» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
301 / 976
»»

ramiz?! ::

Bolivar je izjavil:

pred dnevi ko je bla cardana 0.55


xD ... to je bla taktična varka, da je on več pokupil
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ramiz?! ()

vrunc ::

Vazelin je izjavil:

Prekasen si za thekey


niti ne, public sale se še niti začel ni....

Buggy ::

oracle je izjavil:

V zadnjih treh mesecih je šel LTC gor za *drumroll* 33%!
Naslednji bogi je DASH, 11%.
BCH je že na 200 %.

Naslednji pump med top coini LTC?


Jaz sem nekako podobno razmisljal, sploh ker se susja nekaj o velikem presenecenju. Nekaj jih bom pretopil v kaksne zanimive alte, vecinoma pa bom kar ostal nekaj casa na LTC.

BTW: na bittrexu imam ADA wallet s tem opozorilom "Wallet Disabled - Pending developer code patch" se kdo?

D3m0r4l1z3d ::

Ajde btc, na 20k spet, it is your birthday!

LTC na 3. mesto, hold for sold
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Ta slogan missed opportunity pomoje seb govorite odkar je bil steem 0.90$. Zdaj je skoraj desetkrat vec. Da ne govorim koliko dobite zastojn sbd-ja ce mate steem power. Zdaj so se steemit lajki se dvojno povisali. Eden je pred tednom priblizno pisal kak se mu ne da delat accounta na steemitu. Prav. Pa si daj u izi

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

slotechar je izjavil:

Ta slogan missed opportunity pomoje seb govorite odkar je bil steem 0.90$. Zdaj je skoraj desetkrat vec

Precej več sem si to govoril pri stellar, nxt in xvg, ker jih imam zdaj zero, nada, ništa, nič, null, .. shit, shit, shit, shiit..
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

slotechar ::

Clovek. A se vi zavedate da zdaj dobim ze po 50, 60 usd na dan zastojn na steem. Mato govori o 2 usd na dan pri kucoin in se vam ze cedijo sline. Pa tist kifni ki govori o smesnih 5% na leto

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

slotechar je izjavil:

Clovek. A se vi zavedate da zdaj dobim ze po 50, 60 usd na dan zastojn na steem. Mato govori o 2 usd na dan pri kucoin in se vam ze cedijo sline. Pa tist kifni ki govori o smesnih 5% na leto


Kaki 2 USD... 7USD...

sicer pa če dobivaš 60USD na dan si že napisal odpoved kajne? :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

slotechar ::

Ok. Lepo 7 usd ni zanemarljivo. Verjetno se zraste. Zelim vam samo povedat da vam je lahko zal da niste poslusali nasveta oziroma nekateri preleni da bi naredili account. Nekatere drzave ze visajo bdp na racun masovnega kupovanja kripto valut svojih drzavljanov. Glede na to da ima slovenija eno izmed top kripto iskanj na google bi lahko tudi slovenija zvisala bdp vsaj za kak procent.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

slotechar, ti morš razumet, da ne mormo vseh nasvetov upoštevat... ker

1. ni tolko fiata
2. folk je že investiral drugam
3. nima nekdo renomeja
4. operiraš z neprimerno manjšimi zneski in je riziko lažji itd...

Jaz sem že zdavnaj povedal, da vsi "vi" ki operirate z nekaj stotaki ali jurijem, pomislite kako bi bilo če bi operirali z 10.000 svojega kapitala, če bi bili tako pogumni.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

slotechar ::

Ok. Razumem. Folk zeli iz 100 usd uvlozit v 0.003$ vreden coin in postat maljoner cez 3 dni. :)

Dtrader ::

A ni to mišljenje ok? Sej zato se pa gremo te igrice :)

slotechar ::

Verjetn.

D3m0r4l1z3d ::

slotechar je izjavil:

Clovek. A se vi zavedate da zdaj dobim ze po 50, 60 usd na dan zastojn na steem. Mato govori o 2 usd na dan pri kucoin in se vam ze cedijo sline. Pa tist kifni ki govori o smesnih 5% na leto

Koliko česa moraš imeti, da dobivaš 60usd na dan?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

kingsix ::

slotechar.. Ljudje se na koncu odločijo sami, saj gre tudi na njihov denar. Mel la si ti tudi velikokrat zelo narobe.
Sicer je pa v takem bull marketu lahko bit pameten. Trenutno v tem marketu ravno ne rabiš bit rocket scientist, da zaslužiš. Verjetno bi v povprečji večina folka zaslužila več, če bi enostavno random investirali.

innerspace ::

Kje ima xrp mejo? Tole je ze skoraj tezko prenasati... :D

*prej sem bral enega teoretika, je napovedal korekcijo ko doseze 2.7usd... zdaj pa leti preko in dalje... so it seems.
Ne bi se rad jutri zjutraj zbudil in ugotovil da je cena 1 dolar ...
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

janig ::

slotechar je izjavil:

Ok. Lepo 7 usd ni zanemarljivo. Verjetno se zraste. Zelim vam samo povedat da vam je lahko zal da niste poslusali nasveta oziroma nekateri preleni da bi naredili account. Nekatere drzave ze visajo bdp na racun masovnega kupovanja kripto valut svojih drzavljanov. Glede na to da ima slovenija eno izmed top kripto iskanj na google bi lahko tudi slovenija zvisala bdp vsaj za kak procent.

Glede na to definicijo, semizdi, da kripto gamble se ne steje v BDP.

Mato989 ::

slotechar je izjavil:

Ok. Razumem. Folk zeli iz 100 usd uvlozit v 0.003$ vreden coin in postat maljoner cez 3 dni. :)


neumnost.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Dtrader ::

Kaj je pa z ETH ?! Vnebovzetje :)

slotechar ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

slotechar je izjavil:

Clovek. A se vi zavedate da zdaj dobim ze po 50, 60 usd na dan zastojn na steem. Mato govori o 2 usd na dan pri kucoin in se vam ze cedijo sline. Pa tist kifni ki govori o smesnih 5% na leto

Koliko česa moraš imeti, da dobivaš 60usd na dan?

Tkole je. Nekaj dobim od steem power. Nekaj pa od lajkov drugih. Ker pisem poste in mi dostkrat lajkajo. Lahko pa tudi sposodis steem power od whaleov za teden ali mesec. Se splaca.

Zeitgeist ::

ko se bo tale ripple vsipal. adijo pamet. jaz ne razumem tega rippla in fomota okoli tega...

THEKEY je bil min 1BTC v PRESALE, ki pa je že razprodan.

btw
svojo kosarico za december2018 sem dopolnil se z 600$ UTK. zdaj pa jo zapiram do bozica :D :D :D

slotechar ::

janig je izjavil:

slotechar je izjavil:

Ok. Lepo 7 usd ni zanemarljivo. Verjetno se zraste. Zelim vam samo povedat da vam je lahko zal da niste poslusali nasveta oziroma nekateri preleni da bi naredili account. Nekatere drzave ze visajo bdp na racun masovnega kupovanja kripto valut svojih drzavljanov. Glede na to da ima slovenija eno izmed top kripto iskanj na google bi lahko tudi slovenija zvisala bdp vsaj za kak procent.

Glede na to definicijo, semizdi, da kripto gamble se ne steje v BDP.

Vsi milijoni oziroma kar milijarde ki se zasluzijo prek kripto potem uporabniki masovno trosijo v svoji drzavi in poganjajo ekonomijo za kak procent vec

Zgodovina sprememb…

Tarzan ::

Kdaj pa se pojavijo kake dividende na Kucoinu. Jaz imam nekaj Kucoin 'delnic', ampak ni nič videti že od včeraj opoldne. Mi je odpililo provizije kasneje, tako da mi ni bilo jasno, kako da so se mi v Blockfoliu znižali vsi zneski, čeprav so transakcije bile vse ok vnešene. No, potem sem malo poštudiral in mislim da je to to, na koncu dneva so odšteli. Prišteli pa ne. Ali narobe gledam, kje se to sploh pojavi, jih moraš claimat, kot recimo steem power na Steemitu?

XRP pa kar leze nekam...

janig ::

Sepravi ekonomija Slovenije in vzhodne Europe raste (iz tukaj pride najvec queryjev na googlu)? Zaradi kriptota? Glede na napovedi tukaj, bo v 2018 kripto exponentno rasel, tako, da lahko pricakujemo razcvet Slovenskega gospodarstva in vzhodne Europe!

Curly ::

Slotehar če pa tolk služiš na Steemitu, bi pa lahko vsaj kakšen free lajk za nas forumaše podelil 8-)

p.s. kaj delate z Lumni prodajate ali HODL? sem mel občutek da bo padlo preden pride na 1$, pa zgled da bo kar rastlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Curly ()

oracle ::



Upam da jemljete dobičke (per partes). Ko se bo vsipalo se ne bo dal prodat na hitro.

Dtrader ::

Evo. Prerok med nami :)

oracle ::

slotechar jaz že kak teden čakam, da mi odobrijo steemit account, a je to normalno?

scythe ::

se že splača zapret XRP?

slotechar ::

oracle je izjavil:

slotechar jaz že kak teden čakam, da mi odobrijo steemit account, a je to normalno?

Ja. Ker je odvisno od navala novih uporabnikov. Vedno ko steem ali sbd zraste je naval. Drugac pa se nekaj dela na tem da bo v prihodnosti dost lazje in hitrejse registriranje.

bonanno ::

joj to je kot takrt k je folk kle pisu CRIPel itd... pa jim je zdj bed k je poskoču... xrp ne gre dol, se kr sprijaznite, btc bi znal prej, ker je prepočasn in predrag, nism vam jaz kriv ce ste ga na 18k kupoval:D

janig ::

scythe je izjavil:

se že splača zapret XRP?

Odvisno. Ce si nabral zadosti za penzijo, potem da. Drugace pa HODL. To naj bi bilo leto altov, tako, da v Q4 2018 bos verjetno kripto multi milijonar :)

adminuser ::

scythe je izjavil:

se že splača zapret XRP?


Jaz nimam nič v XRP več, pretopil vse v ADA, ki gre pomojem do 3€ minimalno, upam na 5€ ali pa še več!

fukich ::

Kaj je z trx, kdaj bo poletel :)?

4knative ::

scythe je izjavil:

se že splača zapret XRP?


Zapomni si, december 2018 cca. 15 usd.

adminuser ::

4knative je izjavil:

scythe je izjavil:

se že splača zapret XRP?


Zapomni si, december 2018 cca. 15 usd.


Zelo zelo dvomim. Rajši bi napovedal december 2018 cca 15 usd -> ADA!

kingsix ::

Samo? Glede na to, da ga ne bo uporabljala nobena banka bo cena bistveno višja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

oracle ::

Brez zamere, ampak očitno se tu veliko ljudi ne zaveda, da bo čez eno leto slika zelo drugačna. Večina shitcoinov bo zlezla na 500+ mesto na marcketcap, namesto njnih bodo novi "boljši" shitcoini. Zelo verjetno čez eno leto noben ne bo vedel kaj je ADA ali XVG. Seveda tud top coini niso imuni na ta scenarij. Tko no, mal reality check pa to.

4knative ::

oracle zamudil si vlak. Pojdi v drugo temo. ADA, XVG, XRP so večni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: oracle ()

janig ::

ADA se trenutno zelo shilla po internetu, ker je 3rd generation blockchain. Isto kot Tezos. Tako, da bo verjetno ostal z nami tudi v 2019. Je pa tole cisti FOMO. Niti delujocega produkta nimajo, nic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janig ()

slotechar ::

 primerjava hitrosti transakcije, pa se zastojn fee steem

primerjava hitrosti transakcije, pa se zastojn fee steem

Zgodovina sprememb…

buldog66 ::

Pozdravljeni,

se bolj splača na bitstamp kupiti btc ali eth za trgovanje naprej?

Hvala!

Lp,
Marko

janig ::

slotechar je izjavil:

 primerjava hitrosti transakcije, pa se zastojn fee steem

primerjava hitrosti transakcije, pa se zastojn fee steem


Kul. Visa se hitreje sprocesira transakcijo.

slotechar ::

fukich je izjavil:

Kaj je z trx, kdaj bo poletel :)?

Kmalu.

Runnagain ::

koliko časa traja prenos eth-ja...sem dal testno količino pred dobro uro, pa se še ni prenesel :(

Zgodovina sprememb…

18Jerry18 ::

Dtrader je izjavil:

Kaj je pa z ETH ?! Vnebovzetje :)

Končno... :)

slotechar ::

Trx na hitbtc se ze pumpa

Runnagain ::

TRX, ADA ali UTK...to je sedaj vprašanje...haha, ali pa kar vse tri ;)!

slotechar ::

Trx na hitbtc do 0.16$

Bolivar ::

ok do triljona je se dolga... do 10 triljonov pa sploh to je tm kjer je dot com balonček raznesl.
««
301 / 976
»»