» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
252 / 976
»»

Matejjjjj ::

danes ni nič drugače :) Zdi se, da kripto počasi pušča kri...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Marc` ()

run2 ::

run2 je izjavil:

Tisti, ki ima 15 % vsega XVG, je v zadnje 5 min dokupil za pol milijona USD po tej ugodni ceni.


V zadnjih 24 ur je dokupil XVG za približno 20 mil USD. Zdej al ve, da sledijo dobre novice al je pa na enih težkih drogah.

kingsix ::

smešno je, ko se bag holderji tolažijo.

XsenO ::

Btw se slučajno, da dobit kakšen bot za bitrex, ki bi znal sam osveževati stop limite?
S tem mislim na bota, ki če recimo bo znal sam popravit nov limit v primeru da coin zraste.
Primer kupim pri 100 stop limit bota -5%, če pade dobim 95, če zraste na 200 in pol pade dobim 190 ven.
1 + 1 = 1

Sc0ut ::

XVG folk na twitterju je cist manicen. Ce bo pado v dno bojo se komentarji za hodl in naj se izkoristi dip...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

sumi666 ::

ZAKAJ MAM OBČUTEK DA BOJO PRIHODNI DNEVI ZELO RDEČI ... :S

D3m0r4l1z3d ::

Le mirno, najlepša trava zraste na pogorelem delu.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Redman ::

Tale Verge je ena misterija. 50% jih piše da je dead, ostali pa da bo šlo gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redman ()

krneki0001 ::

eni se zavedajo, drugi pa še vedno upajo. :))

Tac20 ::

Redman je izjavil:

Tale Verge je ena misterija. 50% jih piše da je dead, ostali pa da bo šlo gor.


Tole bi lahko rekel za čisto prav vsak altcoin, kamorkoli pogledaš se hypa nekaj drugega..

TOP COINS TO HOLD 2018

RIPPLE, IOTA, OMG, NEO, EOS

ne ne

TOP COINS TO HOLD 2018

OYSTER PEARL, WAVES, STRATIS, STELLAR LUMENS... itd

Če bi upošteval nasvete infotov ki jih dobiš prek neta, bi bilo najbolje razpršit € med vseh 2000 coinov :)

Redman ::

Ja res, samo za tale verge je sploh veliko novic. Sem si nastavil automatic sell, če price pade pod 0.00000780 BTC...

Kam bi vložili 200 eur namesto v Verge? Sam imam malo v ADI, Viberate, Ripple, Stellar in Elix.

krneki0001 ::

v neote

miskoslo ::

Ali se kdo spremlja #block za NXT za snapshot. NXT portal dela na skrgah.
Crypto signal: https://discord.gg/ZfSyNNk
SwissBorg ICO: https://ico.swissborg.com/#/register?sb=162439

Frankv ::

Gonzaless ::

Zgleda da vse poti vodijo BTC do 9k, tako kot so ze napovedali strokovnjaki.
Looks to me like a short term top is in. My hunch is we consolidate between 10-16k for a while. Extreme would be 8k. Bull market isn't over. Just pausing.
Novogratz

Frankv ::

Ima kdo iconomi masternode?

Jerry000 ::

Jutro. Vidim da je XVG se nizje padel. Malo se imam fore za hold. Ce.vzamem ven, kam se.splaca long term dat 2k? IOTA, Dentcoin, ripple, rpx, nebilo, neo,...?

zelenobeli ::

Mi kdo zna povedat kako se bere / kaj lahko razberemo z order book-a pri določenem kovancu. Imaš na eno strani BIDS, na drugi ASKS?!??!??
Nam to razmerje kaj pove. Gledate kaj to?

krneki0001 ::

Jerry000, Jaz bi v neota vložil. Po moje je neo kovanec leta 2018. Še posebaj zato, ker bo kitajska dopustila ICO-te ampak izključno samo na neo platformi.
To vsaj zame pomeni, da bi neo lahko postal novi bitcoin.

Zgodovina sprememb…

zelenobeli ::

Jerry000 je izjavil:

Jutro. Vidim da je XVG se nizje padel. Malo se imam fore za hold. Ce.vzamem ven, kam se.splaca long term dat 2k? IOTA, Dentcoin, ripple, rpx, nebilo, neo,...?



Trenutno je šel čez 900. WUHUUU

OracleDev ::

krneki0001 je izjavil:

Jerry000, Jaz bi v neota vložil. Po moje je neo kovanec leta 2018. Še posebaj zato, ker bo kitajska dopustila ICO-te ampak izključno samo na neo platformi.
To vsaj zame pomeni, da bi neo lahko postal novi bitcoin.

Mogoče nov ethereum ne pa nov bitcoin. Drgač pa ja, jest tut mislim da ma neo še velik prostora. 2018 bo zanimivo, ne pa pričakovat da bo v trenutku raketa kot ostalo sranje.

matico1 ::

men dela xvg še zmeri x10-x12+ tko, da se še ne sekiram. Bom pa vrjetno prodal v kratkem..zgleda ne bo nič iz wraithom. Sm pa na enem forumu prebral, da je bil organiziran 6 urni fud za xvg..

K0K0 ::

Kam bi vložili 200 eur namesto v Verge? Sam imam malo v ADI, Viberate, Ripple, Stellar in Elix.

Mogoče zcl. Sicer full niha, sam zaenkrat je vsak dan višje. Razvijalci so objavili, da bodo naredili bitcoin private in boš za vsak zcl dobil 1 bitcoin private. Če bodo v kratkem objavili datum bo šla zadeva še višje. Če ne datuma bo hype verjetno popustil. Jaz sem šel pred parimi dnevi (ob fake news) z 40% izgubo iz verga v zcl. Zcl mi je pokril izgubo in naredil nekaj plusa.

Jerry000 ::

Jaz imam vec.kot x10, tako da se imam malo upanja

boolsheat ::

Kripto je izjavil:

fukich je izjavil:

te bi potencialno se še splačalo dati še nekaj noter v ripple pa čakat da pride na coinbase ali? :d


Na Coinbase naj bi šel kmalu

Blazz je izjavil:

Kripto je izjavil:

Mato989 je izjavil:

XRP se ne da ja, zanimivo, in lepa rast, dokler ne izveš da se je zgodilo tole z začetkom decembra

Ripple Escrows 55 Billion XRP for Supply Predictability


To zraven še ene novice v Aziji je kar poganja rast XRPja, Ripple firma drži "55 billion"" ripplov...kaj menite kakšna je cena če objavijo da jih prodajo v naslednjem mesecu?

v globine in še nižje!


Če jih prodajo? Koliko? A vse?


da gremo še enkrat čez tole. ne morejo jih do 1. julija vn potegnt. lahko jih samo 1 bio na mesec za potrebe bank in če jih ne pokurjo gredo nazaj v zaklep.


Vem, me je samo zanimal odgovor :)


Lahko jih dajo na prodajo po 20usd, toliko računajo, da je domet xrp.

Drugače jih pa jasno ne bodo dali v prodajo, ker sami sebe zajebejo, če si ceno zbijejo...

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

boolsheat je izjavil:

Kripto je izjavil:

fukich je izjavil:

te bi potencialno se še splačalo dati še nekaj noter v ripple pa čakat da pride na coinbase ali? :d


Na Coinbase naj bi šel kmalu

Blazz je izjavil:

Kripto je izjavil:

Mato989 je izjavil:

XRP se ne da ja, zanimivo, in lepa rast, dokler ne izveš da se je zgodilo tole z začetkom decembra

Ripple Escrows 55 Billion XRP for Supply Predictability


To zraven še ene novice v Aziji je kar poganja rast XRPja, Ripple firma drži "55 billion"" ripplov...kaj menite kakšna je cena če objavijo da jih prodajo v naslednjem mesecu?

v globine in še nižje!


Če jih prodajo? Koliko? A vse?


da gremo še enkrat čez tole. ne morejo jih do 1. julija vn potegnt. lahko jih samo 1 bio na mesec za potrebe bank in če jih ne pokurjo gredo nazaj v zaklep.


Vem, me je samo zanimal odgovor :)


Lahko jih dajo na prodajo po 20usd, toliko računajo, da je domet xrp.

Drugače jih pa jasno ne bodo dali v prodajo, ker sami sebe zajebejo, če si ceno zbijejo...


Saj sem vedel, da boš hitro logično sklepal :) Zadeva je na escrow kjer imajo možnost prodati omejeno količino na mesec svojim strankam (banke, podjetja itd.). Če ne prodajo gre nazaj na escrow za naslednjih 55 mesecev itd. Folk kr neki piše, nekdo si nekaj izmisli ostali pa še dodajo svoje napačno razumevanje, neumnosti in FUD, nekaterim širjenje FUD zelo ustreza...

Redman ::

Verge se pobira po nočnem šoku :)

Vazelin ::

poglejte si instanten drop market capa ponoči po korejski novici:))

verge je top5 coin. #bagholders

zgleda je altcoin veselice za par mescev konec in gremo lepo v stagnacijo.

#hodl

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

matico1 ::

xrp se je mal ustavu na 8100-8200 sat. dilema prodat xvg pa zamenjat za xrp...

Vazelin ::

ko bo wraith bo xvg x10:)) hodl

matico1 ::

mislš, da bo?

zelenobeli ::

zjutraj sem nekje prebral, da naj bi bil 31.12, tolk, da rečejo evo to je to. Samo naj bi bil pa shit od shita

Baja ::

kakšen breakout kje na vidiku? iščem coin za flipnit ene 10%. gor al pa dol, raje gor :)

Vazelin ::

jaz si trenutno ne upam kupovat karkoli. počakaj da se zbudijo američani, če bodo pognali stagnacijo navzgor.

krneki0001 ::

OracleDev je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Jerry000, Jaz bi v neota vložil. Po moje je neo kovanec leta 2018. Še posebaj zato, ker bo kitajska dopustila ICO-te ampak izključno samo na neo platformi.
To vsaj zame pomeni, da bi neo lahko postal novi bitcoin.

Mogoče nov ethereum ne pa nov bitcoin. Drgač pa ja, jest tut mislim da ma neo še velik prostora. 2018 bo zanimivo, ne pa pričakovat da bo v trenutku raketa kot ostalo sranje.



Imaš vprašanja v člankih na netu:
- Is NEO the One?
- Is NEO a sleeping giant?

V bistvu je NEO popravljena verzija etheruma, ki nima napak. In to tako močna, da lahko nadomesti bitcoin. Zato ga jaz bolj vidim kot glavno valuto, ki bo zamenjala bitcoin in hkrati imela še najsodobnejšo platformo. Poleg tega bo sedaj kitajska dovolila ICO-te, ampak izključno na NEO platformi, kar pomeni nov zalet.

Zato tudi imam vse vloženo v NEO in čakam. Nekje 78% vsega imam v NEO, ostalo pa v BTC, pa ko neo pade, še dokupujem, tako da se neo delež veča.

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

krneki0001 je izjavil:

Jerry000, Jaz bi v neota vložil. Po moje je neo kovanec leta 2018. Še posebaj zato, ker bo kitajska dopustila ICO-te ampak izključno samo na neo platformi.
To vsaj zame pomeni, da bi neo lahko postal novi bitcoin.

Z Verge si res dobro zadel. Na podlagi česa si takrat dal 2.5k vanj? Hunch imaš kar dober očitno, Neo, a? Ga še katera druga kot Kucoin uporablja za osnovni kovanec?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

krneki0001 ::

just a hunch.

Sem pa zaje*al pri ripplih, ker sem jih imel okol 350k, pa sem jih prodal, ker niso šli več kot pol leta nikamor.

D3m0r4l1z3d ::

Uf, jah, zdaj pač treba nekaj drugega najti. NEO bo prejel 30% moje nove naložbe. Kdaj pa misliš, da se bo prebudil, kdaj bodo spremembe na Kitajskem?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

vrunc ::

krneki0001 je izjavil:

just a hunch.

Sem pa zaje*al pri ripplih, ker sem jih imel okol 350k, pa sem jih prodal, ker niso šli več kot pol leta nikamor.


Tudi sam imam nekaj v Neo, večina v RPX-u(85%), sedaj samo čakam naslednji ICO na NEP5 token, da bo spet veselica :)

Matejjjjj ::

je kaksno upanje za ripple. odpor na 1$ je zelo močan. ko bo šlo vse ostalo dol, zakaj bi šel xrp gor?

Jerry000 ::

Redman je izjavil:

Verge se pobira po nočnem šoku :)

Res? Nazadnje sem se rdece videl

Baja ::

dobro jutro, margin traderji :D keep going long! #bozicnica & #13placa

https://poloniex.com/lending#BTC

matico1 ::

tud jst sm nekje prebral 31.12. zato sm se tud odloču holdat do takt.. ampak sm že mal week hands

Jerry000 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Jerry000, Jaz bi v neota vložil. Po moje je neo kovanec leta 2018. Še posebaj zato, ker bo kitajska dopustila ICO-te ampak izključno samo na neo platformi.
To vsaj zame pomeni, da bi neo lahko postal novi bitcoin.

Z Verge si res dobro zadel. Na podlagi česa si takrat dal 2.5k vanj? Hunch imaš kar dober očitno, Neo, a? Ga še katera druga kot Kucoin uporablja za osnovni kovanec?

200€ sem dal v verge, sedaj imam nekje 3k plusa. Dal sem pa not na podlagi filinga in kar.se.je tukaj in na redditu govorilo

D3m0r4l1z3d ::

Xrp, xvg sem zamudil, kaj je naslednje?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

krneki0001 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Uf, jah, zdaj pač treba nekaj drugega najti. NEO bo prejel 30% moje nove naložbe. Kdaj pa misliš, da se bo prebudil, kdaj bodo spremembe na Kitajskem?


Bomo videli. Dobro je to, da dobiš dividende v GAS, če ga imaš na Binancah.

Vazelin ::

a misliš da je ok cas za nakup Neo?

lambda ::

krneki0001 je izjavil:

V bistvu je NEO popravljena verzija etheruma, ki nima napak. In to tako močna, da lahko nadomesti bitcoin. Zato ga jaz bolj vidim kot glavno valuto, ki bo zamenjala bitcoin in hkrati imela še najsodobnejšo platformo. Poleg tega bo sedaj kitajska dovolila ICO-te, ampak izključno na NEO platformi, kar pomeni nov zalet.

To s kitajsko je popolno ugibanje. Alternativ Ethereumu je ducat in več, ne samo NEO. Govoriti o tem, da bo ne-PoW coin zamenjal PoW coin je pa tudi abotno, tega ne moreš primerjat. Lahko se zgodi, da Bitcoin sčasoma crkne, ampak da ga bo pa NEO zamenjal so pa buče ...

boolsheat ::

Poleg tega, če ga kitajska posvoji, ga zahodni svet sigurno ne bo.

kingsix ::

NEO je najbolj napihnjen coin atm. Ima 0 uporabe, 0 deployanih smart contractov, neznan development, polno ugibanja. kr nekaj.
««
252 / 976
»»