» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
249 / 976
»»

Jaki-1 ::

Qcube je izjavil:

DeBrito je izjavil:

Glede na to, da je na bitstamp skoraj nemogoče priti kot nov član, me zanimajo alternativni predlogi, kako najhitreje in najlažje priti do kripto valut (v prvi vrsti XRP in ETH), v prvi vrsti torej brez dokazila identitete in če je mogoče s SEPA nakazilom. Hvala za pomoč.


Bitpanda.com, iz EU, lahko kupiš tudi z Visa/Mastercard ali SEPA. Nikoli nisem uporabil ampak vem da imajo to opcijo.


Coinbase/Gdax enostavno za uporabo, delovanje brez zatikanja, hitri prenosi ETH/LCT med borzami.
Nakup osnovnih coinov z Visa/Mastercard ali SEPA nakazili.

scythe ::

GNB-Bolem je pa danes čist ponorel oz. zadnjič 14 dni se kar dviguje :) Le kako dolgo bo tale vzpon trajal....

kiFni ::

XRP na $1.5?

#3 na coinmarketcap, prehitel BCH. :D

Jaki-1 ::

janezvalva je izjavil:

jaz sem se losal xvg. preveč negotovosti


Enako, šel v TRX za poskus.

sivistol ::

sarma832 je izjavil:

Monero je podoben bitcoinu, le da je popolnoma anonimen.

Je pa tudi ze zasiceno omrezje in so feeji 10$. Roadmap podoben bitcoinu(off-chain), kako dolgo bo trajalo da se to implementira pa ne bi vedel.. Verjetno vec let?


Kako popolnoma anoninen , ce lahk dobis ip nasloveb?
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Mato989 ::

XRP se ne da ja, zanimivo, in lepa rast, dokler ne izveš da se je zgodilo tole z začetkom decembra

Ripple Escrows 55 Billion XRP for Supply Predictability


To zraven še ene novice v Aziji je kar poganja rast XRPja, Ripple firma drži "55 billion"" ripplov...kaj menite kakšna je cena če objavijo da jih prodajo v naslednjem mesecu?

v globine in še nižje!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jerry000 ::

Mato989 je izjavil:

Valda... RPX in Neblio sta moja pension funda...

Prvi gre na 2EUR+. ta drugi pa na 30EUR+ :) v 2018

Dobro da vem, XVG ce klecne se.pridruzim :). Tale McAfee ni vec tok simpaticen

nightrage ::

Mato989 je izjavil:

XRP se ne da ja, zanimivo, in lepa rast, dokler ne izveš da se je zgodilo tole z začetkom decembra

Ripple Escrows 55 Billion XRP for Supply Predictability


To zraven še ene novice v Aziji je kar poganja rast XRPja, Ripple firma drži "55 billion"" ripplov...kaj menite kakšna je cena če objavijo da jih prodajo v naslednjem mesecu?

v globine in še nižje!


Nisi nč novga povedal, drugač pa ripple podjetje ne bo prodajala ripplov, ampak jih bo v obtok dajala bankam po potrebi.

Mato989 ::

nightrage je izjavil:

Mato989 je izjavil:

XRP se ne da ja, zanimivo, in lepa rast, dokler ne izveš da se je zgodilo tole z začetkom decembra

Ripple Escrows 55 Billion XRP for Supply Predictability


To zraven še ene novice v Aziji je kar poganja rast XRPja, Ripple firma drži "55 billion"" ripplov...kaj menite kakšna je cena če objavijo da jih prodajo v naslednjem mesecu?

v globine in še nižje!


Nisi nč novga povedal, drugač pa ripple podjetje ne bo prodajala ripplov, ampak jih bo v obtok dajala bankam po potrebi.


Kličem bullshit ali pa dokaži nasprotno

z Ripple neta

Here’s how the escrow works:

The Escrow feature in the XRP Ledger allows parties to secure XRP for an allotted amount of time or until specific conditions are met. For example, Escrow allows a sender of XRP to put conditions on exactly when a payment can be completed, so the payment remains cryptographically locked until the due date.

We use Escrow to establish 55 contracts of 1 billion XRP each that will expire on the first day of every month from months 0 to 54. As each contract expires, the XRP will become available for Ripple’s use. You can expect us to continue to use XRP for incentives to market makers who offer tighter spreads for payments and selling XRP to institutional investors.

We’ll then return whatever is unused at the end of each month to the back of the escrow rotation. For example, if 500M XRP remain unspent at the end of the first month, those 500M XRP will be placed into a new escrow account set to expire in month 55. For comparison, Ripple has sold on average 300M XRP per month for the past 18 months.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m0r4l1z3d ::

Nodi, ZCL bi bila zlata goska, če bi te upošteval, sicer sem vseeno podvojil, ampak lahko bi bilo x10 že, jao jao

Kaj ti bo McAfna, imamo Nodija
kateri bo naslednji?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

VERGE PADA pomoje najvec zarad tega ker je M Cafee twitnu danes, da nikol ni reku da bo sel verge do 15$ ampak do 0.15$. In da je to objavu fejk mcafee twiter. Od takrat pada

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

Mato989 je izjavil:

XRP se ne da ja, zanimivo, in lepa rast, dokler ne izveš da se je zgodilo tole z začetkom decembra

Ripple Escrows 55 Billion XRP for Supply Predictability


To zraven še ene novice v Aziji je kar poganja rast XRPja, Ripple firma drži "55 billion"" ripplov...kaj menite kakšna je cena če objavijo da jih prodajo v naslednjem mesecu?

v globine in še nižje!

ja možno. kakšna bo pa cena, ko objavijo javno katere gigantske firme so ga posvojile... recimo če je res zraven amazon, kot se špekulira.

Jerry000 ::

slotechar je izjavil:

VERGE PADA pomoje najvec zarad tega ker je M Cafee twitnu danes, da nikol ni reku da bo sel verge do 15$ ampak do 0.15$ in da je to objavu fejk mcafee twiter. Od takrat pada

Jap, spremlam. Ce se vec pade im going out z dobickom. Potem se.Matu pridruzim :)

Kripto ::

Mato989 je izjavil:

XRP se ne da ja, zanimivo, in lepa rast, dokler ne izveš da se je zgodilo tole z začetkom decembra

Ripple Escrows 55 Billion XRP for Supply Predictability


To zraven še ene novice v Aziji je kar poganja rast XRPja, Ripple firma drži "55 billion"" ripplov...kaj menite kakšna je cena če objavijo da jih prodajo v naslednjem mesecu?

v globine in še nižje!


Če jih prodajo? Koliko? A vse?

slotechar ::

Ravnokar pada ko kamen

Jerry000 ::

Zanima me, koliko razlicnih coinov imate?

slotechar ::

Najbec btc. Potem nekaj steem, sbd zarad tega ker sem na steemitu. Pa se nekaj malega v 2 drugih

nightrage ::

Jerry000 je izjavil:

Zanima me, koliko razlicnih coinov imate?


Lahko kar začneš.:D

slotechar ::

Ta stric z twiterja samo probleme ustvarja. Prevec je odvisno od njegovih twitov. Vceraj pohvali. Danes naredi fud po nepotrebnem

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Jaz jih imam 13 razlicnih, evo :D

D3m0r4l1z3d ::

janig je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:


Kako bi razdelil v tem trenutku budget na btc, eth, xrp, bch in ltc ter koliko bi pustil za shitcoine in katere?


A bi rad bolj "varno" nalozbo ali bolj gambleal?

D3m0r4l1z3d je izjavil:


Vazelin je izjavil:

ko bo wraith boste nazaj kupovali manj:))

Kdaj bo dejansko?

Verjetno nikoli.

Varno, ker gre direkt EUR na Bitstamp. Gamblam le kar narudarim.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

tonis ::

krefi je izjavil:

torej menita da lahko visoko zraste ali je to sarkasticno?


Se opravičujem ker smetim, ampak isti problem tu gor imam tudi sam :D
Na podlagi nerazumljenega sarkazma gre po moje marsikakšen € na nepravo mesto :)

//danes sem sicer pozno, pri 7570SAT vrgel notri 200€ za XRP, pa vidim da še kar raste. Ampak za penzijo najbrž ne bo :)

Curly ::

Jaz sem večino pretopil v Bitcoin, trenutno zaslužka še ni.

B-Stard ::

XRP to the moon x10

Jerry000 ::

Si noben ne upa povedat kok razlicnih valut ima :)? Jaz lahko odprem in recem 13.

Tarzan ::

Jaz sem se zafrkinl pri zadnjem padcu da sem imel na računu 100% ripple. Ko sem videl kako sem ga kardinalno usral sem rekel da bom pač bag holder in upal na to kar se dogaja danes. :)

Par dni nazaj ko je ripple strmoglavljal sem že skoraj zahebal situacijo...

bonanno ::

Kok maste kej rippla :)

K0l1br1 ::

Strmogljavljanje rippla je precej običajen pojav. Jutri bo komot okrog 1,00 ali nižje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

B-Stard ::

Ne jutri bo 1.5+

oracle ::

bonanno je izjavil:

Kok maste kej rippla :)

Neki ga pa mam. Bagholder od začetka leta, zdej se je pa lepo obrnil.

Vseh kovancev okoli 15. Trije večji kupčki so bli itak šenkani (fork). Ostalo sm pa kupu. Med drugim VOX, katerega sem prav tako HODLal skozi hudo krizo, pa sem vesel, da je prišel k sebi. Trenutno bom najbol vesel, če gre bcas in xrp v nebo.

Zdej vidm me pa BTC kolje. Nikol ni prov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

Mato989 ::

Jerry000 je izjavil:

Si noben ne upa povedat kok razlicnih valut ima :)? Jaz lahko odprem in recem 13.


Zakaj je to pomembno?

Kaj pa je kriterij? Ker jaz jih imam cca. 71, ampak samo 5 od teh je po količini oz. vrednosti nad 10€ :) Torej koliko jih dejansko imam? 5 :)

Te vaše diversifikacije v 8 li celo 10+ cryptovalut so brezveze, razen če tradata dnevno oz. če imate gor vsaj 20.000€....

Če daješ manj kot 1.000€ v valuto je itak bv :) Tvoj glavni long term hold bi moral bit 5.000€ najmanj... da se bo poznalo!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Buggy ::

K0l1br1 je izjavil:

Strmogljavljanje rippla je precej običajen pojav. Jutri bo komot okrog 1,00 ali nižje


in takrat ko je je zelo bolec. Ocitno se vse novince zdej na ripplu strize

Tarzan ::

no tole mam zdaj kak teden že. Od tega 80% Ripple in NEO, ostalo so zraven drobižki.

Ripple XRP 32.2%
Neo NEO 11.4%
Ethereum 4.3%
Feathercoin FTC 4.9%
Ada ADA 5.3%
SolarCoin SLR 0.2%
Vertcoin VTC 8.9%
Bitcoin BTC 0.0%

Aja, % so današnja sprememba napram BTC ne % portfelja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tarzan ()

kiFni ::

XRP preko €1.00.

Po moje še ni prepozno za skos na vlak, sploh ne dolgoročno.

bonanno ::

Eth, ltc, dogecoin, xlm, ada, byte, ripple, fun, xem, btc, burst, iota, kick, omg

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bonanno ()

Jerry000 ::

Mato989 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Si noben ne upa povedat kok razlicnih valut ima :)? Jaz lahko odprem in recem 13.


Zakaj je to pomembno?

Kaj pa je kriterij? Ker jaz jih imam cca. 71, ampak samo 5 od teh je po količini oz. vrednosti nad 10€ :) Torej koliko jih dejansko imam? 5 :)

Te vaše diversifikacije v 8 li celo 10+ cryptovalut so brezveze, razen če tradata dnevno oz. če imate gor vsaj 20.000€....

Če daješ manj kot 1.000€ v valuto je itak bv :) Tvoj glavni long term hold bi moral bit 5.000€ najmanj... da se bo poznalo!

Zanima me :). 5k ne bom v riziko vrgel, mogoce cez cas. Sprasujem pa ker nekako bi rad nove kupoval (z vlozkom drugih coinov), vendar vem da je bolje imeti 5 valut in resnih. Ampak z tem ko imam 13 valut se mi lpo pozna na portfoliju :)

Tarzan ::

Pozna se lahko v obe smeri. :)

ramiz?! ::

A je kdo kej pogledal ETHlend in a se vam zdi perspektiven? Drugač pa me zanima kak kovanc za ~0,02$ v katerga bi vi vrgli kakšnega stotaka?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

hovti980 ::

Jerry000 je izjavil:

Si noben ne upa povedat kok razlicnih valut ima :)? Jaz lahko odprem in recem 13.


22 Preveč jih mam, ne trgujem dnevno, samo dokupujem oz topim BTC.

kiFni ::

V začetku 2017 je bilo treba za 1mil riplov odšteti med 6 in 7K $. Danes je več kot mil $...8-O

bonanno ::

Ja ripple je dostim folka dal financno inekcijo in veselo 2017/18 :)

kiFni ::

yep. cilj je bil odplačat kredite in nabavit flet pa kak avto. zdaj se pa spogleduje s hišo.

D3m0r4l1z3d ::

Prvi novi coin, ki pride na Bitstamp bo treba nakupit za penzijo.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

matico1 ::

in to je?

kiFni ::

Pa novi coin ki pride na coinbase tudi.
Vprašanje kdaj bo quantum na bitstampu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

bonanno ::

Za kere se suslja da naj bi prisli

nightrage ::

kiFni je izjavil:

yep. cilj je bil odplačat kredite in nabavit flet pa kak avto. zdaj se pa spogleduje s hišo.


:)) Mal gledam špekulacije na netu in sem našel tale članek Upam, da se to uresniči.

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

Ja, samo glede na kok se vse hitrej dogaja, x2 ali x3... :)

4knative ::

Ma kateri madafaka tu gor čez 100k XRP v žepu?

D3m0r4l1z3d ::

Kakšen komentar na razporeditev svežega denarja v procentih:
BTC 20
XRP 30
LTC 10
ETH 20
NEO 10
Shitcoins 10
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus
««
249 / 976
»»