» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
302 / 976
»»

Matejjjjj ::

nobeden, zaenkrat bolj ENG

Vazelin ::

celoten kriptosvet ni še niti na ravni vrednosti appla. veselice še ne bo konec.


kaj je poanta tega steemita in lajkanja. sliši se ko scam

damn, dokupil bi ENG pa nimam fiata gor:'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oracle ::

Steemit je v bistvu dost kul zadeva, pa še drugi projekti so na steemu možni. Mal podobno kot reddcoin. Nagrajevanje pametnih prispevkov. Pri prvem te ne stane nič, pri drugem pa ja. Tko v par besedah. Ni scam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

Vazelin ::

Torej, slotechar piše članke, ostali mu dajo tolko lajkov in zaluži par 10 usd na dan s tem? srs ni scam?

Rok Woot ::

Mogoče jih bere veliko ljudi?

slotechar ::

Vazelin je izjavil:

celoten kriptosvet ni še niti na ravni vrednosti appla. veselice še ne bo konec.


kaj je poanta tega steemita in lajkanja. sliši se ko scam

damn, dokupil bi ENG pa nimam fiata gor:'(

Ustanovitelj steemita je Dan Larimer. MOZ ki je naredil tudi Eos. Sama beseda steem tu pove da obcudujes in lajkas druge. Dan se je vedno odpovedal steem dobicku. Denarja ima dovolj in rad bi naredil da bi cel svet lahk dobil prerazporeditev. Seveda lahko lajkas samega sebe. Vendar ni zazeljeno da vse lajke porabis le zase.

Vazelin ::

torej kaj več steemov imaš več lahko lajkaš al kako?

Rok Woot ::

slotechar je izjavil:

Ta slogan missed opportunity pomoje seb govorite odkar je bil steem 0.90$. Zdaj je skoraj desetkrat vec. Da ne govorim koliko dobite zastojn sbd-ja ce mate steem power. Zdaj so se steemit lajki se dvojno povisali. Eden je pred tednom priblizno pisal kak se mu ne da delat accounta na steemitu. Prav. Pa si daj u izi


Jaz sem ga hotel naresti, pa se nemorem regitrirati, ker rabiš facebook.

Vazelin ::

si moram prav prebrat jit koncept ker deluje ko rainbow land

oracle ::

Vsak ustvarjalec si gradi rank (glede na to kok ljudi ga podpira) in na podlagi tega lahko služi več. In nekako moraš nekaj pametnega napisat, da pritegneš ljudi itd itd. Gre se za to, da ima bolj kvaliteten udeleženec več zaslužka. Če sam trolaš ne dobiš nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

slotechar ::

Vec steem das v steem power bolj vreden vote/lajk imas. Seveda ne mores lajkat v nedogled saj se scasoma vrednost zmanjsuje in rabi dolocen cas da spet dobi 100% vote. Ce imas vec steem powerja lahko tudi dolocis koliko procentov bo vreden kak posamicen lajk. Na steemnow strani lahk pogledas za vsak account koliko ima vreden 100% vreden lajk.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

vidim na steemitu. med komentarji ne piše samo št. lajkov ampak tudi koliko $:)) mati božja

slotechar ::

Sluzis lahk tudi ce lajkas druge! Ce lajkas preden lajka na tisoce drugih lahk kar dost dobis. Poanta je da zadanes poste ki imajo potencial da dobijo ful lajkov. Tako se promovirajo kvalitetni posti da se lajka perspektivne poste.

oracle ::

Ja sam uni $ niso USD. To so steem dollars. K so zdej okol 10 USD.

slotechar ::

Vazelin je izjavil:

vidim na steemitu. med komentarji ne piše samo št. lajkov ampak tudi koliko $:)) mati božja

To v $ je malo hecno ker je vrednost v sbd dolarjih. Ki je vreden skoraj desetkrat vec kot ta $. Dobis v walet ko mine 7 dni. Polovica v sbd in polovica tega $ v steem.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

v bistvu noro dobra ideja. folk ti generira čim kvalitetnejšo vsebino. ne samo to, tudi čimveč dobrih komentarjev. stavim da folk porabi na ure časa na dan na steemit

slotechar ::

Rok Woot je izjavil:

Mogoče jih bere veliko ljudi?

Ni pomembno koliko ljudi bere. Ponavad tudi par ljudi lahk prinese ogromen vreden lajk. Ker majo ful steem power v denarnici.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

kok je rekorden lajk do sedaj?

folk, ste si kaj nabrali UTKjev za hladne zimske dni 2019?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

slotechar ::

Ne rabis fejsbuk za registracijo. Rabis pa mobile sms ker zelijo preprecit da bi nekdo imel prevec accountov. Drugac pa ne lajkat postov preden mine 30 minut ker se vam ne bo dost stelo v bonus. Morda so znizali na 15 minut ne vem.

Zgodovina sprememb…

Runnagain ::

Matejjjjj je izjavil:

nobeden, zaenkrat bolj ENG


tale enigma res ne zgleda slabo...do kam mislite, dolgoročno, bo prilezel?

Vazelin ::

moje mnenje: če bo trg stabilen vsaj 2mlrd, nekateri ga dajejo tut med top10 coin dolgoročno. Sicer jih mam sam 400, rad bi postopoma okrepil pozicijo na 1000 komadov. UTK pa na 10k komadov. to je trenutno moj plan na kripto trgu. potem pa H O D L, ker to preprodajanje in vlečenje par stotakov ven iz leta 2017 se je izkazalo za totalen fail.

Sem pa za quick money nakupil 2k stellarjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/eo...

Razgrabite dokler je še poceni

Runnagain ::

Vazelin je izjavil:

moje mnenje: če bo trg stabilen vsaj 2mlrd, nekateri ga dajejo tut med top10 coin dolgoročno. Sicer jih mam sam 400, rad bi postopoma okrepil pozicijo na 1000 komadov. UTK pa na 10k komadov. to je trenutno moj plan na kripto trgu. potem pa H O D L, ker to preprodajanje in vlečenje par stotakov ven iz leta 2017 se je izkazalo za totalen fail.


Tukaj se ne bi mogel bolj strinjati s teboj...ker če bi na začetku leta 2017 kupljeno količino XMR in XRP obdržal, bi imel danes bistveno več, kot imam danes v n coinih. A na napakah se učimo ;).

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/eo...

Razgrabite dokler je še poceni

da ni to dead coin?:D

PrihajaNodi ::

Nop ima kar dober volum na borzi na kateri je sedaj pristal.

Vazelin ::

5k je dober volumen za coin star pol leta? ajde če daš not stotaka že, kaj več ne bi tvegal

krneki0001 ::

Kaj je zdej s TRX, noben ga noče pumpat na binancah. A ga puščajo za na konec, da bodo vse not dal, ko se bo XRP sesul?

Vazelin ::

fak no to ni več normalno. kam bodo še napumpali parček XRP/stellar

zakaj bi pumpali TRX??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

4knative ::

Pazite NULS bo šau nad 20 v kratkem.

Rok Woot ::

Vazelin je izjavil:

fak no to ni več normalno. kam bodo še napumpali parček XRP/stellar

zakaj bi pumpali TRX??


Kako ni normalno, saj še niti market capa od bitcoina ni dosegel?

oracle ::

VTC je dolgo konsolidiral, zna bit en naslednjih pumpov, če ne bo prej razprodaja.

Bolivar ::

Rok Woot je izjavil:

Vazelin je izjavil:

fak no to ni več normalno. kam bodo še napumpali parček XRP/stellar

zakaj bi pumpali TRX??


Kako ni normalno, saj še niti market capa od bitcoina ni dosegel?


to še pride ;((

Gregor P ::

ok (nekateri) ne sedaj omenjat/svetovati neke x kovance, kjer nikoli noben ne bo nič vložil (globalno gledano), samo zato, ker ste ga vi ponesreči nespametno kupili ... kaj imate od tega, da povlečete ene par Slovencev v to in ste potem vsi skupaj na izgubi (ker še trije nesrečniki poleg ne bodo spremenili globalne slike) :8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oracle ::

Pššššt. Kdor kupi EOT token si je sam kriv :))

Rok Woot ::

krneki0001 je izjavil:

Kaj je zdej s TRX, noben ga noče pumpat na binancah. A ga puščajo za na konec, da bodo vse not dal, ko se bo XRP sesul?


In kako veš, da se bo XRP sesul?

oracle je izjavil:

Pššššt. Kdor kupi EOT token si je sam kriv :))


Jaz sem ga že zdavnaj, brez heca. To je ene deset dni nazaj, ko sem začel trejdat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

krneki0001 ::

Rok Woot je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Kaj je zdej s TRX, noben ga noče pumpat na binancah. A ga puščajo za na konec, da bodo vse not dal, ko se bo XRP sesul?


In kako veš, da se bo XRP sesul?


Korekcija bo kot vedno, samo malo večja. Vsake toliko časa pride, da se igralci malo zamenjajo.

Vazelin ::

na kaj staviš po korekciji? LTC, BTC?

nightrage ::

krneki0001 je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Kaj je zdej s TRX, noben ga noče pumpat na binancah. A ga puščajo za na konec, da bodo vse not dal, ko se bo XRP sesul?


In kako veš, da se bo XRP sesul?


Korekcija bo kot vedno, samo malo večja. Vsake toliko časa pride, da se igralci malo zamenjajo.


Korekcija bo malo večja? Maš kakšen vir?

Rok Woot ::

Ma kr neki nabija, sej bo korekcija, ko bo padel iz 12$ na 9$ pol bo pa rekel sem vedel.

Glej jaz mislim, da bo še rasel. A vem to? Niti približno. Važno pa da ti veš. Pa ga shortaj, lahko ga z mano, ko si tako prepričan.

Dominator ::

krneki0001 je izjavil:

Kaj je zdej s TRX, noben ga noče pumpat na binancah. A ga puščajo za na konec, da bodo vse not dal, ko se bo XRP sesul?


Cel kriptosvet računa na 8.1. in na govorico o Coinbase, tako da se vsaj še naslednje 4 dni XRP ne bo sesul. In v 4 dneh bo šel še precej višje. Vlaka še nisi zamudil, še se lahko pridružiš.

Vazelin ::

mislim da penzionistu Nebivedu dol visi za ripple vlak:D

Rok Woot ::

A si predstavljam, da bo v enem dnevu padel na 1$? Jaz si.

Si predstavljam, da bo 5 v enem tednu? Jaz si.

Si predstavljas, da pade na 3 cente v enem tednu? Jaz si.

Če ne pride na coinbase, se bo sesul? Ni nujno.

Tarzan ::

Zdaj je še nekaj odpora pri XRP ampak izgleda ga ne bo več dolgo. Tole bi znalo it v 6. prestavo.

Rok Woot ::

Ja al pa pasti kot kamen. Samo ko eni so pa 100% kaj bo ...

Vazelin ::

jaz sem za quick moneyz raje nabavil stelarje. se mi zdi več gaina kot ripl

Bolivar ::

trenutnemu kingu se stolček trese ;((

Rok Woot ::

Jaz sem jih včeraj prodal kolikor sem jih imel, po priporočilu na slo-tech forumu.

Stellarje, ripple še vedno holdam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Tarzan ::

Nikoli ne veš, lahko so nastavili na Coinbase past in bodo spet izpeljali nekaj podobnega, kot pri Bitcoin cash, ko je bila svečana otvoritev že zadnje dejanje - dump.

oracle ::

Po mojem prihod na coinbase ne bo nič spremenil, govorice so zunaj že dolgo in v kripto svetu se govorice takoj vkalkulirajo v ceno. Mogoče res mal dipne.

Sicer pa ena misel za lahko noč. Naslednji BTC vzpon zna bit nekontroliran. Večina ljudi ima BTC na hladnem in ko bo cena norela v nebo, ga ne bodo mogli dovolj hitro prenašat na borze, in bo šlo absurdno hitro. Seveda po določenem času bo šlo pa spet absurdno dol. Ranga 21k-50k-25k v enem ali dveh dneh.

nightrage ::

Vazelin je izjavil:

jaz sem za quick moneyz raje nabavil stelarje. se mi zdi več gaina kot ripl


Po kakšni ceni si kupil stellar? 70% rasti ni švoh.
««
302 / 976
»»