» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
298 / 976
»»

Mato989 ::

Jerry000 je izjavil:

Malo pomoči bi potreboval. Ali se splača Viberate pretopiti v kaj drugega? Kaj? TRX imam 5k coinov že, al se splača v kaj drugega? Prav tako za XVG razmišljam da bi pretopil


Prvo se razjasni al bi rad day tradal al boš držal kak mesec ali dva :)

Če boš držal, pol Qlink... bo skor zagotovo dosego 1€ do pomladi. lahko da več, če pa ti je to dost pa povej :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

fukich ::

tudi jaz se to sprašujem jerry000, a so kakšne napovedi za ioto, lisk?

Jerry000 ::

Rad bi držal za dlje časa

Red_Mamba je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Malo pomoči bi potreboval. Ali se splača Viberate pretopiti v kaj drugega? Kaj? TRX imam 5k coinov že, al se splača v kaj drugega? Prav tako za XVG razmišljam da bi pretopil


need to pick a coin you believe in and stick to it.
you know that every divorce is a bitch :))

Dejansko :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

twingo99 ::

Mogoče kdo ve koliko časa se čaka verifikacija na BITSTAMPU, ker sem se prijavil že skor tri tedne nazaj, pa še zmeraj nobene potrditve.

Kje še lahko dvigujem denar?

dolenc ::

Na bankomatu

fukich ::

jap, jaz sem tudi čakal 3 tedne, no worries.

Jerry000 ::

BTW za vse Verge holderje, ki ste še ostali (vključno z mano):
https://www.change.org/p/verge-xvg-shou...

Blazz ::

Bolivar je izjavil:

PlayTheGame je izjavil:

XRP spet leti gor, me zanima kje bo vrh, kjer se bi ga splačal prodat in potem ponovno kupit po nižji ceni...? Ali bi ga kar hodlal? :)


vse več se govori da bo ripple na coinbase xD.... sam na koncu se bo zgodil da bo čist neki tretga ;((;((


suppoman je reku da iz zanesljivih virov ve da bosta ripple in eth classic na coinbaseu kmalu.

https://bitconnect.co/bitcoin-news/896/...

verjetno je bil to driver da je bitcoin poskočil 2k usd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

dexterboy ::

gruntfürmich je izjavil:

dexterboy je izjavil:

4knative je izjavil:

Kako dolgo ... balon...
zakaj vsi mislite da imata ta dva balona kaj skupnega po obsegu denarja? eni se verjetno takrat še niste rodili, tisti ki pa so takrat bili v tem, so še v tem, in vodijo svet, pa so se v tem času že veliko naučili. ste se letošnji trejderji že kaj naučili?? vodite svet ali kako?

Jaz sem že dovolj oldy, da se tega spomnim in govorice folka, ki so zastavljali bajto, ki so jo na koncu "pušnuli". Mislim, ne, prepričan sem, da je v današnjem "balonu", če mu tako rečemo, čisto drugačen folk, razlika v generacijskem jazu je prevelika, da bi stara šola kaj zalegla. Zato verjamem, da bo tole še raslo in raslo in raslo... madonca, sej Duracel baterije trajajo in trajajo in trajajo :))

BTW, kdo je tu nazadnje odpiral račun na Coinbase-ju? Toliko, da vem, kaj me čaka od čakanja...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

dexterboy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

dexterboy je izjavil:

4knative je izjavil:

Kako dolgo ... balon...
zakaj vsi mislite da imata ta dva balona kaj skupnega po obsegu denarja? eni se verjetno takrat še niste rodili, tisti ki pa so takrat bili v tem, so še v tem, in vodijo svet, pa so se v tem času že veliko naučili. ste se letošnji trejderji že kaj naučili?? vodite svet ali kako?

Jaz sem že dovolj oldy, da se tega spomnim in govorice folka, ki so zastavljali bajto, ki so jo na koncu "pušnuli". Mislim, ne, prepričan sem, da je v današnjem "balonu", če mu tako rečemo, čisto drugačen folk, razlika v generacijskem jazu je prevelika, da bi stara šola kaj zalegla. Zato verjamem, da bo tole še raslo in raslo in raslo... madonca, sej Duracel baterije trajajo in trajajo in trajajo :))


Pa niti se ne gre zato... samo vprašajmo se, če so se bojda tako veliko naučili tisti playerji iz dot.com bubbla, zakaj je potem prišlo leto 2008in 2009???????

To je vse, če so bili tako pametni so potem to preprečili pa niso :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dexterboy ::

Tukaj gledamo z napačnega kota; sprašujemo se, ali je folk PAMETNEJŠI, namesto, da bi se spraševali, ali je folk MANJ POHLEPEN. In odgovor na slednjega vsi poznamo...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

gruntfürmich ::

Mato989 je izjavil:

Pa niti se ne gre zato... samo vprašajmo se, če so se bojda tako veliko naučili tisti playerji iz dot.com bubbla, zakaj je potem prišlo leto 2008in 2009???????

To je vse, če so bili tako pametni so potem to preprečili pa niso :)

veliki plejerji so se naučili, brez skrbi. in izšli so še bolj bogatejši; vsako krizo. bolj me skrbi za navadno rajo, ki hitro pozablja...
na kateri strani medalje pa ste vi?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

Na Zmagovalni, brate, na Zmagovalni :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

krefi ::

kaj menite imam denar porazporejen 50% xrp 25%neo 25% trx kaj naj kupim sedaj ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

gruntfürmich ::

dexterboy je izjavil:

Na Zmagovalni, brate, na Zmagovalni :))

thats the spirit!8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

fukich ::

kaj menite o ctr, ada, dat? a se še splača vložit v xrp zdaj, prav tako tudi neo?
denar imam razporejen v btc, iota in trx.

Tilen ::

Jaz bi BTC vsekakor prodal, ker odkar so CME pogodbe, ATH ni bil dosežen. V kolikor se doseže nov ATH, kupi nazaj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Machete ::

A gramatikov coin je kdo kupil? Dude je kar napreden.
https://medium.com/singulardtv/gramatik...

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mato989 ::

gruntfürmich je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pa niti se ne gre zato... samo vprašajmo se, če so se bojda tako veliko naučili tisti playerji iz dot.com bubbla, zakaj je potem prišlo leto 2008in 2009???????

To je vse, če so bili tako pametni so potem to preprečili pa niso :)

veliki plejerji so se naučili, brez skrbi. in izšli so še bolj bogatejši; vsako krizo. bolj me skrbi za navadno rajo, ki hitro pozablja...
na kateri strani medalje pa ste vi?


Jaz sem tudi po vsaki krizi bogatejši, vedno več sem imel FIATA po vsaki... če to šteje :) Je pa res da pri prvih še nisem delal :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

fukich ::

Tilen je izjavil:

Jaz bi BTC vsekakor prodal, ker odkar so CME pogodbe, ATH ni bil dosežen. V kolikor se doseže nov ATH, kupi nazaj.

v katere bi pretopil btc? redistributiro v alte? xrp?

Machete ::

Ne igrajte se z BTCjem. Ko ga boste prodali bo šel na 40k
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dexterboy ::

khm... mogoče vsi pozabljamo, da je BTC-ja omejena količina?
Dvomim, da bo BTC kadarkoli propadel oz. zgubil drastično na vrednosti. Prej bi rekel, da je neke vrste "svetilnik" v varen pristan ostalim valutam.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

krneki0001 ::

Tilen je izjavil:

kingsix je izjavil:

Kaj mi gledamo enak TRON, da govorite kako ni šel gor? Meni je šlo gor skoraj x3 v zadnje par dneh. Kaj ni dovolj?


Pohlep... Tudi meni je šel 3x gor. :)



Kako vam je šel x3 gor, če je bil pa 27.12. 0.00000340, danes je pa 0.00000500, kar je manj kot 2x gor?

Po USD vrednosti ja, ker je šel BTC gor, v razmerju do BTC pa ne.

rubYYY ::

BTW, kdo je tu nazadnje odpiral račun na Coinbase-ju? Toliko, da vem, kaj me čaka od čakanja...


Jaz sem danes zjutraj pa je že verified. Čakam le nakazilo, ki pravijo da lahko traja 3-5 dni da je potrjeno, oz. 5-7 za withdrawe.

Mato989 ::

dexterboy je izjavil:

khm... mogoče vsi pozabljamo, da je BTC-ja omejena količina?
Dvomim, da bo BTC kadarkoli propadel oz. zgubil drastično na vrednosti. Prej bi rekel, da je neke vrste "svetilnik" v varen pristan ostalim valutam.


"varen pristan"

Veliko crypto coinov je ki so omejena količina... med njimi je tudi recimo NEO in Litecoin itd...

BTC FOMO je over, media hypa NE BO, dokler ne bo imel dnevnega skoka nekaj jurčkov ali pa prebil mejo vsaj 25kUSD/EURO... 20k je že bil, torej nothing to see there.

Jaz celo menim da če se ne bodo kaki kiti spravli skup, bo zdaj obdobje altov do jeseni ali pa vsaj do keširanja za dopuste :)

krneki0001 je izjavil:

Tilen je izjavil:

kingsix je izjavil:

Kaj mi gledamo enak TRON, da govorite kako ni šel gor? Meni je šlo gor skoraj x3 v zadnje par dneh. Kaj ni dovolj?


Pohlep... Tudi meni je šel 3x gor. :)



Kako vam je šel x3 gor, če je bil pa 27.12. 0.00000340, danes je pa 0.00000500, kar je manj kot 2x gor?

Po USD vrednosti ja, ker je šel BTC gor, v razmerju do BTC pa ne.


Kaj je pomembno ko izplačaš na TRR? :) v tistem se gleda, vse ostalo je bv.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Tilen ::

Točno tako. Jaz gledam vse skozi USDT.

fukich je izjavil:

Tilen je izjavil:

Jaz bi BTC vsekakor prodal, ker odkar so CME pogodbe, ATH ni bil dosežen. V kolikor se doseže nov ATH, kupi nazaj.

v katere bi pretopil btc? redistributiro v alte? xrp?


To je zelo nehvaležno vprašanje in se trenutno ne bi konkretno opredeljeval. Imam TRX.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Bolivar ::

kdaj bo atrix na bitfinex?

zelenobeli ::

Popravte me če se motim.

Kupim na Bitstampu npr. BTC. Ga dobim, ga prenesem na npr Bittrex. Ga takoj pretvorim v USDT (za hude čase, ko bo šel BTC na 8000 :)) ). Mam prav, da je vseeno kdaj to naredim al se motim in je vseeno vse skup odvisno od cene btc-ja na trgu. Po mojm ne. Vaše mnenje. Pa kaj pravite da se ETC bolj splača kupovat direktno na bitstampu?

Hvala za odgovore

Mato989 ::

zelenobeli je izjavil:

Popravte me če se motim.

Kupim na Bitstampu npr. BTC. Ga dobim, ga prenesem na npr Bittrex. Ga takoj pretvorim v USDT (za hude čase, ko bo šel BTC na 8000 :)) ). Mam prav, da je vseeno kdaj to naredim al se motim in je vseeno vse skup odvisno od cene btc-ja na trgu. Po mojm ne. Vaše mnenje. Pa kaj pravite da se ETC bolj splača kupovat direktno na bitstampu?

Hvala za odgovore


Valda da ni vseeno, če cena v USD+T tudi niha....
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

Kakšna vprašanja vse ne zaslediš tu. Ni čudo da se tulipani prodajajo dražje od kmetije.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Sc0ut ::

http://www.donews.com/news/detail/4/298...

Me ma da bi dal nekaj malega v BCC do jutri.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Machete ::

BitcoinCorn?
BitcoinCum?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Blond ::

Bitbay
https://auth.bitbay.net/ref/primoz140
poznate?, uporablja kdo?
Še celo Affiliate imajo

Še v tem mesecu bi naj začeli s trgovanjem FutureCoina
LP
www.galea.si
Odkup, prodaja in obnova nepremičnin
Posredovanje v prometu z nepremičninami

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blond ()

Zeitgeist ::

zelenobeli je izjavil:

Popravte me če se motim.

Kupim na Bitstampu npr. BTC. Ga dobim, ga prenesem na npr Bittrex. Ga takoj pretvorim v USDT (za hude čase, ko bo šel BTC na 8000 :)) ). Mam prav, da je vseeno kdaj to naredim al se motim in je vseeno vse skup odvisno od cene btc-ja na trgu. Po mojm ne. Vaše mnenje. Pa kaj pravite da se ETC bolj splača kupovat direktno na bitstampu?

Hvala za odgovore


ETC ni na bitstampu.

Sc0ut je izjavil:

http://www.donews.com/news/detail/4/298...

Me ma da bi dal nekaj malega v BCC do jutri.


kaj piše? mi ne prevede strani.

@Tilen
a si Atrix holder, al zakaj si zbrisal post? :)

Zgodovina sprememb…

Blazz ::

zelenobeli je izjavil:

Popravte me če se motim.

Kupim na Bitstampu npr. BTC. Ga dobim, ga prenesem na npr Bittrex. Ga takoj pretvorim v USDT (za hude čase, ko bo šel BTC na 8000 :)) ). Mam prav, da je vseeno kdaj to naredim al se motim in je vseeno vse skup odvisno od cene btc-ja na trgu. Po mojm ne. Vaše mnenje. Pa kaj pravite da se ETC bolj splača kupovat direktno na bitstampu?

Hvala za odgovore


zakaj bi premikal BTC na bittrex pa ga dajal v USDT , če ga daš lahko na bitstampu v USD ali EUR. Na bitstampu lahko komot držiš Fiat. USDT je samo za kratkotrajne premike, preden ko recimo dipne BTC.... mislim da al ne znaš razložit kaj točno hočeš al pa "ur getting it wrong"

Mato989 ::

Nekaj "starih" utrinkov v vednost:

Cryptocurrency Market Cap Nears All-Time High as Bitcoin Dominance Hits Historic Low


China's Largest Bitcoin Exchange Heads to Japan and South Korea With Major Bank Deal


Egypt's Religious Leader: Crypto Trading Forbidden Under Islamic Law


ECB's Yves Mersch Calls Bitcoin a 'Major Threat' to Financial Stability


Malaysian Minister: No Bitcoin Trading Ban Planned
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dronyx ::

Mato989 je izjavil:

Nekaj "starih" utrinkov v vednost

Še tega moraš dodat...Avstrijski guverner: Bitcoin pomaga kriminalcem

Čeprav se mi zdi, da so si pravi kriminalci, ki so bolj na tekočem s kripto sceno že našli druge coine za svoje posle, ki omogočajo večjo anonimnost ter hitrejše in cenejše transakcije.

Sc0ut ::

Machete je izjavil:

BitcoinCorn?
BitcoinCum?


Itak da cum, tisti cum iz pron....

Sorry, lahko bi vsaj napisal o cem govori link. Dal sem google zranslate in ce prav razumem propagirajo BCC oz. BCH na kraken v smislu da ne more goverment regulirat. Tukaj je originalni twit, vplivat bi moglo na NEO in BCC.

Ne najdem se original twita. To je to srecanje jutri, NEO + bitman...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Runnagain ::

Malce OT: zanima me tole, za Binance in Kucoin, če podpirata za ETH:
Please make sure that the receiving party supports Ethereum transactions generated from smart contracts prior to initiating an ETH withdrawal.

Hvala za info, runnagain.

Mato989 ::

dronyx je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Nekaj "starih" utrinkov v vednost

Še tega moraš dodat...Avstrijski guverner: Bitcoin pomaga kriminalcem

Čeprav se mi zdi, da so si pravi kriminalci, ki so bolj na tekočem s kripto sceno že našli druge coine za svoje posle, ki omogočajo večjo anonimnost ter hitrejše in cenejše transakcije.


Pa tole

Peter Thiel’s VC Fund Invests Millions Into Bitcoin, Market Reacts


Putin Adviser Says ‘CryptoRuble’ Will Circumvent Sanctions, Government Remains Divided


Bitcoin Headed ‘Below $5k,’ Is ‘One Of Silliest Things’ - Dennis Gartman To CNBC
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Tilen ::

@Zeitgeist

Lahko ponovno objaviš, samo vsaj približno normalno oblikuj svoj post.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mato989 ::

Pa še glede exchangov... o Krakenu sploh ne pišejo :P Zaradi influxa so vsepovsod težave in updati planirani :) Stay strong!

Samo Kraken jih ma celo leto :D

The soaring values of Bitcoin and other cryptocurrencies has led to millions of new investors around the world. Of the estimated twenty-one million active Bitcoin wallets, one-third have been created since August. Although celebrated by crypto advocates, this boost in crypto activity has placed tremendous strains on exchanges and related networks. Several of the largest, most active exchanges have experienced security, management, and traffic issues. Significant upgrades are thus needed to ensure the present crypto revolution proceeds as smoothly as possible.

Coinbase, the most popular U.S. based exchange, has suffered two major growth-related setbacks over the past few days. Within hours of adding Bitcoin Cash to its offerings on December 19th, it halted trading of the currency due to major price discrepancies between it and other exchanges. Rumors quickly began to spread that the discrepancies were caused by employees who, knowing that the news would boost BCH prices, had bought large quantities of the crypto in advance. Although not technically illegal, this behavior, if true, would harm Coinbase's reputation as a trustworthy exchange.

Coinbase suffered a more serious setback on December 22, when Bitcoin experienced its most significant price correction in over two years. Throughout the day trading was slow and at times offline, causing anger among traders seeking to sell as the Bitcoin price fell. A spokesperson for Coinbase blamed the issue on heavy traffic.

Bittrex has also experienced growing pains as cryptocurrency investment has surged. Users have complained of slow servers and difficulty placing trades. Also, the site is currently not accepting new accounts, claiming an inability to keep up with demand. Bittrex has also tightened its verification requirements and revised a number of trading policies in an attempt to thwart price manipulation and improve security.

Other exchanges have had more serious issues as crypto moves toward mainstream use. High values have made theft more likely, and hacking attempts have increased. EtherDelta briefly suspended trading on December 21st after what it claimed was a major DNS attack. Also, Youbit, a popular South Korean exchange, has declared bankruptcy, claiming hackers stole seventeen percent of its holdings. In fact, a Korean media outlet claims that five Korean-based exchanges failed tests conducted by a private firm it hired to investigate security breaches.

Exchanges have been quick to address the difficulties related to crypto's growing popularity. Coinbase has launched an investigation into the potential insider trading of Bitcoin Cash, and CEO Brian Armstrong has vowed to terminate any employee deemed to have done so. It is also reasonable to assume that the exchange plans to upgrade its server capacity. Bittrex is upgrading its servers and has hired three former executives from Amazon, the U.S. Justice Department, and the U.S. Department of Homeland Security to oversee security and regulatory issues. In fact, across the crypto space exchanges and related institutions are preparing for what will no doubt be a period of significant growth.

Managing issues related to growth will also require cooperation from governments and public officials. As crypto is now a permanent part of the global financial landscape, laws and regulatory guidance are needed to better ensure consumer protection. This need is only going to increase as mainstream financial institutions become involved in crypto trading and investment.

The current difficulties experienced by exchanges is understandable given the substantial increase in crypto activity over the past few weeks. These challenges, although frustrating, are a reflection of cryptocurrency's success, and the revolutionary potential of blockchain technology. As the growth continues, so will the need to adapt and grow. It is all but certain that the exchanges will strive to do just that.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lenc ::

Kaj še komu šteka Binance?

Sirena ::

zelenobeli je izjavil:

Popravte me če se motim.

Kupim na Bitstampu npr. BTC. Ga dobim, ga prenesem na npr Bittrex. Ga takoj pretvorim v USDT (za hude čase, ko bo šel BTC na 8000 :)) ). Mam prav, da je vseeno kdaj to naredim al se motim in je vseeno vse skup odvisno od cene btc-ja na trgu. Po mojm ne. Vaše mnenje. Pa kaj pravite da se ETC bolj splača kupovat direktno na bitstampu?

Hvala za odgovore


Naj ti pojasnim, zakaj se ob temle vprašanju vsi držijo za glavo: Če prenesemo tvoje vprašanje v konkreten svet realnih valut, bi to izgledalo približno takole (v oklepaju pa imaš svoj primer):

Dvignil si 100 evrov in z njimi na banki (=Bitstamp) kupil dolarje (=BTC). Nato te dolarje (BTC) z bančnim nakazilom nakažeš na svoj borzni račun (=Bittrex). Nato pooblastiš borzo (=Bittrex), da ti tvoje dolarje (BTC) zamenja za japonske jene (USD). Ker Trump dela velike pizdarije, cena dolarja (BTC) napram jenu (USD) strmo pada (ali pa raste). Zato seveda ni vseeno, kdaj jih boš zamenjal, saj jih vedno zamenjuješ po trenutnem tečaju (ki zelo niha). In tudi ko jih boš enkrat zamenjal, boš še vedno imel na računu samo jene (pri tebi USD)- ki jih boš lepega dne po vsej povratni proceduri spet zamenjal nazaj v evre. Pri vseh transakcijah boš zagotovo izgubil malo morje denarja. In kaj si pri tem naredil? :) Ne prav veliko, kajne?

boolsheat ::

Zeitgeist ::

Tilen je izjavil:

@Zeitgeist

Lahko ponovno objaviš, samo vsaj približno normalno oblikuj svoj post.


saj ni pomembno. samo sem se vstrasil, da nam zopet oni strašni Atrix CEO uleti v temo :)

fukich ::

Imate kaj etc? Baje da pride na coinbase, a je pametno vlozit v njega ali sem ze ta vlak zamudil?

Machete ::

A je kak coin, ki baje ne pride na coinbase? :P
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mato989 ::

Pravkar se prijavljam na remote delo v supportu od exchangov itd... :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Bolivar ::

««
298 / 976
»»