» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
299 / 976
»»

Sc0ut ::

1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

fukich ::

Machete je izjavil:

A je kak coin, ki baje ne pride na coinbase? :P

Kolko jaz vem se govori samo za etc in xrp.

Zeitgeist ::

Mato989 je izjavil:

Pravkar se prijavljam na remote delo v supportu od exchangov itd... :)

kje? :)

če dobiš se pripravi na gore mailov :D

Runnagain ::

Runnagain je izjavil:

Malce OT: zanima me tole, za Binance in Kucoin, če podpirata za ETH:
Please make sure that the receiving party supports Ethereum transactions generated from smart contracts prior to initiating an ETH withdrawal.

Hvala za info, runnagain.


Ok, za Kucoin je ok, našel na netu, za Binance pa ne najdem točnega podatka...any1?

Mato989 ::

Zeitgeist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pravkar se prijavljam na remote delo v supportu od exchangov itd... :)

kje? :)

če dobiš se pripravi na gore mailov :D


Dans pošljem še Kucoinu, da če rabijo lahko od doma delam, škoda da nimam še IELTS testov naretih... :( Sam certifikat nemščine osnove, mogoče pa rata :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kingsix ::

Mato989 je izjavil:

Pravkar se prijavljam na remote delo v supportu od exchangov itd... :)


Meni so ravno pred kratkim javli s Kraken za nov intervju... sicer pa za Software Engineer (remote).

Mato989 ::

kingsix je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pravkar se prijavljam na remote delo v supportu od exchangov itd... :)


Meni so ravno pred kratkim javli s Kraken za nov intervju... sicer pa za Software Engineer (remote).


Kraken :D poštimaj to ja, jaz sem tudi gledal na kraken za support remote, pa ne vem če bi šel na kraken delat... najboljše bi blo za kak Binance, samo tam hočejo kitajsko+japonso+angleško 2/3...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Rok Woot ::

Mato989 je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pravkar se prijavljam na remote delo v supportu od exchangov itd... :)

kje? :)

če dobiš se pripravi na gore mailov :D


Dans pošljem še Kucoinu, da če rabijo lahko od doma delam, škoda da nimam še IELTS testov naretih... :( Sam certifikat nemščine osnove, mogoče pa rata :D


Kam si pa že poslal? Pa je kje objavljen, da kucoin išče? Jaz imam polno certifikatov.

Še vedno imam večino v ripplu, sem hotel neote kupit, pa nočjo nič pasti ...

Mato989 ::

Rok Woot je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pravkar se prijavljam na remote delo v supportu od exchangov itd... :)

kje? :)

če dobiš se pripravi na gore mailov :D


Dans pošljem še Kucoinu, da če rabijo lahko od doma delam, škoda da nimam še IELTS testov naretih... :( Sam certifikat nemščine osnove, mogoče pa rata :D


Kam si pa že poslal? Pa je kje objavljen, da kucoin išče? Jaz imam polno certifikatov.

Še vedno imam večino v ripplu, sem hotel neote kupit, pa nočjo nič pasti ...


A se nisi nič naučil v vseh letih... ti se PONUDIŠ, pa če iščejo al pa ne...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Rok Woot ::

Ne nisem, mene ponavadi kar kontaktirajo.

Mato989 ::

Rok Woot je izjavil:

Ne nisem, mene ponavadi kar kontaktirajo.


Pol pa čakaj :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

4knative ::

Kaj je zdaj s tem riplom a bo skočil na 10 da zaključimo to zgodbo?

sumi666 ::

4knative je izjavil:

Kaj je zdaj s tem riplom a bo skočil na 10 da zaključimo to zgodbo?


Če skoči na 10 usd bo pa to že malo smešno ... pol bo ogromno ljudi k je vložilo zneske cca 1000 pa do 5000 usd na začetku v XRP pa bojo skor da ne miljonarji... Kolko časa bojo lahko bitstamp pa podobne menjalnice še lahko izplačevale keš folku ???

Mato989 ::

sumi666 je izjavil:

4knative je izjavil:

Kaj je zdaj s tem riplom a bo skočil na 10 da zaključimo to zgodbo?


Če skoči na 10 usd bo pa to že malo smešno ... pol bo ogromno ljudi k je vložilo zneske cca 1000 pa do 5000 usd na začetku v XRP pa bojo skor da ne miljonarji... Kolko časa bojo lahko bitstamp pa podobne menjalnice še lahko izplačevale keš folku ???


na bitstamp se vsak dan naloži kar nekaj dnarja :)

Drugače pa tisti ki je vložil 5.000€ v začetku leta je že milijonar :) 0,006€ je bil XRP takrat :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

4knative ::

Če lahko v vsak šitkojn mečeš 5000 ti verjetno ni hudo v življenju.

Kripto ::

sumi666 je izjavil:

4knative je izjavil:

Kaj je zdaj s tem riplom a bo skočil na 10 da zaključimo to zgodbo?


Če skoči na 10 usd bo pa to že malo smešno ... pol bo ogromno ljudi k je vložilo zneske cca 1000 pa do 5000 usd na začetku v XRP pa bojo skor da ne miljonarji... Kolko časa bojo lahko bitstamp pa podobne menjalnice še lahko izplačevale keš folku ???


Gre za premikanje denarja z depozit računov na depozit račune...potem se pa settlement dela z bančnimi računi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

Vazelin ::

Ajde Enigma gremo na 10mlrd capa da zaključimo to zgodbo:))

Rok Woot ::

Humm Enigma mi je presegla OMG v portfoliju wtf ...

Vazelin ::

H o l d.
Kdor je preveč pohlepen oslepi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

tonis ::

dexterboy je izjavil:


BTW, kdo je tu nazadnje odpiral račun na Coinbase-ju? Toliko, da vem, kaj me čaka od čakanja...


Jaz sem malo pred božičem - bi rekel da je bil account zrihtan v manj kot 24h.

Sem pa šel po najbolj noobish poti - s kreditno kartico sem kupil BTC potem pa ga poslal naprej na binance in od 500€ je ostalo tam cca 450.

dronyx ::

sumi666 je izjavil:

Kolko časa bojo lahko bitstamp pa podobne menjalnice še lahko izplačevale keš folku ???

Kakor jaz razumem delovanje menjalnic oni so samo posredniki med kupci in prodajalci, za kar si vzamejo provizijo. Torej tu ne gre za to da menjalnica ne bi imela denarja, da izplača vse, ki so zadeli "glavni dobitek" in kupovali riple na začetku po par centov. Če ne bo kupcev, bodo pač cene padle.

Vazelin ::

Enigma, upokoji me!

CoreySteel ::



Evo tole je graf treh tednov "aktivne" arbitraže. Modra črta je osnovni trading coin, rdeč pa dejanski. Gre za en par z zelo malo prometa, tako da osem dni od 22-ih sploh nisem imel trejda. Ko bo čas, pa upam, da najdem še kak podoben par :P
Twitter: @CoreySteel_

Lenivec D ::

dexterboy je izjavil:

Tukaj gledamo z napačnega kota; sprašujemo se, ali je folk PAMETNEJŠI, namesto, da bi se spraševali, ali je folk MANJ POHLEPEN. In odgovor na slednjega vsi poznamo...

Ljudje smo še vedno zelo primitivna bitja, večino stvari delamo na podlagi naših primitivnih človeških čustev. Smo neumni, nelogični, iracionalni, čustveni ...

Delimo se zgolj na bolj in manj neumne. Kdor zase ne misli, oz. se ne zaveda, da je neumen, spada med bolj neumne. Ključ do uspeha je v tem, da skušaš bit manj neumen, manj nelogičen, manj iracionalen ter manj čustven kot drugi.

GodOfThunder ::

A se komu sanja, kdaj bi moralo biti nakazil na bitstampu in sicer nakazal sem v soboto zjutraj prek upn naloga na pošti in dodanes še nisem prejel nakazila...? Zadnjič sem si zvečer prek klika nakazal in je bilo nakazilo že naslednje dopoldne na accountu...

Tilen ::

SEPA promet je začel normalno delovati šele danes. V času praznikov bančne transakcije ne delujejo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Neon87 ::

Kaj se pričakuje, da se bo zgodilo, ko bo XRP prišel na Coinbase in kdaj bo to? Ali bi bilo smiselno nabavit in potem po nekaj urah prodat? Boste naredili kaj podobnega?

GodOfThunder ::

Jaz sem ga nabavil ko je bil malo pod 1,9usd na žalost...in bom holdal na daljši rok, pričakujem da bo zrasel vsaj na 5-6 usd

Machete ::

Poglej litecoin, ampak mogoče ni varno delati projekcije na tak način :p
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Samuel ::

CoreySteel je izjavil:



Evo tole je graf treh tednov "aktivne" arbitraže. Modra črta je osnovni trading coin, rdeč pa dejanski. Gre za en par z zelo malo prometa, tako da osem dni od 22-ih sploh nisem imel trejda. Ko bo čas, pa upam, da najdem še kak podoben par :P


tipični limit poker player.. bah
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

dronyx ::

Glede na število objav na temo kripta v Loži bi slo-tech lahko razmislil, da odpre za to področje posebno rubriko na forumu tako kot je Loža, Mali oglasi itd. :)

Machete ::

Ali pa nekam na stran naredi popup 'million dollar dream' tem, ker to je res že malo smetenje STja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Dominator ::

Po moje na XRP že precej vpliva info o Coinbase, ker se povsod govori o tem, tako da bi do 8.1. lahko fino zrasel in tudi fino padel, če je vse skupaj samo dezinformacija.

CoreySteel ::

Samuel je izjavil:

CoreySteel je izjavil:



Evo tole je graf treh tednov "aktivne" arbitraže. Modra črta je osnovni trading coin, rdeč pa dejanski. Gre za en par z zelo malo prometa, tako da osem dni od 22-ih sploh nisem imel trejda. Ko bo čas, pa upam, da najdem še kak podoben par :P


tipični limit poker player.. bah

Bolje bit prvi na vasi, kot... :P
Twitter: @CoreySteel_

Rok Woot ::

Dominator je izjavil:

Po moje na XRP že precej vpliva info o Coinbase, ker se povsod govori o tem, tako da bi do 8.1. lahko fino zrasel in tudi fino padel, če je vse skupaj samo dezinformacija.


Zakaj bi padel, če je dezinformacija? Nazadnje ko je zrasel na podlagi lažne novice, ni potem nič padel.

kingsix ::

 haha

haha

Tac20 ::

Haha vsaj neota nimam :)

Dominator ::

Rok Woot je izjavil:

Dominator je izjavil:

Po moje na XRP že precej vpliva info o Coinbase, ker se povsod govori o tem, tako da bi do 8.1. lahko fino zrasel in tudi fino padel, če je vse skupaj samo dezinformacija.


Zakaj bi padel, če je dezinformacija? Nazadnje ko je zrasel na podlagi lažne novice, ni potem nič padel.



Ker mam občutek, da je ta novica najbolj pomembna novica v kripto zgodovini :p

No, jaz bom 8.1. zjutraj vse pobral ven, če ga Coinbase ne bo dodal. Do takrat bo pa že na $4+ po moje.

dronyx ::

Ali res kakšna banka ali druga večaj finančna ustanova uporablja riple ali se te coine še vedno kupuje ker vsi upajo, da bodo nekoč prišli pravi uporabniki? Namreč tale "to the moon" scena s coini mi ravno ne deluje kot nekaj, kar bi si želela uporabljati resna finančna ustanova, ker je vse skupaj povsem nepredvidljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

kingsix ::

Ne, banke XRP'ja ne uporabljajo in ga tudi ne bodo. Niti ga ne rabijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Gemblerka ::

Lahko kdo malo pogleda graf za REQ? Res je bila precejšnja rast v zadnjem tednu... bo še kaj konkretno padlo? Hvala! 8-)

Dominator ::

dronyx je izjavil:

Ali res kakšna banka ali druga večaj finančna ustanova uporablja riple ali se te coine še vedno kupuje ker vsi upajo, da bodo nekoč prišli pravi uporabniki? Namreč tale "to the moon" scena s coini mi ravno ne deluje kot nekaj, kar bi si želela uporabljati resna finančna ustanova, ker je vse skupaj povsem nepredvidljivo.


Ampak po drugi strani se lahko glede kateregakoli coina vprašaš podobno - ali imajo uporabno vrednost, glede na to, da lahko grejo dnevno tudi 100%+ gor, ali padejo v globino. Trenutno kupujemo zgodbe in valute, ki znajo svoje zgodbe najbolje prodat. Mene pravzaprav ne zanima, če zgodba pije vodo, ampak le to, da je dovolj kupcev, ki so jo pripravljeni kupit. In XRP ima dovolj dobro zgodbo.

Looooooka ::

dronyx je izjavil:

Ali res kakšna banka ali druga večaj finančna ustanova uporablja riple ali se te coine še vedno kupuje ker vsi upajo, da bodo nekoč prišli pravi uporabniki? Namreč tale "to the moon" scena s coini mi ravno ne deluje kot nekaj, kar bi si želela uporabljati resna finančna ustanova, ker je vse skupaj povsem nepredvidljivo.

Banke bodo kvečjemu uporabljale Ripple. Nekaj jih je trenutno na čisto testni xy implementaciji. Torej niso niti na Ripplu.

Mimogrede.
Stellar Lumens holderji že praznujete? :D

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

Ripple svet je zadnje dni, morda teden ali dva, pozoren na ekstremno visoke nakupe xrp-jev. Gre se za npr. 700 milijonske nakupe, včeraj ali predvčerajšnjim pa naj bi bil nakup okrog 3 ali 6 miljard xrp-jev. Splošna špekulacija je, da je lahko zadaj le večja instituacija ala banka, nekateri pa špekulirajo, da je to coinbase. V ripple svetu niti ni več vprašanje, ali bodo xrp banke uporabljele, temveč se razume, da ga bodo. Potem so razni n00bi - when moon, when lambo, when coinbase, banks will never use xrp, math is the prove, xrp can not be more then xxxxx USD itd.
Nad mano je par podobnih.

Tale blog se splača brati:
https://xrphodor.wordpress.com/

Kripto ::

Dominator je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Dominator je izjavil:

Po moje na XRP že precej vpliva info o Coinbase, ker se povsod govori o tem, tako da bi do 8.1. lahko fino zrasel in tudi fino padel, če je vse skupaj samo dezinformacija.


Zakaj bi padel, če je dezinformacija? Nazadnje ko je zrasel na podlagi lažne novice, ni potem nič padel.



Ker mam občutek, da je ta novica najbolj pomembna novica v kripto zgodovini :p

No, jaz bom 8.1. zjutraj vse pobral ven, če ga Coinbase ne bo dodal. Do takrat bo pa že na $4+ po moje.


Datum za Coinbase sploh ni znan tako, da me zanima od kje datum 8.1 ? :)

Vazelin ::

Srce mi krvavi ko gledam history trejdom na kraknu za stellars. 50k en nakup drugi 100k stellarsov...:D
Hodl in bi blo:'(

K0l1br1 ::

Kripto je izjavil:

me zanima od kje datum 8.1 ? :)
Najprej sem ga zaznal na telegramu. Kje so ga našli, še sami ne vedo. Trenutno je edini datum, za katerega velja splošni konsenz, da je nekaj verjetnosti, da bi lahko bil. Naslednji datum se vrti okrog konec meseca januarja. Nato pravijo, da ga coinbase sploh ne bo dodal, protipol pa pravi, da xrp coinbasa sploh ne rabi.

Vazelin je izjavil:

Srce mi krvavi ko gledam history trejdom na kraknu za stellars. 50k en nakup drugi 100k stellarsov...:D
Hodl in bi blo:'(

Kakšen dan pusti računalnik na miru in boš konec dneva imel 50% več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

Samuel ::

K0l1br1 je izjavil:

V ripple svetu niti ni več vprašanje, ali bodo xrp banke uporabljele, temveč se razume, da ga bodo.


To sploh ni res in ne vem od kod ti to.
Veliko večja verjetnost je, da bodo uporabljale Stellarja in sicer zaradi tega, ker je za njim IBM. In IBMova infrastruktura supportira množico bank.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

RoccoC ::

K0l1br1 je izjavil:


Tale blog se splača brati:
https://xrphodor.wordpress.com/


Ja, če rad bereš marketinške pamflete ;)

K0l1br1 ::

Samuel je izjavil:

To sploh ni res in ne vem od kod ti to.
Precej berem zadnje leto.

Samuel je izjavil:

Veliko večja verjetnost je, da bodo uporabljale Stellarja in sicer zaradi tega, ker je za njim IBM. In IBMova infrastruktura supportira množico bank.
Skratka, ker je to IBM, potem to the moon. Dobra argumentacija, ni kaj. Kot pri ostalih šitkojnih, ni da ni, kako so dobri.

RoccoC je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:


Tale blog se splača brati:
https://xrphodor.wordpress.com/


Ja, če rad bereš marketinške pamflete ;)
Nekaj moram brati, ne morem ves čas na telegramu viseti. Za razliko od drugih, ki zgleda nič ne berejo, je to vsaj nekaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()
««
299 / 976
»»