» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
294 / 976
»»

kingsix ::

kako prepoznaš kripto nooba?

Ob vsaki manjši spremembi na trgu že sprejema nagle odločitve za katere mu je nato verjetno žal.

Rok Woot ::

Ja to sem mogoče jaz, sedaj sem kupil enigmo z btc, ker je full padla ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Vazelin ::

evo btc 15k. RIP alts. upam za dobro priložnost za nakup altov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Samuel ::

RAIN ne šljivi nič
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Bolivar ::

krenpac ::

Jaz ALTov ne prodam dokler ne dobijo vsaj 10x napram BTC :)) se mi gladko malo fučka, če BTC raste, alti izgubljajo, ali če se čez par mesecev, leto vse skupaj ne izteče dobro. V BTC jih ne bom niti v sanjah menjal (imam pa drugače jasno večji delež v btc kot altih, čeprav je ta trenutno greznica). Tdui gane me ne preveč, če BTC raste, alti padajo. Srce mi zaigra le, ko vidim rdeče sveče na BTC cash... niti ne vem zakaj.

Rok Woot ::

Mi lahko kdo pove kaj so alti? Vse kar ni btc? Al vse kar ni med top 10? A NEO je alt? Kaj pa ETH? Samo da vem o čemu govorite ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

krenpac ::

Prosim 1 minuto tišine za vse ALTe :'(

jype ::

Rok Woot je izjavil:

Mi lahko kdo pove kaj so alti? Vse kar ni btc? Al vse kar ni med top 10? A NEO je alt? Kaj pa ETH? Samo da vem o čemu govorite ...
Običajno se smatra za alte vse, kar ni BTC, ampak ljudje si pogosto tudi sami definirajo terminologijo.

krenpac je izjavil:

Prosim 1 minuto tišine za vse ALTe :'(
A ne bi pol rajš

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

DeeJay ::

Povprečen Slo-Tech crypto trader

Bolivar ::

krenpac je izjavil:

Kateri kojn ima to, česar bitcoin, litecoin in podobni nimajo? Torej hitre transakcije + nizke feeje (ali da je transakcija celo free). Če je glede tega litecoin smet, je bitcoin čista greznica (sem se moral nekje spihat). Predlogi? Pa da ima zadeva mogoče ni tako znana + ima potencial. Seveda po vašem mnenju.



kiFni ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

kiFni je izjavil:

jst sem pa v duke nukem končno pršu do konca :)

do kam bo šel KMD?

takih vprašanj oziroma odgovorov se izogibam. jaz pričakujem veliko, ko bo čas za to. Pričakujem veliko. Zakaj? Poišči info, youtube, forumi,...
Na svojih 2486kmd dobivam 2-3 coine obresti tedensko. Kar je cca 25-30€ po trenutni vrednosti. Boljše od vsakega rudarjenja. Tudi novi coini se štejejo v obresti po eni uri ko se postarajo.
Torej imaš iz tedna v teden več kovancev in več obresti.

Vazelin ::

na bitrexu že cela stran altov z 25% minusa:D

Zeitgeist ::

vsi bi radi bili miljonari a prodajajo ob vsakih 10 posto spremembe :)
vse penzije so od hodlanja

slotechar ::

Steem zrasel vec kot btc. Medtem ko je ostalo vse rdece. Vec srece prihodnjic.

D3m0r4l1z3d ::

kiFni je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

kiFni je izjavil:

jst sem pa v duke nukem končno pršu do konca :)

do kam bo šel KMD?

takih vprašanj oziroma odgovorov se izogibam. jaz pričakujem veliko, ko bo čas za to. Pričakujem veliko. Zakaj? Poišči info, youtube, forumi,...
Na svojih 2486kmd dobivam 2-3 coine obresti tedensko. Kar je cca 25-30€ po trenutni vrednosti. Boljše od vsakega rudarjenja. Tudi novi coini se štejejo v obresti po eni uri ko se postarajo.
Torej imaš iz tedna v teden več kovancev in več obresti.

Tak odgovor mi je še precej bolj všeč. Lahko še prosim kakšni so pogoji za take obresti: kje jih je treba imeti in kakšen je izračun?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

sarma832 ::

Bolivar je izjavil:

krenpac je izjavil:

Kateri kojn ima to, česar bitcoin, litecoin in podobni nimajo? Torej hitre transakcije + nizke feeje (ali da je transakcija celo free). Če je glede tega litecoin smet, je bitcoin čista greznica (sem se moral nekje spihat). Predlogi? Pa da ima zadeva mogoče ni tako znana + ima potencial. Seveda po vašem mnenju.





lol, upam da je bilo to mišljeno kot šala?

Ripple je kvečjemu dober investment iz vidika da 99% kapitala je dumb money trenutno.

Vazelin ::

to je verjetno res najbolje, da nakupiš robo in ne pogledaš pol leta:)

kiFni ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

kiFni je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

kiFni je izjavil:

jst sem pa v duke nukem končno pršu do konca :)

do kam bo šel KMD?

takih vprašanj oziroma odgovorov se izogibam. jaz pričakujem veliko, ko bo čas za to. Pričakujem veliko. Zakaj? Poišči info, youtube, forumi,...
Na svojih 2486kmd dobivam 2-3 coine obresti tedensko. Kar je cca 25-30EUR po trenutni vrednosti. Boljše od vsakega rudarjenja. Tudi novi coini se štejejo v obresti po eni uri ko se postarajo.
Torej imaš iz tedna v teden več kovancev in več obresti.

Tak odgovor mi je še precej bolj všeč. Lahko še prosim kakšni so pogoji za take obresti: kje jih je treba imeti in kakšen je izračun?

Samo prenesi kmd v agama wallet. Dolpoteg link je na uradni strani. Vsake tolko zalaufaj agama in pokasiraj obrsti, ne rabi laufat 24/7. Pazi edino da imaš več obresti kot je transaction fee, 0.01kmd. drugače greš v minus. obresti so 5% letno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

slotechar ::

Pred par dnevi sem ze petic priporocu steem. Pa prvic spectrecoin. Oba ogromno zrasla. Steem zrastel z 3$ na vec kot 7$ in zdaj 6$. Spectrecoin pa iz 3.90 na 6$. Tradicija je da se me dostkrat ignorira in kupuje neke shit kovance z namenom obogatet cez noc. Seveda je tam rizik vecji da popusite. Se ppsebi ko btc potegne gor. Morda kdo tudi uposteva nasvete in je modro tiho z dobicki v zepu. Vam privoscim.

Zgodovina sprememb…

boolsheat ::

sarma832 je izjavil:

Bolivar je izjavil:

krenpac je izjavil:

Kateri kojn ima to, česar bitcoin, litecoin in podobni nimajo? Torej hitre transakcije + nizke feeje (ali da je transakcija celo free). Če je glede tega litecoin smet, je bitcoin čista greznica (sem se moral nekje spihat). Predlogi? Pa da ima zadeva mogoče ni tako znana + ima potencial. Seveda po vašem mnenju.





lol, upam da je bilo to mišljeno kot šala?

Ripple je kvečjemu dober investment iz vidika da 99% kapitala je dumb money trenutno.


Smešno razmišljanje. Če v katerem coinu ni "dumb money", potem je to ravno v XRP.

Red_Mamba ::

kiFni je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

kiFni je izjavil:

jst sem pa v duke nukem končno pršu do konca :)

do kam bo šel KMD?

takih vprašanj oziroma odgovorov se izogibam. jaz pričakujem veliko, ko bo čas za to. Pričakujem veliko. Zakaj? Poišči info, youtube, forumi,...
Na svojih 2486kmd dobivam 2-3 coine obresti tedensko. Kar je cca 25-30€ po trenutni vrednosti. Boljše od vsakega rudarjenja. Tudi novi coini se štejejo v obresti po eni uri ko se postarajo.
Torej imaš iz tedna v teden več kovancev in več obresti.


v keri denarnici jih pa imas?
jaz jih imam v ledger nano pa ne pobira obresti
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Samuel ::



Celoten SWIFT market je letno vreden $700M, market cap rippla je zdele $90 mrd. Ripple je popolnoma ven iz proporcev. Bedarija. Ampak to še ne pomeni, da ga ne bomo trejdali. :)
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

kiFni ::

Red_Mamba je izjavil:

kiFni je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

kiFni je izjavil:

jst sem pa v duke nukem končno pršu do konca :)

do kam bo šel KMD?

takih vprašanj oziroma odgovorov se izogibam. jaz pričakujem veliko, ko bo čas za to. Pričakujem veliko. Zakaj? Poišči info, youtube, forumi,...
Na svojih 2486kmd dobivam 2-3 coine obresti tedensko. Kar je cca 25-30€ po trenutni vrednosti. Boljše od vsakega rudarjenja. Tudi novi coini se štejejo v obresti po eni uri ko se postarajo.
Torej imaš iz tedna v teden več kovancev in več obresti.


v keri denarnici jih pa imas?
jaz jih imam v ledger nano pa ne pobira obresti

ne, ledger ne daje obresti. Agama wallet moreš met. https://komodoplatform.com/en/downloads

eo1234 ::

in kdaj približno bomo vedeli, kdaj je pravi čas za nakup altov nazaj? Ko se btc umiri ali ko pade?

Rok Woot ::

slotechar je izjavil:

Pred par dnevi sem ze petic priporocu steem. Pa prvic spectrecoin. Oba ogromno zrasla. Steem zrastel z 3$ na vec kot 7$ in zdaj 6$. Spectrecoin pa iz 3.90 na 6$. Tradicija je da se me dostkrat ignorira in kupuje neke shit kovance z namenom obogatet cez noc. Seveda je tam rizik vecji da popusite. Se ppsebi ko btc potegne gor. Morda kdo tudi uposteva nasvete in je modro tiho z dobicki v zepu. Vam privoscim.


Jaz sem ga kupil nekaj tega steem, drugače si pa tudi verge priporočal. Saj ne pravim, vsak se zmoti in zadane, ampak omeni potem še to ... Smo pa veseli vsakih informacij, lepo je če so podkrepljene z razlogi.

slotechar ::

Verge. Ko je mcafe naredu fud sem nekaj uporabnikom pisal na zs. Ne vem ce sem teb ampak mam ogromno sporocil. Takrat sem ga prodal ker sem dojel da je cena prevec odvisna od enega samega moza.

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

kako pobrati KMD obresti:

D3m0r4l1z3d ::

kiFni, tnx
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

K0l1br1 ::

Samuel je izjavil:

Celoten SWIFT market je letno vreden $700M, market cap rippla je zdele $90 mrd.

Razlika je samo v tem, da 700M(?) je dejansko obstajalo, 90B pa obstaja samo kot izračun. Torej NOT.

Market kap je v glavnem argument "poznavalcev" za trditev, da "matematika" pove, da xrp ne more nikoli biti 10 USD, poleg argumenta ali pa skupaj z njim, da bi potem market kap bil večji od (poljubno vstavi), kar je po njihovem "najbrž prepovedano" z zakonom vesolja.

D3m0r4l1z3d ::

tako za referenco je, drugače pa se ni za omejiti na to
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Rok Woot ::

slotechar je izjavil:

Verge. Ko je mcafe naredu fud sem nekaj uporabnikom pisal na zs. Ne vem ce sem teb ampak mam ogromno sporocil. Takrat sem ga prodal ker sem dojel da je cena prevec odvisna od enega samega moza.


Jaz sem ga prodal, ko sem videl kako whali manipulirajo ceno in načrtno prodajajo, ob tem pa še tulijo kako je cool. Sem prilepil tudi link.

Pa ni problem manipulacija cene, problem je projekt, ki ne deluje. Se pa lahko to odraža preko načina poslovanja kitov.

Dominator ::

Vse raste, zakaj ne bi tudi BTC? Po moje bolj posledica živega trga, kot znak, da gre BTC proti 20k.

Rok Woot ::

K0l1br1 je izjavil:

Samuel je izjavil:

Celoten SWIFT market je letno vreden $700M, market cap rippla je zdele $90 mrd.

Razlika je samo v tem, da 700M(?) je dejansko obstajalo, 90B pa obstaja samo kot izračun. Torej NOT.

Market kap je v glavnem argument "poznavalcev" za trditev, da "matematika" pove, da xrp ne more nikoli biti 10 USD, poleg argumenta ali pa skupaj z njim, da bi potem market kap bil večji od (poljubno vstavi), kar je po njihovem "najbrž prepovedano" z zakonom vesolja.


Preveč se koncentrirate na ta SWIFT, poglejte koliko denarja lahko vržejo v reklamo napram drugim kriptovalutam. Zakaj je pa LTC 250? Kaj pa lahko z njim počneš, kar z drugimi ne moreš bolje?

kiFni ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

kiFni, tnx

Malenkost. adresa za donacije je spodaj :)

Samuel ::

K0l1br1 je izjavil:


Razlika je samo v tem, da 700M(?) je dejansko obstajalo, 90B pa obstaja samo kot izračun. Torej NOT.
Market kap je v glavnem argument "poznavalcev" za trditev, da "matematika" pove, da xrp ne more nikoli biti 10 USD, poleg argumenta ali pa skupaj z njim, da bi potem market kap bil večji od (poljubno vstavi), kar je po njihovem "najbrž prepovedano" z zakonom vesolja.


Dej ne blebetej, ker ne veš sploh kaj govoriš.

V bistvu je market cap Rippla še precej večji cca $236 mrd
https://coinmarketcap.com/coins/views/m...
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

OracleDev ::

A_A ::

OracleDev je izjavil:

https://www.cnbc.com/2018/01/02/bitcoin...


Ja on je pa kupo bitcoine, da bo zdej ALTe nabavu :))

janig ::

Ja na coinmarketcap.com bo zrebal favorite, kot folk tukaj :)

Sc0ut ::

Pizda, 1 uro prej bi vse alte lahko prodal...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

krneki0001 ::

Upam da TRX in NEO niste prodal ob padcu. Sta že skoraj nazaj na vrednosti pred padcem.

Machete ::

Binance pa kar offline?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Samuel ::

Od prvih 100 coinov po market capu jih je samo 22 v rdečem.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

krneki0001 ::

binance čisto lepo delajo.

Rok Woot ::

Men bittrex šteka, včasih dam na wallet pa mi kr nič kaže, moram refreshat.

Samuel je izjavil:

Od prvih 100 coinov po market capu jih je samo 22 v rdečem.


Napram dolarju al napram BTC-ju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Sc0ut ::

Kaj zdaj nardit, holdat alte? Čez 4 mesce pa spet party?
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

jype ::

Sc0ut je izjavil:

Kaj zdaj nardit, holdat alte? Čez 4 mesce pa spet party?
Tko, ja.

Vazelin ::

Pa upat, da se ne ponovi pol prejšnjega leta, ko so alti drveli dol v primerjavi z btc x10:D

kiFni ::

sej ltc je še zelen :)

Sc0ut ::

Vazelin je izjavil:

Pa upat, da se ne ponovi pol prejšnjega leta, ko so alti drveli dol v primerjavi z btc x10:D


Mam pol-pol, pol alt, pol BTC. Bom pa nagrabil altov ko smetja.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850
««
294 / 976
»»