» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
258 / 976
»»

DeeJay ::

Vazelin je izjavil:

kaj je bila tista špica dvourna danes pri iconomiju, ko je vrednost krepko poskočila?:D

organiziran pump iz strani ene P&D ekipe
 ICN

ICN

matico1 ::

ajde xvg-jevci podpisat tole peticijo, da se sprav xvg na coinbase http://bit.ly/2lcWGDi :))

veh43ov ::

matico1 je izjavil:

ajde xvg-jevci podpisat tole peticijo, da se sprav xvg na coinbase http://bit.ly/2lcWGDi :))


jst mislm, da je zadeva že dogovorjena in bo xvg dodan na coinbase v 1Q 2018. Trenutno je wraith v igri,.... coinbase bo pa druga novica, ki bo objavljena v januarju verjetno....

Lenivec D ::

DeeJay je izjavil:

Vazelin je izjavil:

kaj je bila tista špica dvourna danes pri iconomiju, ko je vrednost krepko poskočila?:D

organiziran pump iz strani ene P&D ekipe
 ICN

ICN


Glede na praktično podvojitev pri coinu, ki je navsezadnje na Binance, je zelo možno, da je bilo še nekaj drugega zraven. Morda je kakšen whale preprosto imel nerodno postavljene Stop-Limit buye, na kar takšni pumpi verjetno tudi računajo.

Jerry000 ::

matico1 je izjavil:

ajde xvg-jevci podpisat tole peticijo, da se sprav xvg na coinbase http://bit.ly/2lcWGDi :))

Podpisal :)

matico1 ::

veh43ov je izjavil:

matico1 je izjavil:

ajde xvg-jevci podpisat tole peticijo, da se sprav xvg na coinbase http://bit.ly/2lcWGDi :))


jst mislm, da je zadeva že dogovorjena in bo xvg dodan na coinbase v 1Q 2018. Trenutno je wraith v igri,.... coinbase bo pa druga novica, ki bo objavljena v januarju verjetno....


se prav, še malo potrpet in holdat

jernejl ::

Ali kje obstaja kak detajlni zgodovinski pogled, kaj se je v nekem trenutku dogajalo (znotraj ene minute)? Največ kar na hitro najdem je minutna ločljivost, kar pa je premalo, da bi se lahko analiziralo, kaj se je v tej minuti dogajalo (je bilo morda več različnih orderjev ali samo en).
Morda bi se dalo spisati kakšnega bota, ki bi poslušal tako dogajanje preko socketa in napravil buy order, če bi ocenil, da se dogaja pump.

Vazelin ::

Dejmo še narest peticijo, da mora biti vrednost XVG do q2 2018 vsaj 2 USD:))

Golden eye ::

Eno vprašanje:
Iz Poloniex bi rad prensel coine na Bitstamp. V kateri valuti naj prenesem coine? Bitcoin transakcije so drage, zato raje BTC ali ETH ane? Kako to ponavadi gre?

Vazelin ::

Golden eye je izjavil:

Eno vprašanje:
Iz Poloniex bi rad prensel coine na Bitstamp. V kateri valuti naj prenesem coine? Bitcoin transakcije so drage, zato raje BTC ali ETH ane? Kako to ponavadi gre?

btc je bitcoin:D jaz zadnje čase kar ripple prenašam naokoli. pa potem menjam za btc in nakupujem shitcoine. pa prvič ko prenašam in menjalnice na menjalnico vedno prvič zelo majhno vsoto pošljem da vidim če dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Golden eye ::

Vazelin je izjavil:

Golden eye je izjavil:

Eno vprašanje:
Iz Poloniex bi rad prensel coine na Bitstamp. V kateri valuti naj prenesem coine? Bitcoin transakcije so drage, zato raje BTC ali ETH ane? Kako to ponavadi gre?

btc je bitcoin:D jaz zadnje čase kar ripple prenašam naokoli. pa potem menjam za btc in nakupujem shitcoine. pa prvič ko prenašam in menjalnice na menjalnico vedno prvič zelo majhno vsoto pošljem da vidim če dela

A tud to se zgodi, da ne dela? Tavelike boze bi mogle met to poštiman, hmm
Zakaj ripple? Provizija? Hitrost?

Jerry000 ::

Vazelin je izjavil:

Dejmo še narest peticijo, da mora biti vrednost XVG do q2 2018 vsaj 2 USD:))

Pa peticijo za Binance in Bittrex :).

Vazelin ::

Ponavadi iz krakna pošiljam na druge borze. Tam si vse withdrawal naslove shraniš. Ne vem, navada je taka da probam prej poslati, če je ok.

Ripple ker je hitro in cheap. je pa res da moraš dvakrat menjati.

kopriwa ::

jernejl je izjavil:

Ali kje obstaja kak detajlni zgodovinski pogled, kaj se je v nekem trenutku dogajalo (znotraj ene minute)? Največ kar na hitro najdem je minutna ločljivost, kar pa je premalo, da bi se lahko analiziralo, kaj se je v tej minuti dogajalo (je bilo morda več različnih orderjev ali samo en).
Morda bi se dalo spisati kakšnega bota, ki bi poslušal tako dogajanje preko socketa in napravil buy order, če bi ocenil, da se dogaja pump.

Minutna ločljivost je dovolj, če imaš seveda dovolj dobro postavljene pogoje, kdaj se pump dogaja. Tipično ti pumpi trajajo od nekaj ur naprej, tako da bot z minutno ločljivostjo ne bi kaj dosti zamudil.
Groba ideja: Skupaj spišemo en bot, zberemo en fond evrčkov in potem mu damo delo, da vohlja in preskakuje med pumpi kovancev. Vsi gremo v penzijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

Golden eye ::

Vazelin je izjavil:

Ponavadi iz krakna pošiljam na druge borze. Tam si vse withdrawal naslove shraniš. Ne vem, navada je taka da probam prej poslati, če je ok.

Ripple ker je hitro in cheap. je pa res da moraš dvakrat menjati.

Tnx man ;)

Jerry000 ::

A je kdo junak in je še dokupil XVG :)? Koga srbi da bi? Al ste raje kar na tem kar imate in HODL?

Somm ::

PrihajaNodi je izjavil:

Somm je izjavil:

Kakšno mnenje o ICO BANKERA?



Pogledaš ekipo pa si misliš samo kako se "žgejo" v pisarnah.


Moje mnenje je da lahko neki rata iz tega. Glede na to da majo že neki za pokazat oz en projekt ki deluje že normalno. Je pa res da ma usak svoje mnenje.

Golden eye ::

Če hočte, da gre gor potem se sam tega držte:

jernejl ::

kopriwa je izjavil:

jernejl je izjavil:

Ali kje obstaja kak detajlni zgodovinski pogled, kaj se je v nekem trenutku dogajalo (znotraj ene minute)? Največ kar na hitro najdem je minutna ločljivost, kar pa je premalo, da bi se lahko analiziralo, kaj se je v tej minuti dogajalo (je bilo morda več različnih orderjev ali samo en).
Morda bi se dalo spisati kakšnega bota, ki bi poslušal tako dogajanje preko socketa in napravil buy order, če bi ocenil, da se dogaja pump.

Minutna ločljivost je dovolj, če imaš seveda dovolj dobro postavljene pogoje, kdaj se pump dogaja. Tipično ti pumpi trajajo od nekaj ur naprej, tako da bot z minutno ločljivostjo ne bi kaj dosti zamudil.

Običajno tako obstaja stream, na katerega se lahko naročiš in potem "v živo" spremljaš orderbook (brez nekih večjih zamikov), to ne bi smel biti problem.
Bolj me je zanimalo, če kje obstajajo detajlni podatki za nazaj, recimo za nekaj preteklih pump&dump dogodkov, da bi poskusil ugotoviti, ali obstaja kakšen vzorec.

Rok Woot ::

Jerry000 je izjavil:

A je kdo junak in je še dokupil XVG :)? Koga srbi da bi? Al ste raje kar na tem kar imate in HODL?


Če misliš, da se splača HODL pol se splača tudi nakup, razen če je spread prevelik.

gtr ::

Jerry000 je izjavil:

A je kdo junak in je še dokupil XVG :)? Koga srbi da bi? Al ste raje kar na tem kar imate in HODL?


Jest sem pred dvema urama to mislil ...
Pa sem potem raje vzel ZCL.

In sem se odločil prav. Zaenkrat.

sumi666 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Somm je izjavil:

Kakšno mnenje o ICO BANKERA?



Pogledaš ekipo pa si misliš samo kako se "žgejo" v pisarnah.


Sam pupe v ekipi niso slabe ... i tata bi sine :P :P :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sumi666 ()

MisterR ::

Lahko na livecoinu nastaviš da proda ko pade na X in potem ko/ce zraste kupi na Y?

Drevesce ::

Jerry000 je izjavil:

A je kdo junak in je še dokupil XVG :)? Koga srbi da bi? Al ste raje kar na tem kar imate in HODL?


HOLD... kot je že Nodi povedal, vse je odvisno od Wraitha, ali bo kralj ali pa klošar po novem letu.

Drevesce ::

Blockstack pa ponudil 50.000 € startup podjetjem, ki bodo gradile svoje aplikacije na njihovem projektu. Nekaj zanimivih že obstoja in deluje na njihovi platformi.

2. marca imajo tudi konferenco v Berlinu, kjer bodo predavali Edward Snowden, Elizabeth Stark, Nick Szabo in Albert Wenger.

Na borze naj bi prišel med avgustom 2018 in januarjem 2019. Cena pa 0.12$ (takšno ceno imam trenutno za voucher).

fukich ::

lepo gre ZCL :O

Vazelin ::

Sem imel ogledan zclassic. Od takrat 25x gor;((

gtr ::

gtr je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

A je kdo junak in je še dokupil XVG :)? Koga srbi da bi? Al ste raje kar na tem kar imate in HODL?


Jest sem pred dvema urama to mislil ...
Pa sem potem raje vzel ZCL.

In sem se odločil prav. Zaenkrat.


WTF. Izgleda da Nodi (to itak že dlje časa opažam) in pa skupnost na telegramu ter twiterju ne govori v prazno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gtr ()

PrihajaNodi ::

Malo glejte nxt:) se mi zdi da je bil na razrodaji (pa na lastno pest)! 0.68 ko sem pisal tole.

Zgodovina sprememb…

garfy ::

kaj je z litecoinom? Bo zrastel ali stagniral...

scythe ::

PrihajaNodi je izjavil:

Malo glejte nxt:) se mi zdi da je bil na razrodaji (pa na lastno pest)! 0.68 ko sem pisal tole.


Smo gledali in nabavili pri 0.655 :-) zdaj pa čakati....

zelenobeli ::

Ne vem kaj gledat. Ko gledam jaz je 0.00004530

Tilen ::

Onadva gledata razmerje proti pravi valuti ali USDT.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

krneki0001 ::

Kako kaj neo, tisti, ki ste ga včeraj kupili? :D

zelenobeli ::

sorry nisem vedel. Na bittrexu ni razmerja proti USDT, razen če sem slep

Tilen ::

Saj ni važno. Preračunaj si v par, ki ga imaš na voljo. ;)

0.00004530 XBT =0.678697USD

Bo kar držalo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

D3m0r4l1z3d ::

Zcl in hush, danes bo razkošno.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

drzni86 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Malo glejte nxt:) se mi zdi da je bil na razrodaji (pa na lastno pest)! 0.68 ko sem pisal tole.


Trenutno kr pada... Mogoče čas za kak manjši nakup?

chavlji ::

Jaz sem to pot poslušal Nodija in nabavil NXT za 300€. Do sedaj sem se že večkrat tepel po glavi, ker ga nisem. Skrbi me edino, da je imel NXT ekstremen pump par dni nazaj. Ampak ok. Če Nodi reče...

PrihajaNodi ::

chavlji je izjavil:

Jaz sem to pot poslušal Nodija in nabavil NXT za 300€. Do sedaj sem se že večkrat tepel po glavi, ker ga nisem. Skrbi me edino, da je imel NXT ekstremen pump par dni nazaj. Ampak ok. Če Nodi reče...



Ne mene brat pa poslušat jaz samo "na glas" razmišljam:)da nisi stavil vse notr....

_IKE_ ::

Eno trotl vprašanje : kaj ste predložili ( katere dokumente ) ob odpiranju računov na menjalnicah da je šla registracija brez problema skozi ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

PrihajaNodi ::

drzni86 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Malo glejte nxt:) se mi zdi da je bil na razrodaji (pa na lastno pest)! 0.68 ko sem pisal tole.


Trenutno kr pada... Mogoče čas za kak manjši nakup?



Ne daš vsega naenkrat notri, logika je preprosta kupiš ko vsi prodajajo pa iščeš dno imho precej lažje ko iskat vrhove pa tam prodajat.

Zgodovina sprememb…

chavlji ::

300EUR sem dal. Nisem dal vsega.

Ta logika mi je jasna ja. Vem da jo tudi Grunt goreče zagovarja in mu dobro služi. Samo v praksi gre meni malo slabše. Predvsem bullrun BTCja zadnjega pol leta mi je dal lekcijo iz vlaganja v alte in se mi še vedno tresejo hlače.

A vidiš trenutno še kaj zanimivega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chavlji ()

scythe ::

Ker komentar na redditu :D Me zanima kaj je kej uporabnik kadil :P
¨Guys I just left a meeting with the president of the United States. He said he will buy nxt within 24 hourS!!! EXPECT HUGE RISE¨

Vazelin ::

Tak tale zclassic je bil penzija material.
Lahko da bo sel x100 od lowa malo nazaj

DeeJay ::

 Bubleeeee

Bubleeeee

lambda ::

Možen razplet. Ampak tak graf so letos narisali pri 3k, 5k, 7k, 11k in sedaj 19k. Če dostikrat probaš, eventuelno uspe ...

Tarzan ::

A gleda kdo ripple zdajle :)

huh

K0K0 ::

Nodi hvala, da si nekoč omenil zcl. Če mi rata pravočasno izstopit dobiš provizijo ;)

Vazelin ::

Bi vložili v ICO ki b delal na tem, da bi implementiral captcha mehanizem, ki bi bil dovzeten na starost uporabnika? :D
««
258 / 976
»»