» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
259 / 976
»»

DeeJay ::

lambda je izjavil:

Možen razplet. Ampak tak graf so letos narisali pri 3k, 5k, 7k, 11k in sedaj 19k. Če dostikrat probaš, eventuelno uspe ...

Noben ne ve.... edino kar res, je pa to, da na 24 ur skor dnevno neki napišejo od Crypto, kar pri 7k in 11k še niso. To je kr močen "Public" znak. Plus skor vsak taxist zadn mesec me je še povprašal o Bitcoinu.

kody ::

predikcija za ripple....mam kar lep plus...

Qcube ::

DeeJay je izjavil:

lambda je izjavil:

Možen razplet. Ampak tak graf so letos narisali pri 3k, 5k, 7k, 11k in sedaj 19k. Če dostikrat probaš, eventuelno uspe ...

Noben ne ve.... edino kar res, je pa to, da na 24 ur skor dnevno neki napišejo od Crypto, kar pri 7k in 11k še niso. To je kr močen "Public" znak. Plus skor vsak taxist zadn mesec me je še povprašal o Bitcoinu.


Ti si genij! Hvala za opozorilo! :D

Tac20 ::

 null

null



http://archive.fortune.com/magazines/fo...

Smesno da v članku omenja prav taxi driverje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

boolsheat ::

Kar se tiče crypto valut (pustimo tokene sedaj), to niso delnice, ampak denar. Je panika, ker se frizerke pogovarjajo o Evrih? Prodat vse Evre in kupit šrilanške rupije, ker taksisti ne govorijo o njih??:O

Nejc28 ::

kody je izjavil:

predikcija za ripple....mam kar lep plus...

HODL.. pomojem glavni fomo sele prihaja. sigurno bo par dipov ampak se po mojem ne splaca jih iskat in reskirat da si v fiatu ko bo pump

nekikr ::

boolsheat je izjavil:

Kar se tiče crypto valut (pustimo tokene sedaj), to niso delnice, ampak denar. Je panika, ker se frizerke pogovarjajo o Evrih? Prodat vse Evre in kupit šrilanške rupije, ker taksisti ne govorijo o njih??:O

Kriptovalute so denar toliko kot sem jaz papež. Oba pripadava človeški vrsti, potem je pa konec primerjav. Panika je, ker je tisti, nepomembni in brezvezni, EUR ali USD, edini varen pristan, ko se začne tipičen dan v kriptosvetu. Torej nedelujoče borze, nihanje tečajev vsepovprek za 10,20,30+%. In to dejansko je problem, ker je tak trg izredno rizičen. Ko začne frizerka govoriti o tem, je precej dober pokazatelj, da je catch-the-cash v zadnji fazi, ker nižje od tega v prehranjevalni verigi pač ne gre. Prvo so ustanovitelji, potem tisti prvi "srečneži", ki so verjeli, da nekaj je na tem, pa potem prvi investitorji itd. Ko pride pa do taksistov, frizerk in podobnih, potem se pa to neha. Če pravi čas zapreš pozicije in jih daš v pravi denar, potem si pameten in bogat. Če ne, potem seveda jamraš čez Prekleto Državo!, ker je dopustila tako svinjarijo. Saj je vedno isto, pa je lahko catch-the-cash ali pa švicarski krediti, priložnosti za učenje je veliko :)

Tarzan ::

Hja, tudi sam denar denar, kot recimo dolar ima glih en toliko ozadja, kot povprečen kriptokovanec. Gre samo za dogovor, da valuta je nekaj vredna, kolikšna je vrednost je pa skoraj tako špekulativno naštimano kot pri kriptovalutah. Ko se nekdo spomne, da bi bilo dobro znižati vrednost, se pošmugla malo obrestne mere in natisne par tovornjakov novih bankovcev. Da pa ima ta papir sploh kako vrednost je pa samo stvar dogovora in zaupanja. Ko tega več ne bo, je vrednost enaka tisti od bitcoina.

Venezuela bo pa uvedla novo kriptovaluto, katere osnova bo njihova nafta. 1 kovanček bo en sod njihove nafte. Na ta način bi radi zaobšli sankcije katere mednarodni denarni sklad drži proti njim. Jim lahko uspe? Upam. :)

PS: ko pridejo na coinbase bo pump.... (and dump) :))

Kripto ::

Nejc28 je izjavil:

kody je izjavil:

predikcija za ripple....mam kar lep plus...

HODL.. pomojem glavni fomo sele prihaja. sigurno bo par dipov ampak se po mojem ne splaca jih iskat in reskirat da si v fiatu ko bo pump


Sem podobnega mnenja...

Vazelin ::

Neoscoin bullish:D upam da bo za večerjo ali dve s 500 vložka

janezvalva ::

haha.
nova taktika trgovanja kriptovalut: "if rates dont go up, resort to violence"
https://www.zerohedge.com/news/2017-12-...

Redman ::

ripple on fire totalno.

sirotka ::

sumokoin tudi

Lenivec D ::

DeeJay je izjavil:

lambda je izjavil:

Možen razplet. Ampak tak graf so letos narisali pri 3k, 5k, 7k, 11k in sedaj 19k. Če dostikrat probaš, eventuelno uspe ...

Noben ne ve.... edino kar res, je pa to, da na 24 ur skor dnevno neki napišejo od Crypto, kar pri 7k in 11k še niso. To je kr močen "Public" znak. Plus skor vsak taxist zadn mesec me je še povprašal o Bitcoinu.

Vse to je res, ampak moramo upoštevati pa še nekaj drugega. Enkrat bo prišlo do točke, ko bo Bitcoin crashal, oz. doživel močno korekcijo, mnoge druge kriptovalute pa ne, oz. vsaj ne v tolikšni meri. V preteklosti so vedno bile druge kriptovalute vezane na Bitcoin, ampak tudi to ne bo večno, vprašanje je samo kdaj. Je pa čedalje bolj možno tudi zato, ker se čedalje več kriptovalut trguje tudi direktno proti fiat valutam.

Point: verjetno to ne bo prišlo hitro, ampak sedaj bo veliko več možnosti, da se tudi ob močni Bitcoin korekciji dela profite, zgolj pripravljen je potrebno bit. V preteklosti je bilo to praktično nemogoče.

hovti980 ::

Mnenja za MGO? Držim nekaj malega.

Buggy ::

dejte ze enkrat nehat abusat revcka rippla...cist ste ga naredil nepredvidljivega! Pejte LTC pa BCH raj pumpat :P

Bizkit45 ::

Buggy je izjavil:

dejte ze enkrat nehat abusat revcka rippla...cist ste ga naredil nepredvidljivega! Pejte LTC pa BCH raj pumpat :P


ali pa ADA in pa XVG :)

Tarzan ::

Kar dejte naprej pumpat, ripple si to zasluži! :D

po 50.000 riplov nakupi kot da so zastonj. Šibajo zdajle sto na uro :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tarzan ()

Matejjjjj ::

bilo je vzpodbud za nakupe zadosti ob ceni 0.250, 0,360, 0,600, 0,750, 0,900 ...;)

Vazelin ::

Ripl ni penzija material že dolgo. Brezveze:))

Matejjjjj ::

"penzija vsakih 20min" material

Lenivec D ::

Stellar ponavadi sledi Ripplu, tako da se ob Ripple pumpih ponavadi še bolj izplača hitro prestavit v Stellar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lenivec D ()

Matejjjjj ::

we re into that too. ne vem zakaj, najbrž na podlagi omenjanja tu na forumu

Blazz ::

str/Xlm že neki časa ne sledi več riplu. giblje se že 1 teden okol 1500+/+ 150 satoshijev

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

janezvalva ::

ooops. ripple že na #2 cryptocompare lestvici

sedaj se ne splača ripple kupovat

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Ponavad so bile tudi hude korekcije ko je ripl zrastel:D

Če pride nebl na 10mlrd capa se upokojim

Se pa vidi kako vsi v ripl tlačijo

Bodite pozorni pri kraknu. Po oddaji naročila povečini vrne kakšen error v rdečem kvadratu. Če je brez besedila je zelo verjetno da bo naročilo enkrat sprocesirano čeprav ga ni med open orderji.

Da ne boste čez par ur presenečeni ko rata zadeva kupljena:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Lenivec D ::

Z Ripplom je "problem", ker se vedno pričakuje, da ga bodo banke masovno sprejele, pa se začne FOMO, kasneje pa nastane FUD, ko se kaže, da ga ne bodo.

Z vidika traderjev je to seveda super. Je pa dodatni problem, ker ga ogromno big playerjev potem uporablja ravno za to, dejansko ga pa kot kriptovaluto prezirajo (ker se jim pač ne zdi skladen s ključnimi idejami, ki stojijo za kriptovalutami).

Vazelin ::

Me prav zanima naslednji shitcoin ki se bo pumpal x100 ko se whalei naveličajo zclassic

Tac20 ::

Vazelin je izjavil:

Me prav zanima naslednji shitcoin ki se bo pumpal x100 ko se whalei naveličajo zclassic


Ja napište ga sem :)

Vazelin ::

Ne lažem se ko rečem da sem bil dva klika oddaljen od nakupa zclassic dva tedna nazaj ko je mel negativno razmerje z btc. Shit happens:))

Lenivec D ::

Btw., hitro se vidi kateri coini imajo zadaj resnično podporo, kateri imajo pa bolj podporo zaradi možnosti čim večjih zaslužkov. Ripple vedno znova in znova po parih mesecih crasha na dno, oz. zelo blizu.

Po drugi strani pa npr. poglejte Monero, ki ima resistance že več kot leto. Največje korekcije so tam do 50%, pri Ripplu so preko 90%.

D3m0r4l1z3d ::

jao jao, x10 je šel
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Lenivec D ::

Vazelin je izjavil:

Me prav zanima naslednji shitcoin ki se bo pumpal x100 ko se whalei naveličajo zclassic

Mogoče se ga zlepa ne bodo, saj sledi fork in rebrand v Bitcoin Private.

Ob dobrem marketingu ter shillingu lahko gre še veliko višje. Ampak vprašanje, če imajo dober načrt. Po tem, kar sem prebral, so se zelo hitro odločili za rebrand. Verjetno so videli ogromno priložnost, saj so trenutno anonimni coini zelo priljubljeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lenivec D ()

4knative ::

Še malo, še malo. 2018 upokojitev?

gost987 ::

Mene osebno kovanci, ki so top 20 ne zanimajo, ker je maksimalna možnost, da gre gor 2x, 3x. Najraje imam kovance med 150-350 mestom, pa pogoj da se kej dogaja v ozadju, ne da je od zadnjega twita minilo 3 mesece.
[url=http://www.zasebnidetektiv.si/]

Vazelin ::

Jaz verjetno vlagam v dbix ene 500 eur. Voham velike stvari v 2018.
Poglejte mal bitcoin talk.

Tudi volume se lepo veča in je že zdravih 1/20 glede na market cap

#dbix #hodl #pension

Buggy ::

Vazelin je izjavil:

Me prav zanima naslednji shitcoin ki se bo pumpal x100 ko se whalei naveličajo zclassic


Jaz bi tud rad zvedu za enega takega bicheza :)) Imam zdej ze dost coine minat, se preden pridejo na konkretno borzo (kao bom se en korak spredi), pa zgleda nimam srece (PGC se zmer klavrno caka v walletu)...se Ripple se mi je izneveru. Najprej ker je prasec zrastu pa nic povedu jaz pa 13K ripplov tkorekoc senkal za tistih 15% gaina :P No pol se mi je vsaj dvakrat odkupil s +50%, zdej se mu je pa spet cist sfuzlal, ker dropa v maniri rippla pa(se) nikjer nobenga na obzorju. Sem ga ze pri .85€ vohu ter nastavil hooke, ki so pa zdej zmeri bolj na suhem :D

janezvalva ::

dubai coin? hard pass

gost987 ::

Jaz mam tut v DBIX cca 200usd, zdej al bo šu gor 10x ali se pa prepolovi.
[url=http://www.zasebnidetektiv.si/]

Vazelin ::

Evo dečki 0.04btc sem dal v dbix. Za srednjeročni hold.

kiFni ::

Vazelin je izjavil:

Jaz verjetno vlagam v dbix ene 500 eur. Voham velike stvari v 2018.
Poglejte mal bitcoin talk.

Tudi volume se lepo veča in je že zdravih 1/20 glede na market cap

#dbix #hodl #pension

Itak da je, to govorim že skos....

Lenivec D ::

gost987 je izjavil:

Mene osebno kovanci, ki so top 20 ne zanimajo, ker je maksimalna možnost, da gre gor 2x, 3x. Najraje imam kovance med 150-350 mestom, pa pogoj da se kej dogaja v ozadju, ne da je od zadnjega twita minilo 3 mesece.

Yep, točno to. Dokler ne operiraš z res velikim kapitalom, je daleč največ potencialnega profita v manjših coinih.

Še za nekoga, ki ima kakšnih 1000 BTC kapitala, so manjši coini dosti bolj smiselni ter profitabilni.

PrihajaNodi ::

Zgodovina sprememb…

18Jerry18 ::

Lenivec D je izjavil:

gost987 je izjavil:

Mene osebno kovanci, ki so top 20 ne zanimajo, ker je maksimalna možnost, da gre gor 2x, 3x. Najraje imam kovance med 150-350 mestom, pa pogoj da se kej dogaja v ozadju, ne da je od zadnjega twita minilo 3 mesece.

Yep, točno to. Dokler ne operiraš z res velikim kapitalom, je daleč največ potencialnega profita v manjših coinih.

Še za nekoga, ki ima kakšnih 1000 BTC kapitala, so manjši coini dosti bolj smiselni ter profitabilni.

Torej CRB, BNT, POT v mojem primeru :)

Vazelin ::

Neos coinu se je odfookalo:D8-)

Baja ::

hudiča, sem prej pogledo pa je blo že +50% pa sem si mislo, eh ...

Lenivec D ::

Od coinov, ki imajo cap nekje 10mil, jaz največ upov polagam v InvestFeed (IFT). Platforma že deluje, kar nekaj aktivnih uporabnikov, tudi par znanih kripto twitterašev ... Gre pa bolj za dolgoročni hold, ni nekaj, kjer bi upal na res sick kratkoročne profite.

Potencial je velik. V osnovi se platforma uporablja kot Twitter, ampak s tipping sistemom (FEED), se pravi lahko daješ napitnino/tip za objave, ki so ti všeč. Plan je tudi, da bodo v platformo vključili neposredno možnost kupovanja na exchangejih, kar bi bilo huge.

Buggy ::

Vazelin je izjavil:

Neos coinu se je odfookalo:D8-)


v sekundi je order book iz 40BTC volumna sel na 90BTC :D

Zdej na Bittrexu widim da moj wallet ne zgleda vec tako bogo...sta se KMD in ADA malce opomogla kot kaze oz kar oba zdejle sibata z 15% gaina...me pa mika res dat v tale NEOS ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Lenivec D ::

Vazelin je izjavil:

Jaz verjetno vlagam v dbix ene 500 eur. Voham velike stvari v 2018.
Poglejte mal bitcoin talk.

Tudi volume se lepo veča in je že zdravih 1/20 glede na market cap

#dbix #hodl #pension

Coin je morda totalno sranje, ampak to ne pomeni, da ne bo napumpan v višave. Ima zelo strong community, ko pride pravi čas, je lahko hitro močno spumpan.

Blazz ::

Vazelin je izjavil:

Jaz verjetno vlagam v dbix ene 500 eur. Voham velike stvari v 2018.
Poglejte mal bitcoin talk.

Tudi volume se lepo veča in je že zdravih 1/20 glede na market cap

#dbix #hodl #pension


http://english.alarabiya.net/en/busines...

tale tip na sliki, sploh ni Eng. Ahmad Abdullah Bugshan tko btw. pa ga majo na DBIX twitter accountu enako omenjenega.

tudi bitcointalk je poln tega da je vse skup en velik scam
««
259 / 976
»»