» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
241 / 976
»»

Vazelin ::

Mato še kar hejta Kraken:D

def0r ::

4knative je izjavil:

mcafee bi moral postati malo bolj pohlepen in prodajati namige. Nevem zakaj to ne začne delat. Ni mi jasno, res. Zgublja ogromno denarja.

https://twitter.com/officialmcafee/stat...

Saj dela to :)
No saj pri njemu ne mores vedeti ce je troll ali dejansko to dela :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

Jaki-1 ::

Katere wallete uporabljate ko trgujete na Binancah? Ali je kakšen wallet v katerega lahko spraviš večino coinov iz Binanc? Ali puščate coine na njihovi platformi? Kako varna je? Kakšne so vaše izkušnje? Hvala in lepe praznike.

Vazelin ::

Jaz mam coine kar na borzah.

def0r ::

Ali si kupis hardware wallet ce je tvoj altcoin podprt pri njih. Ali uporabljas najbolj priporocen wallet od coina samega.
Na borzah se splaca samo bolj short term puscati stvar razen ce si pripravljen vse izgubiti :)

tonis ::

Mato989 je izjavil:

Guide za novince v Crypto svetu.


Tudi iz moje strani hvala za tole. Spadam med totalne novince.

Bi pa imel še eno vprašanje glede nakupa altcoinov.

Tole je moja zgodba, ki ni nujna za branje - vprašanje je spodaj:
Zanimal me je ripple in sem se registriral na bitstamp, kjer pa me je čakalo obvestilo da zna biti verifikacija precej dolgotrajna(do 2 tedna). Baje se da pri njih ripple kupit direktno?
Potem sem se registriral še na nekaterih drugih in prvi se je odzval coinbase in me vzel medse. Potem sem 2 dni nazaj s tresočo roko vrgel notri 500€(preko VISA), pisalo je, da bo šlo 480€ za coine, cca 20€ pa za razne FEEje - ampak dejansko sem dobil za 450€ coinov. Nimam pojma kaj je izginilo še 30€. Vi ki obračate tisočake vam je najbrž smešno, meni ni bilo :) Potem pa ugotovim, da če želim ripple, moram najprej prenakazat v menjalnico binance in tam menjam. Sem se registriral in želim prenakazat na binance in opa, me opozori da bo šlo še dodatnih 30€ za transakcijo. Jebenti, pa smo že na 420, pa še sploh nisem na cilju. Odločil sem se da raje počakam da bitcoin malo zraste, da vsaj začeten minus pokrijem.

Zdaj pa ključno vprašanje: Ali je za tiste, ki želimo kupit altcoine smiselno vzet najprej bitcoin, ker kot vidim transakcije so drage - ne bi bilo bolje oz ceneje nabavit ethereum in potem z ETHjem delat naprej?
Kako se ostali lotevate tega?

Hvala

bulplux ::

Verjetno bi bilo bolj enostavno da bi kakšnemu kolegu ki ima že odprt račun na Bitstampu dal 500eur, on bi jih pa nakazal na bitstamp in ti kupil ripple. Zadevo bi imel urejeno v par urah z minimalnimi stroški.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bulplux ()

zbornica ::

Kaj mislite o Bancorju, se mi zdi, da bo pocasi pokazal kaj zmore? :)

rađo ::

@tonis premenjaj bitcoin v ripple in pošlji na binance.

zbornica ::

Trenutno imam:

1. Ethereum 65%
2. Bancor 15%
3. TenX 8%
4. MGO 5%
5. ZRX 5%
6. Monetha 2%

Kaksno mnenje o tem? Sam racunam na recimo vsaj 50% rast do junija, pomojem realno?

krneki0001 ::

Manjka ti NEO.

Pa lihkar se mu je spet utrgal in leze v višave.

Sc0ut ::

Dans ponoci pozornost na XVG
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

zbornica ::

Ja vem, manjka mi marsikaj, ampak ETH je nekako "varen", drugi so pa pac bolj rizicni, ampak mislim da imajo potencial?

tonis ::

@bulplux in kristjann hvala.

Ne poznam nikogar, ki je na bitstampu, saj verjetno bom do prvih dni novega leta tudi sam gor. Bil pa sem neučakan in sem probal drugje.
Kristjan, BTCje imam na COINBASE, tam podpirajo samo "smetano" od kovancev. Torej, v vsakem primeru bo očitno treba nekam prenakazat in potem konvertirat. Če prav poznam zadevo, na binance ne moreš direktno nakazat EUR, ampak lahko nakažeš le kriptovaluto od drugje in jo potem konvertiraš. Iz tega vidika se mi zdaj zdi bolj smiselno, da bi kupil ethereum in potem menjal. Prej nisem vedel, da so BTC transakcije tako drage.

Torej, je to prava logika, ali ostali delate drugače?

krneki0001 ::

Sc0ut je izjavil:

Dans ponoci pozornost na XVG


Trenutno orenk pada. Misliš, da bo šel gor?

DeeJay ::

Sc0ut je izjavil:

Dans ponoci pozornost na XVG

A ko bo padu za 50%+?

zelenobeli ::

Če kdo želi, ugodno prodajam informacije kdaj sem določen coin prodal. ker obvezno potem naraste. Danes prodal RDD (nastavil da proda pri 130, a narasel potem na....
Pred kosilom prodal VRC, ki sem ga imel kar nekaj šasa s pozitivno nulo.Pogledam po kosilu, strma črta navzgor.
Tko da če želi kdo info, prodajam ugodno. Zaslužek zagarantiran ;)

Jaki-1 ::

@tonis
Ali je za tiste, ki želimo kupit altcoine smiselno vzet najprej bitcoin, ker kot vidim transakcije so drage - ne bi bilo bolje oz ceneje nabavit ethereum in potem z ETHjem delat naprej?
Kako se ostali lotevate tega?



Najhitrejše je če imaš ETH ali LTC, jih nakažeš na Binance in potem poljubno menjaš za katerikoli coin. Iz Coinbase deluje hitro in enostavno.

Za poznavalce imam eno vprašanje:
Kakšen je smisel USDT coina? Ali ga na Binancah uporabljate in zakaj?
Hvala in lp

run2 ::

DeeJay je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

Dans ponoci pozornost na XVG

A ko bo padu za 50%+?


Super priložnost pred dvigom na $0.50.

DeeJay ::

run2 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

Dans ponoci pozornost na XVG

A ko bo padu za 50%+?


Super priložnost pred dvigom na $0.50.


potem pa svizec ...
jest bi rajš ven bežal, ker pumpa je več kot očitno konc. Ali pač?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

zelenobeli ::

ja po analizi na dolgi rok, predvidevam da se dvigne do vsaj do 2500 (nisem ravno specialc ampak če gledaš urni interval od 16.12. in pa glede na to, da bi moral biti še en val)

sumi666 ::

XVG ... Pada ko kamen na bitrex ...

D3m0r4l1z3d ::

krneki0001 je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

Dans ponoci pozornost na XVG


Trenutno orenk pada. Misliš, da bo šel gor?

Pri koliko si jih prodajal?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

DeeJay ::

XVG gre tja kamor spada -> na 2. stran CMC
Upam, da niste zgubil velik, ker to je konec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

run2 ::

Evo, dokupil pri 1060. Zdej pa nazaj do lune.

dolenc ::

Dober da še ne spimo :P, tole je blo pa kar adrenalinsko. Zdele videm da ste clo napovedal.. Škoda ker nisem mal več v tej temi, ene 800vergov sem dobil.. če bi pa vedel da se bo to zgodilo bi jih mel pa še nekaj K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

DeeJay ::

FUD ali ne.... fact je tuki:
https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

krneki0001 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

Dans ponoci pozornost na XVG


Trenutno orenk pada. Misliš, da bo šel gor?

Pri koliko si jih prodajal?


x21 od nakupne cene.

Zanimivo je to, da se volume veča, kovanec pa še kr pada in pada.

Zgodovina sprememb…

Kebo ::

Sej ne da je šel letos iz 1 satoshija na 2000, pač whali cashoutajo dokler je nad 1000 sat.

krneki0001 ::

Če bi bilo res, potem se nebi volume povečeval, ampak zmanjševal.

Kebo ::

Ok se ne mislim kregat, sam predlagam da dumpneš to, preden gre nazaj na 100 satoshijev. Če ne verjameš, da bo šel tako nizko poglej chart na DGB iz 24 na 2700 nazaj na 70.

DeeJay ::

krneki0001 je izjavil:

Če bi bilo res, potem se nebi volume povečeval, ampak zmanjševal.

Volumen gre gor, ker vsi XVG na borzo nalagajo za cash out :)

Sc0ut ::

Fuck.... Zdaj se zbudim in???
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

dolenc ::

Zaenkrat še nisi nč zamudu :P

Tud jaz mal cincam, če čem ruknit v eth

Sc0ut ::

Glih xvgwhale twitno. Hm. Prav wtf.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

dolenc ::

Mislem da je cajt, da pogruntam kako stop-limit deluje :P

krneki0001 ::

neotu se je pa strgal

Kebo ::

Še nisi vidu 10% premika na coinu?

krneki0001 ::

vidu sem več ampak ne na kovancu, ki je kolikor toliko stabilen.

Mato989 ::

krneki0001 je izjavil:

vidu sem več ampak ne na kovancu, ki je kolikor toliko stabilen.


potem pa poglej zgodovino litecoina prosim :)

tonis je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Guide za novince v Crypto svetu.


Tudi iz moje strani hvala za tole. Spadam med totalne novince.

Bi pa imel še eno vprašanje glede nakupa altcoinov.

Tole je moja zgodba, ki ni nujna za branje - vprašanje je spodaj:
Zanimal me je ripple in sem se registriral na bitstamp, kjer pa me je čakalo obvestilo da zna biti verifikacija precej dolgotrajna(do 2 tedna). Baje se da pri njih ripple kupit direktno?
Potem sem se registriral še na nekaterih drugih in prvi se je odzval coinbase in me vzel medse. Potem sem 2 dni nazaj s tresočo roko vrgel notri 500€(preko VISA), pisalo je, da bo šlo 480€ za coine, cca 20€ pa za razne FEEje - ampak dejansko sem dobil za 450€ coinov. Nimam pojma kaj je izginilo še 30€. Vi ki obračate tisočake vam je najbrž smešno, meni ni bilo :) Potem pa ugotovim, da če želim ripple, moram najprej prenakazat v menjalnico binance in tam menjam. Sem se registriral in želim prenakazat na binance in opa, me opozori da bo šlo še dodatnih 30€ za transakcijo. Jebenti, pa smo že na 420, pa še sploh nisem na cilju. Odločil sem se da raje počakam da bitcoin malo zraste, da vsaj začeten minus pokrijem.

Zdaj pa ključno vprašanje: Ali je za tiste, ki želimo kupit altcoine smiselno vzet najprej bitcoin, ker kot vidim transakcije so drage - ne bi bilo bolje oz ceneje nabavit ethereum in potem z ETHjem delat naprej?
Kako se ostali lotevate tega?

Hvala


Ni mi jasno kje si našel tolko feejev :) nakaže se preko SEPA naloga in te stane celih 90 centov na bitstamp... MAX

ostalo so feeji ki so MINORNI za 500€ nakupe...

Me zanima komentar Nodija na njegov preljubljeni XVG :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Sc0ut ::

Sem sel ven. Napizdli so nas u 3 pm. Mi je ze 3 dni vse bilo super fishi. Prevec nekega marketinga, objave glede kode na githubu pa so nasploh ble hudo alarmantne. Ampak ne, FOMO me je unicil.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

krneki0001 ::

Mato989 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

vidu sem več ampak ne na kovancu, ki je kolikor toliko stabilen.


potem pa poglej zgodovino litecoina prosim :)


A ltc je kolikor toliko stabilen coin? Ltc je za lase privlečen privesek bitcoina, zmazek, ki bi ga lahko umaknili.

Zgodovina sprememb…

cungalungaa ::

NEO to the moon :D

sumi666 ::

krneki0001 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

vidu sem več ampak ne na kovancu, ki je kolikor toliko stabilen.


potem pa poglej zgodovino litecoina prosim :)


A ltc je kolikor toliko stabilen coin? Ltc je za lase privlečen privesek bitcoina, zmazek, ki bi ga lahko umaknili.



Če je pa LTC zmazek pa bi ga lahko umaknili pa lahko umaknemo vse kovance ....
Kako butasto izjavo daš , prov noob na kubik ...
Pojdi dol iz foruma pa ne smeti več svoje debilne komentarje ...

krneki0001 ::

LTC je en velik zmazek od kovancev. Patetičen zmazek, ki je bil, je in bo vedno samo približek kovancu. DogeCoin je boljši od ltc-ja.

cungalungaa je izjavil:

NEO to the moon :D


And back... :)

Zgodovina sprememb…

tonis ::

Mato989 je izjavil:


Ni mi jasno kje si našel tolko feejev :) nakaže se preko SEPA naloga in te stane celih 90 centov na bitstamp... MAX



FEEji so nastali ko sem kupil BTC. Piše znesek 483EUR, dejansko pa sem takoj ko so bili BTCji na računu videl vrednost 253EUR.

Sem šel zdaj brat detajle in vidim da je res najbolje/najceneje preko SEPA tudi na coinbase. Ampak bilo je v soboto in kolikor vem, SEPA čez vikend/praznike miruje.


/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

Sc0ut ::

Sc0ut je izjavil:

Sem sel ven. Napizdli so nas u 3 pm. Mi je ze 3 dni vse bilo super fishi. Prevec nekega marketinga, objave glede kode na githubu pa so nasploh ble hudo alarmantne. Ampak ne, FOMO me je unicil.

Mater sem pussy. Ampak sem spet nazaj not:)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Drevesce ::

Kot kaže se XVG spet pobira po fake news. Bomo videli kaj nam bo prinesel Wraith.

Sc0ut ::

Čeprav mene še vedno skrbi da je folk komentiral slabo kodo na githubu.

Kurc. Pa je sel btc gor.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sc0ut ()

rokp ::

krneki0001 je izjavil:

LTC je en velik zmazek od kovancev. Patetičen zmazek, ki je bil, je in bo vedno samo približek kovancu. DogeCoin je boljši od ltc-ja.


Khm, slaba volja zaradi prehitre prodaje ali temeljita analiza kojna?
««
241 / 976
»»