» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
315 / 976
»»

janig ::

adminuser je izjavil:

jype je izjavil:

Kupil sem Ripple, Tezos, Cardano, vse z bitcoini (direktno ali indirektno).


Jaz sem all-in v Cardano, koliko si jih kupil. Misliš, da bo kakšna korekcija, da se še kaj dokupi?

Verjetno bo cena se padla, ker tole je cisti FOMO. Jaz bom "enkrat" tudi nekaj cardanota kupil
https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

ALTCoinWolf ::

Ne morem verjet da nihče ne omeni Request Network. Enormen potencil!

kingsix ::

Potrebovali bi posebaj temo za bolj tehnične razprave posameznih coinov/tokenov, ker to tukaj je le bull shit spam glede cen.

Mato989 ::

kingsix je izjavil:

Potrebovali bi posebaj temo za bolj tehnične razprave posameznih coinov/tokenov, ker to tukaj je le bull shit spam glede cen.


To bomo pa mogli nardit svojo privat razpravo... sem za! povabimo not samo take ki nekaj znamo :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

4knative ::

ALTCoinWolf je izjavil:

Ne morem verjet da nihče ne omeni Request Network. Enormen potencil!


potencil misliš ponzi?

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

kingsix je izjavil:

Potrebovali bi posebaj temo za bolj tehnične razprave posameznih coinov/tokenov, ker to tukaj je le bull shit spam glede cen.


To bomo pa mogli nardit svojo privat razpravo... sem za! povabimo not samo take ki nekaj znamo :)



Sem dobrodošel ali ne? :)

zelenobeli ::

Mato989 je izjavil:

kingsix je izjavil:

Potrebovali bi posebaj temo za bolj tehnične razprave posameznih coinov/tokenov, ker to tukaj je le bull shit spam glede cen.


To bomo pa mogli nardit svojo privat razpravo... sem za! povabimo not samo take ki nekaj znamo :)


No "ZNALCI" dejte mi pol še vedno obrazložit zakaj:


BUY token - 0,00000250, sell pa 0,00000699

Jst mam EOT-e pod sell. Kar pomeni vnesem mojo količino mi jih vrže pod sell. Kar pomeni da je prodajna cena 699, nabavna pa 250

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kingsix je izjavil:

Potrebovali bi posebaj temo za bolj tehnične razprave posameznih coinov/tokenov, ker to tukaj je le bull shit spam glede cen.


To bomo pa mogli nardit svojo privat razpravo... sem za! povabimo not samo take ki nekaj znamo :)



Sem dobrodošel ali ne? :)


S tem spamom EOTa kar se mene tiče ne :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kingsix je izjavil:

Potrebovali bi posebaj temo za bolj tehnične razprave posameznih coinov/tokenov, ker to tukaj je le bull shit spam glede cen.


To bomo pa mogli nardit svojo privat razpravo... sem za! povabimo not samo take ki nekaj znamo :)



Sem dobrodošel ali ne? :)


S tem spamom EOTa kar se mene tiče ne :P



:|:)):))

EOT Token (EOT)
$0,162751 USD (587.40%)

Mato989 ::

zelenobeli je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kingsix je izjavil:

Potrebovali bi posebaj temo za bolj tehnične razprave posameznih coinov/tokenov, ker to tukaj je le bull shit spam glede cen.


To bomo pa mogli nardit svojo privat razpravo... sem za! povabimo not samo take ki nekaj znamo :)


No "ZNALCI" dejte mi pol še vedno obrazložit zakaj:


BUY token - 0,00000250, sell pa 0,00000699

Jst mam EOT-e pod sell. Kar pomeni vnesem mojo količino mi jih vrže pod sell. Kar pomeni da je prodajna cena 699, nabavna pa 250


Pomeni da v tem trenutku noben ni listal BUY orderja nad 250 satoshijev... če jih hočeš prodat takoj, morš izenačit to ceno, če jih je pripravljen kupit kolko jih maš... :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ALTCoinWolf ::

4knative je izjavil:

ALTCoinWolf je izjavil:

Ne morem verjet da nihče ne omeni Request Network. Enormen potencil!


potencil misliš ponzi?


Lahko je tudi ponzi. Sam potem je vse :) Je pa najlažje napisat ponzi brez se pozanimat oziroma WP prebrat..

innerspace ::

innerspace je izjavil:

Imam 100 xrp-jev viska, pravkar potujejo na Binance...

Kateri alti so kul za nakup/hodl?


Fixed
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

PrihajaNodi ::

Ta šitkojn ima ogromen potencial samo na napačnih borzah se trejda z njimi. Bo tudi to fixed. Vi pa mečite denar v ade in cortane ter kriple.

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa kam še gremo?????

Jutri si bom bajto kupu s tem bogim vložkom ki sem ga dal notri?

EOT Token (EOT)
$0,082322 USD (249.88%)


Jaz sem tudi notri za 200 USD, še preden je začelo rasti, na predlog Nodija :)

janig ::

PrihajaNodi je izjavil:


:|:)):))

EOT Token (EOT)
$0,162751 USD (587.40%)

Ja kul no. Ratalo ti je stavit na pravega kojna. Kot na konjskih dirkah. Kaj cmo zdaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janig ()

PrihajaNodi ::

janig je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


:|:)):))

EOT Token (EOT)
$0,162751 USD (587.40%)

Ja kul no. Ratalo ti je stavit na pravega kojna. Kot na konjskih dirkah. Kaj cmo zdaj?



Ni res, malo sem prečital zadeve, pa tudi tu sem stalno gnjavil z njim. Kdor je dal notri 200usd je dobil 645% profit.

Rok Woot ::

Zakaj toliko ljudi omenja LTC, zakaj bi kdorkoli kupil LTC? Ni prvi, ni hiter, kaj je prwavzaprav njegova prednost?

zelenobeli ::

Sej vem da me imate za naumnega ampak poglejte si zadnja 2 trejda, a buy je se zmer 125, sell 699


Date Type Price (BTC) Amount (EOT) Total (BTC)
04.01.2018 17:26 BUY 0.00000599 1356.00000 0.00812244
04.01.2018 17:26 SELL 0.00000430 133.963655 0.00057604

adminuser ::

jype je izjavil:

Za par BTC. Nisem jih kupil zato, da bom bogat, ampak zato, ker gre za naslednjo stopnjo v razvoju protokolov za distribuirano vladanje.


Jap, jaz pa zaradi obojega. Jih imam malo več kot 10k. Torej, če si jih kupil par BTC po recimo 1/3 ceni od današnje 0.3 to pomeni, da jih imaš okoli: 3 BTC * 13000 (BTCvalue) / 0.3 = 130k coinov. Kul, upam, da pade, da še malo dokupim!

Vazelin ::

Ltc je brand. Isto ko bitcoin ali dogecoin. Klasika

PrihajaNodi ::

zelenobeli je izjavil:

Sej vem da me imate za naumnega ampak poglejte si zadnja 2 trejda, a buy je se zmer 125, sell 699


Date Type Price (BTC) Amount (EOT) Total (BTC)
04.01.2018 17:26 BUY 0.00000599 1356.00000 0.00812244
04.01.2018 17:26 SELL 0.00000430 133.963655 0.00057604



Tidex?

zelenobeli ::

Ja ja

Vazelin ::

Upam da azijci prešaltajo dol iz kripla in stellarsov še na kak drug coin

Rok Woot ::

adminuser je izjavil:

jype je izjavil:

Za par BTC. Nisem jih kupil zato, da bom bogat, ampak zato, ker gre za naslednjo stopnjo v razvoju protokolov za distribuirano vladanje.


Jap, jaz pa zaradi obojega. Jih imam malo več kot 10k. Torej, če si jih kupil par BTC po recimo 1/3 ceni od današnje 0.3 to pomeni, da jih imaš okoli: 3 BTC * 13000 (BTCvalue) / 0.3 = 130k coinov. Kul, upam, da pade, da še malo dokupim!


On je kupil ripple, ko je bil 0.06 centa z dvema BTC-jema in se odločil ne deliti te informacije tukaj. Pozneje pa se je hvalil ... Naj sam pove razloge ...

Blazz ::

Mato989 je izjavil:

Baja je izjavil:

@zelenobeli: prodas lahko za 250, kupiš za 699.


Saj to glih, prvi ki se bo zbudil in bo prodal, bo vrednost strmoglavila za nazaj v brezno TROLOLOL

spread je nerealen.


sej zato, pa pazite kaj se grete tam... s tem k nodi spama 20x isti kojn tule očitno povečuje nakupovanje tistih k mu sledijo :) da naute na konc samo slo-techovci drug drugega porejpal :)

PrihajaNodi ::

sej zato, pa pazite kaj se grete tam... s tem k nodi spama 20x isti kojn tule očitno povečuje nakupovanje tistih k mu sledijo :) da naute na konc samo slo-techovci drug drugega porejpal :)


Čutim fovšijo? Sej bodo še druge borze prišle in boš ti gospod lahko kupoval po 5 usd. Nisem nikomur rekel kaj in kje naj kupuje.Ima pa projekt potencial, čeprav ni super duper stran.

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

LTC zdele ni v špilu, tko da buy and hold. Aja sej res kupuje se ko je fomo ;((

Če ga že sprejemajo za ico pol neki bo ane, ali..?

scythe ::

Kaj pravite kaj na Reddcoint? Bo prišel na 0.5$?

K0l1br1 ::

Rok Woot je izjavil:

in se odločil ne deliti te informacije tukaj.
Malo pobrskaj, vendar lani v tem času, je bil praktično edini, ki je rekel, da se to splača kupiti in držati ali nekaj podobnega. Takrat je bila na bistampu ravna linija, na strani buy orderjev pa 20.000 USD. Pa najbrž v tej temi.

zelenobeli ::

ne sj men je vse jasn, boli me, jst mam "drobiž" not, ki ga lahko pogrešam, samo ne gre mi pa v glavo cenovna "politika" in pol še to, k me imate za budalo

Vem kako BUY pa SELL deluje, samo ni mi pa jasno kako je lahko na okenčkih, kjer kupuješ in prodajaš taka razlika, kot tam kjer je trade history.

JOJJJJ k bi vam znal prilimat printscreen

Vazelin ::

Iconomi kar preizkuša weak hands

Blazz ::

PrihajaNodi je izjavil:

sej zato, pa pazite kaj se grete tam... s tem k nodi spama 20x isti kojn tule očitno povečuje nakupovanje tistih k mu sledijo :) da naute na konc samo slo-techovci drug drugega porejpal :)


Čutim fovšijo? Sej bodo še druge borze prišle in boš ti gospod lahko kupoval po 5 usd.


ne, sam na jetra mi greš ker si 3 strani nafilal z enim kojnom in je težko se prebijat čez ta tvoj greed... mamo tudi mi drugje lepe profite in nič ne spamamo cene vsake 3 minute... lahko bi se že naučil, da če je fomo bo itak cena vsake 30 sekund +/- 20% in ne rabiš tu spamat je.

itak pa je te dni vse tako ali tako more or less navzgor konkretno.

Vazelin ::

Nodi: imaš še kakšen extra shitcoin ogledan. Malo bi se igral s stotakom

Dtrader ::

Blazz, ma daj ne bluzi, bodi vesel da lahko konkretno izkoristiš informacije, ki so ti na voljo zastonj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dtrader ()

Rok Woot ::

K0l1br1 je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

in se odločil ne deliti te informacije tukaj.
Malo pobrskaj, vendar lani v tem času, je bil praktično edini, ki je rekel, da se to splača kupiti in držati ali nekaj podobnega. Takrat je bila na bistampu ravna linija, na strani buy orderjev pa 20.000 USD. Pa najbrž v tej temi.


Verjamem in lepo od njega. Ampak v tej temi se skozi govori, to je dobro uno dobro, če pa nekdo vloži večino denarja, ki ga ima v kriptovalutah v nekaj, bi pa rad vedel. Že tako veliko ljudi skriva informacije, brez očitnih razlogov. So seveda svetle izjeme. Pa sej meni je jype zakon, samo veliko ljudi tukaj nekaj šušmari, ko pa veliko dobi pa večkrat omeni. Ko se pa not daje pa hush hush ...

Blazz ::

Dtrader je izjavil:

Blazz, ma daj ne bluzi, bodi vesel da lahko konkretno izkoristiš informacije, ki so ti na voljo zastonj!

ok whatever.....

Tilen ::

Rok Woot je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

in se odločil ne deliti te informacije tukaj.
Malo pobrskaj, vendar lani v tem času, je bil praktično edini, ki je rekel, da se to splača kupiti in držati ali nekaj podobnega. Takrat je bila na bistampu ravna linija, na strani buy orderjev pa 20.000 USD. Pa najbrž v tej temi.


Verjamem in lepo od njega. Ampak v tej temi se skozi govori, to je dobro uno dobro, če pa nekdo vloži večino denarja, ki ga ima v kriptovalutah v nekaj, bi pa rad vedel. Že tako veliko ljudi skriva informacije, brez očitnih razlogov. So seveda svetle izjeme. Pa sej meni je jype zakon, samo veliko ljudi tukaj nekaj šušmari, ko pa veliko dobi pa večkrat omeni. Ko se pa not daje pa hush hush ...


https://slo-tech.com/forum/t702172/p576...

Danes je na HitBTC x10.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Vazelin ::

Ja sam trx je bil lucky shot, nodi ima shitcoine naštudirane:D

Buggy ::

@Tilen: Cestitke za X10 iz moje strani.

LTC/BTC razmerje se zdej popravlja tako da bom nekaj mojih LTC-jev pretopil v nekaj spekulativnega na Bittrexu...bos se enkrat kocko vrgel, ker si ze v formi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

sarma832 ::

To sploh ni res, pisali smo o Cardanotu ko je bil 2 centa, Raiblocks sem omenjal(ko je bil 20M mcap). Samo takrat to nobenega ne zanima.

PrihajaNodi ::

sarma832 je izjavil:

To sploh ni res, pisali smo o Cardanotu ko je bil 2 centa, Raiblocks sem omenjal(ko je bil 20M mcap). Samo takrat to nobenega ne zanima.



In jaz šitkojn EOT ko je bil 0.03

Mani ::

@mato ne Nodija jezit :)

priden nodi :)))
Pomagajmo si med samo :)
KUCOIN Exchange: https://www.kucoin.com/#/?r=1bf2f
BINANCE Exchange: https://www.binance.com/?ref=16629068

Vazelin ::

Cmon fokusirajmo se na trejdanje.

Rok Woot ::

Lepo Tilen. Jaz bi sicer rad poste oblike. V kriptovalutah imam 15% portfolija, kar predstavlja 50k+, 30% etga sem investiral v ta in ta coin, zaradi tega in tega. Ko jaz naštudiram zadevo bom tudi tako pisal.

Jah mojih 200 usd je sedaj 2500 pri trenutni ceni EOT tokena. Še 100x ni pa tak jumbus.

Tilen ::

Saj sem napisal, da sem sel all in.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PrihajaNodi ::

Jah mojih 200 usd je sedaj 2500 pri trenutni ceni EOT tokena. Še 100x ni pa tak jumbus.


Seveda in raje se boš pizdil tu ane? Tipično slovensko, kaj EOT sploh je si pa sam preberi. Lahko bi jih prodal za 800%+ to ni več moj problem, profit si pa naredil zaradi informacij tu.

Zgodovina sprememb…

18Jerry18 ::

A Digibyte nima noben? :) lepa rast danes!!

fukich ::

napovedi za eth? kar raste in raste..

Rok Woot ::

18Jerry18 je izjavil:

A Digibyte nima noben? :) lepa rast danes!!


Jaz imam, sem napisal par strani cel moj portfolio.

Tilen je izjavil:

Saj sem napisal, da sem sel all in.


Jaz z 500, kar je razlika, kot če bi šel z 500k. Pa še 500 je tebi relativno majhen znesek in iščeš coine z veliko variacijo v ceni. Pa nočem nobenega žalit, si napisal več kakor napišemo mi. Samo, če hočete konstruktivno ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Gregor P ::

fukich je izjavil:

napovedi za eth? kar raste in raste..

Sam imam v ETH načeloma zaupanje za splošno trgovanje, kupovanje ipd. pa tudi za kakšen daljši hodl; torej ne pričakujem, da bo preveč padal, ali rasel; morda tako počasi na gor.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()
««
315 / 976
»»