» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
260 / 976
»»

boolsheat ::

Kaj je razlika med DBIC in DBIX?

kiFni ::

Lenivec D je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz verjetno vlagam v dbix ene 500 eur. Voham velike stvari v 2018.
Poglejte mal bitcoin talk.

Tudi volume se lepo veča in je že zdravih 1/20 glede na market cap

#dbix #hodl #pension

Coin je morda totalno sranje, ampak to ne pomeni, da ne bo napumpan v višave. Ima zelo strong community, ko pride pravi čas, je lahko hitro močno spumpan.

Po čem sklepaš da je sranje? Isto so prvo leto govorili za eth.

boolsheat ::

Lenivec D je izjavil:

Z Ripplom je "problem", ker se vedno pričakuje, da ga bodo banke masovno sprejele, pa se začne FOMO, kasneje pa nastane FUD, ko se kaže, da ga ne bodo.

Z vidika traderjev je to seveda super. Je pa dodatni problem, ker ga ogromno big playerjev potem uporablja ravno za to, dejansko ga pa kot kriptovaluto prezirajo (ker se jim pač ne zdi skladen s ključnimi idejami, ki stojijo za kriptovalutami).


Stari BTC entuzijasti iz 2013 so bili proti Ripplu. Danes je stanje drugačno, Ripple uporabljajo banke, stari entuzijasti pa ugotavljajo, da BTC ne rešuje vseh problem in je kakšen Monero v bistvu boljša rešitev...

kiFni ::

Jaz verjamem v kmd.... ima vse kar imajo eth, xmr, zec.... v enem paketu.

Lenivec D ::

kiFni je izjavil:

Lenivec D je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz verjetno vlagam v dbix ene 500 eur. Voham velike stvari v 2018.
Poglejte mal bitcoin talk.

Tudi volume se lepo veča in je že zdravih 1/20 glede na market cap

#dbix #hodl #pension

Coin je morda totalno sranje, ampak to ne pomeni, da ne bo napumpan v višave. Ima zelo strong community, ko pride pravi čas, je lahko hitro močno spumpan.

Po čem sklepaš da je sranje? Isto so prvo leto govorili za eth.

Dejansko tu obstaja precejšnja verjetnost, da gre za dejanski SCAM. Ne pravim, da je, ampak dejansko je realna možnost. Ampak tudi scami se lahko močno napumpajo!

Ethereum je bil pa že od začetka zelo dobro zastavljen projekt, hkrati ima na vrhu morda največjega genija v kriptu.

kiFni je izjavil:

Jaz verjamem v kmd.... ima vse kar imajo eth, xmr, zec.... v enem paketu.

Yep, jaz tudi. Od večjih coinov je eden najbolj underrated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lenivec D ()

4knative ::

Vsi kupite Ripla ker to gre sigurno na 20 usd do sredine 2018. Upam, da vsi ki ste kupili po 0.003 še holdate.

Lenivec D ::

boolsheat je izjavil:

Lenivec D je izjavil:

Z Ripplom je "problem", ker se vedno pričakuje, da ga bodo banke masovno sprejele, pa se začne FOMO, kasneje pa nastane FUD, ko se kaže, da ga ne bodo.

Z vidika traderjev je to seveda super. Je pa dodatni problem, ker ga ogromno big playerjev potem uporablja ravno za to, dejansko ga pa kot kriptovaluto prezirajo (ker se jim pač ne zdi skladen s ključnimi idejami, ki stojijo za kriptovalutami).


Stari BTC entuzijasti iz 2013 so bili proti Ripplu. Danes je stanje drugačno, Ripple uporabljajo banke, stari entuzijasti pa ugotavljajo, da BTC ne rešuje vseh problem in je kakšen Monero v bistvu boljša rešitev...

Ja, ampak točno, kot si omenil. Počasi se prastavljajo k anonimnim kriptovalutam, ne pa Ripplu.

Pa, da ne bo pomote, jaz osebno sem veliko večji pristaš Rippla od njih.

Monera pa ne rabiš omenjat. Verjetno moj najljubši coin.

kiFni ::

Dbix ne more bit scam. Vsaj jaz se ga ne bi šel v Dubaju. Kazni so zelo stroge za prevare. Poleg tega imajo konference in se ve kje in kdo so. Alsheli je tudi svetovalec pri jibrel network.

Lenivec D ::

kiFni je izjavil:

Dbix ne more bit scam. Vsaj jaz se ga ne bi šel v Dubaju. Kazni so zelo stroge za prevare. Poleg tega imajo konference in se ve kje in kdo so. Alsheli je tudi svetovalec pri jibrel network.

Saj ni treba, da je popolna prevara s strani razvijalcev. Lahko vse izpeljejo čisto korektno ter po zakonih, pa lahko coin še vedno bazira na tem, da se bo v prvi vrsti delalo profite.

Cash ::

Torej, če BTC faaaajn crashne na ene 2000$, kaj pomeni to potem za alte? Bo tudi šlo vse po gobe?

boolsheat ::

Lenivec D je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Lenivec D je izjavil:

Z Ripplom je "problem", ker se vedno pričakuje, da ga bodo banke masovno sprejele, pa se začne FOMO, kasneje pa nastane FUD, ko se kaže, da ga ne bodo.

Z vidika traderjev je to seveda super. Je pa dodatni problem, ker ga ogromno big playerjev potem uporablja ravno za to, dejansko ga pa kot kriptovaluto prezirajo (ker se jim pač ne zdi skladen s ključnimi idejami, ki stojijo za kriptovalutami).


Stari BTC entuzijasti iz 2013 so bili proti Ripplu. Danes je stanje drugačno, Ripple uporabljajo banke, stari entuzijasti pa ugotavljajo, da BTC ne rešuje vseh problem in je kakšen Monero v bistvu boljša rešitev...

Ja, ampak točno, kot si omenil. Počasi se prastavljajo k anonimnim kriptovalutam, ne pa Ripplu.

Pa, da ne bo pomote, jaz osebno sem veliko večji pristaš Rippla od njih.

Monera pa ne rabiš omenjat. Verjetno moj najljubši coin.



- komercialne uporaba, valute prihodnosti, ki jo bomo uporabljali vsi, tu je Ripple v ogromni prednosti pred vsemi
- resnično anonimne valute, trenutno glavni Monero, za kakšne nečedne zadeve.

- ostalo so tokeni, ki jih lahko vidimo kot delnice
- in pa digitalno zlato, to je vloga BTC, mogoče se priključi Ripplu z "Lightning Network-om"

kody ::

nakup dodatnih ripple?

Matejjjjj ::

če gre na 2k bo problem družbenoekonomski in ne več tvoja denarnica. Eno prvih posredovanj SV v tujini je bila Albanija 1997, kjer je po propadu piramidnih iger izbruhnila državljanska vojna. Žrtev je bilo nekaj 1000. Iz skladišč naropano orožje pa je bilo temelj za albansko podpihovanje nacionalizma na Kosovo in Makedoniji, kar je nato leto kasneje rezultiralo v regionalni vojni.

Lenivec D ::

Cash je izjavil:

Torej, če BTC faaaajn crashne na ene 2000$, kaj pomeni to potem za alte? Bo tudi šlo vse po gobe?

Če res crashne tako zelo, potem bo tudi velika altov večina crashnila, verjetno še dosti bolj.

Sem pa mnenja, da bi lahko tisti res dobri projekti ostali, nekaj bi jih celo precej pridobilo proti BTCju. Res me zanima, če so že prišli do te točke.

Hkrati moramo upoštevati, da bo morda Bitcoin crashnil tako zelo zgolj v primeru, če bo kapital šel v druge coine. Drugače si težko predstavljam, da bi padel tako nizko. Preveč big playerjev ga je končno sprejelo v zadnjih mesecih, s tem pa tudi kriptovalute na sploh.

sholi boli ::

Cash je izjavil:

Torej, če BTC faaaajn crashne na ene 2000$, kaj pomeni to potem za alte? Bo tudi šlo vse po gobe?

Čist odvisno v kaj se bodo coini preložil. Za zdaj gre ogromno BTC-jev v iskanje dobrih altcoinov za razliko od božiča, ko je šlo vse malo dol zaradi prodaje BTC v Fiat. Če je to res zdej "alt season," potem padec BTC ne bi smel toliko vplivat na altcoine (I think), vsaj v BTC vrednosti.

VaeVictis ::

Cash je izjavil:

Torej, če BTC faaaajn crashne na ene 2000$, kaj pomeni to potem za alte? Bo tudi šlo vse po gobe?


IMHO, če BTC crashne do 2000$ ali še manj je to konec za kar nekaj časa za kriptovalute, vključno z alt coini.

S tem, če BTC totalno crashne se bo izgubilo totalno zaupanje v kriptovalute in bodo spet v domeni tehničnih entuziastov.

A IMHO se to ne bo zgodilo, bodo sicer določene korekcije, sam ne verjamem, da bo tak padec.

ps: Še tole, če se to zgodi, bo ves denar hitro bežal ven iz kriptovalut, prvo bi bil beg v alt-e, potem pa, če bi BTC še padal, še beg ven iz alt-ov v FIAT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

codeMonkey ::

Kakšne pa so špekulacije glede tega: Chinese New Year @ Wikipedia ? :)

Lenivec D ::

VaeVictis je izjavil:

Cash je izjavil:

Torej, če BTC faaaajn crashne na ene 2000$, kaj pomeni to potem za alte? Bo tudi šlo vse po gobe?


IMHO, če BTC crashne do 2000$ ali še manj je to konec za kar nekaj časa za kriptovalute, vključno z alt coini.

S tem, če BTC totalno crashne se bo izgubilo totalno zaupanje v kriptovalute in bodo spet v domeni tehničnih entuziastov.

A IMHO se to ne bo zgodilo, bodo sicer določene korekcije, sam ne verjamem, da bo tak padec.

ps: Še tole, če se to zgodi, bo ves denar hitro bežal ven iz kriptovalut, prvo bi bil beg v alt-e, potem pa, če bi BTC še padal, še beg ven iz alt-ov v FIAT.

Preteklost definitivno kaže na to.

Ampak vseeno me zanima, če je morda trg že dozorel do te mere, da pa vendarle ne bi tako zelo vplivalo na vse altcoine, predvsem tiste boljše.

D3m0r4l1z3d ::

Če gre btc v alte, potem bodo alti dobro laufali
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

rađo ::

Je kdo holdal ZCL?
Sem še pred dvema tednoma jih držal cca 100 potem pa zaradi neaktivnosti developerja prodal, ker nekako nisem verjel v zadevo. Še preimovanje v bitcoin private se mi je zdelo čista bedarija... Sedaj pa tak pump.. ŠKODA :(

sholi boli ::

Lenivec D je izjavil:

Preteklost definitivno kaže na to.
Ampak vseeno me zanima, če je morda trg že dozorel do te mere, da pa vendarle ne bi tako zelo vplivalo na vse altcoine, predvsem tiste boljše.

BTC je tako vezan na vse ostale coine, da bi bil fiksno velik vpliv. Sej se vidi, ko gre BTC dol, gresta tudi LTC in ETH v neki meri, XRP pa je kr neodvisen. Js upam, da bodo borze dajale čimveč parov brez BTC, mogoče kar v USD. A to je mislim da zelo optimistično.

D3m0r4l1z3d ::

Kucoin: btc, eth, neo, kcs, usdt
Cryptopia: btc, ltc, doge, usdt, nzdt
Livecoin: btc, ltc, emc (emercoin)
Hitbtc: btc, eth, usdt
Poloniex: btc, eth, xmr, usdt
Bittrex: btc, eth, usdt
Binance: btc, eth, usdt, bnb
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Jaki-1 ::

Katere borze uporabljate za nakup najnovejših ICO?
Katera se vam zdi najbolj primerna in ima največjo število coinov?
Hvala in lp

Lenivec D ::

Blazz je izjavil:

str/Xlm že neki časa ne sledi več riplu. giblje se že 1 teden okol 1500+/+ 150 satoshijev

Danes je lepo sledil Ripplu, s pribilžno enournik zamikom.

Seveda se ne zgodi vedno, ampak je potrebno tudi druge dejavnike pogledat.

Tac20 ::

NXT se dviga iz -40%, sedaj -25%, XLM tudi sledi

VaeVictis ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Če gre btc v alte, potem bodo alti dobro laufali


Določen čas verjetno.

Sam problem, kakor ga sam vidim, je v tem, da običajni ljudje so mogoče slišali za nekaj kar se imenuje Bitcoin, mrbit je še kdo slišal za Ethereum, za RIpple, Dubai Coin, Verge, Komodo, Espers itd. praktično nihče.

Torej, če nekdo, ki je slišal, da se da z BTC zaslužiti, bo razmišljal v tem, da bi kaj vloži in se bo potem izobrazil in morda še kaj posledično vložil v alt-e.

Če pa ta ista oseba sliši, da je Bitcoin padel za 80%, bo pa hitro pozabil, da bi vložil kaj v kriptovalute in bo raje gledal druge bolj varne naložbe.

IMHO, če bi BTC začel strmoglaviti, bi prvo ljudje, ki imajo denar v kriptovalutah del tega denarja prenesli v alt-e, del pa v FIAT.

Verjetno pa ne bi dosti novega denarja prišlo notri.

Poleg tega, bi pa še na CNN, 24ur itd. takoj bili članki, kako BTC strmoglavi, ekonomski analitiki bi razlagali: "We told you so!" itd.

Lenc ::

V čemu je fora da je ripple podivjal?

kingsix ::

Fora je v tem, da folk misli, da bodo banke uporabljale XRP. Realizacija pa še prihaja.

..aja pa coinbase bi naj dodal XRP. Ampak glede na to, da je itak že na vseh drugih borzah, nekako ne vidim, zakaj bi zaradi tega rastlo. ...but crypto works in mysterious ways..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

N4m31355 ::

mnenje... se splaca RDD se cakat al mislte da nau vec peak-a?

VaeVictis ::

Kaj je pa fora RDD (ReddCoin)?

Cash ::

In kaj fora, da sedaj LTC spi oz. še huje? Kar pada in pada?

Buggy ::

Poleg tega, bi pa še na CNN, 24ur itd. takoj bili članki, kako BTC strmoglavi, ekonomski analitiki bi razlagali: "We told you so!" itd.


Sploh Slaku na POPTV gre cryto zadnje case nekaj v nos...mi gre kar na bruhanje ko zacne govorit o tem v napovednikih...no sej drugac mi gre tud :))

Pero_SLO ::

VaeVictis je izjavil:

Kaj je pa fora RDD (ReddCoin)?


Naj bi se uporabljal namesto "Like" buttna, "Thumb up",... pa daš ReddCoine na social networkingu.

LP

D3m0r4l1z3d ::

Nodi, podari nam še kakšen ZCL-a-like!
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

zelenobeli ::

Buggy je izjavil:

Poleg tega, bi pa še na CNN, 24ur itd. takoj bili članki, kako BTC strmoglavi, ekonomski analitiki bi razlagali: "We told you so!" itd.


Sploh Slaku na POPTV gre cryto zadnje case nekaj v nos...mi gre kar na bruhanje ko zacne govorit o tem v napovednikih...no sej drugac mi gre tud :))


Slak pa vsi ostali na POP-u so tolk proti crypto da ajde. Počenih balončkov imajo kot otroci na koncu rojstnega dne ;)

Lenivec D ::

zelenobeli je izjavil:

Buggy je izjavil:

Poleg tega, bi pa še na CNN, 24ur itd. takoj bili članki, kako BTC strmoglavi, ekonomski analitiki bi razlagali: "We told you so!" itd.


Sploh Slaku na POPTV gre cryto zadnje case nekaj v nos...mi gre kar na bruhanje ko zacne govorit o tem v napovednikih...no sej drugac mi gre tud :))


Slak pa vsi ostali na POP-u so tolk proti crypto da ajde. Počenih balončkov imajo kot otroci na koncu rojstnega dne ;)

Saj ne zgolj oni. Poglejte si recimo komentarje pod kakšnimi Bitcoin novicami na RtvSlo.si. Večina je totalno nastrojena proti Bitcoinu ter kriptovalutam.

Tu jaz vidim največjo nevarnost. Preveč ljudi bo happy v smislu "I told you so", kar bo med tistimi, ki so prvič kupili BTC v zadnjih tednih, mescih, sprožilo še večji obup.

Buggy ::

ja pol je ze nekaj na tem kali? Vceraj sem placal racune pa vidim v kaslcu od el.bancnistva neko opozirilo kako je potrebno biti previden s kriptoi valutam. So zdej se banke zacele skrbet zame :))

Blazz ::

UTK se je začel prodajat na kucoinu, trenutno cena enaka ICOtu , da vidmo kva se bo zgodl :)

scythe ::

Tac20 je izjavil:

NXT se dviga iz -40%, sedaj -25%, XLM tudi sledi



NXT/BTC se nič ne dviga...od 24-29.12 je naredil -50%...zna se zgoditi da bo prišel pod 0.6USD :I INGIS je pa naredu skor +500% od včeraj dopoldan pa do danes :O

Vazelin ::

Neos kupil za 0.00042 btc po komadu, sedaj je 0.0011.
Sehr gut so far

miskoslo ::

Pa od kje vi dobivate signale, da najdete take x2, x3 skoke
Crypto signal: https://discord.gg/ZfSyNNk
SwissBorg ICO: https://ico.swissborg.com/#/register?sb=162439

PrihajaNodi ::

damn zgrešu curecoin

Lenivec D ::

scythe je izjavil:

Tac20 je izjavil:

NXT se dviga iz -40%, sedaj -25%, XLM tudi sledi



NXT/BTC se nič ne dviga...od 24-29.12 je naredil -50%...zna se zgoditi da bo prišel pod 0.6USD :I INGIS je pa naredu skor +500% od včeraj dopoldan pa do danes :O

ZELO nizek volume, though, zgolj 5 BTC. To nekdo zanalašč dela, ta vrednost je popolnoma nerealna.

Če nekdo (ali več posameznikov skupaj) holda IGNIS coinov vrednih par deset milijonov, ali še več, je teh par Bitcoinov drobiž, da vzdržujejo nerealno ceno, pa upajo, da se bo obdržala, ko se resni trading začne.

lambda ::

DeeJay je izjavil:

lambda je izjavil:

Možen razplet. Ampak tak graf so letos narisali pri 3k, 5k, 7k, 11k in sedaj 19k. Če dostikrat probaš, eventuelno uspe ...

Noben ne ve.... edino kar res, je pa to, da na 24 ur skor dnevno neki napišejo od Crypto, kar pri 7k in 11k še niso. To je kr močen "Public" znak. Plus skor vsak taxist zadn mesec me je še povprašal o Bitcoinu.

Short it then, če si ziher.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lambda ()

Bolivar ::

Lenivec D je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Lenivec D je izjavil:

Z Ripplom je "problem", ker se vedno pričakuje, da ga bodo banke masovno sprejele, pa se začne FOMO, kasneje pa nastane FUD, ko se kaže, da ga ne bodo.

Z vidika traderjev je to seveda super. Je pa dodatni problem, ker ga ogromno big playerjev potem uporablja ravno za to, dejansko ga pa kot kriptovaluto prezirajo (ker se jim pač ne zdi skladen s ključnimi idejami, ki stojijo za kriptovalutami).


Stari BTC entuzijasti iz 2013 so bili proti Ripplu. Danes je stanje drugačno, Ripple uporabljajo banke, stari entuzijasti pa ugotavljajo, da BTC ne rešuje vseh problem in je kakšen Monero v bistvu boljša rešitev...

Ja, ampak točno, kot si omenil. Počasi se prastavljajo k anonimnim kriptovalutam, ne pa Ripplu.

Pa, da ne bo pomote, jaz osebno sem veliko večji pristaš Rippla od njih.

Monera pa ne rabiš omenjat. Verjetno moj najljubši coin.


Ja seveda ja, anonimni coini nimajo prihodnosti. Če coinbase doda Monero boš nasledn dan, ko boš obiskal coinbase.com videl sporočilo FBI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bolivar ()

Cash ::

sam imam LTC, CARDANO_ADA, IOTO, MONERO, EOS, QTUM, NEO, TRON, VERGE, STRATIS, ARK in Power Ledger. A bi kakega skenslali pa dodali novega?

Bolivar ::

Cash je izjavil:

sam imam LTC, CARDANO_ADA, IOTO, MONERO, EOS, QTUM, NEO, TRON, VERGE, STRATIS, ARK in Power Ledger. A bi kakega skenslali pa dodali novega?


preveč imaš razpršen denar.

Vazelin ::

Premalo tvegaš. Težko bo kateri coin x10.

oracle ::

A ste vidl CFT??;((

Lenivec D ::

Bolivar je izjavil:

Lenivec D je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Lenivec D je izjavil:

Z Ripplom je "problem", ker se vedno pričakuje, da ga bodo banke masovno sprejele, pa se začne FOMO, kasneje pa nastane FUD, ko se kaže, da ga ne bodo.

Z vidika traderjev je to seveda super. Je pa dodatni problem, ker ga ogromno big playerjev potem uporablja ravno za to, dejansko ga pa kot kriptovaluto prezirajo (ker se jim pač ne zdi skladen s ključnimi idejami, ki stojijo za kriptovalutami).


Stari BTC entuzijasti iz 2013 so bili proti Ripplu. Danes je stanje drugačno, Ripple uporabljajo banke, stari entuzijasti pa ugotavljajo, da BTC ne rešuje vseh problem in je kakšen Monero v bistvu boljša rešitev...

Ja, ampak točno, kot si omenil. Počasi se prastavljajo k anonimnim kriptovalutam, ne pa Ripplu.

Pa, da ne bo pomote, jaz osebno sem veliko večji pristaš Rippla od njih.

Monera pa ne rabiš omenjat. Verjetno moj najljubši coin.


Ja seveda ja, anonimni coini nimajo prihodnosti. Če coinbase doda Monero boš nasledn dan, ko boš obiskal coinbase.com videl sporočilo FBI.

Saj navaden papirnat denar je tudi anonimen.

Poleg tega Poloniex & Bittrex, dva exchangeja, ki sta bazirana v ZDA, lepo ponujata anonimne kriptovalute že leta ...
««
260 / 976
»»