kot si se ti hvalil bi malo prej skeširal kupil flet in delal le še max 20ur na teden...

kaj delaš ti ob 500% gainih?

Podobno si pisal za NXT, pa je iz 6c na 2usd skočil vmes. Brez veze pametovati glede shity shit coinov, ker lahko preseneti marsikaj. Si pa seveda precej izkušen in operiraš z "resnim" denarjam, zato smo začetniki samo v napoto. Recimo, meni bi bilo super, če bi iz 35usd na 1400usd skočil s NXT, ampak pač nisem, za kar nobenega ne krivim, vndar upam, da bodo Nodi in podobni vseeno svojo vest poslušali, tebe pa seveda glede NEO, TRX, KCS,...
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Tilen ::

Mato989 je izjavil:

Problem je ker so menjalnice škrte in ne nastavijo več GWEI za etre itd... pol pa traja... saj so povedali na kuccoinu tole že...


Zakaj pa tebi ne vzamejo za GWEI, če bi se s tem pospešilo?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

slotechar ::

Mato. A ti razumes da se uspeh ne meri v kolicini denarja ampak v procentih zasluzka. Kokr vem si ti vlagal na tisoce. Zdaj se pa kurcis tu po forumu in vsakega tretjega sorasujes ce je ze v penziji kot ti. Meris kdo ma vecjega. Vsak bi s tvojim vlozkom bil v penziji. No, skoraj vsak. Razen panicarjev. Pa si ga pomeri z jype in nebivedu

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Vazelin je izjavil:

zakaj raje ne šopate čez riple ali stelarje?


Marsikateri exchange nima ripplov ali stelarjev. Drugače pa uporabljam tudi ripple in ponavadi gre brez večjih problemov, ne pa vedno. Bitfinexov ripple wallet je bolj za en k., saj so včasih težave tudi pri depositih (npr. zadnjič sem čakal 2 dni, da so mi potrdili deposit,... in vmes lepo zaslužil :) )

Tilen je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Problem je ker so menjalnice škrte in ne nastavijo več GWEI za etre itd... pol pa traja... saj so povedali na kuccoinu tole že...


Zakaj pa tebi ne vzamejo za GWEI, če bi se s tem pospešilo?



Ker bi morali exchangi ponuditi to opcijo, pa jo zaenkrat še ne. Lahko pa to nastaviš npr. na etherdelti, ampak to je bolj poseben exchange.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Mato989 ::

Gre se za jokanje nad nedobvanjem donacij...

Mato. A ti razumes da se uspeh ne meri v kolicini denarja ampak v procentih zasluzka. Kokr vem si ti vlagal na tisoce. Zdaj se pa kurcis tu po forumu in vsakega tretjega sorasujes ce je ze v penziji kot ti. Vsak bi s tvojim vlozkom bil v penziji. No, skoraj vsak. Razen panicarjev.


A ti razumeš da je PSIHA ob vlaganju stotakov drugačna kot psiha ob vlaganju 10.000€???

Jaz sem tudi mel gaine 500%, lani, ko sem dal not 10€... ker me je BOLIL KURAC za 10€ bi pač spil 5 pirov manj v gostilni za vikend... če pa zgubim 1 avto, pa mi več ni vseeno in zato ti ne razumeš zakaj te 70%folka ne bo in noče poslušat, ker tvoja psihologija inputa je takšna da je riziko lahko višji, ker je izguba manj boleča in lažje nadoknadljiva kot naša. Ti boš pač potegnil 5 nadur pa boš mel not spravljenih par 10€, jaz pa moram delat 1-2 leti da prihranim 10.000 skupaj z delom na črno :P to pomeni nič počitnic itd...

Jaz sem bil na tvojem mestu, ti pa na mojem še ne, zato jaz tebe razumem kaj delaš, ti pa mene ne moreš zakaj ti pravim da ne jokaj glede donacij.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

K0K0 ::

Nodi kako si našel Eot ? Sem te poslušal, ker ponavadi zadaneš in nekaj vložil. Zjutraj potegnil ven vložek in z profitom spet kupil coine. Sm reku če propade nisem nič zgubu. Sam nisem vedel da mi je brat nastavil sell order in coini so se prodali ravno pred pumpom. Jest butl pa takoj ko sem opazil kupil nazaj z celotnim vložkom. Seveda v špici :(.

Mato989 ::

Tilen je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Problem je ker so menjalnice škrte in ne nastavijo več GWEI za etre itd... pol pa traja... saj so povedali na kuccoinu tole že...


Zakaj pa tebi ne vzamejo za GWEI, če bi se s tem pospešilo?


Saj vzamejo, plačaš withdrawal feeja 9$ recimo, za transakcijo, oni pa dajo 1$, in potem vse stoji, ker nočjo dat 1,5$, ker bi raje zaslužili :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

bonanno ::

ripple gor nosovi dol :D

Somm ::

Tist filing k si uložu 30€ v tron in dons du vn 3000€ neprecenljivo :P

run2 ::

Mato989 je izjavil:

Gre se za jokanje nad nedobvanjem donacij...

Mato. A ti razumes da se uspeh ne meri v kolicini denarja ampak v procentih zasluzka. Kokr vem si ti vlagal na tisoce. Zdaj se pa kurcis tu po forumu in vsakega tretjega sorasujes ce je ze v penziji kot ti. Vsak bi s tvojim vlozkom bil v penziji. No, skoraj vsak. Razen panicarjev.


A ti razumeš da je PSIHA ob vlaganju stotakov drugačna kot psiha ob vlaganju 10.000€???


Za nekoga je 10.000 drobiž, za nekoga je 500 EUR ogromno. Vse je relativno.

PrihajaNodi ::

slotechar je izjavil:

Mato. A ti razumes da se uspeh ne meri v kolicini denarja ampak v procentih zasluzka. Kokr vem si ti vlagal na tisoce. Zdaj se pa kurcis tu po forumu in vsakega tretjega sorasujes ce je ze v penziji kot ti. Meris kdo ma vecjega. Vsak bi s tvojim vlozkom bil v penziji. No, skoraj vsak. Razen panicarjev. Pa si ga pomeri z jype in nebivedu



Ni samo zaslužek. Jaz občudujem ljudi, ki so z 200€ prišli na 10.000 ali še bolje tiste, ki so prišli iz več k € na tisočaka in nato nazaj. To je uspeh. Ko maš pa ti več btcjev in daješ malo tja malo sem je pa itak vseeno. Sam pa pač gledam "šitkojne" in ne samo prvih treh na lestvici.

kingsix ::

Vazelin ::

Fantje, ne se skregat. Shitcoinov je za vse dovolj

PrihajaNodi ::

run2 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Gre se za jokanje nad nedobvanjem donacij...

Mato. A ti razumes da se uspeh ne meri v kolicini denarja ampak v procentih zasluzka. Kokr vem si ti vlagal na tisoce. Zdaj se pa kurcis tu po forumu in vsakega tretjega sorasujes ce je ze v penziji kot ti. Vsak bi s tvojim vlozkom bil v penziji. No, skoraj vsak. Razen panicarjev.


A ti razumeš da je PSIHA ob vlaganju stotakov drugačna kot psiha ob vlaganju 10.000€???


Za nekoga je 10.000 drobiž, za nekoga je 500 EUR ogromno. Vse je relativno.


Za človeka z minimalcem je 500€ ogromno, nekdo ki ima pa 3k pa lahko vsak mesec daje nekaj notri.

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

slotechar je izjavil:

Mato. A ti razumes da se uspeh ne meri v kolicini denarja ampak v procentih zasluzka. Kokr vem si ti vlagal na tisoce. Zdaj se pa kurcis tu po forumu in vsakega tretjega sorasujes ce je ze v penziji kot ti. Meris kdo ma vecjega. Vsak bi s tvojim vlozkom bil v penziji. No, skoraj vsak. Razen panicarjev. Pa si ga pomeri z jype in nebivedu



Ni samo zaslužek. Jaz občudujem ljudi, ki so z 200€ prišli na 10.000 ali še bolje tiste, ki so prišli iz več k € na tisočaka in nato nazaj. To je uspeh. Ko maš pa ti več btcjev in daješ malo tja malo sem je pa itak vseeno. Sam pa pač gledam "šitkojne" in ne samo prvih treh na lestvici.


Kdo gleda samo prve tri na lestvici? :) jype? Še on ne :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

krneki0001 ::

Somm je izjavil:

Tist filing k si uložu 30€ v tron in dons du vn 3000€ neprecenljivo :P

Si zamišljaš 1000€ vloženih. :))

Potem veš, kako se počutim!!!!
««
321 / 976
»»