» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
254 / 976
»»

Rok Woot ::

Ma ti probaj, pa zalet se nekam s takimi nasveti, kreten.

Kripto ::

kingsix je izjavil:

Glede na to da XRP ne izpolnjuje GDAX pogojev (decentralized, distributed) je to res velika špekulacija..


Potrjevanje transakcij XRP je razdeljeno med validatorje. Gre za razporejeno distribucijsko knjigo (ledger), ker so validatorji razporejeni po vsem svetu bi ta knjiga (ledger) še naprej delovala tudi brez Rippla. Vemo, da so danes nekatere zadeve v rokah rudarskih monopolov, ki imajo več kot 50% svetovne rudarske moči zato bo XRP verjetno bolj decentraliziran kot BTC.
Vsakdo lahko poganja "Ripple strežnik". S tem pridobi popolno preglednost knjige (ledger) oz. blockchain. Številne zaupne stranke (ponudniki internetnih storitev, univerze, banke, podjetje Ripple itd.) vodijo »vozlišča za preverjanje veljavnosti«, ki lahko sodelujejo v postopku soglasja. Če koga zanima več bo našel bolj podrobne informacije, če bo brskal.

Rok Woot ::

sholi boli je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Ja to mi je pa jasno, saj sem veliko trgoval. Kaže na zelo slabo likvidnost, take razlike v ceni. Zkaj kdo od vas ne nakaže na coinbase in prod, ter kupi drugje?

perci je izjavil:

kupi na bitstamp in prodaj na coinbaseu

simple, ne?


Če bi bilo tolk simpl, bi to že delal nekdo z miljoni, zakaj tega ne počne? Mi lahko nekdo jasno razloži.

Ker je prenos BTC-ja iz borze na borzo predrag in traja predolgo, da bi lahko to izkoristil. Če ti pa vseeno uspe narediti nek plus, boš moral spet denar/coine iz tiste borze nekako prenesti na drugo (razen če lahko Cash-outaš), kjer boš pa izgubil, ker ne boš našel možnosti za še eno arbitražo.


Hvala, ampak zakaj pa razlike med dashboardom in buy and sell? Mislim za 7.6 % pa to je ja neverjeten spread ... Za etherium je še večji ...

rađo ::

kdo spremlja kovanec shift? vaše mnenje? Menim da lahko dobi kar konkreten pump v prihodnjem mesecu glede na to da bodo izdali beta verzijo produkta.

Baja ::

run2 je izjavil:



fake!

zelenobeli ::

Rok Woot je izjavil:

Ma ti probaj, pa zalet se nekam s takimi nasveti, kreten.


Mal spoštovanja

baja kako veš da je fake?

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

Brez spoštovanja, ko lomasti medved.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

tonis ::

Fantje kaj pravi kugla, je za probat v XVG (lahko tudi samo za dva dneva), zdaj je še relativno nizek?

Rok Woot ::

zelenobeli je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Ma ti probaj, pa zalet se nekam s takimi nasveti, kreten.


Mal spoštovanja

baja kako veš da je fake?


Preberi njegov prispevek, pa potem govori o spoštovanju.

Blazz ::

tonis je izjavil:

Fantje kaj pravi kugla, je za probat v XVG (lahko tudi samo za dva dneva), zdaj je še relativno nizek?


ne vem kaj je nizko, to da je 2x manj od ATH al to da je bil 1 mesec nazaj 20x manj kot sedaj.... razen mcafee twita ni pa nič novega na XVGju, takrat ko so failal release wraitha pred 1 mesecem je bilo do par ur pred releaseom vse ok in po "planu"....

aja v izgovor za fail pa je bil nekaj v stilu: marketing team v evropi je narobe razumel uro release glede na development team v USA, da so se ušteli v local timeu... smeha polna vreča :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

D3m0r4l1z3d ::

Ok, naslednji xvg pa je? Ajde, izpljunte.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Blazz ::

čak zvrcnem mcoffe-ta pa javim :)

D3m0r4l1z3d ::

Dgb?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

boolsheat ::

XSH ali pa ITNS. 8-)

Jerry000 ::

tonis je izjavil:

Fantje kaj pravi kugla, je za probat v XVG (lahko tudi samo za dva dneva), zdaj je še relativno nizek?

Nizek ze ampak wraitha senvedno ni, ko bo je pa vprasanje ce bo OK. Jaz drzim ker imam se.malo fore in cakam da.vidim kaj bo. Da bi pa vec kupoval se.mi pa nenzdi dobra izbira glede na.trenutno stanje

Lenivec D ::

boolsheat je izjavil:

XSH ali pa ITNS. 8-)

Jaz sem našel Shield (XSH) novembra, ko je bil $0.0015 (market cap pa pod milijonom). Nato je par dni nazaj peaknil na $0.134, se pravi skoraj 90x. V BTC je bilo nekje 55x. Prodal sem nekje 1/3, ostalo holdam, ker sem greedy. ;) Zna priti še precej višje, ampak vprašanje, če se bo to zgodilo kmalu (pomoje se bo), ali pa bo potrebno počakati tedne, morda mesece.

Point: največji value je coinih z res majhnim capom. Jih je pa res ogromno, tako da je potrebnega veliko dela, da kaj pametnega najdeš. Hkrati moraš imeti veliko potrpljenja ter jekljene živce, saj se moraš zavedat, da z večino coinov ne bo nič.

dolenc ::

Prej se je splačal kupit xvg ko je bil nekaj satošijev, jst sem dal 67 takrat za en exvg.. Zdej ko je 900, pa ni več tko poceni vstop... Tud če gledaš najbolj optimistično napoved, recimo, da pride res wraith ob primernem datumu(ki ga tko ni) in je ta anonimna rešitev odlično pumpanje denarja za kriminalce.. pardon.. povprečne uporabnike, na kolk realno pa misleš, da bo šel? Če pride na 1 dolar, kolk si zaslužu in kolk tvegaš?

Scale ::

Ripple se zgleda prebuja 8-)

kiFni ::

Rok Woot je izjavil:

zelenobeli je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Ma ti probaj, pa zalet se nekam s takimi nasveti, kreten.


Mal spoštovanja

baja kako veš da je fake?


Preberi njegov prispevek, pa potem govori o spoštovanju.

Hahaha... in kaj je blo nespoštljivega v mojem odgovoru. A to da se pa ljudi zmerja s kreteni po forumu je spoštljivo. Lepo se te učili doma.

Rok Woot ::

kiFni je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

zelenobeli je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Ma ti probaj, pa zalet se nekam s takimi nasveti, kreten.


Mal spoštovanja

baja kako veš da je fake?


Preberi njegov prispevek, pa potem govori o spoštovanju.

Hahaha... in kaj je blo nespoštljivega v mojem odgovoru. A to da se pa ljudi zmerja s kreteni po forumu je spoštljivo. Lepo se te učili doma.


Ja povedal si mi nasvet, kako izgubim denar. Kaj pa naj si mislim? Pa ti naredi kar si svetoval.

krefi ::

kje kopujete druge coine sam uporabljam binance pa sej imajo veliko coinov sammo dolocenih nimajo o katerih se mente
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Baja ::

zelenobeli je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Ma ti probaj, pa zalet se nekam s takimi nasveti, kreten.


Mal spoštovanja

baja kako veš da je fake?


quick look at github.

kiFni ::

Verjemi da smo probal že vse :) tud ko ni bil fee tako visok, je pa cena vmes padla, ker je transakcija trajala vsaj 3 potrditve se pravi pol ure, predno si imel sredstva na voljo za trgovanje.
Najboljša varianta je imeti nekoga v Koreji, da tam proda in dvigne fiat, pošlje sem in ponovi vajo... S kolegom razmišljava o tem, en se bo mogu preselit tja :)

boolsheat ::

Kaj bi naj pomenilo, da je protokol low spec?

5 Privacy features
SHIELD’s Project Perdu is one that has recently undergone a change of plan.
We were originally planning to implement VergeCurrency's Wraith protocol[6]
, but due to its
relatively low specifications, we have decided to opt for PrivateSend (developed by Dash)
instead; this works better for us as we already need to implement masternodes. This change will
optionally improve the transaction speed via InstantSend. Although it is an improvement,
PrivateSend still does not make the transactions fully private, which is why Zerocoin[5]
or
zk-SNARKs[4]
/zk-STARKs is under consideration
We'll go more into detail about this in the quarter that this will be implemented.
For physical privacy, we will use Tor[8]
/I2P[7]
wallets/nodes that hide the end-user’s IP address
and location.

Mato989 ::

@chavlji in Vazelin glede Neblio :)
New developer announcement incoming!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gruntfürmich ::

ICN new ekonomy, very crypto, to da moon, many rich... ste obogateli z njim?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kingsix ::

wow "A secure, distributed, platform built for enterprise applications and services.
Running on the Neblio blockchain network" dobi novega razvijalca. To je totalno nora novica ! BULLISH! pump pump. Zdaj bodo imeli cele 3 razvijalce. STARI! To mora zdaj market cap it vsaj + 1 miljarda.


rofl

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

boro10 ::

Ker vas je veliko spraševalo kako postati verificiran, sem napisal kratek prispevek kako sem hitro prišel do trgovanja. Vključuje verificiranje, ampak je bilo hitro:

Kako v enem dnevu začeti trgovati z Bitcoini in drugimi Kripto Kovanci
https://kriptokovanci.blogspot.si/2017/...

Ne garantiram uspeha, ne garantiram zaslužka, ne garantiram za borzo, ne garantiram za nič :). Linki v članku so aff

gruntfürmich ::

 very crypto

very crypto



ko smo imeli debato okoli nepojasnjenega neizpolnjenega orderja na bitstampu, pa sem videl sliko in morda se je takrat order znašel v fazi 'time travel phaze'... dokaz bi lahko bil na dlani...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Rok Woot ::

kiFni je izjavil:

Verjemi da smo probal že vse :) tud ko ni bil fee tako visok, je pa cena vmes padla, ker je transakcija trajala vsaj 3 potrditve se pravi pol ure, predno si imel sredstva na voljo za trgovanje.
Najboljša varianta je imeti nekoga v Koreji, da tam proda in dvigne fiat, pošlje sem in ponovi vajo... S kolegom razmišljava o tem, en se bo mogu preselit tja :)


No super, a nisi mogel že prej podati takega odgovora. Pač sprašujem, nisem bil nič nadut ali kaj, da sem si zaslužil tak nasvet. Poveš jasno pa je. Pa pardon, ker se te ozmerjal, čeprav si si malo zaslužil. Sedaj pa hvala za odgovor.

ma6ka4 ::

Kifni - praviš da ste že vse probali, pa se ne izplača..

Ali je kdo probal z BTC na Cex.io - cena 16350$, na bitstamp 14300$.. => razlika 2000$$$.

Ok, riziko je da v pol ure pade BTC za to razliko in si v minusu..

Potem si izplačaš na bančni račun in ponoviš - v druge valute se ne iplača prtevoriti...bral pa sem, da v najslabšem primeru traja do 3 tedne da ti nakažejo iz Cex.io, nekateri pa so dobili tudi v treh dneh.

Pa če ta krog narediš samo 1x na mesec (najslabši scenarij) pa je to min. 20.000$$$.

Če pa dobiš denar na račun povprečno v dveh tednih je to 25x2000$$$.

Vprašam pa tudi če je to legalno.

Saj menjalnica v vsakem primeru dobi provizijo...

Vazelin ::

če bi obogatel z Dogecoin bi si kupil tega psa:D

Imam okol 600eur NEBL. Upam da naredi x5-x10

dronyx ::

gruntfürmich je izjavil:

ICN new ekonomy, very crypto, to da moon...

“Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the (crypto) stars.”

Vazelin ::

ICN je eden najslabših performerjev leta. Na začetku 2017 je bil 12i med coini. Naredil je "samo" x10. Vsi smo neki čakal, kaj bo z ICN pa je bilo ... malo.>:D

Rok Woot ::

Rok Woot je izjavil:

1.38 :) ob 14h pa 1.2.
Bitcoin bo 12k ob 10ih , pol bo pa nazaj zrasel.


Včeraj sem se malo zmotil o uri, drugače gre pa v pravo smer :)

Vazelin ::

Pomoje bodo azijci spet usekali vlak navzdol.

Rok Woot ::

Jaz mam shortanga že odkar je bil 15500 včeraj. Ko bo dovolj padel, ga bom pa kupil. Tam pri ene 9k ... Na bittrexu imam pa vse v ripplih, ko zraste dovolj in neo pade dovolj, bom pa menjal. Sam jaz to bolj za foro, čim bolj riskantno nek drobiž obračam.

Pa EOT token valda držim :)

Vazelin ::

btw cloakcoin malce raste.:) počasi in vztrajno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Lenivec D ::

Vazelin je izjavil:

ICN je eden najslabših performerjev leta. Na začetku 2017 je bil 12i med coini. Naredil je "samo" x10. Vsi smo neki čakal, kaj bo z ICN pa je bilo ... malo.>:D

Jaz sem ravno ta teden začel počasi povečevat ICN bag. Graf izgleda zelo dobro, hkrati se je volume tudi zelo povečal v zadnjem tednu, verjetno je bilo pri 8xxx dno. Ni pa še potrjeno, tako da vseeno pazljivo. Ampak meni izgleda presneto dobro ter mikavno.

Vazelin ::

ja nič ne rečem. zna usekat en dan. Eden redkih coinov iz prve strani, ki še ni naredil booma zadnjih nekaj mesecev:D Mogoče je super šansa za x2, 3 ja

adminuser ::

Kaj se dogaja z NXT coinom, zakaj toliko pada?

Vazelin ::

NEBL se vzpenja.

Zdravstvujmo chavli, jaz, perci in mato

adminuser je izjavil:

Kaj se dogaja z NXT coinom, zakaj toliko pada?

hmmm klasični pump & dump shitcoin?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

adminuser je izjavil:

Kaj se dogaja z NXT coinom, zakaj toliko pada?


Ja me zanima kje je oni ki je pravil da sem ga popljuval... klasičn pump n dump :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

hmm cloakcoan. me zanima koliko juica ima. izbral sem ga zgolj na način, da sem graf omejil na tri mesce in videl da ni nič zrastel do pred kratkim:D

Lenivec D ::

Vazelin je izjavil:

ja nič ne rečem. zna usekat en dan. Eden redkih coinov iz prve strani, ki še ni naredil booma zadnjih nekaj mesecev:D Mogoče je super šansa za x2, 3 ja

Dodatni razlog, ja.

I ❤ BOTTOMS. NOM, NOM, NOM. ;)

D3m0r4l1z3d ::

Mato989 je izjavil:

adminuser je izjavil:

Kaj se dogaja z NXT coinom, zakaj toliko pada?


Ja me zanima kje je oni ki je pravil da sem ga popljuval... klasičn pump n dump :D

Jah, bo že res, ampak takrat je bil 0.06usd, pred kratkim pa 2usd. Pač tako je, lepo bi se dalo z njim zaslužiti pa tudi neki premiki so bili napovedani, zato presenečenje, da je tako veliko padel.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Vazelin ::

pomoje bo še marsikateri shitcoin dumpnil za 50+

Mato989 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Mato989 je izjavil:

adminuser je izjavil:

Kaj se dogaja z NXT coinom, zakaj toliko pada?


Ja me zanima kje je oni ki je pravil da sem ga popljuval... klasičn pump n dump :D

Jah, bo že res, ampak takrat je bil 0.06usd, pred kratkim pa 2usd. Pač tako je, lepo bi se dalo z njim zaslužiti pa tudi neki premiki so bili napovedani, zato presenečenje, da je tako veliko padel.


Ne ne, NXT je šel gor iz enega samega razloga, to je airdropa IGNISa... brez tega bi ostal na tistih satoshijih kot je bil... no mogoče bi pa bil x2 ali x3... nikakor pa ne tole kar je bilo :)

In zdaj po končanem IGNISu se bo počasi vrnil v ustaljen kanal :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

whaeli bodo že težko izbrali coin, ki še ni bil pumpan v zadnjem mescu:D

gremo pod 500mlrd ko azijci dumpnejo?

Če koga zanima. Dogecoin je pasme Shiba Inu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Moj portfolio je šel iz 4.600EUR 12. 12. 2017 na 19.900EUR danes 28.12.2017

Pardon 20.200EUR :P

Ni švoh!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()
««
254 / 976
»»