» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
273 / 976
»»

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

da ne boste presenečeni, ko se boste zjutraj zbudili in bo btc tam 16-17k. alti pa v primerjavi z njim za 30% doli:D



Pa to je super. Razprodaja. Go nxt, upam da jutri vidim +1!

Zgodovina sprememb…

Dankuru ::

Kaj pomeni +1 če se lohk nardim mal neumnega.

Vazelin ::

 ha

ha

Denc ::

Ma kdo kako mnenje glede na SYS coin? glede na graf (če nebo nekih novic) bi lahko še malenkost šel gor nato pa v poden(again).... sem zato prestavil v NXT(čeprav dvomim da bo šel full gor).. sam nism ziher če je to pametn move :D

Kripto ::

Žiiiga je izjavil:

Ripple is v1.1 of money - building on top of existing central banks, and fiat money. Their current marketing efforts are set to overtake and destroy BTC, with their centralized system.


BTC ima sam s seboj težave...počasnost, cena transakcije, forks, consensus itd.

PrihajaNodi ::

Denc je izjavil:

Ma kdo kako mnenje glede na SYS coin? glede na graf (če nebo nekih novic) bi lahko še malenkost šel gor nato pa v poden(again).... sem zato prestavil v NXT(čeprav dvomim da bo šel full gor).. sam nism ziher če je to pametn move :D



Ni.

scythe ::

Zgleda da se NXT začel pobirati.... :)

PrihajaNodi ::

scythe je izjavil:

Zgleda da se NXT začel pobirati.... :)



No, šit:) kiti rabijo ljudi s hitrimi prsti. Bila je lepa razprodaja:)

Zgodovina sprememb…

4knative ::

Generalno gledano če se btc folku zameri da ne bo do novega leta (1.1.2018) vsaj tam 50 jurčkov, bo jeba. Ker se bo zgubilo zaupanje v kripto generalno, alti pa so itak alter scena tako da za alte bo še slabše. Ni več dosti časa. Gospodinje so kupile pri 20k zdaj pa lahko vzamejo 12k ali drugače povedano iz hiše na garsonjero. Ni več daleč od hiše do bivaka, sledi šotor in ulica. BTC rip.

Vazelin ::

30 jurjev do konca januarja.

dva tedna ne raste btc in že nora panika :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kripto ::

Najprej mora priti nazaj na 19, 20k USD potem pa šele 25 preden bo 30k

krneki0001 ::

slotechar je izjavil:

@nebivedu kater kojn se je izkazal da ohranja vrednost v primerih ko btc strmoglavlja? Ce se kdo drug ve razen nebivedu?


tether, xrp, pa monero, ampak monero samo na začetku, potem je pa še on strmoglavil.

Dankuru ::

Malo spremlam NXT ..... do kam mislite da je realna cena da se dvigne nazaj gor ?

PrihajaNodi ::

Dankuru je izjavil:

Malo spremlam NXT ..... do kam mislite da je realna cena da se dvigne nazaj gor ?


do neba...

Dankuru ::

Nebo je lahko zelo blizu ali pa zelo daleč.

Vazelin ::

če azijci še danes dumpnejo gre cap pod 500:8)
bodite pozorni tam od 02:00 do 04:00 po našem času

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Dankuru je izjavil:

Nebo je lahko zelo blizu ali pa zelo daleč.



je pa visoko in daleč.

Vazelin ::

Empire strikes back ... soon

chavlji ::

Fantje, balon poka!

kody ::

Kateri? Jih je vec...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kody ()

krneki0001 ::

Nič ne poka. Neo gre lepo gor v razmerju do BTC-ja in samo to je važno.

Spenc ::

Je kr pestro danes. Se ofločam da mal ethja vrzem v btc. Pametno ob tem času?

Baja ::

hodl! saj ste vložli dnar ki ga lahko pogrešate.

Spenc ::

Hold on!! Pada k zastavo :-)

K0l1br1 ::

Kaj z neotom? Pustiti ali pretvoriti v btc?

Vazelin je izjavil:

če azijci še danes dumpnejo gre cap pod 500:8)
bodite pozorni tam od 02:00 do 04:00 po našem času

Bomo pozorni v postelji pod deko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

Spenc ::

K0l1br1 je izjavil:

Kaj z neotom? Pustiti ali pretvoriti v btc?


Jst mislm da pustit zdele vse pr miru, BTC je na Binance padel pod 12k pa zgleda da bo še letu dol.

PrihajaNodi ::

Spenc je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kaj z neotom? Pustiti ali pretvoriti v btc?


Jst mislm da pustit zdele vse pr miru, BTC je na Binance padel pod 12k pa zgleda da bo še letu dol.



Kar naj, dinozaver stari:)

sholi boli ::

Glede Rippla

cezplotnik ::

Čez 1 leto bo redko kateri coin na desetini današnje vrednosti. Pomnite to!

Mimogrede, Ripple (s 150 zaposlenimi) ima market cap 85 mrd, toliko kot nemškig gigant Bayer (s 115 TISOČ zaposlenimi). Se vam zdi kaj narobe?

Sicer pa videno že ničkolikokrat. Biotech, Alternative Energy, Internet, sedaj Blockchain. Vse tehnologije prihodnosti, ki pa ob 1. špekulacijskem balončku še niso dovolj zrele. Nimam pojma? Ne razumem? Aha, omejeno število coinov :D haha. Saj je tudi delnic nekega podjetja omejeno število.

Morda. Sem pa že navajen, da se mi nahypani vlagatelji posmehujejo. "Bedak" sem bil tudi l. 2011, ko sem rekel, da cene plemenitih kovin nimajo stika z realnostjo. Čeravno se večina njih vsaj uporabljajo kot dragocene surovine v industrijski proizvodnji, npr. srebro, platina, paladij, rodij. Tudi l. 2007 sem bil "bedak", ko sem zamudil edinstveno priložnost za nakup balkanskih podjetij. No ja... vemo, kako se je oboje končalo.

K0l1br1 ::

cezplotnik je izjavil:

Mimogrede, Ripple (s 150 zaposlenimi) ima market cap 85 mrd, toliko kot nemškig gigant Bayer (s 115 TISOČ zaposlenimi). Se vam zdi kaj narobe?
Napačna je primerjava.

bonanno ::

sholi boli je izjavil:

Glede Rippla



aha ze spet ena teroija zarote, in pe en ki mu je zal da ni kupil ripppla na 0.2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bonanno ()

Kripto ::

sholi boli je izjavil:

Glede Rippla


Ko to prebereš se lahko samo smejiš...kaj vse se ne spomnijo obupane in zblojene glave :)

cezplotnik je izjavil:

Čez 1 leto bo redko kateri coin na desetini današnje vrednosti. Pomnite to!

Mimogrede, Ripple (s 150 zaposlenimi) ima market cap 85 mrd, toliko kot nemškig gigant Bayer (s 115 TISOČ zaposlenimi). Se vam zdi kaj narobe?

Sicer pa videno že ničkolikokrat. Biotech, Alternative Energy, Internet, sedaj Blockchain. Vse tehnologije prihodnosti, ki pa ob 1. špekulacijskem balončku še niso dovolj zrele. Nimam pojma? Ne razumem? Aha, omejeno število coinov :D haha. Saj je tudi delnic nekega podjetja omejeno število.

Morda. Sem pa že navajen, da se mi nahypani vlagatelji posmehujejo. "Bedak" sem bil tudi l. 2011, ko sem rekel, da cene plemenitih kovin nimajo stika z realnostjo. Čeravno se večina njih vsaj uporabljajo kot dragocene surovine v industrijski proizvodnji, npr. srebro, platina, paladij, rodij. Tudi l. 2007 sem bil "bedak", ko sem zamudil edinstveno priložnost za nakup balkanskih podjetij. No ja... vemo, kako se je oboje končalo.


Hruške in jabolke...po čem so breskve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

Bitman ::

boysi, jaz grem z 50% portfolia v fiat do 3.januarja (BTC, XRP, LTC)

lambda ::

A ste od včeraj v tem? So red. Such panic. :)

krneki0001 ::

Eni bomo kr v neotih ostali.

sholi boli ::

bonanno je izjavil:

aha ze spet ena teroija zarote, in pe en ki mu je zal da ni kupil ripppla na 0.2

Me sploh še ni blo v kripto svetu takrat, tako da mi ne more sploh bit žal. Sem pa tud sam neki zaslužil v zadnjih dneh, tko da to ni razlog. Sej ne verjamem čist tej teoriji zarote, a BTC je bil narejen ravno v protest proti bankam, ki bodo pa ironično sčasoma top playerji v kripto.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

krneki0001 je izjavil:

Eni bomo kr v neotih ostali.

Ravno pišem 20 stranski prispevek o tem za znanstveno konferenco, da je NEO scam.


Sej ne. Jaz tudi mislim, da zna vrednost eksplidirat sčasoma.

jaz bom probal povečat delež BTC z raznimi shitcoini če se ponudi prilika.

Katera strategija je bila najboljša bomo kmalu videli :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Horejšio ::

Mi holdeji se ne damo na te poceni fore :)

Kripto ::

bonanno je izjavil:

sholi boli je izjavil:

Glede Rippla



aha ze spet ena teroija zarote, in pe en ki mu je zal da ni kupil ripppla na 0.2


Ko to prebereš se lahko samo smejiš...kaj vse se ne spomnijo obupane in zblojene glave :)
Prav gotovo je vzrok v bankah, da je BTC mreža počasna, da je cena transakcije postala previsoka, da se ne morejo zmenit glede forkov in koliko bitcoinov z različnimi imeni bodo naumili...Malo resnosti bi pa vseeno moralo biti, če želijo ohraniti status "store of value".

Vazelin ::

Kok pa zlato stane, če ga grem premaknit iz ene lokacije v drugo? Recmo grem iskat v eno banko, odprem nekje sef kamor ga dam, bencin pa vse to stane. Stavim da več kot hodl BTCja v denarnici:D

ramiz?! ::

A ma kdo kakšno mnenje za Tron(TRX)???
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Vazelin ::

ramiz?! je izjavil:

A ma kdo kakšno mnenje za Tron(TRX)???

mcafe je reku da je long term hodl

4knative ::

Obupanci pač. To so tisti ki so XRP prodali za 60 centov, namesto da bi počakali na 6 usd ali kasneje 60 usd do konc leta 2018.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

Vazelin ::

a un na sliki je George Soros?:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kripto ::

Vazelin je izjavil:

a un na sliki je George Soros?:))


Ja kdo drug kot Soros :) evil person E vil

chavlji ::

Nevermind...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chavlji ()

4knative ::

Gospodinje so začele BTC pretaplat v XRP. Razlogi so jasni - one ne vidijo potenciala v kovancu, ki je iz 20 centov zrastel na 20k, seznanjene so tudi z vsemi rakranami tega dinozavra. XRP ima potencial da potegne hitro do 10 potem pa gor do 100 do konc 2018. Ampak če se to zgodi bo moral BTC priznati premoč. Verjetno bo padel pod tisočaka. v naslednjem letu, žal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

Bitman ::

krneki0001 je izjavil:

Eni bomo kr v neotih ostali.

NEO bo treba januarja še dokupit. Ne trdim, da bo šel v nebo, ampak neko rast pa vseeno pričakujem vezano na prihajajoči event:

https://neonewstoday.com/events/neo-dev...

Mani ::

a spremlja kdo UTK? Sem dal nekaj na KuCoinu v to. Me zanima če še je kdo?
Pomagajmo si med samo :)
KUCOIN Exchange: https://www.kucoin.com/#/?r=1bf2f
BINANCE Exchange: https://www.binance.com/?ref=16629068

Kripto ::

sholi boli je izjavil:

bonanno je izjavil:

aha ze spet ena teroija zarote, in pe en ki mu je zal da ni kupil ripppla na 0.2

Me sploh še ni blo v kripto svetu takrat, tako da mi ne more sploh bit žal. Sem pa tud sam neki zaslužil v zadnjih dneh, tko da to ni razlog. Sej ne verjamem čist tej teoriji zarote, a BTC je bil narejen ravno v protest proti bankam, ki bodo pa ironično sčasoma top playerji v kripto.


"Sej ne verjamem čist tej teoriji zarote," OK, v čem je potem poanta, da lepiš te pamflete, ki jih kreirajo obupani ripple haters? :)
Poglej, zadeva je simple. OK, morda, morda, morda je bil nekoč BTC narejen v protest bankam, P2P izmenjava, mimo banke itd. ampak odpri oči in poglej kje je BTC zdaj in s čem se ga vrednoti na trgu zadnjih nekaj let. Dolarčki, evrčki...in kje nastajajo dolarčki in evrčki, štekaš?
««
273 / 976
»»