» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
316 / 976
»»

Mato989 ::

zelenobeli je izjavil:

ne sj men je vse jasn, boli me, jst mam "drobiž" not, ki ga lahko pogrešam, samo ne gre mi pa v glavo cenovna "politika" in pol še to, k me imate za budalo

Vem kako BUY pa SELL deluje, samo ni mi pa jasno kako je lahko na okenčkih, kjer kupuješ in prodajaš taka razlika, kot tam kjer je trade history.

JOJJJJ k bi vam znal prilimat printscreen


jebote glej zdaj zelenobeli

poznaš bitstamp ne?

Tam lahko daš BUY crypto takoj al pa set buy order.

No to da gre cena gor pomeni da INSTANT kupujejo se pravi plačajo točno tolko kot je najnižji sell.

Ampak med 250 in 699 satoshijih pa ni nikogar več. simpl... nobenga ni ki je pripravljen dat več kot 250 satoshijev, tisti ki pa so pa so že pokupli ali kupujejo v live.

Temu se reče spread.

In torej če hočeš ti zdaj instant prodat, morš dat ceno ali 699 pa upat da bo kdo kupil, ali pa 250
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Tilen ::

Ne se jeziti, ker na koncu je pomembno, da si pomagamo. Je pa seveda dobrodošlo, če se nodija kdaj nagradi, če je nadpovprečno uspešen. ;)

Morate pa tudi vedeti, da če se v tej temi omeni praktično vsak kovanec, da nekdo že mora zadeti, če praktično ves market raste.

Rok Woot je izjavil:

18Jerry18 je izjavil:

A Digibyte nima noben? :) lepa rast danes!!


Jaz imam, sem napisal par strani cel moj portfolio.

Tilen je izjavil:

Saj sem napisal, da sem sel all in.


Jaz z 500, kar je razlika, kot če bi šel z 500k. Pa še 500 je tebi relativno majhen znesek in iščeš coine z veliko variacijo v ceni. Pa nočem nobenega žalit, si napisal več kakor napišemo mi. Samo, če hočete konstruktivno ...


Drži, to je bil moj prvi nakup.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

PrihajaNodi ::

Tilen je izjavil:

Ne se jeziti, ker na koncu je pomembno, da si pomagamo. Je pa seveda dobrodošlo, če se nodija kdaj nagradi, če je nadpovprečno uspešen. ;)

Morate pa tudi vedeti, da če se v tej temi omeni praktično vsak kovanec, da nekdo že mora zadeti, če praktično ves market raste.


Kdaj sem zgresil? Namesto nagrade pizdenje. Bravo. Vsaj 500% profit bi lahko naredili danes!

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Skratka vse pohvale, če si nadpovprečno uspešen in prispevaš v community. Jaz sem temo začel spremljati bolj aktivno nekaj dni nazaj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

D3m0r4l1z3d ::

Eot je lahko x1000, ampak se ga ne sme prodajati, ko se umiri
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Rok Woot ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Eot je lahko x1000, ampak se ga ne sme prodajati, ko se umiri


Zakaj tako črnogledo? Ali misliš x1000 od sedaj?

PrihajaNodi ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Eot je lahko x1000, ampak se ga ne sme prodajati, ko se umiri


Eot bo 1000x samo na butastih borzah je. Sem popusil 5000 eot zaradi konverzije v wave in nato ni bilo nakupa in nato nazaj v btc. So pa developerji jasno rekli da se jim fucka za pumpe in da bo projekt trajal 3 - 4 leta. Upam na vecji dump in nato nakup. Ne pa kot xvg, ki je sam en fomo.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Malo me muči dokupiti ICN. Ovir je edino to, da sem se z dokupovanjem icn večinoma opekel. Ampak sedaj mislim da je 30% profit v tem uptrendu hitro dosegljiv. Mnenje bounty hunterjev?

ALTCoinWolf ::

Vazelin je izjavil:

Malo me muči dokupiti ICN. Ovir je edino to, da sem se z dokupovanjem icn večinoma opekel. Ampak sedaj mislim da je 30% profit v tem uptrendu hitro dosegljiv. Mnenje bounty hunterjev?

No go. čakaj dip. Prej ali slej se bo zgodil

sarma832 ::

Če hočeš x1000 potem najbolje da pozabiš in ne gledaš, ker sicer boš tako vedno prej prodal.

Pomladi/poleti je bil dgb podobn naval kot na ripple, bomo videli ce se stvar ponovi. Ga pa ni na Binancu :/

PrihajaNodi ::

sarma832 je izjavil:

Če hočeš x1000 potem najbolje da pozabiš in ne gledaš, ker sicer boš tako vedno prej prodal.

Pomladi/poleti je bil dgb podobn naval kot na ripple, bomo videli ce se stvar ponovi. Ga pa ni na Binancu :/


Jup, te zamika ko vidis 800%+

Sirena ::

Saj vem, da sem tečna, ampak vseeno:

Imam TRX (kot veliko tukaj). Za moje razmere konkreten znesek. En del sem ga že prodala (smrk, smrk), pri 0,15 še dodatno kupila. In zdaj, pri 0,21 USD, se mi spet tresejo roke. Da se mi ne bi čisto omehčale, bi mi pomagali kakšni preroki - - in izkušnje. Kaj pravite, do kam lahko pride v naslednjih dneh (brez kakšnega konkretnega padca)?

Aja, in sem brala malo njihov twitter in vizije in objave in se mi zdijo zanimivi - ampak nimam pa pravih izkušenj, da bi primerjala, koliko je res česa zadaj ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sirena ()

sarma832 ::

Your guess is as good as anybody else's

Blazz ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Eot je lahko x1000, ampak se ga ne sme prodajati, ko se umiri


sej ga sploh prodaj ne morš, lih gledam exchange... noben ti ga nau kupu po tej bloated ceni...

janig ::

Blazz je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Baja je izjavil:

@zelenobeli: prodas lahko za 250, kupiš za 699.


Saj to glih, prvi ki se bo zbudil in bo prodal, bo vrednost strmoglavila za nazaj v brezno TROLOLOL

spread je nerealen.


sej zato, pa pazite kaj se grete tam... s tem k nodi spama 20x isti kojn tule očitno povečuje nakupovanje tistih k mu sledijo :) da naute na konc samo slo-techovci drug drugega porejpal :)

Sam res :) 5.41 BTC volume. Kot da bi samo folk na slo-tech kupoval :) @Nodi, uspesno si shillal ta shitcoin :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janig ()

D3m0r4l1z3d ::

welcome to the holders club
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

ALTCoinWolf ::

Sirena je izjavil:

Saj vem, da sem tečna, ampak vseeno:

Imam TRX (kot veliko tukaj). Za moje razmere konkreten znesek. En del sem ga že prodala (smrk, smrk), pri 0,15 še dodatno kupila. In zdaj, pri 0,21 USD, se mi spet tresejo roke. Da se mi ne bi čisto omehčale, bi mi pomagali kakšni preroki - - in izkušnje. Kaj pravite, do kam lahko pride v naslednjih dneh (brez kakšnega konkretnega padca)?

Aja, in sem brala malo njihov twitter in vizije in objave in se mi zdijo zanimivi - ampak nimam pa pravih izkušenj, da bi primerjala, koliko je res česa zadaj ...



Dejstvo je da nihče nevem oziroma ne more napovedat kaj bo. Prodaja se ko raste ne ko pada. Spike lovit in se potem sekirat je brezpredmetno in crypto potemtakem ni zate. Profit narejen gremo dalje na nove coine. Če pa misliš holdat na dolgi rok in verjameš v projekt je pa druga. Pustiš in se ne sekiraš :)

cezplotnik ::

Prizadete valuacije kovancev. Enostavno prizadete! Žal v tem prizadetem balončku s toliko dumb-moneya enostavno moraš sodelovati.

Vestas (največji proizvajalec vetrnih turbin na svetu, 20 TISOČ zaposlenih) 8 mrd, SpaceX 22 mrd, Cardano 32 mrd
Bayer 80 mrd, Boeing 110 mrd (obe firmi med 100 in 200 TISOČ zaposlenih), Ripple 142 mrd (150 zaposlenih)

Aha, primerjam jabolka in hruške?
Kaj torej je na Ripplu, če recimo da 20-40 % vseh izdanih kovancev zadrži ekipa.

Kaj napraviš z nakupom XRPjev?
a) Vlagaš v to, da ima ekipa sredstva za razvoj tehnologije? Jasno, ampak teh sredstev so imeli za razvoj softwarea in hardwarea verjetno že januarja več kot dovolj za sam razvoj.
b) Vlagaš v podjetje? To sigurno ne, ker podjetje ne generira returna, niti z nakupm XRPjev ne dobiš nobenega lastniškega deleža podjetja Ripple.
c) Kupuješ coine, ker misliš, da bo to postalo nekoč plačilno sredstvo? Mogoče. Ampak to je precej naivno. Banke z Ripplom sodelujejo izključno zato, ker je Ripple postavil model, kako izdati kriptodenar s pomočjo blockchain tehnologije, pri tem pa so transakcije hitre, sledljive, sistem pa stabilen. Kar je še najbolj zanimivo za centralne banke.
c2) Kaj pa, če XRP res postane globalno plačilno sredstvo? Potem je celotna kriptorevolucija brezvezna, teorije zarot (o raznih Rotschildih in privatnosti FEDa) pa postanejo resničnost. Privatno izdan denar z žegnom vlade - si predstavljate? Izdajo denarja torej nadzoruje Ripple. Poglejmo geopolitično. Kdor izdaja denar, ima moč nad prebivalstvom. V primeru Rippla imajo to moč tako zopet ZDA (ki trenutno napram Kitajski močno pešajo), le da se center prestavi iz vzhodne na zahodno obalo. Sam pravim, da je Kitajski ban kriptomenjalnic izjemno dobro premišljena zadeva :) Prvič, ker je Kitajski trg v hudem balonu (delniškem, nepremičninskem) in bi pok kriptobalona Kitajce hudo prizadel. Drugič, ker bi lahko zopet prišli do odvisnosti od ameriške kriptovalute (pa komaj so se znebili odvisnosti od dolarja). Tretjič, ker bi v tem primeru hiperinflacija dolarja napram kriptovalutam pomenila, da kitajske zvezne rezerve (ki sestojijo pretežno iz dolarja) ne bi imele nobene vrednosti več.

Sicer se je kriptorevolucija, ki mi je bila na začetku tako zelo všeč, že sfižila.
1.) Decentralizacija blockchaina kot kaže sploh ni več pomembna.
2.) Končno in omejeno število kovancev tudi ni več pomembno (Bitcoin je z nekaj forki nakazal, kako lahko še vedno ustvarjamo denar iz nič; Ripple jih lahko kar dodaja po filingu).
3.) Kovanci so lahko privatno izdani (ni problem, če ni ekipa pohlepna) in nadzorovani.

Blah, čas je, da se to sesuje. Bo pa grdo. Ozko grlo bosta pa Bitcoin (razen če ne uvedejo direktnih parov FIAT-altcoini) in FIAT, zapomnite si!

4knative ::

Globoko dihaj in glej kako leti proti 10 usd.

Horejšio ::

Sirena je izjavil:

Saj vem, da sem tečna, ampak vseeno:

Imam TRX (kot veliko tukaj). Za moje razmere konkreten znesek. En del sem ga že prodala (smrk, smrk), pri 0,15 še dodatno kupila. In zdaj, pri 0,21 USD, se mi spet tresejo roke. Da se mi ne bi čisto omehčale, bi mi pomagali kakšni preroki - - in izkušnje. Kaj pravite, do kam lahko pride v naslednjih dneh (brez kakšnega konkretnega padca)?

Aja, in sem brala malo njihov twitter in vizije in objave in se mi zdijo zanimivi - ampak nimam pa pravih izkušenj, da bi primerjala, koliko je res česa zadaj ...



Lepo je zadeva zrasla. Jaz sproti po malem odprodajam. Če hočeš še tvegat, pa si naštimaj stop-loss. Pa spremljaj BTC. Če gre BTC na polno gor, gredo običajno alti na polno dol.

Vazelin ::

A trx ima sploh produkt ali je vse zaenkrat rainbow land?

4knative ::

Kateri je danes coin dneva? Vazelin Coin?

D3m0r4l1z3d ::

danes je dan Token-ov
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Vazelin ::

1. Cmd: create VazelinCoin
2. Shill

Goran's Blog ::

Včeraj ko je bil TRX 0,071312 sem XRP zamenjal za njega mislim, da sem vsaj za sedaj kar dobro naredil...bomo videli.
Kakšne so možnosti iz Bitstamp-a ter Binance za prodajo coinov v € in prenos le teh ali na bančni račun ali na paypal... ?

ramiz?! ::

Jst ne vem zakaj se za ta TRX tolk tresete? Od napovedanih stvari, se še niti ena ni zgodila, pa kovanc že raste in vi bi prodajal ... Počakte vsaj še dva tedna, če ne že 2 mesca ... platforma nasploh ma potencial ... trenutno bojo 7.1. uradno izdal igro s Tron kovanci, potem v roku 7 dni bojo objavl sodelovanje s svetovno znanim podjetjem (verjetno firmo ki kotira na nadsdaq-u), potem 31.1. bo kovanc dodan na novo borzo in enkrat marca pride še coin burn ... torej: nič še niso naredili, kovanc dobr raste, vi bi pa pred pravim skokom že vse prodal ...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Vazelin ::

To vje že vse v trenutni ceni upoštevano

Če pride iconomi na 40mlrd se upokojim

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Gemblerka ::

Jaz stavim na Cindicator in KickIco. Mislim, da o tem tu tudi še ni bilo govora... Se splača kupiti zdaj, ko sta še na začetku rasti, ki je lahko enormna.

premafx ::

Na kateri strani se še da registrirat za nakup shitcoinov? bitrex in binance trejutno ne sprejemata novih userjev.

Vazelin ::

Kdaj si pa kupila oz. boš kupila v kratkem):D

D3m0r4l1z3d ::

premafx je izjavil:

Na kateri strani se še da registrirat za nakup shitcoinov? bitrex in binance trejutno ne sprejemata novih userjev.

kucoin, coinexchange, livecoin, cryptopia,... pogledaš kateri kovanec hočeš in supported exchanges
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Vazelin ::

premafx je izjavil:

Na kateri strani se še da registrirat za nakup shitcoinov? bitrex in binance trejutno ne sprejemata novih userjev.

Cryptopia, kucoin, livecoin (majhen volume)

Sno0py ::

Kaj pravite ko se enkrat odlocim izplacati.. Mogoce tudi umes, da izplacam del profita oz investicije... Kje je to najbolje narediti? Do sedaj sem vedno kupil na coinbase in posiljal vse na binance z LTCjem.. Za enkrat poznam opcijo da coine, ki jih imam spremenim v LTC in jih posljem nazaj na coinbase in tako izplacam.. Je kaksna boljsa opcija?

Aja pa se eno vprasanje.. Kaksno je stanje drugo leto ko pride dohodnina, se to vse gleda in posledicno dobis toliko vecjo dohodnino?
Res me matrata ta 2 vprasanja.. Za enkrat pa se planiram HODL :D

PrihajaNodi ::

janig je izjavil:

Blazz je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Baja je izjavil:

@zelenobeli: prodas lahko za 250, kupiš za 699.


Saj to glih, prvi ki se bo zbudil in bo prodal, bo vrednost strmoglavila za nazaj v brezno TROLOLOL

spread je nerealen.


sej zato, pa pazite kaj se grete tam... s tem k nodi spama 20x isti kojn tule očitno povečuje nakupovanje tistih k mu sledijo :) da naute na konc samo slo-techovci drug drugega porejpal :)

Sam res :) 5.41 BTC volume. Kot da bi samo folk na slo-tech kupoval :) @Nodi, uspesno si shillal ta shitcoin :)



Ppglej volum enigme. Saj je jasno da nebo 800% konstantno in bo padlo. Meni je vseeno, kupoval sem pri dvojnih nulah, prodam pa mogoče ko pride na normalne borze.

Zgodovina sprememb…

matmel ::

Kupil bi nekaj Ripplov, Tezosov, in Carduno kriptovalut. Brskam po forumu, ma ne najdem kje zadevo kupiti, kje je najugodnješe in najenostavnejše.

Hvala

premafx ::

Vazelin je izjavil:

premafx je izjavil:

Na kateri strani se še da registrirat za nakup shitcoinov? bitrex in binance trejutno ne sprejemata novih userjev.

Cryptopia, kucoin, livecoin (majhen volume)

Hvala, se bom registriral, potem pa prenesm na bitrex, ko bo odprl registracije.

Mato989 ::

premafx je izjavil:

Na kateri strani se še da registrirat za nakup shitcoinov? bitrex in binance trejutno ne sprejemata novih userjev.


Moj podpis Kucoin :)

Je pa trenutno maintenance
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sc0ut ::

Da ne bo btc zdaj kaj zajebal. Gor rine.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

premafx ::

Vazelin je izjavil:

To vje že vse v trenutni ceni upoštevano

Če pride iconomi na 40mlrd se upokojim

Imam blx, grafi so skoraj identicni, tako da clovek ne ve kam bi se vlozil. Norija okrog tex kriptovalut.

Curly ::

BLX niti nima veze z ICN coinom, BLX je skupek različnih valut, ki jih upravlja strokovnjak in se spremnija glede na njegova predvidevanja kateri bo najbolj zrastel. Nima veze kaj delaš z njim, če valute v BLX DAAju ne rastejo tudi on ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Curly ()

Gemblerka ::

Vazelin je izjavil:

Kdaj si pa kupila oz. boš kupila v kratkem):D


Cindicator pri 0,012 USD in Kick pri 0,03. Kick je bil proglašen za najboljši ICO leta 2017.

Zgodovina sprememb…

premafx ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

premafx je izjavil:

Na kateri strani se še da registrirat za nakup shitcoinov? bitrex in binance trejutno ne sprejemata novih userjev.

kucoin, coinexchange, livecoin, cryptopia,... pogledaš kateri kovanec hočeš in supported exchanges

Komu zaupat, korejci, indijci, novozelandci. Cudno, da se se pri nasni kdo spomnil odpret menjalnico za shitcoine, je dober posel trenutno.

PrihajaNodi ::

Kaj pravite koliko bo padel EOT? Prodat in dokupit:)?

Gledam sell orderje na wave platformi in najnižja cena za nakup je:
0.00000644btc

Zgodovina sprememb…

Sc0ut ::

Jebote btc
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

cungalungaa ::

A se NEO-tu obeta korekcija al bo šlo samo v luft? To ni več normalno :D

Vazelin ::

cungalungaa je izjavil:

A se NEO-tu obeta korekcija al bo šlo samo v luft? To ni več normalno :D

Normalno ni tron x2 v eni noči na podlagi produkta iz rainbow landa, ne pa konstantna in počasna rast od Neo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

gruntfürmich ::

postalo mi je jasno da se ripple in etherium borita za primat, kdo bo izrinil bitcoin iz prestola po marketcapu. ta kojn si bo zagotovil večno slavo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

alanm ::

Kaj mislite o ETN-ju za holdat cca 1 leto, cca za 300 € ?
Ali je kaj bolj perspektivnega na vidiku ?

lp,

D3m0r4l1z3d ::

gruntfürmich je izjavil:

postalo mi je jasno da se ripple in etherium borita za primat, kdo bo izrinil bitcoin iz prestola po marketcapu. ta kojn si bo zagotovil večno slavo...

Pazi se BTC-ja, ne podcenjuj.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

gruntfürmich ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

postalo mi je jasno da se ripple in etherium borita za primat, kdo bo izrinil bitcoin iz prestola po marketcapu. ta kojn si bo zagotovil večno slavo...

Pazi se BTC-ja, ne podcenjuj.
abosutno! ampak potuhnjenec ripple ga špona!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
««
316 / 976
»»